Please wait...
HomeForumPosts by mstkmstk85

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by mstkmstk85

Skrilden 15 Dakikada Paramı Aldım » Post #8

Tue Jan 05, 2021 22:59 in Turkish

[/quote]Bitpanda'yı ben de denedim lakin hesabı onaylatamadım. Telefona gelen linke tıkladığımda (onay sürecinde) "something went wrong" hatası alıyorum.[/quote]

Cep telefonu uygulamasını indirip onay işlemini uygulama üzerinden yapın.

Skrill Türkiye faaliyetlerinin sona ermesi » Post #86

Wed Dec 16, 2020 22:10 in Turkish

renotive13 wrote: günde 10 kere payonere bakıyorum. manyak ettiler iyice beni :x

Boş yere beklemeyin. Parayı göndermeyecekler hiçbir işlem yapmıyorlar.

Skrill Türkiye faaliyetlerinin sona ermesi » Post #78

Sat Dec 05, 2020 13:02 in Turkish

moneymakingways wrote:

Konu dışı olacak ama;
RF'de ödeme istediğiniz hesap sizin adınıza olmalı diye bir kural var. Biz yurtdışı veya ödeme alabilen başka birinin hesabını tanıtsak ve oraya ödeme istesek sıkıntı olur mu?

amerikadaki kullanıcılar için diye biliyorum aynı isimde olması gerektiğini.vergisel açıdan formlar vardı amerika üyelerine onları doldurmadan ödeme yöntemi seçimi olmuyordu.

skrill de bakiyen kaldıysa yardımcı olurum rf den ulaşırsan. Smyrnaa35 ile hallettik.

Skrill Türkiye faaliyetlerinin sona ermesi » Post #76

Fri Dec 04, 2020 13:22 in Turkish

moneymakingways wrote:
trkmz wrote:
moneymakingways wrote: Arkadaşlar;

Son 1-2 günde Skrill hesabına para isteyen ve Skrill hesabına ödeme alabilen oldu mu?
Bir Ptc sitesinden istediğim ödeme sitede ödenmiş gözüküyor ama Skrill hesabımda göremedim. Normalde anında yansıması lazım..

Skrill bakiye aktarımlarında sıkıntı var onu biliyorum ama Skrill'den Skrill'e veya Skrill hesabımıza da mı ödeme alamıyoruz aceba?

Skrill hesabıma ben de hesabım olan bir PTC sitesinden ödeme istedim. Hemen PTC sitesindeki hesap, Skrill hesabına geçti... Başka da bir çarem yoktu. Biriken hesabı Skrill'den başka bir Ödeme yöntemi kabul etmediği için, mecburen Skrill'e yaptım...

Asıl sorun, zaten vazgeçilmez olan... Skrill'e aktarmak istediğimi Ödeme geliyor da... Skrill'den bize gelmiyor...

Skrill'den, Payoneer hesabıma biriken ödemeler için talepte bulundum. 20 gün oldu. Hiçbir kıpırtı yok.

Skrill'den Payoneer'e Ödeme transferi yapıp, Ödeme Alan arkadaşlar var mı? Bildirimde bulunursanız, bize de faydası olur. Zira Skrill'den ödemelere ilişkin sağlıklı bir cevap da alamıyoruz.

Sanırım Skrill>Payoneer konusunda sıkıntı var. Ödeme alan arkadaşlar paylaşırsa iyi olur.

skrillden başka hesaplara ödeme bekleyen varsa çok bekler söyleyim. başka alternatifler bulmanız gerekli.

moneymakingways hocam rf den ulaşırsan bana bir alternatif verebilirim sana.

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #177

Mon Nov 30, 2020 09:30 in Turkish

skrill den payoneer hesabıma talep etmiş olduğum ödeme malesef 14 gün oldu geçmedi.bugün işlem iptali ile ilgili talep gönderdim ve para hesabıma iade geldi. işlemi yapmamışlar gibi kesinti ile iade oldu. işlem yapılmış olsa iadeyi yapmazlardı. bekleyen varsa beklemesin boş yere.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #118

Mon Nov 30, 2020 09:28 in Turkish

.

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #168

Tue Nov 17, 2020 08:34 in Turkish

Smyrnaa35 wrote: Az kaldı aralığa şu skrill düzgünce işini yapacağı ile ilgili güven verse ocağın ilk haftasına kadar devam edicem sonrada işte yurtdışında tanıdık vasıtasıyla açılmış bir paypal veya skrill ile devam edicem ama işte daha şimdiden ödemelerde aksaklık var arada kaldım tabi yani aralığa kadar skrill'den para gelmezse diğer plana erken geçiş yapmaya çalışıcam bu arada rainforest'ta biliyorsun Skrill seçiliyken kazanılan para Paypal'a geçtiğinde transfer olmuyor birde onun için Rainforest'a ricacı olucaz.

a,b,c,d,e,f ..... planlar düşünüyorum vallahi. senin rf kullanıcı adın neydi? benimki aynı ordan mesaj atabilirsen iyi olur.

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #165

Tue Nov 17, 2020 08:12 in Turkish

Smyrnaa35 wrote: Sağol mustafa valla yorulduk kardeşim bu Skrill haberinden sonra canım sıkkın epey tam da Rf'de işler düzelmeye başlamıştı iki haftadır sende ne var ne yok? 5 iş günü geçsin öyle mail atayım diyordum Skrill'e, bu arada Fx işini iyi bulmuşsun, haberdar edersen sevinirim gelişmeleri burdan. Biraz önce gördüm Rainforest'a mail atmışsın sende sana nasıl bir cevap geldi? Açıkçası bu Payza sonrası yeni ödeme yöntemi eklenene kadar Paypal kullanamayanlara iş yollamama durumu olmuştu ki o zaman mağdur olacak tester sayısı epey fazlaydı ve dönmüşlerdi o karardan şimdi kahretsin ki sadece biz varız ve ciddiye alınmaz görmezden gelir hatta direk türk çalışanları engellerler diye korkuyordum açıkçası ama moneymakingways'e olumlu bir cevap vermişler umarım bir mucize olur da yeni bir yol eklerler yoksa tek yol yurtdışından tanıdık bulup halletme nelerle uğraşıyoruz.

sağol iyiyim bende ne olsun. pandemide rf de cok kötü geçirdim forumdada isyan vardı zaten birilerine işleri kaydırdıalr diyorlardı bir ara. sorun olduğu hikaye 4-5 ay geçtikten sonramı fark ettiler sorun olduğunu. moneymakingways verilen cevabın aynısı geldi.yardımcı olmak için arayış içindeyiz dediler. nordfx gönderdiğim 1 doları skrill e geri istedim şimdi hesaba geçti sıkıntı olmadan. ordan banka hesabına yada kredi kart hesabına aktarımı deneyeceğim. ufak tutarları.

Aralık ayına bırakmadan bu işe bir çözüm bulmamız şart.

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #163

Tue Nov 17, 2020 07:07 in Turkish

Smyrnaa35 wrote: Geçtiğimiz perşembe kapanma haberini alır almaz para çekme talebini verdim ben, henüz gelen birşey yok bu arada twitter'da da rastladım birkaç kişide, 30 ekimden bu yana bekleyenler var cevap olarak teknik bir sorun var özür dileriz para yollanıcaktır cevabı gelmiş.

eyvallah hocam patlıcak galiba skrill inşallah. parayı sağsalim çekebiliriz. skrill de fx ticareti için firmalar vardı nord fx oraya üye oldum 1 dolar gönderdim hemen nord fx hesabına geçti. biraz karışık çözemedim kullanılışını. burdan direk banka transferi ve kredi kartına gönderdim olduğu yazıyor para çekme bölümünde. işlem yapmadan parayı çekmeye izin verir mi acaba.

nasılsın bu arada? görüşemedik uzun zaman oldu.

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #161

Tue Nov 17, 2020 05:54 in Turkish

deneme amaçlı skrill den payoneer euro hesabına para gönderdim. dün bu saatlerde işlemi yaptım.gelen birşey yok şuan. deneyen varmı acaba yakın zamanda?

Skrill Türkiye faaliyetlerinin sona ermesi » Post #35

Thu Nov 12, 2020 01:45 in Turkish

renotive13 wrote: 5 dk önce rainforesttan deneme çekimi yaptım geldi skrille. rainforestta parayı biriktirip ödeme yöntemi gelmesini bekleyeceğiz.

Bende denedim hemen hesaba geçti. skrill daha farketmemiş olabilir.illaki engel koyacaktır. çok kötü oldu bu durum.rainforest ekibe mesaj gönderdim bakalım ne cevap verecekler.sizlerde mesaj atarsanız iyi olur. her yolu denemeye çalışıyorum.yurtdışında ikamet eden arkadaşlar var en kötü onlara paypal yada skrill hesabını onların adına onaylattırıp rainforest o şekilde almaya çalışacağım. onlar bir şekilde parayı türkiyeye gönderirler. yüklü miktarda bakiye var skrilde çok kötü oldu bu durum benim için.

rainforest sorunum var acil yanıt?Fırat nerdesin? » Post #5

Sun Aug 19, 2018 06:17 in Turkish

Hatamı Veriyor ? Ekran görüntüsü yada çıkan bir mesaj varsa onu kopyalarmısın ? Üyeliğin gitmez rainforest sayfasında üyelik aktif yazıyorsa sıkıntı yok.

RainForest (RF) Score Level » Post #66

Fri Jun 08, 2018 23:30 in Turkish

ben destek bileti göndermiştim 2 gün içinde benim paypal bakiyemi skrill hesabına eklediler.

RainForest (RF) Score Level » Post #63

Thu Jun 07, 2018 23:41 in Turkish

FIRAT7 wrote: nihayet skrill rf'de kullanılmaya baslandi.

News'i check edin )

süper oldu skrill gelmesi. clixsense de 1 hafta bekledim skrill hesabına parayı almayı. rf de 1 saniye sürmedi anına hesaptaydı para.

Skrill Acil Yardım » Post #8

Tue Jun 05, 2018 00:17 in Turkish

gkey001 wrote: elektrik benim üstüme değil sıkıntı o benim adım soyadım adresim geçmesi lazım

kredi kartı hesap özeti gönderin.

RainForest (RF) Score Level » Post #61

Tue Jun 05, 2018 00:05 in Turkish

anxiety54 wrote: arkadaşlar merhaba, bu rf uzun zamandır açmıodum eklentiyi açtım görev gelmemeye başlamış. maile baktım bi dünya form göndermişler onayladım. ama bi süredir hala yok. bende mi sıkıntı yoksa rf mi değişti de artık görev gelmiyor.

ödeme yöntemini paypal olarak seçtiniz mi ? ödeme yöntemi seçmeden görev gelmez.

Bitcoin hakkında » Post #2

Sat May 26, 2018 11:05 in Turkish

şuan bitcoin inizin bulunduğu hesabınızdan "withdraw" yapıp bitcoin türk btc hesabınıza deposit etmeniz gerekiyor. youtube anlatım videoları var burdan söylemekle olmaz videoları izlerseniz daha rahat yaparsınız.

RainForest (RF) Score Level » Post #2

Sun Mar 04, 2018 04:26 in Turkish

Puanlama ve geri dönüş sistemi getirdiler. Hatalı yapılan şundan ötürü hatalı bildirimi yapılıyor reviews kısmında eğer yanlış varsa dispute açabiliniyor. hata haricinde başarıları olan bildirimler de geliyor. Puan ne kadar yüksek olursa iş alma o kadar çok oluyor düşük puanda az iş geliyor.bir de bu puan ile paypal ödemelerinde komisyonsuz yada az komisyonlu çekim olacak.

Paypal dön artık!!! » Post #8

Thu Mar 01, 2018 08:42 in Turkish

yüzde 30 komisyondan kurtulcaz gibi 600-700 dolar komisyon aldılar aradan hiç bir iş yapmadan sadece 50 dolara 5 dolar bonus verdiler. payza olur inş. altcoin olarak ödeme yapsalar iyi olacak bütün anketlerde hep kripto para ile ödeme istiyorum demiştim. ethereum ekleseler çok iyi olur.

Paypal dön artık!!! » Post #4

Tue Feb 27, 2018 13:03 in Turkish

Rf de paypal zorunlu değil şuan için ülkenizde serbest ise seçim yapın diyor.ilerleyen zamanalrda zorunlu olacaktır.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Mar 4, 2021 14:16:02 EST