Please wait...
HomeForumPosts by mstkmstk85

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by mstkmstk85

(How will I get Paid) Sorunu » Post #2

Wed Feb 08, 2017 23:46 in Turkish

Mydonous wrote: Merhabalar. Hesabımda 35$ olmasına rağmen ödeme talebi yerinde cash out linki gözükmüyor. How will I get Paid ? yazıyor bunun sebebi nedir acaba ?

payment details menüden ödeme yönetimi seçtiniz mi ?

Paypal Clixsense ye Kapıyı Göstermiş.. » Post #11

Wed Feb 08, 2017 11:37 in Turkish

rika38 wrote:
mstkmstk85 wrote:
rika38 wrote: biraz para olsa localbitcoinde al sat yapardım vala adamlar fena para götürüyo

bugünkü kuru yüksek tutmuş sell kısmındaki ilk kişi. bir bildiğimi var acaba. 60-100 tl arası düşük fiyat veriyordu.

bilmiyom ama ay sonuna kadar yükselebilir sonra ani bir düşüş bekliyom ben 930$ ken 2 bitcoin aldım şimdilik durum iyi

iddaa dan aldık biraz para bitcoin aldım hepsinle :D www.bitcoinwisdom.com canlı btc borsa açık sürekli bende belirli fiyat aralıklarına alarm koydum yükseldiği düştüğü zaman uyarı veriyor tavsiye ederim.

Paypal Clixsense ye Kapıyı Göstermiş.. » Post #9

Wed Feb 08, 2017 11:29 in Turkish

rika38 wrote: biraz para olsa localbitcoinde al sat yapardım vala adamlar fena para götürüyo

bugünkü kuru yüksek tutmuş sell kısmındaki ilk kişi. bir bildiğimi var acaba. 60-100 tl arası düşük fiyat veriyordu.

Paypal Clixsense ye Kapıyı Göstermiş.. » Post #7

Wed Feb 08, 2017 11:16 in Turkish

ANASTASYAROSE wrote: bazı kısıler bıtcoini kavrayamıyorlar,kesinlıkle paypala esdeger kolay bir ödeme sekli gelmeli.

Bence şuana kadar en iyi ödeme yöntemi bitcoin. yaklaşık 435 dolarlık ödeme çektim payoneer den çekim yapsaydım yada paypal devam etseydi ordan çekim yapsaydım 1550-1600 arası elime para geçecekti bitcoin olarak biriktiriyorum şuan bozdursam 2000 tl yapıyor. bitcoin i hiç bir şeye değişmem.

TASK (GÜNCEL) » Post #12518

Mon Feb 06, 2017 23:36 in Turkish

arka arkaya 50 part lı görev geldi rf de iphone 6s mobil görev hep terminal bağlantı sorunu apple makineye bağlanmıyor şu sorunu halledemediler gitti :(

TASK (GÜNCEL) » Post #12512

Mon Feb 06, 2017 12:29 in Turkish

mavis34 wrote: cf bummer diyor ne ayak?

düzeldi şimdi.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #182

Mon Feb 06, 2017 11:41 in Turkish

ufkk1 wrote: Arkadaşlar yazdıklarınızı okudum ama anlamadım pek şuan wyre yazıyor snapcard kalktı mı yoksa wyre kısmından gönderdiğimizde snapcarda mı geliyor isim mi değişti sadece yoksa farklı bir siteye mi gidiyor yardımcı olursanız sevinirim

snapcard hesabına geliyor.

TASK (GÜNCEL) » Post #12510

Mon Feb 06, 2017 11:30 in Turkish

mavis34 wrote:
mstkmstk85 wrote:
Tardiser wrote: Rainforest'da yeni imza gelmiş.

bir kaç gün evvel geldi o imza. pek iş yok bu aralar . rainforest ana forumda da diğer kullanıcılar şikayetçi bu durumdan. son 1 saattir kıpırdanma var biraz ilk defa gelen işler yeni firmalar oldu 5-6 partlı.

independent contractor agreement alanına ne girmemiz gerekiyor?

ben i agree yazdım. rainforest portal forumda konusu vardı çoğu kişi ad soyad yazmışlar. anladığım kadarıyla yapılan görevleri internette ekran görüntüsünü alıp paylaşmamız gerekiyor o yüzden imzalatıyorlar.

TASK (GÜNCEL) » Post #12508

Mon Feb 06, 2017 10:51 in Turkish

Tardiser wrote: Rainforest'da yeni imza gelmiş.

bir kaç gün evvel geldi o imza. pek iş yok bu aralar . rainforest ana forumda da diğer kullanıcılar şikayetçi bu durumdan. son 1 saattir kıpırdanma var biraz ilk defa gelen işler yeni firmalar oldu 5-6 partlı.

Uyelik » Post #4

Mon Feb 06, 2017 08:49 in Turkish

Hsyndmr21 wrote: Bilgileriniz icin tesekkur ederimde hic task gelmiyor ki

hocam az sabır. bizde bu yollardan geçtik bekliceksin uygun task gelidiği zaman yapacaksın level alacaksın kazanmaya başlıcaksın. bu dünyada kimse kimseye kolay para kazandırmaz. 2016 şubatta üye oldum tam para kazanmaya ekim kasım aylarında az çok kazanmaya başladık yani 8-9 ay sonra. site açık duracak ara ara kontrol edeceksin. misal bugün site açıktı foruma giriyordum tak bir pencere açıldı ilk defa başıma geldi bana anket var dedi toluna anketi daveti 1.33 dolar 5-6 dakka sürdü yaptım anketi. pes etmeden yavaş yavaş kazanmaya başlarsın.

TASK (GÜNCEL) » Post #12504

Mon Feb 06, 2017 08:41 in Turkish

benim dayı oğlu amerikada clixsense iflas etmiş diyor. task için ödeyecek para bulamıyorlarmış.

Localbitcoins » Post #91

Mon Feb 06, 2017 03:59 in Turkish

bykazancom wrote:
FIRAT7 wrote:
bykazancom wrote: arkadaşlar birşey sorucam snapkartan başkasının bitcoin hesabına bitcoin gönderebilirmiyim yoksa localbitcoinsdenmi yapılacak

gönderebilirsin.

eyvallah localbitcoinsdede yapabilirmiyim satışa çıkarmadan

Evet. Yasaklı olmayan her BTC adresine gönderirim yapabilirsin.

Localbitcoins » Post #80

Fri Feb 03, 2017 23:29 in Turkish

lacrymosa wrote: ödemem snapcard a 2 günde gönderildi, lolcalbitcoins e 10 dak. sürdü.bitcoins satmak istedim her yerde olduğu gibi burayı da kendimize benzetmişiz.kur farkı çok fazla, burunlarında kıl aldırmıyorlar, çalıştıkları bankalar belliymiş şatları şunlarmış filan :) parayı bitcoinde bekletme kararı aldım miktar artsın duruma göre banka hesabıma göndericem.

aynen kur farkları çok en iyi güvenilir kişiler aracılığıyla preev kurundan elden satış yapmak.

Localbitcoins » Post #77

Fri Feb 03, 2017 03:30 in Turkish

bykazancom wrote:
mstkmstk85 wrote:
bykazancom wrote: localbitcoins şu cevabı vermiş: Merhaba,
bilgisayarınızı virüslere karşı kontrol etmeniz gerekir!

Bitcoin işlemler maalesef geri dönüşümlü değildir.

Bir işlem başlatılır sonra, iptal veya tersine çevirmek için hiçbir yolu yoktur.

Ne yazık ki biz belirli bir cüzdanının kimin belirlemek mümkün değildir.

---
Saygılarımla,
LocalBitcoins

snapcart 1 gün sonra cevap veriyor

geçmiş olsun hocam. dikkatli olmakta fayda. sanal piyasa kayıt yok sadece numaralar üzerinden işlemler yürüyor.

sanpkartın cevabı:

Merhaba,

Bu konuda duymak çok üzüldüm.

onlar başka bir cüzdan adresine gönderilen bir kez Ne yazık ki, biz fonları kurtarmak mümkün değildir.

bunun için üzgünüm!

Teşekkürler.
Monica

neyse sağlık olsun başka yerden telafisi edeceğiz yardım için teşekkür ederim bol kazançlar dilerim

sanada iyi kazançlar. ayrı bir bilgi vereyim elden satış gerçekleştiriyorum ben bahsettiğim siteden. güvenilir kişiler var. preev deki kur üzerinden satış kurunu baz alıyorum localbitcoins e daha yüksek. bazı kullanıcılar preev kur üzerine ekstra komisyonda istiyolarda onu istemeye gerek yok zaten kur yüksek.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #165

Fri Feb 03, 2017 01:09 in Turkish

Snapcard hesabına ödeme gelen var mı ?

Localbitcoins » Post #75

Thu Feb 02, 2017 03:51 in Turkish

bykazancom wrote: localbitcoins şu cevabı vermiş: Merhaba,
bilgisayarınızı virüslere karşı kontrol etmeniz gerekir!

Bitcoin işlemler maalesef geri dönüşümlü değildir.

Bir işlem başlatılır sonra, iptal veya tersine çevirmek için hiçbir yolu yoktur.

Ne yazık ki biz belirli bir cüzdanının kimin belirlemek mümkün değildir.

---
Saygılarımla,
LocalBitcoins

snapcart 1 gün sonra cevap veriyor

geçmiş olsun hocam. dikkatli olmakta fayda. sanal piyasa kayıt yok sadece numaralar üzerinden işlemler yürüyor.

Localbitcoins » Post #73

Thu Feb 02, 2017 01:27 in Turkish

bykazancom wrote:
mstkmstk85 wrote: btc gönderim yaparken 2-3 kere kontrol etmek gerekiyor adresi ben öyle yapıyorum teker teker numaraları kontrol ediyorum ondan sonra transfer yapıyorum. localbitcoins birşey yapmaz snapcard support a mail at bence.

attım durumu bildirdim virus girmiş dedim kopyalayıp yapıştırırken bitcoin adresi değişmiş dedim bakalım ne cevap verecekler

inş geri alabilirsin. sen yine dediğim forumu bir oku.

TASK (GÜNCEL) » Post #12445

Thu Feb 02, 2017 00:04 in Turkish

rf yine 1 dolara kesik attı gözükmüyor yaptığım iş. 25 step li college işi geldi sorunsuz yaptım. hatasızdı. history baktığımda gözükmüyor yapılan iş. ondan sonra gelenler gözüküyor. ticket atsak nasıl ispat edeceğiz.

Localbitcoins » Post #71

Wed Feb 01, 2017 23:56 in Turkish

btc gönderim yaparken 2-3 kere kontrol etmek gerekiyor adresi ben öyle yapıyorum teker teker numaraları kontrol ediyorum ondan sonra transfer yapıyorum. localbitcoins birşey yapmaz snapcard support a mail at bence.

Localbitcoins » Post #69

Wed Feb 01, 2017 23:37 in Turkish

evet yaptım herhangi bir sorun yok bende. normal olarak kopyaladı btc adresini. snapcard support a mail attın mı ?

ayrıca hocam btc ile ilgilenmeye başladım. bitcointalk diye forum sitesi var. orda local bölümünde türkçe forum var.faydalı bir çok bilgi var. ayrıca pazar alanı kısmında alış satış yapanlar var güvenilir olanlar. dolandırcılarda var dikkat etmek lazım. istersen bir göz gezdir oraya. localbitcoins den biraz daha yüksek fiyata satış yapabilirsin btcleri. tabi tercih meselesi illaki ordan yap demiyorum.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 10, 2021 18:51:56 EST