Please wait...
HomeForumPosts by mstkmstk85

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by mstkmstk85

PAYZA YARDIM ACİL » Post #7

Wed Aug 24, 2016 23:29 in Turkish

Dacronet wrote: 5 günde geldi ama o süre belli olmuyor 3 günde geldiğinide hatırlıyorum 10 günde geldiğinide maximum 14 gün diyorlar ama amarikada resmi tatil günlerine denk gelmediğin rürece 1 hafta icinde yatırıyorlar coğunlukla

Teşekkür ederim.

PAYZA YARDIM ACİL » Post #5

Wed Aug 24, 2016 14:53 in Turkish

iyi geceler
clixsense den kaç günde payza hesabına geldi acaba ?

Yunanlıya referans olunur mu? » Post #3

Fri Aug 19, 2016 13:39 in Turkish

Yunanlı insan değil mi ?

Paypal Alternatif Yöntem » Post #245

Thu Aug 18, 2016 05:00 in Turkish

FIRAT7 wrote:
mstkmstk85 wrote: sayın mod. ve arkadaşlar
clixsense de kayıtlı olan mail adresimle payzadaki mail adresi farklı olabilir mi ? payzada soyismimi yazmamıştım üye olurken sıkıntı olacak tekrar payza hesabı açacağım için soruyorum ? .

Farkli olabilir.Sıkınti olmaz.

Teşekkür ederim cevabınız için.

Paypal Alternatif Yöntem » Post #242

Thu Aug 18, 2016 04:30 in Turkish

sayın mod. ve arkadaşlar
clixsense de kayıtlı olan mail adresimle payzadaki mail adresi farklı olabilir mi ? payzada soyismimi yazmamıştım üye olurken sıkıntı olacak tekrar payza hesabı açacağım için soruyorum ? .

Paypal Alternatif Yöntem » Post #234

Wed Aug 17, 2016 23:48 in Turkish

Günaydın arkadaşlar. Payzadaki isim soyisim ile banka hesabı isim soyisim aynı olma zorunluluğu var mı ?

TASK (GÜNCEL) » Post #10601

Mon Jul 18, 2016 11:59 in Turkish

mavis34 wrote: son 1 haftadır ne taskl var nede rfden bisi geliyor ne ticketlere yanıt var nede flaglar kaldırıldı.. böylesinide ilk defa görüyorum. abd seçimlerinden ötürü mü acaba diye merak ediyorum.

rf geliyor bugün 1 saattir iyi gidiyorum. 3-4 tane 20 görev üstü geldi.5-6 tanede kısa olanlar.

TASK (GÜNCEL) » Post #10424

Sat Jun 25, 2016 09:45 in Turkish

uuck28 wrote: Rainforest history de gözüken bonuslar clixsense hesabına mı ekleniyor? daha yeni üye oldum rf ye

evet kardeşim cf yede bildirim geliyor bonuslarla ilgili.

TASK (GÜNCEL) » Post #10395

Thu Jun 23, 2016 22:47 in Turkish

922231 Questionnaire Regarding The Choice Of Restaurants While Travellin... level 2 anket var 0.84 veriyor uzun sürmüyor.

TASK (GÜNCEL) » Post #10343

Thu Jun 23, 2016 00:05 in Turkish

708716 Find Official Business Urls In Turkey lvl2 0.06 kolay bir task arkadaşlar.

Rainforest Yeni Üye Alıyor! » Post #22

Sat Jun 18, 2016 08:42 in Turkish

Tardiser wrote: Bekleyeceksin, bir süre sonra Cf de mesaj geliyor. Oradan yürürsün zaten...

eyvalla hocam dün 10 dk içinde geldi kaydımı oldum. 10 taneye yakın 12 tane ye yakın bir kaç bişiler çıktı sayfa içinde chrome firefox android gibi tarayıcılar çıktı linkler ekledik sayfaları ordan açtık antreman gibi birşeydi galiba. rf nin çalışma sistemi nasıldır. şimdi açık bilgisayar herhangi birşey gelmedi daha. Get more job kısmında mı çıkıyor görevler. nda ile ilgili mail geldi kayıt olmamı ve imza atma mı istiyor.

edit : birde böyle bir uyarı çıkıyor görevi açmıyor Another worker accepted the job before you! It doesn't look like there is any more work for any of our hits; please try again shortly - you can refresh this page, or close and wait for a new job.

Rainforest Yeni Üye Alıyor! » Post #20

Fri Jun 17, 2016 11:02 in Turkish

idrissahin wrote:
mstkmstk85 wrote:
Tardiser wrote: Bana bugün 1-2 gibi geldi. Girdiğimde daha fazla görev yok demişti. 10-15 kere f5'e basıp sayfayı yeniledim. ''İyi, yeter bu kadar'' diyip çıkacaktım ki son yenilemem de geldi. :D

hayırlısı olsun :) görev bölümüne düşüyor demi başka yere değil demi ?

evet task bölümünde çıkıyor.

şimdi denk geldi hocam kayıt talebimi gönderdim. beklicekmiyim şimdi.1 görev tamamlandı . şuan da görev yoktur çıkıyor

Rainforest Yeni Üye Alıyor! » Post #18

Fri Jun 17, 2016 10:26 in Turkish

Tardiser wrote: Bana bugün 1-2 gibi geldi. Girdiğimde daha fazla görev yok demişti. 10-15 kere f5'e basıp sayfayı yeniledim. ''İyi, yeter bu kadar'' diyip çıkacaktım ki son yenilemem de geldi. :D

hayırlısı olsun :) görev bölümüne düşüyor demi başka yere değil demi ?

Rainforest Yeni Üye Alıyor! » Post #14

Thu Jun 16, 2016 10:13 in Turkish

idrissahin wrote:
Tardiser wrote: Arkadaşlar Rainforest tasklarını yapabilmeniz için ''Test A Web Application Using Any Browser'' adlı Task'a girip kaydolma talebinizi iletmeniz gerekir. Bu tasklar 1-2 gün süre boyunca ara ara geliyor ve ingilizce forumdan anladığım kadarıyla sadece birkaç kişi (task geldiği an tıklayanlar) anca yakalayabiliyor. Hatta adamın biri, ''3 saat boyunca sayfayı yeniledim, sonunda girdim Task'a'' diye konu açmış ingilizce forumda. O taskı tamamladıktan belli bir süre sonra size mesaj geliyor, sonra da üyeliğiniz kabul edilmiş oluyor. Rainforest hakkında bilgim yok ama anladığım kadarıyla Task yapıyorsunuz fazladan bonuslar falan geliyor Rainforest tasklarından.

senin yazını okuduktan sonra yapabildim. sağolasın

hocam hangi saatler arasında çıktı acaba ? bizde kayıt olabiliriz inş.

iki gündür anketler gösterip vermiyor » Post #3

Thu Jun 16, 2016 02:20 in Turkish

dün bendede aynı şekilde oldu saniyesinde girdim anketlere yeterli kişiye ulaşıldı hatası verdi hep. şimdide cint anketi bitirdim. 45 dakka önce düşmüş anket rahat bir şekilde yaptım. neye göre yapıyorlar bir türlü anlayamadım. birde dün ilk defa farklı bir firmadan anket geldi global survey diye sizlerede geldimi?

cashout para çekme » Post #3

Sun Jun 05, 2016 12:03 in Turkish

paypal ödeme yöntemi kaldırıldığı için. profil bölümünden yeni ödeme yöntemi seçmeniz gerek.

Persona ly'de uçak ara » Post #2

Sun Jun 05, 2016 12:01 in Turkish

iyi akşamlar ;
daha önce 2-3 defa yapmıştım artık yemiyor :))

TASK (GÜNCEL) » Post #10153

Sun Jun 05, 2016 11:22 in Turkish

handeali wrote: zaten yarım saatte 356 dan 12ye düşmüş.ben çözene kadar)))) boşuna yapyayaım

yani az veriyor siteyi açmanız yeterli belli oluyor hemen. accuracy iniz iyiyse yapmanıza gerek yok tabiki 11 task yine en az 3-4 puan etkiler accuracy i

TASK (GÜNCEL) » Post #10149

Sun Jun 05, 2016 11:11 in Turkish

handeali wrote:
mstkmstk85 wrote:
handeali wrote: Qc] Does This Domain Supply Free Emails?

lütfen bilen varsa yardımcı olabilir mi?

hu hu kimse yok mu

merhaba. ücretsiz mail adresi veren firma mı diye soruyor. gmail hotmail gibi

Yani verilen link mail adresi oluşturan bir sitede mi diye soruyor.

yoksa hsbc falan gibi firmalar değil.

doğru mu anlamışım

evet dediğiniz gibi. firmalarla ilgisi yok sadece ücretsiz mail veren firmayı soruyor. birde .edu uzantılı üniversitelerinde ücretsiz mail servisi var ise onlarda giriyor.

TASK (GÜNCEL) » Post #10146

Sun Jun 05, 2016 11:01 in Turkish

handeali wrote: Qc] Does This Domain Supply Free Emails?

lütfen bilen varsa yardımcı olabilir mi?

hu hu kimse yok mu

merhaba. ücretsiz mail adresi veren firma mı diye soruyor. gmail hotmail gibi
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 10, 2021 17:50:55 EST