Please wait...
HomeForumPosts by bikter

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by bikter

8 gündür Pending Cashout » Post #8

Mon Apr 17, 2017 04:43 in Turkish

benim de 16 gün oldu halla para yatırmadılar.v sorun nedir acaba ? neden ödeme yapmıyorlar s

Şu an ne dinliyorsunuz? » Post #13

Sat Mar 18, 2017 22:37 in Turkish

TASK (GÜNCEL) » Post #13311

Thu Mar 16, 2017 16:29 in Turkish

.

Localbitcoins » Post #92

Mon Feb 13, 2017 07:14 in Turkish

merhaba arkadaslar. 20 usd snapcard hesapıma geldi ama Localbitcoins ye göndermeye çalısıyorum yetersiz bakiye diyor bi türlü transfer edemiyorum Localbitcoins ye. sorun nedir? yeterli bakiye için ne kadar olması gerekiyor?

Clixsense sitesinin geldiğimden daha kötü olması » Post #16

Thu Jan 26, 2017 05:39 in Turkish

Katılıyorm

Payoneer ödeme seçeneği eklendi » Post #63

Thu Jan 05, 2017 09:20 in Turkish

bigbanker61 wrote: Selam arkadaşlar,
Payoneer kartın eklenmesi iyi haber.2 yıldır Payoneer kartım vardı şimdi kullanmak nasip olacak.İlk ödemeyi az önce 22 usd olarak istedim 2 usd kesinti var.Deneme amacıyla istedim.Zira payoneer kartımın son kullanma tarihi bitiyor.Yenisini istedim bakalım ne zaman gelecek.Hadi hayırlısı diyorum.

a.s arkadasım payoneer de banka ya para çekmek için pasaport,n.cüzdanı ,ehliyet gibi şeyler istiyor mu? .

Payza'ya 28 gün sonra ödeme geldi! » Post #9

Thu Dec 22, 2016 04:00 in Turkish

20 kasımda istemiştim nihayet payza ya bugün yattı benimki de.

Ödeme Yöntemleri Güncelleme-Admin » Post #25

Sun Dec 04, 2016 07:24 in Turkish

güzel haber. umarım olumlu sonuçlanır

ACİL YARDIM » Post #22

Wed Sep 07, 2016 05:30 in Turkish

benden calmamislar ama sifremi degiştirmişler

Payza Hesabı Hakkında » Post #7

Thu Aug 11, 2016 18:11 in Turkish

bertman73 wrote: 25 gündür para alamadım bu kez. 100 dolar üzeri para çekim talebi verip parasını alan oldu mu son 2 haftadır? Geçen cuma ticket attım en kısa süre içinde para hesabınızda olacak dediler hala birşey yok.

büyük miktar yollamak çok bekletıyorlar .ben 26 usd gönderdim 15 günde yatırdılar sen daha 2 ay beklemen gerek :D

Son zamanlar ödeme alabilen var mı? » Post #6

Fri Aug 05, 2016 13:02 in Turkish

aynen benimde 7 günden sonra bugün ödeme yatmiş :D

ANKET (GENEL) » Post #1174

Fri Jul 29, 2016 14:21 in Turkish

Arsen76 wrote: CİNT = 1.11 USD - Klasik bilgileri aldı ve sonrasında attı. Toluna, Cint ve Yoursurveys bela gerçekten.

2 Dakika sonrası Toluna attı :)

üzülme beni de attı :D

Şu hatayı alan var mı? » Post #3

Tue Jul 19, 2016 08:46 in Turkish

XekinoX wrote: Selam,
ankete tıkladığımda şu hata mesajını alıyorum. Sebebi nedir ve ne yapılabilir?

bana da opera tarayıcıda aynı hata oluyo. tarayıcı değiştiriyorum düzelıyor. sende tarayıcı değiştir belki düzelir

BAYRAM MESAJI » Post #2

Sat Jul 02, 2016 21:49 in Turkish

Hayırlı Bayramlar !

GRİD KAZANÇLARİ » Post #501

Tue Jun 21, 2016 21:35 in Turkish

CONGRATULATIONS!
You have just won $0.10!
You have 28 chances left for today

ANKET (GENEL) » Post #1074

Wed Jun 15, 2016 11:06 in Turkish

bugün i nternet yavaşlaması yüzünde 3 anket tamamlamadım .ne diyeyim sağlık olsun :D

paypal yerine paytoo » Post #49

Mon Jun 13, 2016 13:15 in Turkish

burda ki yorumlara göre paytoo da fos çıktı EEE şimdi ne olacak ? başka secenek kalmadı sanırım

banka hesanına transfer » Post #4

Mon Jun 06, 2016 14:18 in Turkish

böyle bişey olur mu bilmem ama olursa. çok süper olur :D

bddk » Post #36

Thu Jun 02, 2016 15:22 in Turkish

freeddoomm wrote:
Frozenhill wrote:
freeddoomm wrote:
FIRAT7 wrote: sen sorulan hiçbir soruya cevap veremeyen kör cahilin tekisin.Klasik bir trol ve koyunsun.

seninle vakit harcayamam arkadasim.sen güdülmeye mahkumsun.senin uzerinden cok guzel ekmek yiyor insanlar.Kullanılmaya açıksın.yeterki karşında inşaallah maşaallah desinler kafi.

Askerimi ağzına alma.Senin zihniyetin değil miydi kardeş megri megrilerle 2 sene evvel teroristi karşılayan?
Bak bi soru daha sordum.Cevaplıycan mı , yok.

iyisi mi sus.

sus ki susayim.

yarın bir gün hükümet paypala lisans verdiğinde devletini suçladığın için hiçmi pişman olmuycaksın ....

Ha verir bi gün belki diye destekliyorsun yani, vermezse ne olacak madem? ona da bi hak bulursunuz sıkıntı değil

diyorumki her olayda olayın iç yüzünü bilmeden devletinizi suçlamayın.

suanki iktidarda olan kişileri yanlış politikaları eleştirmek devleti suçlamak değildir sen iktidari ve devleti bir tutarsan böyle yanlış fıkırler de bolunursun. iktidar da olan kişileri hatalari eleştirmek her vatantasin hakkkıdır ..

ANKET (GENEL) » Post #1020

Thu Jun 02, 2016 10:38 in Turkish

az önce cint de 5 anket geldi hiç biri devam edemedi neden böyle oluyo arkadas
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 17, 2021 23:38:07 EST