Please wait...
HomeForumPosts by taskinlar1991

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by taskinlar1991

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #290

Tue Jul 19, 2016 07:09 in Turkish

ben netellerden 2 ay once oldu talep ettim acada daha nden bisey yok ilk defa oldgundanmi acaba ?

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #284

Thu Jun 16, 2016 16:48 in Turkish

moneymakingways wrote:
taskinlar1991 wrote:
moneymakingways wrote:
taskinlar1991 wrote: 10 gun oldu odeme talep edeli hic biseyin oldgunu yok neden bu kadar yavas ?? ve daha kac gun surer ??

Hangi ödeme işlemcisi?

neteller

Daha önce de yazmıştım;

ABD tabanlı Neteller hesaplarında aktarımlarda büyük sıkıntı var. Buna Clixsense de dahil. Neteller için 30 günden fazla bekleyen üyeler var. Doğal olarak çok fazla şikayet de var.

Clixsense yakın zamanda Neteller'ı kaldıracak.

Tavsiyem ödemenizi iptal edin. Payza veya Paypal'a isteyin. İptal edip tekrar ödeme isteyeceğiniz için tekrar bir 8-10 gün bekleyebilirsiniz. Ama emin olun, Neteller için daha fazla beklersiniz.

Seçim sizin.

Tsk ederim bilgilendirciydi bence bu
sanirim EFT alirim digeri pk isime gelmiyor bekleriz ozmn

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #280

Thu Jun 16, 2016 14:10 in Turkish

moneymakingways wrote:
taskinlar1991 wrote: 10 gun oldu odeme talep edeli hic biseyin oldgunu yok neden bu kadar yavas ?? ve daha kac gun surer ??

Hangi ödeme işlemcisi?

neteller

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #278

Thu Jun 16, 2016 13:12 in Turkish

10 gun oldu odeme talep edeli hic biseyin oldgunu yok neden bu kadar yavas ?? ve daha kac gun surer ??

çince görev » Post #7

Wed May 18, 2016 02:17 in Turkish

bende bilmiyorum ccince zor bide sanrim bisey indirmek gerek
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 17, 2021 22:00:09 EST