Please wait...
HomeForumPosts by mstkmstk85

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by mstkmstk85

TASK (GÜNCEL) » Post #14304

Thu Apr 13, 2017 23:23 in Turkish

guler123 wrote: merhaba. bu business taskını levelsizken yapsak 50 tane level kazanmamıza yardımcı oluyormu?

Level etkilemiyor.

Wyre hakkında » Post #31

Thu Apr 13, 2017 07:45 in Turkish

seydanur wrote: Süreden hesabıma 15 dolar geldi ama ben hesabı açamıyorym sifremi kabul etmiyor ve sifremi yenilemek istediğimde ne yapsam olmuyor invalid romen yazıyor email attım ama cevap da vermiyor lar başınıza böyle bir şey geldi mi sizce ne yapmalıyım çok caresizim :cry:

şifre için en az bir tane rakam , en az bir tane sembol " * / ( ) " ve en az bir tane Büyük harf olması gerekiyor.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #414

Mon Apr 10, 2017 07:07 in Turkish

s3c1k0 wrote:
mstkmstk85 wrote:
s3c1k0 wrote:
mstkmstk85 wrote: support a mail atmıştım cevap geldi kimlik onayı olmadan para gönderimi olmayacaktır diye.
cumartesi günü 0.008 btc istedim göndermediler "pending transferde" bekliyor işlem , dün 0.0002 btc istedim onu gönderdiler. kimlik onayını gönderdim.

Hocam wyre hakkında sizin çabanızla birşeyler öğrendik yani eline sağlık şahsım adına teşekkür ederim.

Kimlik onayınız tamamlandıktan sonra gönderim işlemleriniz de tamamlanırsa (umarım tamamlanır).

Ne kadar kesinti olduğu, Sonuçlanmasının yaklaşık kaç gün aldığı, konuları ile ilgili bilgilerinizi paylaşmanızı umuyorum :) Kolay gelsin

Hesap onaylanmadı mail attım neden onaylamıyorsunuz diye bütün evrakları gönderdim dedim.cevap gelsin bakalım. Tango Card olarak 10 dolar direk geldi herhangi bir kesinti olmadı. Sadece btc gönderirken işlemin doğrulanması için en az 0.0004 btc fee veriliyor.

Yani tango card olarak gönderilen para kesintiye uğramadan wyre hesabımıza geçiyor ama parayı çekme işlemin de mi sıkıntı çıkarttılar hesap onayalayamadıkları için henüz ?

Ayrıca btc fee snapcard üzerinden wallet a gönderirken de aynıydı sanırım.

Haber sevindirici wyre şu onay işlemlerindeki ciddiyetsizliğini düzeltirse sanırım yine düşük maliyet ile para çekme şansımız olacak bir süreliğine.

benim hesabım onaylandı. cumartesi günü 100 dolar istedim şimdi hesaba geldi.

edit : Şimdi diğer btc cüzdanmı gönderiyorum. blockchain e düştü işlem onay bekliyor.

TASK (GÜNCEL) » Post #14089

Fri Apr 07, 2017 14:50 in Turkish

"Select Company Names In Text" 27 de kaldım 28 de sayfanın yarısı yüklenmedi

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #410

Thu Apr 06, 2017 01:09 in Turkish

s3c1k0 wrote:
mstkmstk85 wrote: support a mail atmıştım cevap geldi kimlik onayı olmadan para gönderimi olmayacaktır diye.
cumartesi günü 0.008 btc istedim göndermediler "pending transferde" bekliyor işlem , dün 0.0002 btc istedim onu gönderdiler. kimlik onayını gönderdim.

Hocam wyre hakkında sizin çabanızla birşeyler öğrendik yani eline sağlık şahsım adına teşekkür ederim.

Kimlik onayınız tamamlandıktan sonra gönderim işlemleriniz de tamamlanırsa (umarım tamamlanır).

Ne kadar kesinti olduğu, Sonuçlanmasının yaklaşık kaç gün aldığı, konuları ile ilgili bilgilerinizi paylaşmanızı umuyorum :) Kolay gelsin

Hesap onaylanmadı mail attım neden onaylamıyorsunuz diye bütün evrakları gönderdim dedim.cevap gelsin bakalım. Tango Card olarak 10 dolar direk geldi herhangi bir kesinti olmadı. Sadece btc gönderirken işlemin doğrulanması için en az 0.0004 btc fee veriliyor.

wyre para cekme hakkında yardım! » Post #4

Tue Apr 04, 2017 03:22 in Turkish

gamzesonmez wrote: nasıl hesapı onaylıcam hocam ben bulamadım onay kısmını activity diyorum ama yok olmuyor onay sayfasına göndermiyor

your account > basic info > tıklayıp kimlik bilgilerinizi adresinizi, kimlik resmi,adres için fatura, sözleşme var onu imzalayıp resim olarak yüklemeniz gerekiyor.

wyre para cekme hakkında yardım! » Post #2

Tue Apr 04, 2017 02:45 in Turkish

öncelikle hesabını onaylatmanız gerekiyor. sonrasında send money kısmında iki tarafıda btc seçeceksiniz. 0.008 btc transfer için gönderin çünkü işlem ücreti alınacak. continue tıklayın hesap bilgileri ekleme sekmesi açılacak oraya isim ülke btc adresinizi gireceksiniz. ben usa olarak seçtim. hepsini yaptıktan sonra onay sayfasına yönlendiriyor.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #407

Tue Apr 04, 2017 01:22 in Turkish

insane06 wrote: Paypal kapanmıstı snapcard bizim için iyi olmuştu ama o da kapandı şimdi seçenek wyre ..Peki bu wyrede hesap onayı için kimlik fotokopisi falan istiyor mu birisi yardımcı olabilir mi ? Para var çekemiyorsun bu nasıl bir iş anlamadım

support a mail atmıştım cevap geldi kimlik onayı olmadan para gönderimi olmayacaktır diye.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #403

Mon Apr 03, 2017 10:09 in Turkish

cumartesi istemiş olduğum transfer halen beklemede. bugün hesapta kalan küçük miktar transfer istedim 0.0002 btc gönderim tamamlandı. localbitcoins adresine. blockchainde gözüken 6 onay almış.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #399

Sat Apr 01, 2017 22:35 in Turkish

Sertan_E wrote:
mstkmstk85 wrote: @Sertan_E
Hesabına gelmiş ödeme. btc olarak gönderim yapacaksın. ben btc olarak istedim ödemeyi beklemede gözüküyor. bekliyorum ne zaman onaylanacağını. Payza gibi toplu gönderimde yapıyor olabilirler.

Alttaki benim gönderimi zaten. Üstte gelen btc rakamına bakın birde altta benim yolladığıma arada fark. Birde btc wallet adresime bakarsan anlarsın 1Srtn1........ :lol: :lol:

resmi büyütmedim şimdi büyüterek baktım. btc transferi ücreti 0 gözüküyor. transfer ücreti ödemeden btc transferin onaylanmaz.

birde dolar tutarı gözüküyor bende öyle birşey gözükmüyor.

ayrıca senin sol üst köşede btc miktarı duruyor. bende gönderdiğim btc kadar eksildi.

ÖDEME » Post #5

Sat Apr 01, 2017 11:06 in Turkish

stelian41 wrote: nasıl üye olucam oraya pasaport falan resim istiyor bunları yollmama gerekcekmi

sabıka belgesi ve vukuuatlı nufüs kayıt örneği de istiyorlar. biraz araştırma......

mavis34 look lar geldi koş.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #397

Sat Apr 01, 2017 07:51 in Turkish

@Sertan_E
Hesabına gelmiş ödeme. btc olarak gönderim yapacaksın. ben btc olarak istedim ödemeyi beklemede gözüküyor. bekliyorum ne zaman onaylanacağını. Payza gibi toplu gönderimde yapıyor olabilirler.

TASK (GÜNCEL) » Post #13857

Sat Apr 01, 2017 05:24 in Turkish

FIRAT7 wrote: 943227 Priority Work: Venus Vs. Mars : Help Us Find The Gender Of These ...
$0.10 188

level 3'lere. cinsiyet bulmaca taskı.
2-3 dk alıyar yapması ama ödemesi iyi.

%84.5 le level 3 bekliyoruz :)

Wyre hakkında » Post #24

Sat Apr 01, 2017 04:59 in Turkish

Sertan_E wrote: Yolladık bi 10dlr. wyre ye ama çekim yapabildik mi yapamadık mı belli değil Transfer complate yazıyor ama gelen giden bişey yok . Hesap onayı sadece banka transferleri için gerekli galiba.

tango card ana başlıkta yazdım.

1 BTC - 10,0000.00 TL (3000$ Gelebilir) » Post #96

Sat Apr 01, 2017 02:53 in Turkish

Japan's Bitcoin Law Goes Into Effect Tomorrow - CoinDesk

biraz iyi haberler gelmeye başladı.

ÖDEME » Post #2

Sat Apr 01, 2017 02:34 in Turkish

stelian41 wrote: Ödemem yapıldı gözüküyor arkadaşlar ilk 10$'ımı çekicektim konuları araştırdım ama sorunumu çözcek göremedim.Şimdi paramın yatırıldığı söylendi 10$ payout yani yatırılmış gözüküyor.yatırmadan önce tangoyu seçmiştim tango hesabıma giriyorum 0$ gözüküyor bu para nereye gitti clixsense hesabımla bağlamam falanmı gerekiyordu?

wyre hesabı açman gerekiyor.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #395

Sat Apr 01, 2017 02:18 in Turkish

wyre hesabına kesintisiz 10 dolar geçti. diğer wyre başlığında arkadaş yazmıştı bakiye yetersiz hatası veriyor diye. bendede aynı şekilde gözüküyor. 0.0091 btc var hesapta. anladığım kadarıyla en az 0.01 btc gönderiliyor.

Edit gönderdim şimdi . localbitcoins hesabıma 0.008 btc gönderdim. işlem ücretini karşılamadığı için sanırım uyarıyı veriyordu.

Hesap onayı yapmadım. email ile cep telefonu doğrulasanız yeterli gibi. aktarım tamamlansın yine yazarım.

TASK (GÜNCEL) » Post #13795

Thu Mar 30, 2017 12:12 in Turkish

alkoliqq wrote:
mavis34 wrote: 1002656 Identify Mentions Of People (A.k.a. Names)

60 ile çakıldım yazık oldu

ben de şimdi keşfettim daha 10 lardayım, arkadaşlar bunun quizini dikkatli yapın ondan sonrası çok rahat gidiyor.

not: 16 da There is no work currently available verdi.

valla 4 tane yaptım 69 la gümledik :D dikkat olmak lazım hızlı yapalım dedik eksik kalmış bazı isimler gümledik :D

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #393

Thu Mar 30, 2017 05:46 in Turkish

simurgg wrote:
mstkmstk85 wrote: 21 martta istemiş olduğum ödeme daha gelmedi.Tango Card Wyre olarak 10 gün oldu ayın 21 ini çıkar bide hafta sonlarını 7 geçmiş üstünden.

Başka ödeme isteyen oldu mu ?

biz senin 10 doların akibetini merak ediyoruz gelecek habere göre bi yöntem tercih edicez

wyre snapcard gibi olursa mükemmel olur , olmaz ise diğerlerin eline düştük demektir

Çok uzun sürdü. Ticket attım sorun yok gönderilcek dediler.
Wyre hesap doğrulamayı yapmadım kimlik , fatura ve ( the Declartion of legitmate source of capital ) imzaladım yükledim sisteme fakat onaylamadım. Hesap doğrulanmadan ödeme geliyor mu gelmiyor mu diye denemek için.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #391

Thu Mar 30, 2017 05:02 in Turkish

21 martta istemiş olduğum ödeme daha gelmedi.Tango Card Wyre olarak 10 gün oldu ayın 21 ini çıkar bide hafta sonlarını 7 geçmiş üstünden.

Başka ödeme isteyen oldu mu ?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 10, 2021 18:36:38 EST