Please wait...
HomeForumPosts by mstkmstk85

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by mstkmstk85

ANKET (GENEL) » Post #3592

Fri Mar 10, 2017 05:53 in Turkish

Alcapone90 wrote: Selamlar,

ilgili anketi tamamladım. "Survey Completed" yazısı da çıktı. Daha sonra sekmeyi kapattım. Anketi tamamladın mı sorusuna evet dedim ancak onaylanmadı. Aynı sorunu yaşayan var mıdır? E-spor, oyun vb. ilgili anket...

geçer hesaba 15 dakikaya

ANKET (GENEL) » Post #3590

Fri Mar 10, 2017 05:18 in Turkish

simurgg wrote: opinion word anket var kontrol edin konusuna daha gelmedim :)

edit : daldan dala atlayan bir anket online oyunlardan içeceklere tel markalarından spor dallarına online oyunlar üzerinden bitiriyor

bitirdim anketi ödeme onaylanmadı daha. ödemeyi aldınız mı ?

edit : geçti şimdi hesaba

ANKET (GENEL) » Post #3587

Fri Mar 10, 2017 02:59 in Turkish

Opinion Surveys cep telefonu satın alınan mağazalarla ilgili anket var.

TASK (GÜNCEL) » Post #13135

Thu Mar 09, 2017 12:21 in Turkish

FIRAT7 wrote:
mstkmstk85 wrote: FIRAT7 nasıl RF durumun. bende bugün kıpırdama oldu biraz.13 tane geldi.

oda rezil bende. dun 0 cektim bugun 3 gorev attilar totalde 92 cent.
rf den umudu kestim zaten ben

3,57 aldım bende bugünde yine az 11-12 saattir açık bilgisayar sürekli eklentiyi kapatıp açıyorum. bilgisayar başında geçirdiğimiz zamana günah. ne güzeldi kasım-aralık arası görev yapmaktan yorulmuştum sürekli geliyordu.

TASK (GÜNCEL) » Post #13133

Thu Mar 09, 2017 12:14 in Turkish

FIRAT7 nasıl RF durumun. bende bugün kıpırdama oldu biraz.13 tane geldi.

ANKET (GENEL) » Post #3569

Thu Mar 09, 2017 01:00 in Turkish

simurgg wrote: lastik anketi aşırı sıkıcı yahu kaç dakika oldu hala %50 ye ulaşamadım

evet can sıkıcı bitirdim şimdi ben.

ANKET (GENEL) » Post #3557

Tue Mar 07, 2017 22:30 in Turkish

Opinion surveys dondurma anketi.

Bitcoin Düşüşte !!! » Post #2

Tue Mar 07, 2017 05:50 in Turkish

alım için bekliyoruz pusuda 1000 dolar altına inerse alacağım.

Snapcard Ödemesi » Post #23

Fri Mar 03, 2017 23:29 in Turkish

okanerol wrote:
okanerol wrote:
okanerol wrote:
okanerol wrote: evet öyle bir şey yazıyor ne olduğunu da bilmiyorum ondan kaynaklanıyor demek ki, şu postu bi okuyayım. evet var bi uğursuzluk işte. payoneerden de hala alamadım parayı valla isyan etmekten içim çıktı :D
fee için 0.00040 gibi bir şey yazıyor. böyle olması gerekmiyor mu?

viabtc diye bir şey varmış, oraya girdim şimdi transaction id'yi yazıyorum ama transaction doesn't exist diyor. valla olmadı ya. Fırat bu konuda bir bilgin var mı?

Tamam ben yanlış yeri kopyalamışım. şimdi tekrar denedim; submission are beyond limit. please try later dedi. bir saatte belli limitte alıyorlarmış sanırım. bekliycem şimdi.

viabtc ile de halledemedim ne yazık ki... dün id'yi girdim limit var diyordu. şimdi blockchain'e tıklayınca transaction not found diyor. nereye gitti bu bitcoin? bilgisi olan yok mu hiç? ne yapmam gerekir şimdi?

bir yerde bir hata yapmışındır bitcoin en kötü hesabına geri döner. viabtc yi bende kullandım geçen gün 13-14 saat onaylanmayan işlem 1 saatte onaylandı.

1 BTC - 10,0000.00 TL (3000$ Gelebilir) » Post #74

Fri Mar 03, 2017 11:40 in Turkish

Snapcard Ödemesi » Post #16

Thu Mar 02, 2017 09:42 in Turkish

bitcoin fee için ne kadar ücret yazıyordu fee düşük kalırsa uzun sürüyor gönderimi. FIRAT7 nin dediği gibi blockchain kontrol et bakalım ilk onay alınmış mı.

eğer onay yoksa Onaylanmayan Bitcoin İşlemi İçin Ne Yapabilirim? - YouTube bu video yu izleyin.

1 BTC - 10,0000.00 TL (3000$ Gelebilir) » Post #73

Thu Mar 02, 2017 04:34 in Turkish

mavis34 wrote: 4500 küsür olmuş vay anam vay 10 gün önce 4000 liradan bozdum 500 liradan oldum sonrada 00 bilmem kaç cent için uğraşıyorum adaletin bu mu dünya?

You Can Bet On Whether the SEC Approves the First Bitcoin ETF - Bloomberg

11 marta kadar gidecek bu şekilde herhalde ETF nin onaylanıp onaylanmamasından sonra ya yukarı gitmeye devam edecek yada düşüşe geçecek.

Snapcard Ödemesi » Post #10

Thu Mar 02, 2017 01:22 in Turkish

okanerol wrote: Snapcarddan localbitcoinse ne kadar sürede geçer ? Yarım saatte geçer diyen vardı ama 3 saattir bekliyorum.

yoğunluğa göre değişiyor. snapcard ve localbitcoins ten kaynaklanan birşey değil bunlar. bitcoin ağından kaynaklanan gecikmeler.

TASK (GÜNCEL) » Post #12899

Wed Mar 01, 2017 00:06 in Turkish

FIRAT7 wrote: Rf den yana dertliyim bende.dun 0 çektim.bugun sabah iki adımlı görev atmışlar )

Taskta fena değil aslında işler.Dün kötüydü ancak evvelsi gün 17 USD toplattı.haftasonu keza hiç fena değildi işler

Dün college görevi geldi 25 partlı RF de okadar. Bugünde dediğin gibi 2 tane iki adımlı görev geldi dalga geçiyorlar

Rainforest » Post #4

Tue Feb 28, 2017 12:14 in Turkish

api_alper wrote:
mstkmstk85 wrote:
api_alper wrote: Bir zamanlar rainforest task leri gelirdi, clixsense üzerinden yapardık. Sonra clixsense üzerinden gelmemeye başladı. Geçtiğimiz günlerde rainforest sitesine girdim, üyeliğim vardı ve görev yapabilmem için benden birkaç tane elektronik belge falan imzalamamı istediler. İmzaladım paşa paşa, ama kaç gündür ne görev var ne bişey. Aramızda varsa rainforest ta çalışan arkadaşlar, neler olup bittiğini anlatabilir mi?

Hocam rainforest task gelmiyor. en son haziran ayında kayıt olmak için task geldi. geldi ozaman kayıt oldum. şuanda üye alımı yok. chrome eklentisi var oradan geliyor görevler. 2017 yılı başlangıcı çok düştü görevler 50 dolar anca kazanabildim.bir sorun var biz bilmiyoruz rainforest kendi forumunda da diğer üyeler şikayetçi bu konuda.

Eyvallah hocam peki bu eklenti firefox için de var mı? Bir de bu chrome eklentisini nereden indirebiliriz ben sitelerinde göremedim? Ben zaten üye olduğum için az olsun öz olsun mantığıyla 3-5 ordan da gelse bişeyler fena olmaz diye düşünüyorum :) Bir de oradan görev geldi yaptık diyelim para nereye aktarılıyor?

portal sayfasına giriş yapıyorsan ilk anasayfada çıkması lazım ismin altında. 3-5 değilde 300-500 veriyorda :D dediğim gibi 2017 yılına girince işin rengi değişti ciddi bir azalma var. crowdflower hesabına aktarıyor eğer clixsenseden kayıt olduysan.hatırladığım kadarıyla uzun bir süre giriş yapmamıştın buraya rf ye kayıt olduğun hesap kapanmışsa şuan cf task kısmında ödeme yöntemi değiştirme var bir dene istersen.

Payza » Post #20

Tue Feb 28, 2017 08:55 in Turkish

uğraşmayın payzayla. sabit konuda başlık var tango snapcard orada yazılı adımları izle. mis gibi al paranı koy cebine.

Rainforest » Post #2

Tue Feb 28, 2017 08:38 in Turkish

api_alper wrote: Bir zamanlar rainforest task leri gelirdi, clixsense üzerinden yapardık. Sonra clixsense üzerinden gelmemeye başladı. Geçtiğimiz günlerde rainforest sitesine girdim, üyeliğim vardı ve görev yapabilmem için benden birkaç tane elektronik belge falan imzalamamı istediler. İmzaladım paşa paşa, ama kaç gündür ne görev var ne bişey. Aramızda varsa rainforest ta çalışan arkadaşlar, neler olup bittiğini anlatabilir mi?

Hocam rainforest task gelmiyor. en son haziran ayında kayıt olmak için task geldi. geldi ozaman kayıt oldum. şuanda üye alımı yok. chrome eklentisi var oradan geliyor görevler. 2017 yılı başlangıcı çok düştü görevler 50 dolar anca kazanabildim.bir sorun var biz bilmiyoruz rainforest kendi forumunda da diğer üyeler şikayetçi bu konuda.

Anket sorunu » Post #2

Sun Feb 26, 2017 21:55 in Turkish

majhoeanles wrote: Anketleri tamamlayamama sebebi nedir acaba? Bugün gelen cint anketini anında açıp yapmaya başladım fakat kabul etmedi. Anket profiliyle ilgili bir problem mi yaptım acaba? Bilgisi olanlar var mı acaba?

1- Anket profilindeki cevaplarınla anket geldiği zaman aynı cevapları vermen lazım. Bazı anket firmaları karşılaştırma yapıyor o yüzden seni atıyor.
2- Anket yapılacak kitleye uymuyorsun.
3-Limit vardır anketlerde limit dolduğu zaman anketten atar.
4-Sorulara hızlı cevap verirsin sistem bot olduğunu düşünür atar.
5-Ailenizde bir kişi aşağıdaki işlerde çalışıyor mu diye kilit soru sorarlar muhakkak o işlerde çalışan akraban vardır ama hayır diyeceksin ki ankete devam edebilesin.
dahada bu şekilde uzar gider.

TASK (GÜNCEL) » Post #12785

Sun Feb 26, 2017 09:07 in Turkish

pbalkaya wrote:
rika38 wrote: fırat paran varsa bitcoine yatırım yap derim 1,5 ayda 1260$ dolar karım oldu 3 bitcoinle 780$dan almıştım 1200$ da sattım düşmesini bekliyom yine yapacam yani

merhaba nerden yatırım yapıyorsunuz.yei başlayan birisi olarak nasıl yapabilirim.kaç dolarla başlarsam şuan için yeterli olur

Sıfırdan başlıcaksınız biraz karmaşık gelebilir. önceliklle btc cüzdanı edinmeniz gerekir. ilk başta blockchain.info dan btc cüzdan alabilirsiniz.
bitcointalk.org bitcoin ile ilgili forum yabancı bir site yine türkçe bölüm var burada olduğu gibi türkçe forumda yeni başlayanlarla ilgili bölüm var oradan okumaya başlarsanız fikir sahibi olursunuz.

Ülke farkı » Post #9

Fri Feb 24, 2017 10:54 in Turkish

gabi1989 wrote: Profilinde aktif referansı 156 olarak görünüyor? 56.000 referansı nereden gördünüz?

başka kişiden bahsetim ben.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 10, 2021 18:56:28 EST