Please wait...
HomeForumPosts by mstkmstk85

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by mstkmstk85

TASK (GÜNCEL) » Post #12693

Mon Feb 20, 2017 22:30 in Turkish

990963 Clothing Categorisation Task bu görev level etki ediyormuş.

TASK (GÜNCEL) » Post #12680

Mon Feb 20, 2017 10:00 in Turkish

FIRAT7 wrote: RF 1 haftadir ölü bende. Durumlar nedir kullananlarda?

bendede tık yok valla 1 haftadır. rf portal daki foruma bakıyorum diğer ülkelerdeki kişilerde aynı sorun var. 2-3 aydır hiç görev gelmeyenler bile var. bir puandan bahsediyorlar ama çözemedim daha.

Ödeme hakkında » Post #14

Sat Feb 18, 2017 12:30 in Turkish

api_alper wrote: E nasıl satıcam ben o zaman o minnacık btc'mi ? O bitcoin çevirme işinde illa başka insanlarla mı muhattap olucaz? Yukarıda arkadaşın bahsettiği siteden otomatik çevirip çekemiyor muyuz ? Bir de siz genelde ne kadarlık çekim yapıyorsunuz ?

sadece site üzerinden muhattap olacaksın. localbitcoins sell kısmında ilk sıradaki genelde yüksek fiyat veriyor. Sell e tıklayıp açılan yeni sayfada bitcoini satacağınız kişinin profil bilgisi ve ne kadar bitcoin satış yapacaksanız ilgili bölüm var. İlk başta açıklamalara bakarak kafanız karışır gibi oluyor adımları uygulayınca 5 dakikada bitiyor.

Size söyledim araştırma yapın diye sadece bitcoin e özel forumlar var oralara bakın. 3-4 gün araştırma yaptım en sonunda bitcoin biriktirmeye başladım aşağı yukarı 600 dolara yakın burdan çekim yaptım ve bitcoin olarak biriktiriyorum normal piyasasında da alım yapıyorum. Geçen sene şubat ayına göre bitcoin kuru % 100 artmış durumda. Canlı borsası var oradan sürekli kontrol ediyorum. Benim fikrim sadece tavsiyedir.

Ödeme hakkında » Post #9

Sat Feb 18, 2017 08:17 in Turkish

api_alper wrote: Arkadaşlar öncelikle çok teşekkür ediyorum yardımlarınız için. Umursayıp da ilgilendiğiniz için. Şimdi clixsense'den tango card ile para çekiyoruz. Bu para snapcard hesabımıza geliyor. Burada parayı bitcoin'e çeviriyoruz(Ya da otomatik çevriliyor bilemiyorum henüz). Daha sonra ise bu bitcoinleri aracı sitelerde paraya çeviriyoruz. Buraya kadar doğru anladım sanırım. Ancak her yeni bilgi yeni sorular doğurmakta :)

1.Mesela buradan tango card'a çekim yapmak istediğimde Choose your Tango Card Reward here diyerek seçim yapmamı istiyor. 2 seçeneğim var. "Bitcoin powered by Wyre" ve "Visa® Prepaid Card USD" Burada sanırım Wyre seçeneğini seçiyoruz.

2.Ben bu parayı snapcard a çektikten sonra bahsettiğiniz aracı sitelere nasıl aktaracağım?

3. Snapcard sitesinde 3 parametre var. "$1072.95 = 1BTC" , "$4.03 = 1LTC" ve "$2.06 = 10,000DOGE" şeklinde. Bunların anlamı nedir, biz hangisini dikkate alacağız?

Tamam söz bak başka soru sormayacağım :)

Estağfurullah ne demek tabiki yardımcı olucaz. burda aylarca para çekemedik. En iyi yöntem olarak tango-snapcard ortaya çıktı.

Bitcoin BTC olarak dikkate alcaksınız. Borsa fiyatlarına göre biraz 10-20 dolar arası snapcard kuru yüksektir. Bitcoin ile kısa bir araştırma yaparsanız yararınıza olur.

Ödeme hakkında » Post #6

Sat Feb 18, 2017 07:56 in Turkish

api_alper wrote: Hmm anladım tamam şimdi ben bir snapcard hesabı açtım buradaki mailimle, telefon ve mail doğrulamasını da yaptım. Hesap hazır. Clixsense'den Tango Card üzerinden ödeme istediğimde direkt olarak bu hesaba gelecek öyle mi?

Bir de şunu sorayım ödemeyi aldım diyelim, ben başka insanlarla uğraşmak istemiyorum direk bu bitcoin leri paraya çevirip snapcard'dan banka hesabıma çekemiyor muyum?

banka hesabına çekemezsiniz. Snapcard bitcoin cüzdanınızdır. Bitcoin borsalarında yada localbitcoins.com gibi aracı sitelerde bitcoin i çevirebilirsiniz. Şuanda en iyisi localbitcoins.

Ayrıca bugün çekim yaparsanız en geç salı günü snapcard hesabına gelir snapcard hesabından localbitcoins e transfer yapıp 1 saat içinde paranızı banka hesabına alırsınız.

Tango Card ile ilk paramı çektim » Post #12

Sat Feb 18, 2017 00:15 in Turkish

arsymoon wrote:
mstkmstk85 wrote:
arsymoon wrote: Paypal yalan olduktan sonra beklemenin bi manası yok diye, deneme amaçlı, 20 doları Tango Card hesabıma istedim. Epey endişeliydim çünki bu bitcoin işlerini hiiiç anlamıyorum. ama sonuçta param 4-5 günde önce Snapcard'a geldi oradanda Blockcain BTC wallet e geldi. Şimdi nur topu gibi 2 BTC cent'im var. bunla napacam bilmiyorum ama var :)

localbitcoins.com a aktarıp ordan satabilirsin hemen. sell listesindeki ilk sıradaki genelde yüksek fiyat veriyor.
Bi arkadaşa satacağım. Daha temiz iş :)
Yinede bitcoin ile alışveriş yapılabilecek sağlam siteler varsa paylaşır mısınız?

localbitcoins sağlam site zaten. ayrıca bitcoin ile ilgili forum siteleri mevcut. güvenilir kişiler mevcut çoğu forumda. onlarla kişiden kişiye satış yapabilirsin.

Tango Card ile ilk paramı çektim » Post #7

Fri Feb 17, 2017 04:40 in Turkish

Symbolans wrote:
mstkmstk85 wrote:
hdturkey wrote: ya kardeşim ordan oraya aktar aktar dur ne biçim iş bu bir hesap olur gönderirsin ordanda hesabına gelir paypal geri gelmeli

Bu aktarmaların hiçbir zorluğu yok. paypal olsa ne olcak en az 3-4 günde banka hesabına gelecek para yine. snapcard-localbitcoin aktarmaları sonrası satış işlemi en fazla 1 saat. 1 saatte banka hesabına geliyor para.

peki localbitcoin de hesap tanılama yapılıyor mu yani kimlik fatura vs

Sen alıcı ile iletişime geçiyorsun banka hesap bilgilerini veriyorsun. Hesabını kontrol ediyorsun para geldiği zaman siteden onaylıyorsun bitcoin alıcının hesabına geçiyor.

Tango Card ile ilk paramı çektim » Post #4

Fri Feb 17, 2017 04:27 in Turkish

hdturkey wrote: ya kardeşim ordan oraya aktar aktar dur ne biçim iş bu bir hesap olur gönderirsin ordanda hesabına gelir paypal geri gelmeli

Bu aktarmaların hiçbir zorluğu yok. paypal olsa ne olcak en az 3-4 günde banka hesabına gelecek para yine. snapcard-localbitcoin aktarmaları sonrası satış işlemi en fazla 1 saat. 1 saatte banka hesabına geliyor para.

Tango Card ile ilk paramı çektim » Post #2

Fri Feb 17, 2017 04:09 in Turkish

arsymoon wrote: Paypal yalan olduktan sonra beklemenin bi manası yok diye, deneme amaçlı, 20 doları Tango Card hesabıma istedim. Epey endişeliydim çünki bu bitcoin işlerini hiiiç anlamıyorum. ama sonuçta param 4-5 günde önce Snapcard'a geldi oradanda Blockcain BTC wallet e geldi. Şimdi nur topu gibi 2 BTC cent'im var. bunla napacam bilmiyorum ama var :)

localbitcoins.com a aktarıp ordan satabilirsin hemen. sell listesindeki ilk sıradaki genelde yüksek fiyat veriyor.

ANKET (GENEL) » Post #3262

Wed Feb 15, 2017 09:53 in Turkish

alkoliqq wrote: 1.5 dolar davetli anket var ama resmen dalga geciyorlar insanla. 2+2 ye 4 dedim diye atan anket ilk defa goruyorum...

bitirdim ben sıkıntı çıkarmadı.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #192

Wed Feb 15, 2017 07:05 in Turkish

mahis_81 wrote: arkadaşlar geçen ay snappkart seçeneği çıkıyordu sımdı burdan ödeme istediğimde tango ön ödemeli visa kart seceneği var gecen ay snapp hesabıma çekebilirken şimdi tek seçenek ön ödemeli visa kart seçeneği ne yapcam acil yardım snapkart seçeneği gözükmüyor.

hesabın 10 dolar olmadan bitcoin seçeneği çıkmaz

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #189

Tue Feb 14, 2017 01:26 in Turkish

Kenny34 wrote: ctesi günü istediğim 100 dolar az önce hesabıma geldi. çok hızlı gerçekten. diğer yerleri bırakın bence :)

güle güle harca hocam. cumartesi isticektim bende biraz daha biriksin dedim pazar günü istedim benimkide bugün gelir inş. keşke dün gelseydi btc kuru düşüktü bugün yükseldi birkaç btc fazla alırdık kârımız olurdu.

YOURSURWEYS ENGEL YİYEN VARMI BENDEN BASKA » Post #6

Tue Feb 14, 2017 01:25 in Turkish

yoursurveys anket puanı var anket geldiği zaman sağ üstü köşede çıkıyor. hemen hemen 100 puanın üzerinde olması gerekiyor onun. sizin verdiğiniz hatalı bilgilerden puan düşüyor. sitedeki anket profiliniz ne yazdıysanız orayada aynısını yazmanız gerek. farklar bir şey yazarsanız puanınız düşüyor. bu yüzden engellenmiş olma ihtimali yüksek

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #673

Mon Feb 13, 2017 10:57 in Turkish

atiye wrote:
PocahontaZ17 wrote:
atiye wrote: BTCBANK.İO ile görüştüm. Bizim tüm bankalarla çalışıyorlarmış.al-sat ta varmış.şimdi bu BTCBANK'la çalışan arkadaşlar ya da moderatör yardımcı olabilirler mi? yada şöyle sorayım sistem kolay mı?

Localbitcoins hem güvenli hem de kolay.
Bilmediklerimize yönlenmeyelim bence.
Daha önce denedim.legal değil diye snapcard reddetmişti

bu kanıya nerden vardınız ? biz nasıl gönderiyoruz ozaman snapcard tan localbitcoins e ?

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #667

Mon Feb 13, 2017 03:10 in Turkish

atiye wrote: BTCBANK.İO ile görüştüm. Bizim tüm bankalarla çalışıyorlarmış.al-sat ta varmış.şimdi bu BTCBANK'la çalışan arkadaşlar ya da moderatör yardımcı olabilirler mi? yada şöyle sorayım sistem kolay mı?

ben tavsiye etmem bir kaç yerde scam olduğu yazıyordu.

Paypal-Skrill Hakkında Duyuru » Post #7

Thu Feb 09, 2017 08:25 in Turkish

hdturkey wrote: skrill ve payzanın dolar kurunu bilen var mı arkadaslar

bizim kura göre en az 15 kuruş düşüktür tahminimce.

1 BTC - 10,0000.00 TL (3000$ Gelebilir) » Post #58

Thu Feb 09, 2017 06:03 in Turkish

kur sert düştü yine. 100 dolara yakın bir düşüş var.

piyasa çok hareketli.anlık 5-10 dolar düşüyor 10-20 dolar çıkıyor takip bile zar zor edilebiliyor.

958 oldu :S

Çok pis oyun döndürüyorlar valla 913 oldu bir anda. 945 e çıktı hemen. dün bozdursaydık valla hata ettik.

970 dolar civari şuan. çin merkez bankasının kara para ile ilgili çindeki borsalarla kapalı toplantı yapmış önlem alınıncaya kadar OKCoin ve Huobi borsaları btc ltc işlemleri 1 ay boyunca askıya almışlar. dalgalanmalar bunun yüzündenmiş

TASK (GÜNCEL) » Post #12546

Thu Feb 09, 2017 04:42 in Turkish

s3c1k0 wrote: Dün 120 tane Rate Content 20 tane document 3 tane anket yaptım sizin kadar kazanamadım.

RF neymiş öyle biz boşuna burada çırpınıyoruz ben anladım şu yorumdan sonra :D

öyle hocam valla RF çok iyi. 0.04c step başı ücreti. 50 stepli iş gelirse 2 dolar.Bu ücretten yüzde 30 clixsense kırpıyor hemen. tabi biz hataları buluyoruz bazen ilk stepte de hata çıkıyor o hatayı rapor etmen gerek.bugün çok stepli geldi fazla hatalı çıkmadı sonuna kadar gittiğim oldu 3-4 tane. Ocak ayı kötüydü bu ay affettirdiler kendilerini :D

TASK (GÜNCEL) » Post #12541

Thu Feb 09, 2017 00:49 in Turkish

simurgg wrote:

task ta sabah bereketi :D

988392 Npd-Search Relevance - 5 Item-Coresearch-3000-Feb082017 0,17
988393 Npd-Search Relevance - 5 Item-Fastcatsearch-3000-Feb082017 0,17
988395 Npd-Search Relevance - 5 Item-Normalcatsearch-3000-Feb082017 0,17

bu üçü günü kurtardı :thumbup:

59 task 9 dolar az be hocam. RF 8 tane geldi 26 dolar aldık üstüne birde yüzde 30 komisyon verdik clixsenseye yani bir 10 dolarda komisyon çıktı.

(How will I get Paid) Sorunu » Post #5

Thu Feb 09, 2017 00:26 in Turkish

Mydonous wrote: Şimdi siz söyleyince tekrar kontrol ettim. Benim ödeme yöntemim Paytoo idi. Fakat Paytoo 'yu listeden kaldırmışlar. Payoneer ve Tango gözüküyor. sizdede öylemi acaba ?

Evet iki ödeme yöntemi var şuan.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 10, 2021 18:27:14 EST