Please wait...
HomeForumPosts by mstkmstk85

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by mstkmstk85

arkadaşlar çok acil bakabilirmisiniz ? » Post #2

Fri Jan 20, 2017 00:10 in Turkish

dream4123 wrote: Bana farklı bir siteden bitcoin ödemesi yapılıcak snapcard hesabımdaki bitcoin adresimi sordular ödeme yapmak için hangisini söyliycem 1 2 tane farklı adres var ?_??

settings funding sources deki btc kodu olması gerek tamda bilmiyorum ama mail adresi ilede göndermeleri gerek.

Paypal dönüyor müjde.... » Post #14

Thu Jan 19, 2017 06:13 in Turkish

FIRAT7 wrote: Gelir : 1,90
Gelmez : 1,85

bitcoin ile deposit kabul edilir.

gelse ne olur gelmese ne olur. btc daha karlı.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #73

Thu Jan 19, 2017 04:37 in Turkish

www.bitkapital.com u deneyenler oldu mu ?

BTC Olayı » Post #8

Wed Jan 18, 2017 21:33 in Turkish

cubur47 wrote: Geri iade etme şansım var mı aceba ?

sanmıyorum iade olacağını . reklam satın almanın amacı sizin başka sitelerdeki üyeliklerinizin reklamını yapmanız için satın alıyorsunuz.

1 BTC - 10,0000.00 TL (3000$ Gelebilir) » Post #42

Wed Jan 18, 2017 06:09 in Turkish

mavis34 wrote:
mstkmstk85 wrote:
mavis34 wrote: geçenki an düşüşün nedei çindi btc nin güvenli olmadığını fln yatırım fln yapmayın tarzı açıklama fln yapmışlar millette satmış btcleri piyasadaki btcleri yeniden toplayacaklar yabaş yavaş çıkar.

inşallah hocam yattık pusuya bekliyoruz :) 1000 dolar üstüne çıkarsa satarım hemen ..

1140$ olmuştu ben 1150 den aşağı satmam

bayağı düştü yine :S

1 BTC - 10,0000.00 TL (3000$ Gelebilir) » Post #40

Wed Jan 18, 2017 03:09 in Turkish

mavis34 wrote: geçenki an düşüşün nedei çindi btc nin güvenli olmadığını fln yatırım fln yapmayın tarzı açıklama fln yapmışlar millette satmış btcleri piyasadaki btcleri yeniden toplayacaklar yabaş yavaş çıkar.

inşallah hocam yattık pusuya bekliyoruz :) 1000 dolar üstüne çıkarsa satarım hemen ..

BTC Olayı » Post #6

Wed Jan 18, 2017 02:49 in Turkish

cubur47 wrote: Merhaba arkadaşlar PTC ADVERDS 8 dolar karşılığında aldım ama ne işe yaradığını bilmiyorum halen aktif olmadı ne yapmam gerek bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

boş yere almışşsınız biraz araştırma yapsaydınız keşke.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #70

Tue Jan 17, 2017 00:37 in Turkish

Luckyyoungman wrote:
seboc58 wrote:
mstkmstk85 wrote: tecrübeli arkadaşlar bir sorum var. btclerin snapcard hesabında mı kalması mantıklı yoksa diğer localbitcoin yada koinim hesaplarında mı ?

bu soruyu tecrübeli arkadaşlar cevaplarsa seviniriz . snap daki dolar kısmı değişken bir halde , bitcoin değeri de mi değişiyor sürekli ? bunun için değerlerin sabit duran bir platformda durması mı iyi olur snapta durması mı ?

koinimdede değişiyor snapdan koinime atıp beklemek daha cazip artık orda btc den kaynaklı düşüş ve yükselişler meydana geliyor ona göre paranızı bankaya aktarabilirsiniz yok ben kar yapcam diyorsanız koinimde beklemesi daha iyi

Teşekkürler..

birde snapcard hesabına giriyorum sayfa ilk açıldığında 428 dolar gözüküyor hesabım bir kaç saniye sonra 408 dolara düşüyor.nedeni ne olabilir.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #67

Mon Jan 16, 2017 08:35 in Turkish

tecrübeli arkadaşlar bir sorum var. btclerin snapcard hesabında mı kalması mantıklı yoksa diğer localbitcoin yada koinim hesaplarında mı ?

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ » Post #1388

Mon Jan 16, 2017 08:30 in Turkish

12 ocakta istemiştim 400 dolar benimde geldi snapcard hesabına

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #63

Thu Jan 12, 2017 09:25 in Turkish

gizemylmz wrote:
mstkmstk85 wrote: snapcard a üye oldum telefona kod gelmedi ne kadar sürede geliyor. mail ile doğrulama yaptım. ödeme istedim cep telefonu kodu gelmeden btc transfer edebilirmiyim ?

edemezsin banada aynısı oldu başka tel no girdim sms onayı aldım sonra koinime gönderdim

tekrar kod gönder dedim geldi şimdi. teşekkür ederim.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #61

Thu Jan 12, 2017 09:07 in Turkish

snapcard a üye oldum telefona kod gelmedi ne kadar sürede geliyor. mail ile doğrulama yaptım. ödeme istedim cep telefonu kodu gelmeden btc transfer edebilirmiyim ?

TASK (GÜNCEL) » Post #12184

Thu Jan 12, 2017 08:45 in Turkish

luckymother wrote: tesekkurler gonder butonuna basıyorum bu arada ref hesabınıda bırara ozetle zahmet olmadan anlatırsanız cok memnun olurum ama anlatmak ıstemezsenızde lutfen yukarıdakı forumu okuyun demeyın zıra okudum ama bazı anlamadıgım noktalar var yerı gelmısken sorayım dedım
tesekkurler@gurhankok

rf ye kayıtlı olanların ödeme hesabını değiştirmek istemeleri halinde kullanacakları görev.

rf ye kayıt olcak için yine aynı şekilde görev gelecek oradan kayıt işlemini gerçekleştireceksiniz. şuanda kayıt yok. kayıt olduğu zaman gerekli bilgilendirmeler yapılır zaten.

TASK (GÜNCEL) » Post #12157

Wed Jan 11, 2017 10:03 in Turkish

FIRAT7 wrote: Rf hayatımın en kolay gorevini yapiyorum su an.50 adımlı.

iyi oldu şu saatte

hocam bloomberg olan mı geldi ? şimdi geldi bana 51 part aşırı kolaydı.

TASK (GÜNCEL) » Post #12091

Sat Jan 07, 2017 01:19 in Turkish

dcba4321 wrote:
sevgi1234 wrote:
mstkmstk85 wrote: 708716 Find Official Business Urls In Turkey Level 2 . yine geldi yüklenin . 214 ten fazla vermiyor sömürün sömürebildiğiniz kadar.

bunu nasıl yapıyoruz ..mesela ağam narlıdere ...istiyor ama bu şubesi ..buna ne diyoruz

size verdiği adres şubelerin içinde varsa tamamdır.

aynen arkadaşın dediği gibi. ana bayinin adresini gireceksin. mesela mado izmir mado ankara için www.mado.com.tr gibi. google aramasında sadece 1.sayfaya bakmayın 2.ve 3. sayfalarada bakın.

TASK (GÜNCEL) » Post #12086

Sat Jan 07, 2017 00:14 in Turkish

..

TASK (GÜNCEL) » Post #12084

Fri Jan 06, 2017 22:51 in Turkish

708716 Find Official Business Urls In Turkey Level 2 . yine geldi yüklenin . 214 ten fazla vermiyor sömürün sömürebildiğiniz kadar.

TASK (GÜNCEL) » Post #12065

Fri Jan 06, 2017 03:53 in Turkish

s3c1k0 wrote:
zirpinti wrote:
s3c1k0 wrote: ya arkadaş ben de rainforest q/a istiyorum ya ne yapacaz nerelere gidecez dışardan üye olunuyor mu bir bahsedin güzel insanlar ne olur hadi :)

Rainforest Yeni Üye Alıyor! | ClixSense Forum

bilgilendirme için teşekkür ederim öncelikle. Task id si güncel yazılmış mı aradım fakat bulamadım onu bulsaydım atacaktım refresh e :) ama onu task listesinde görmek tıklamak çok zor hayırlısı bakalım.

üye alımı yok şuan. ingilizce forumu takip edersen orda ana konusu var daha sağlıklı olur.

TASK (GÜNCEL) » Post #11922

Sat Dec 31, 2016 01:13 in Turkish

FIRAT7 wrote: yılın son gunu ustelik c.tesi olmasına ragmen beklemediğim kadar rf geliyor.
10 adim üstü üstelik.

hafta içi kötüdü bende valla. dün ve bugün iyi geliyor :) sürer inş. akşama kadar :D

param sıfırlandı » Post #3

Mon Dec 26, 2016 05:59 in Turkish

belirli bir süre girmediğiniz zaman hesaptaki para sıfırlanır.

Inactivity - If your account should go to inactive status (90 days with no logins), ClixSense will consider the account abandoned and closes it. All funds in the account will be forfeited and the balance zeroed. If you reopen this account the balance that was reclaimed will not be credited back. Any referrals or ad credits that are in your account when it's closed for inactivity will remain in the account. While this account is inactive, any referrals in your downline may request to change their sponsor. If you reactivate your account these referrals who left your downline will not be assigned back, they are lost.

About: User Agreement - ClixSense
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 10, 2021 17:35:56 EST