Please wait...
HomeForumPosts by mstkmstk85

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by mstkmstk85

Localbitcoins » Post #67

Wed Feb 01, 2017 22:14 in Turkish

bykazancom wrote: localbitcoins.com ana makinesine erişim reddedildi localbitcoinsede giremiyorum

denedim bende bir sorun yok hocam. son durum nedir ? başka bilgisayardan denedin mi siteye girmeye ?

Localbitcoins » Post #64

Wed Feb 01, 2017 08:15 in Turkish

bykazancom wrote:
mstkmstk85 wrote: gelmiş olması lazım. localbitcoins te gözükmüyor mu ? işlem ücreti düşük olduğu için takılmış olabilir. dün bana local öyle uyarı verdi tahimini 1 saat beklemede yazdı sonra 15 dakika içinde geçti hesaba.

maalesef görünmüyor

localbitcoinse bitcoin adresi 16 ile başlıyor ama kopyalıyıp yapıştırdığında 19Y4NSiG8kkzwWjMD17euEaQ5PErpwxWkP bu oluyor

hocam inşallah yanlış adrese gitmedi. resimdeki adresi girdim herhangi bir işlem yok. sen sayfaya tıklayıp copy aldıysan yanlış adrese gitme ihtimali yüksek. yani sen numaranın sonundaki yere tıklayıp mı kopyaladın adresi mouse ile sağ tıklayıp kopya mı ?

bazı virüsler var sayfadaki adresi tıklayıp kopyala yaptığın zaman virüs kendi adresini kopyalıyor öyle bir virüs bulaşmış olabilir.

Localbitcoins » Post #62

Wed Feb 01, 2017 07:23 in Turkish

gelmiş olması lazım. localbitcoins te gözükmüyor mu ? işlem ücreti düşük olduğu için takılmış olabilir. dün bana local öyle uyarı verdi tahimini 1 saat beklemede yazdı sonra 15 dakika içinde geçti hesaba.

Kapanan hesaptan para cekilmesi ? » Post #4

Wed Feb 01, 2017 07:14 in Turkish

3 ay girmezsen hesabındaki bakiye sıfırlanıyor.

Localbitcoins » Post #60

Wed Feb 01, 2017 07:09 in Turkish

bykazancom wrote: arkadaşlar snapkartan localbitcoinse 15,30 da transfer yaptım hala gelmedi bitcoin

HALA GELMEDİ

bu sabaha karşı istedim ben. 480 dolar karşılığı bitcoin sorunsuz bir şekilde geldi. blockchain den kontrol et. arama kutucuğuna btc adresini yazacaksın.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #143

Tue Jan 31, 2017 13:55 in Turkish

atiye wrote:
Smyrnaa35 wrote: Ahh bee arkadaş ya ne oldu şimdi durduk yere böyle

Snaptaki paralar ne olacak.Başka yere aktarabilecekmiyiz. Ah ahhhh paypal gitti mertlik bozuldu.acaba bıktırma taktiğimi.ben bıktım, usandım.paypalla anlaşmalı yerlerden alacağım paralar birikti çekemiyorum paracıklarımı.Ayrıca snaptaki paraya baktım 75 dolarken 86 dolara çıkmış.bit yeniğimi var acaba?

btc kuru arttığı için seninde bakiyen yükseliyor. ben ne olur olmaz diye snapcard bakiyesini başka cüzdana taşıdım.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #138

Tue Jan 31, 2017 12:26 in Turkish

kayıt olabilen var mı ? teşekkür sayfasına atıyor bilgileri girince herhangi bir kayıt formu çıkmadı :S hesapları sıkı tutuyolarmış sonradan mı kayıt email i gelecek acaba ?

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #136

Tue Jan 31, 2017 12:12 in Turkish

FIRAT7 wrote:
mstkmstk85 wrote: wyre için üye olmadım ama. bitcoin olarak alabiliyorsak sıkıntı yok.

mobil uygulamalari var btc için.alişverişte marketlerde falan geciyormus ama indirmeme izin vermedi.ulke bani var.

sıkıntılı bence.çekememe ihtimalimiz yüksek.

gene de denedim 10 dolar.bakacagiz artik

hadi ya :S btc işine iyice sarmıştım valla burdan kazandığımı btc borsalarında değerlendirmek istiyordum al sat yaparak ne biçim iştir anlamadım valla. bizdemi var bir gudubetlik :)

paypal gitti bizim ülkemizle alaklı tamamda. payza denedik olmadı onu çıkardılar , hadi tango - snapcard yapalım dedik ne güzel alıyorduk ordan btc olarak .iç ettiler. türkiyeden siteye girişi yasaklasınlar türkleri kabul etmesinler uğraşmayalım bari.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #134

Tue Jan 31, 2017 12:06 in Turkish

wyre için üye olmadım ama. bitcoin olarak alabiliyorsak sıkıntı yok.

Anket daveti geliyor yapıyorum, kabul etmiyor. » Post #2

Tue Jan 31, 2017 06:29 in Turkish

sinanalsirt wrote: Merhaba. Bana her anket daveti geldiği zaman direkt anketlere zaman ve vakit ayırarak, dürüst ve olabildiğince en doğru cevabı vermek için çaba sarfediyorum fakat, %75'e kadar tamamladıktan sonra, anket "You are not qualified for this survey" gibi bir mesaj geliyor ve, adam gibi para kazanamıyorum, işimi yapamıyorum. Reklamlardan tıklayarakta anca, çok aşırı yavaş 0.001$ anca kazanabiliyorum ki, bu kuruş değerinde bir şey. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

sabırlı olacaksınız. bir günde para kazanacaksınız diye bir şey yok. anket profilinizi iyi düzenleyin.

Localbitcoins » Post #57

Tue Jan 31, 2017 04:27 in Turkish

bitcoin yükselişte. localbitcoins teki kurlar düşük. biraz çakallık yapıyorlar. sizden düşük kurdan alıp yabancı borsalarda normal fiyattan satıyorlar. dikkat etmenizi öneririm. preev.com ve bitstamp.com daki türkiyede baz alınıyor araştırmalarımda hep bu sitelerdeki fiyattan alım satımlar yapılıyor.

Kim ne kadar kazanıyor ? » Post #30

Tue Jan 31, 2017 03:55 in Turkish

ganimet task yapmakta ve birde rf :D vize ve 7-8 günlük yurt dışı için tatilimi karşılıcak birikim yaptım. sabırlı olursanız kazanırsız bizde bu yollardan geçtik bize de level almak için task gelmiyordu.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #108

Sun Jan 29, 2017 07:29 in Turkish

bykazancom wrote:
gizemylmz wrote:
bykazancom wrote: snapcartaki parayı nasıl kullanabilirim bilen yokmu

cep telefonuna tl olarak da yükleyebilirsin

tk olayını anlatabilrimisin ben yapamadım

hocam ne kadarlık btc var hesabında. önceki sayfada 10 dolarlık ödemem geldi demişsin. eğer 10 dolar var ise ihtiyacında yoksa çekme kalsın btc olarak. şimdi alcan 30 tl btc 1-2 ay sonra yükselir 50-60-70 tl olarak çekersin. bir önceki sayfaya bakarsan orda bir adres verdim oraya gidip elden btc satışı yapabilirsin. illakide ordan satış yapta demiyorum orada bu konuda yardımcı olacak kişiler var.

o sitede bir konuda vardı serberst btc alışı diye onada bakabilirsin. telefon faturası ödeme karşılığı,kontör tranferi,doğalgaz ödemesi , elektrik su ödemesi karşılığı btc takasları yapılıyor.

tokenads brain builder çok basit 0.20 cent » Post #7

Sun Jan 29, 2017 03:06 in Turkish

seboc58 wrote: win you get your reward yazıyor ama tıklanmıyor ücret de ödenmiyor

continue tıkladım yine başladı oyun kapattım ödeme geçti hesaba.

Localbitcoins » Post #53

Sun Jan 29, 2017 02:43 in Turkish

PocahontaZ17 wrote:
seboc58 wrote: ben şimdi aktardım her zamanki gibi 30 dk sonra gelecek o kadar sürmeyebilir bile

edit : bu kez 30 dkdan uzun sürdü ama sonuçta geldi

O arkadaş neden öyle bir dönüş almış anlamadım.

mail ingilizce gelmiştir.google translate kullanarak türkçeye çevirip aktarmıştır.

TASK (GÜNCEL) » Post #12351

Sun Jan 29, 2017 02:34 in Turkish

FIRAT7 wrote:
mstkmstk85 wrote:
FIRAT7 wrote: pazar pazar dolu dizgin rf geliyor.

hocam birazda bize gönder yahu :D dün gece kötünün iyisiydi benim.

hocam siz "get your jobs" 4 firma ile ilgili kontratları imzaladınız mı ?

tabiki.. mavis uyarmisti aylar evvel.onu imzaladiktan sonra belirgin bir artis olmustu.

imzaladık bakalım. faydasını görürüz inş. :D

tokenads brain builder çok basit 0.20 cent » Post #5

Sun Jan 29, 2017 02:19 in Turkish

seboc58 wrote: yapamadım ben :oops:

pencere modu nasıl oluyor açılan oyunda yaptım ama hiçbirşey olmuyor

oyunu açıldığı zaman tarayıcıyı küçült renk işaretlediğin zaman masaüstüne tıkla hemen süre duruyor o zaman.

TASK (GÜNCEL) » Post #12349

Sun Jan 29, 2017 01:49 in Turkish

FIRAT7 wrote: pazar pazar dolu dizgin rf geliyor.

hocam birazda bize gönder yahu :D dün gece kötünün iyisiydi benim.

hocam siz "get your jobs" 4 firma ile ilgili kontratları imzaladınız mı ?

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #99

Sat Jan 28, 2017 10:38 in Turkish

bitcointalk.org forum sitesi var bitcoin ile alakalı. local bölümünde türkçe forum var orda alıp satanlar var onlara görüşebilirsin.

ayrıca bitcoin ile ilgilide çok bilgiler var.kafasında soru işareti olanlar orayı okuyabilirler.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #96

Sat Jan 28, 2017 10:11 in Turkish

hocam payza kuru çok düşük 930 dolar civarlarında kur . başka yollardan dene bence kesinti çok olacak gibi sen bilirsin yine.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 10, 2021 18:26:35 EST