Please wait...
HomeForumPosts by mstkmstk85

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by mstkmstk85

Ödenekler ne zaman gelecek » Post #24

Fri Jun 03, 2016 03:13 in Turkish

10 dolar gibi bir miktar var clixsense hesabımda ödeme isticektim cash out çıkmıyor. yönetim erken para göndermemek için turkiyede kullanıcılar için tedbir mi aldı acaba ? bu sabah 9 da baktığımda cash out çıkıyordu.

edit : şimdi baktım profil bölümünde ödeme yöntemi kısmında paypal ı kaldırmışlar.

Persona ly de metin 2 ve daedalusonline görevleri » Post #2

Tue May 31, 2016 23:32 in Turkish

serkangurdal wrote: Sign In - ClixSense içinde bulunanan bu görevlerin ikisini de tamamladım

Deadalus anketi tamamlayın e posta adresinize gönderilen doğrulama kodunu onaylayın 12 cent hesabınızda

Metin 2 için ise kayıt olmanız ve mail adresinize gelen doğrulama kodunu onaylamanız karşılığında 12 cent sizin oluyor son derece zahmetsiz ve saniyeler içinde 24 cent kazanıyorsunuz

Günaydın. Teşekkürler.

TASK (GÜNCEL) » Post #10043

Tue May 31, 2016 02:53 in Turkish

serkangurdal wrote: Bende level 1 oldum ancak ortalamam %82.7 normalde level 2 de olmam gerekiyor aşağıda baktım yine Something else is preventing you from reaching the next level. Keep on working in order to gain experience and level up. yazıyor.

bu sayfanın 1.sayfasında gerekli koşulllar yazıyor. level 1 için 5 farklı iş bitirmek level 2 için 10 farklı. 13 farklı iş yapmışssın 2 tane daha yapman gerek galiba. daha tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilirler.

TASK (GÜNCEL) » Post #10021

Mon May 30, 2016 10:42 in Turkish

serkangurdal wrote:
mstkmstk85 wrote:
serkangurdal wrote:
serkangurdal wrote:
mavis34 wrote: Başka birşey level almanızı engelliyor maddesi varsa flag vardır, flag bazen historyde gözükmeyebilir.. bir bilet açıp bilgi isteyin yoksa level alma şansınız yok.

Mesajı gönderdim bakalım neymiş sorun

Birde aklıma gelmişken sorayım dedim ben bu crowdflower sitesine facebook üzerinden üye oldum. Yani email ile üye olmadım acaba bununla ilgili bir sorun olabilir mi?

clixsense hesabına üye olduğun mail adresinle farklı bir mail adresinle crowdflower ' a üye olman gerekiyor. yani facebook mail hesabı clixsense hesabınınkiyle aynı olmayacak.

Kullandığım facebook ve burada ki mail adresi aynı nerede okudunuz bunu mümkünse bende görmek istiyorum

buraya kayıt olduğum mail adresi ile crowdflower a giriş yapamadım hata veriyordu . forumda da bir yerde bir arkadaş yazmştı. farklı mail adresi ile facebook tan giriş yapın diye yaptım. sorunsuz şekilde kullanıyorum.

TASK (GÜNCEL) » Post #10015

Mon May 30, 2016 08:08 in Turkish

serkangurdal wrote:
serkangurdal wrote:
mavis34 wrote: Başka birşey level almanızı engelliyor maddesi varsa flag vardır, flag bazen historyde gözükmeyebilir.. bir bilet açıp bilgi isteyin yoksa level alma şansınız yok.

Mesajı gönderdim bakalım neymiş sorun

Birde aklıma gelmişken sorayım dedim ben bu crowdflower sitesine facebook üzerinden üye oldum. Yani email ile üye olmadım acaba bununla ilgili bir sorun olabilir mi?

clixsense hesabına üye olduğun mail adresinle farklı bir mail adresinle crowdflower ' a üye olman gerekiyor. yani facebook mail hesabı clixsense hesabınınkiyle aynı olmayacak.

ANKET (GENEL) » Post #1000

Mon May 30, 2016 06:46 in Turkish

kullanmayan olarak benide attı malesef :)

915012 Bilingual Speakers In Chinese And Turkish » Post #4

Mon May 30, 2016 03:06 in Turkish

arada geliyor böyle taskler. level etkiliği için sanırım. ingilizceside vardı 4 te max dedi sabah. level 1 e az kalmıştı benimde 6 soru daha yapmam gerekiyordu iyi oldu :)

ANKET (GENEL) » Post #974

Thu May 26, 2016 11:58 in Turkish

Opinion Surveys te emeklilik anketi vardı. 6-7 bölüm geçtim sonra üzgünüz kriterlere uymuyorsonuz dedi ödülünüzü almak için aşağıdaki butona basınız çıktı sayfasına yönlendirdi . ekran görüntüsü aldım ticket atsam yararı olur mu ? bu durumla karşılasan varmı ?

oppinionworld tv izleme anketi » Post #2

Wed May 25, 2016 07:32 in Turkish

hocam selam. bir defa yaptım tv izleme anketini 5-6 defa rahat atmıştır benide . tv de yayınlanan reklam için anket geliyor. seçtiğin saatte anket veren firmanın seçili dizide veya maçta reklam vermiş olması gerekiyor. onu tutturmak zor biraz. o yüzden atıyor çoğunlukla.

ANKET (GENEL) » Post #941

Tue May 24, 2016 13:24 in Turkish

serkangurdal wrote: arkadaşlar az önce sampicilio.us adlı şerefsiz araştırma şirketinden 0.36 centlik bir anket tamamladım bakın anketi tamaladım liflerle ilgiliydi anket sonra erdi teşekkür ederiz filan yazdı daha sonra otomatik ana sayfaya yönlendiriliyorsunuz dedi ve we're sorry ...... kafayı yedim zaten 3 kuruşluk bir ödeme yapacaklar onunda üstüne yattılar.

aynen benimde aynısı oldu. boşa uğraştık 2 defa otomatik yönlendirme çıktı sonra üzgünüz uğraştığına yanıyorsun. yeteri kadar bilgiyi topluyorlar bide utanmadan verileriniz silinecektir diyor bizde yedik..

çince görev » Post #2

Tue May 17, 2016 22:33 in Turkish

Günaydın yapabildiniz mi task ?

ANKET (GENEL) » Post #888

Fri May 13, 2016 04:41 in Turkish

ilk defa dün akşam tv izlediniz mi diye soran anketi tamamladım :)) 5 dakika sürdü 0.85 aldık :)

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ » Post #973

Thu May 12, 2016 22:55 in Turkish

6 mayısta ödeme istemiştim bugün geldi ödemem..

Tamamlanan işlemler Ekstreler
ClixSense
Ödeme alındı
MAY 13 2016
ClixSense
Ödeme alındı
ClixSense
Ödeme alındı için işlem ayrıntıları yükleniyor+ 19,04 USD
ClixSense Ödeme alındı
MAY 13 2016
ClixSense Ödeme alındı ClixSense
Ödeme alındı için işlem ayrıntıları yükleniyor+ 0,01 USD

Clixgrid reklamarındaki dolandırıcılık olabilir » Post #3

Tue May 10, 2016 14:09 in Turkish

moneymakingways wrote:
mstkmstk85 wrote: şuan clixgrid te açılan sayfada chrome 2016 yıllık anketine katılmanız için özel olarak seçildiniz diye reklam çıktı. ilk defa karşıma çıktı googledan araştırınca dolandırıcılık olduğunu gördüm. forum yetkilisinin site yönetimini uyarmasını isterim. sizlerde dikkatli olun.

Tebrikler!
2016 Yıllık Ziyaretçi Anketimize katılmanız için özel olarak seçildiniz! Chromehakkında ne düşündüğünüzü söyleyin ve “Teşekkürler” demek için size HD Streaming Movies® kazanma şansı verelim!
Soru 1/4:
Chrome’u hangi sıklıkla kullanıyorsunuz?
Her zaman
Bazen
Asla

Reklam linkiyle birlikte ticket atabilirsiniz.
Legal içerikle link onaylatıp sonradan değiştirebiliyorlar. Rapor ederseniz icabına bakarlar.

teşekkürler ticket gönderdim. yinede arkadaşlar görsünler ki hataya düşmesinler ilk açıldığında küçük uyarı ekranı da açıldı onun resmini alamadım. dikkatli olmakta fayda var.

Clixgrid reklamarındaki dolandırıcılık olabilir » Post #1

Tue May 10, 2016 13:37 in Turkish

şuan clixgrid te açılan sayfada chrome 2016 yıllık anketine katılmanız için özel olarak seçildiniz diye reklam çıktı. ilk defa karşıma çıktı googledan araştırınca dolandırıcılık olduğunu gördüm. forum yetkilisinin site yönetimini uyarmasını isterim. sizlerde dikkatli olun.

Tebrikler!
2016 Yıllık Ziyaretçi Anketimize katılmanız için özel olarak seçildiniz! Chromehakkında ne düşündüğünüzü söyleyin ve “Teşekkürler” demek için size HD Streaming Movies® kazanma şansı verelim!
Soru 1/4:
Chrome’u hangi sıklıkla kullanıyorsunuz?
Her zaman
Bazen
Asla

TASK (GÜNCEL) » Post #9495

Fri May 06, 2016 07:27 in Turkish

meraal80 wrote:
mstkmstk85 wrote:
meraal80 wrote: ben task yapmaya çalışıyorum crowdflower sayfasına yönlendiriyo oradada giriş yapamıyorum mail adresi değiş diyor değişsemde aynı sebebi bilen birileri yardımcı olabilir mi henüz çok yeniyim

crowdflowerden çıkış yapın. kullandığınız tarayıcıdaki bağlantı geçmişlerini ve çerezleri silin. chrome kullanıyorsanız geçmiş bölümünde tarama verilerini temizleye girin bütün kutucukları işaretleyin sildikten sonra chrome kapatıp açın.bu şekilde deneyin.
teşekkür ederim girebildim ama level 0olduğum için yapamıyorum sanırım. level 1 olmam için ne yapmam lazım peki

doğrudur şuan güncel olan taskler level 1-2-3 olmadan yapılmıyor. level i etkileyen taskler geldiği zaman yapmanız gerekiyor. 100 tane ve 5 farklı task yapmanız gerek. %70 doğrulukla.

TASK (GÜNCEL) » Post #9488

Thu May 05, 2016 23:28 in Turkish

meraal80 wrote: ben task yapmaya çalışıyorum crowdflower sayfasına yönlendiriyo oradada giriş yapamıyorum mail adresi değiş diyor değişsemde aynı sebebi bilen birileri yardımcı olabilir mi henüz çok yeniyim

crowdflowerden çıkış yapın. kullandığınız tarayıcıdaki bağlantı geçmişlerini ve çerezleri silin. chrome kullanıyorsanız geçmiş bölümünde tarama verilerini temizleye girin bütün kutucukları işaretleyin sildikten sonra chrome kapatıp açın.bu şekilde deneyin.

WOOBi ViDEO » Post #21

Thu May 05, 2016 06:58 in Turkish

anxiety54 wrote:
mstkmstk85 wrote:
anxiety54 wrote:
mstkmstk85 wrote:
anxiety54 wrote:
mstkmstk85 wrote: 3 tane video izledim biraz önce facebook ta da paylaştım ödemesi gelmedi ticket atsak nasıl ispat edeceğiz :S

video bittiği an ekran görünütüsü al her videodan sonra :) gelmezse yapıştırırsın

ekren görüntüsü aldım da alt tarafta ödemeyi kazandınız şeklinde yazı yazmıyor. nasıl ispat edeceğiz çıkış yaparken çıkarsanız ödeme alamazsınız diyor.

en son anı var ya share on facebook cart curt mavili bir ekran geliyor onu kullanabilirsin, itirazına rağmen arada vermiyor :) aslında ben onla uğraşmıyorum genelde çok az wobi video geliyor fakat telefondan açarsanız offertoro da video lar oluyor ve sık sık güncelliyor kendini 0.01 veriyor 1 offer sayıyor ve hergün en kötü şartlarda 3 5 video veriyor. ( he baştan söyleyeyim arada onları da saymıyor:))

sağol hocam ticket attık geri dönüş olmadı. ekran görüntüsü son bittiği kısım. bu seferde sen izleme çubuğunu videoyu izlemeden sona getirdin derler :) 3-4 hafta önce izlemiştim o zaman alt tarafta kazandınız yazısı çıkmıştı.
checklist açılacak 1 tanesi versin bari 1 tane anket yaptık bugün komisyonu alalım bari :)

offertoro video tavsiye ederim :)

teşekkürler bir dahakine onu denerim. oyun oynadım tamamladık checklisti :) yeter şimdilik. cint ten anket geldi profiliniz ankete uygundur kabul edildiniz diyor sonrada atıyor anketten :D niye heveslendiriyorsun insanı ilk başta kabul etme :D:D

WOOBi ViDEO » Post #19

Thu May 05, 2016 06:06 in Turkish

anxiety54 wrote:
mstkmstk85 wrote:
anxiety54 wrote:
mstkmstk85 wrote: 3 tane video izledim biraz önce facebook ta da paylaştım ödemesi gelmedi ticket atsak nasıl ispat edeceğiz :S

video bittiği an ekran görünütüsü al her videodan sonra :) gelmezse yapıştırırsın

ekren görüntüsü aldım da alt tarafta ödemeyi kazandınız şeklinde yazı yazmıyor. nasıl ispat edeceğiz çıkış yaparken çıkarsanız ödeme alamazsınız diyor.

en son anı var ya share on facebook cart curt mavili bir ekran geliyor onu kullanabilirsin, itirazına rağmen arada vermiyor :) aslında ben onla uğraşmıyorum genelde çok az wobi video geliyor fakat telefondan açarsanız offertoro da video lar oluyor ve sık sık güncelliyor kendini 0.01 veriyor 1 offer sayıyor ve hergün en kötü şartlarda 3 5 video veriyor. ( he baştan söyleyeyim arada onları da saymıyor:))

sağol hocam ticket attık geri dönüş olmadı. ekran görüntüsü son bittiği kısım. bu seferde sen izleme çubuğunu videoyu izlemeden sona getirdin derler :) 3-4 hafta önce izlemiştim o zaman alt tarafta kazandınız yazısı çıkmıştı.
checklist açılacak 1 tanesi versin bari 1 tane anket yaptık bugün komisyonu alalım bari :)

WOOBi ViDEO » Post #17

Thu May 05, 2016 01:38 in Turkish

anxiety54 wrote:

From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 10, 2021 17:23:58 EST