Please wait...
HomeForumPosts by ferican

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by ferican

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #861

Sat Aug 19, 2017 14:42 in Turkish

onaylama sayfasına yönlendirmiyor :/ belge yüklenmiyor..

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #859

Fri Aug 18, 2017 13:05 in Turkish

Payza da son zamanlarda hesabını onaylatabilen var mı? Hem btc çevirmek için hesap onaylı olmalı diyor, hem de hesabı onaylamak için 500 usd geçmeli diyor :/ bu sorunu çözebilen var mı?

TASK (GÜNCEL) » Post #16148

Tue Jun 27, 2017 12:03 in Turkish

aliemre96 wrote:
ferican wrote:
karagodik wrote: Help Us Find Linkedin Url, Employee Info, And Company Age - A

arkadaşlar level 0 dayım. bu görevlerden epeyce geldi dün gece. bugün yapıyorum, doğru yaptığıma da eminim ancak bi türlü kabul etmiyor. neden olabilir acaba? taskta bi sorun olabilir mi?!

Bende de aynı sorun çıktı. doğruluğundan yüzde yüz emin olmama rağmen düşük accuracy sebebi ile task vermedi. yabancı forumlarda gördüğüm kadarı ile herkes aynı problemden şikayetçi. task hatalı sanırım. benim merak ettiğim nokta b,z ticket atmalı mıyız yoksa cf kendisi düzeltecek midir?

task hatalı aynen dün söylendi burda ticket atın ancak düzelteceklerini ummayın şayet onlarca hatalı task bildirdim flag için ticket attım bir faydası olmadı

Teşekkürler.. Sanırım forumu takip etmeden tasklara atladığımız için level alamıyoruz :D

TASK (GÜNCEL) » Post #16111

Sat Jun 24, 2017 15:49 in Turkish

karagodik wrote: Help Us Find Linkedin Url, Employee Info, And Company Age - A

arkadaşlar level 0 dayım. bu görevlerden epeyce geldi dün gece. bugün yapıyorum, doğru yaptığıma da eminim ancak bi türlü kabul etmiyor. neden olabilir acaba? taskta bi sorun olabilir mi?!

Bende de aynı sorun çıktı. doğruluğundan yüzde yüz emin olmama rağmen düşük accuracy sebebi ile task vermedi. yabancı forumlarda gördüğüm kadarı ile herkes aynı problemden şikayetçi. task hatalı sanırım. benim merak ettiğim nokta b,z ticket atmalı mıyız yoksa cf kendisi düzeltecek midir?

TASK (GÜNCEL) » Post #16110

Sat Jun 24, 2017 15:46 in Turkish

Level 0'lar için çok task var bugün.

892876 Find People In Images. MAJOR FLAG » Post #5

Wed Apr 06, 2016 11:53 in Turkish

% 100 başarı oranıyla flag yemek kötü oldu hele bir de level yükseltmeye çalışırken.. Birçok kişi flag yemiş..

TASK (GÜNCEL) » Post #8556

Tue Apr 05, 2016 15:27 in Turkish

task ücretleri her zaman anında mı yatar? Şuan yaptığım taskın ücreti gelmedi de başına bu tarz bir sorun gelen oldu mu?

TASK (GÜNCEL) » Post #8285

Thu Mar 31, 2016 06:28 in Turkish

bende aynı sorunu yaşadım. task sorunlu olabilir

TASK (GÜNCEL) » Post #7845

Tue Mar 22, 2016 12:29 in Turkish

ben yaptım ve halen yapıyorum, kolay bir task biraz daha uğraşın bence :)

TASK (GÜNCEL) » Post #7677

Fri Mar 18, 2016 01:12 in Turkish

article taskında tamamladığım çoğu task crowdflower job historyde görünmesine rağmen clixsense task history de görünmüyor. haliyle paramı da alamadım.. benzer bir sorun yaşayan oldu mu? crowdflowere ticket attım ama dönmediler
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Mar 7, 2021 16:26:26 EST