Please wait...
HomeForumPosts by Sobadjiev

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Sobadjiev

Продължаваме напред с промяна » Post #30

Tue Jul 18, 2017 13:40 in Bulgarian

На мен ми изплатиха остатъка от премиума - още една причина, да не спирам със сайта :)

Промени от 15.07! » Post #6

Sun Jul 02, 2017 03:52 in Bulgarian

Просто ми е любопитно какво толкова лошо ще стане, ако отпаднат рекламите? Най-лесно е да се каже - "След 15-ти не ме бройте повече!", но аз въобще не виждам адекватна причина за това. Даже смятам, че това ще подобри положението: броят на офертите се увеличава, а, както установявам и задачите нарастват. Да, рефералите ще са само тези от първо ниво, но ако имате дар слово и ги мотивирате и им помагате, тогава пак ще има печалба от тях, даже може би и по-голяма. И друго е ясно - без работа няма да стане! Колкото повече работа вложи всеки, толкова пъти повече ще събира дивиденти. Пък и виждам възможност, тези промени да ускоерят връщането на PayPal :)

Проблем с Pay Pal от 08.02.2017 » Post #13

Thu Feb 09, 2017 09:32 in Bulgarian

Skrill също е добра алтернатива. Имам приятели, тук и във Великобритания, които се ползват от услугите им и казват, че са доволни. Обаче и аз съм за изчакване, все пак Пейпал не го правят този номер за пръв път. Наскоро няколко сайта бяха вкарани в кажи-речи същия цирк, но продължиха работа с тях. Вече имам чувството, че някой им плаща, за да подриват почвата под краката!

Проблем с Pay Pal от 08.02.2017 » Post #6

Wed Feb 08, 2017 11:03 in Bulgarian

Админът на сайта препоръчва Payoneer, тъй като праща парите в банковата сметка или картата без бавене. Ще си направя един акаунт там и ще видя условията им.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #3295

Mon Feb 06, 2017 12:46 in Bulgarian

Ясно значи. На един мой реферал от Испания също ги даде веднага, но ми задържа един от Литва и един от Венецуела.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #3293

Thu Feb 02, 2017 00:50 in Bulgarian

Здрасти! Относно твоят въпрос, мисля, че това със 100-те реклами вече не е актуално. Обаче най-добре ще ти кажат по-страшна участници. Аз също не ги получих след Апгрейд през Октомври.

Реферали » Post #1022

Wed Jan 25, 2017 07:57 in Bulgarian

Според мен и в двата случая ще си на печалба, но вариантът "Апгрейд + Реферали" е най за предпочитане, тъй като с Премиум членство получаваш 10% от заработката на твоите Реферали (от кликове, задачи, оферти и проучвания, които те са извършили). При Стандарт членството получаваш едва 5% от тяхната заработка. Какво печелиш, ако нямаш Реферали? В този случай, печалбата ти ще зависи най-вече от изпълнението на дневните задачи в ClixAdon, където получаваш дневен бонус, ако покриеш посочените критерии. Трябва да знаеш, че не винаги има задачи, оферти и проучвания и в такива дни Реферали спасяват положението - случвало ми се е да нямам почти нищо спечелено за деня, когато един от моите рефчета беше направил оферта за $20 и от това аз прибрах $2. Затова аз съм за варианта с рефералите

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #3290

Fri Jan 20, 2017 03:01 in Bulgarian

Извинения, ако питането ми не е за тук, но:
Имам двама реферска, единият от които ми е докарал комисионни на стойност $0,8621, а от другия са $0,6596 (без да включвам премии за ъпгрейд и вписване). По мои сметки и двамата трябва да са направили по $5, но все още не съм получил по$2 премия от сайта. Та да питам - има ли по принцип някакво забавяне или математиката ми не е вярна?
P.S. Когато писах на спорта относно единия, ми казаха, че всъщност той е на $1.55 печалба.

Плащания » Post #683

Tue Jan 17, 2017 07:14 in Bulgarian

Първото ми плащане! Изключително съм доволен, но най-вече от опцията да не теглиш всичко, а да оставяш и нещо за работа в сайта! Пожелавам успех на всички!

My first payment! Thank you very much! :) » Post #1

Tue Jan 17, 2017 07:11 in Payment Proofs

Here is it - my payment N1! It is a whole pleasure earning with ClixSense! Thank you!

Проблем след премиум пакет » Post #3

Tue Jan 10, 2017 01:07 in Bulgarian

Има и друго: събирай реферски, защото и процентът от тях е по-големи (5% за стандартен потребител и 10%, ако си премиум). Никак не си сбъркал, че си се ъпгрейднал. Успех! :)

ClixSense Оферти » Post #1301

Wed Jan 04, 2017 22:59 in Bulgarian

Персона.ли и Матоми съм ги отписал отдавна, както и ОферТоро. От Киви Уол пък не виждам грам смисъл - даваш $3, за да получиш $0.25!

Равносметка! » Post #3

Fri Dec 30, 2016 12:35 in Bulgarian

Искрено се радвам на успехите ви! Ето я и моята равносметка: започнах на 16.03.2016 г., като отначало всичко вървеше бавно и някак си безперспективно. След 1-2 месеца се сблъсках с доста житейски проблеми, което буквално ми спря работата тук. В голямата пауза просто се възползвах да прочета и анализирам действията на успешни участия в сайта и така на 08.10. се завърнах с нови надежди. Първо се снабдих с Премиум членство, след което се заех да привличам реферали. Потръгна ми с рефчовците, но и около тях падна бая работа. Имейлите с насоки и стратегии обаче дадоха резултат и вече се радвам на ъпгрейди и комисионни при достигнати $5. Сега съм почти на $30 печалба. Е, не са големите пари, но за по-малко от 3 месеца активна работа не е зле. Пък и отчитам нарастване с всеки месец. Очаквам много повече през следващата година! А на всички вас тук, от които черпех опит, който с времето ми докара дивиденти, аз искам да благодаря от сърце и да ви пожелая още по-големи успехи през 2017 година! Респект!
Весели празници на всички!

ClixSense Задачи » Post #3444

Sat Dec 24, 2016 05:13 in Bulgarian

А на мен вече не ми приема ФБ профила! Страхотно! :(

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #3278

Sat Dec 10, 2016 22:48 in Bulgarian

@buldan75, благодаря за точния отговор - точно тези детайли ме интересуваха! :)

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #3276

Sat Dec 10, 2016 02:30 in Bulgarian

Преди време пратих на сайта питане, дали мога да се свържа с директните ми реферали, на което те отговориха, че не може. Обаче гледам, че на най-активните ми адресите са показани. Нека някой с повече опит ми отговори: дали мога да се свържа с тях извън сайта и има ли опасност от санкции затова?

ClixSense Оферти » Post #1297

Tue Dec 06, 2016 02:27 in Bulgarian

Проучване в TokenAds за $0.09. Правите си профил и попълване едно проучване. Плаща веднага. :)

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #3268

Sat Nov 26, 2016 11:06 in Bulgarian

:thumbup:

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #3266

Sat Nov 26, 2016 00:45 in Bulgarian

Привет, приятели! Имам следния проблем: лаптопът ми сдаде багажа и логично се сдобих с нов, който още е без оперативна система. Въпросът ми е следният - ако се включа от новия лаптоп с текущия ми акаунт, то има ли опасност да получа бан от администрацията на сайта? Благодаря предварително! :)

Голяма МОЛБА » Post #4

Thu Nov 24, 2016 22:38 in Bulgarian

Най-добре прати запитване до техния съпорт, за да ти кажат как точно да процедира.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 12, 2021 11:56:32 EST