Please wait...
HomeForumPosts by cayaaa

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by cayaaa

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #248

Fri Feb 26, 2016 10:27 in Ex-Yugoslavia

847845 Fashion Image Annotation sta se desava sa ovog zadatka jel neko radio, lagan al kad ga submit pojavi se kao da to stro si zaokruzio moras nekim geometrisjkim tijelom uradit ili tako nesto ne kontam :D :oops:

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #244

Fri Feb 26, 2016 09:01 in Ex-Yugoslavia

Nole76 wrote: 879342
Clothing Metadata Moderation
Cena otisla u nebo!!! Slike rade. Sta ce biti - videcemo!

moze mala pomoc sta raditi sa slikama na kojima su modeli ,recimo ima 3-4 slike i sve su modeli na njima jel idu sve slike na wrong :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #243

Fri Feb 26, 2016 08:53 in Ex-Yugoslavia

.

Pitanja i saveti » Post #1949

Fri Feb 26, 2016 08:17 in Ex-Yugoslavia

da s emalo i pohvalim sinoc konacno lvl 1 :D JOBS COMPLETED 9 , Question 87/ 104 ,ACCURACY 84.6% moglo je i vise tacnih pitanja al nema veze ,bezveze sam grijesio :D , ehh sad osjecam se jos vise pocetnikom nego prvi put kad sam otvorio stranicu :D poslova bruku ali su preopsirni naso sam na forumu temu Taskovi-pomoc,saveti, ID al nisam naso ni jedan task koji ja imam na listi ,

Šta da radim da cekam tee taskove da se pojave i cekam malo lakse (da li uopste ima laksih taskova za lvl 1,2,3) jer procenat se sroza u sekundi , a realno trenutno mi je bitniji procenat i da znam koje zadatke da fatam i da ih odradjujem opusteno i sa boljim procentom nego zarada , jer vidim zaradjivat ce se fino poslije kad se ovo sve lijepo prouci :D

Tasks za level 0 » Post #288

Thu Feb 25, 2016 12:15 in Ex-Yugoslavia

ja sam ga odradio prilicno dobroo 3 11 12 91% , i nije bilo gresaka osim jedne moje gdje nisam vidio na flasi logo :D

Tasks za level 0 » Post #284

Thu Feb 25, 2016 11:28 in Ex-Yugoslavia

jebgaa polahkoo , i ja sam sinoc pogrijesio bezez lagan task bio jos iso u listu :D

Tasks za level 0 » Post #283

Thu Feb 25, 2016 11:21 in Ex-Yugoslavia

kaa sam radio refresh al nema fajde izgleda :D

Tasks za level 0 » Post #279

Thu Feb 25, 2016 10:58 in Ex-Yugoslavia

878894 Help Us Determine Age Gender And Ethnicity Of People In Images dok je jos tu ide u stats

Tasks za level 0 » Post #274

Thu Feb 25, 2016 08:11 in Ex-Yugoslavia

dobro sii tii , ja sam sinoc to kad mi se desilo give up nisam htio da rizikujem procenat ,al svakako hocu pozz :D

Tasks za level 0 » Post #268

Wed Feb 24, 2016 20:07 in Ex-Yugoslavia

ajjj kakva ludnica veceras konacno da i mi noob-ovi docekamo malo akcijee u jednom trenutku se pojavilo "čak" cijelih 12 taskova od kojih su se 4 ubrajala u stats.

878594 Find People In Images na ovom sam fejlo ,znaaci ne vjerujem koliko je lagan bio i uspio sam pogrijesit a lijepo pise ako se ne vidi lice ne racuna se ko osoba :D ali nema veze samar za pocetnike da se ne uzbudjujemo ubuduce i da n atanane radimo :D

878588 Find Wine Or Champagne Glasses In Images 5 pitanja
878616 Determine The Time Of Day Of An Image 11 pitanja
878614 Help Us Identify If The Post Contains A Quote 10 pitanja

ovi su malo tezi bar se meni cinili a i n eznam dal ulaze u stats

878614 Help Us Determine If The Image Is In-focus Or Blurry
878613 Help Us Determine Where An Image Is Located.

Tasks za level 0 » Post #261

Wed Feb 24, 2016 18:35 in Ex-Yugoslavia

oko 12 veceras se pojavilo dosta taskova vecina koja se ne racuna u statistiku tipa moras zaokruzit voce ili času ako je ima na slici ,ali izmedju svih njih se pojavio i

878616 Determine The Time Of Day Of An Image koji se racuna 10 pitanja prelagan :D

Ako moze odgovor za pocetnika » Post #87

Wed Feb 24, 2016 13:15 in Ex-Yugoslavia

izbjegavam ih i nastavit jedino sam zradio prvi onaj nesto sa merkelovom jer mi je prvi bio nisam znao da ne smijem :D a mozes li ukratko napisat za ova dva taska na sta obratit paznju kako ih sto bolje odradit radi % :D

hvala

Ako moze odgovor za pocetnika » Post #85

Wed Feb 24, 2016 08:20 in Ex-Yugoslavia

Pokusavam da budem sto pazljiviji radi % i upute citam po par puta kako se sta radi :D mozes li mi navest par taskova koji se ubrajaju u statistiku osim tvitera , i sta se desava sa ovim taskovima koje moras prevest sa nekom jezika na engleski ili da se ocijeni prevod ,izbjegavat ih u sirokom luku radi flagova ilii se da rizikovat :D

hvala ,

Ako moze odgovor za pocetnika » Post #83

Wed Feb 24, 2016 02:13 in Ex-Yugoslavia

eej hvala na podrsci jer puno znaci za pocetnike, pogotvoo nakon jucerasnjeg pisanja na forumu ajjj reko izblamira se nisam ni kreno ahahh :D , procito sam ovo vec sto si mi linkove postavila mislim ne kazem da sam skuzio svee al sam procito :D budem jos iscitavo pa dolazio sa konkretnim pitanjima valjda ne budem lupoo po temama :D :D i daa jos nesto procito sam negdje da je lakse ufatiti task za lvl 0 ujutru (razlog mog ranjenja danas :D) jer mrtvi ameri spavaju ,istina ilii ?

Ako moze odgovor za pocetnika » Post #82

Wed Feb 24, 2016 01:57 in Ex-Yugoslavia

hvala na savjetu ,radio sam vec Twitter Demographics i top je za lvl 0 jer je lagan ,ulazi u statistiku a i ima dosta pitanja :D zadnja dva dana mi se pojavljuje Order Hungarian To English By Their Quality al sam procito da se ne rade ti task-ovi ako se ne poznaje jezik tj.Madjarski pa sam na čekii taskova ,hvala jos jednom

pozz :D

Ako moze odgovor za pocetnika » Post #80

Tue Feb 23, 2016 18:51 in Ex-Yugoslavia

:D izvini molim te al najmanje sto zelim je da idem nekome na zivce , tu sam par dana i svaki dan iscitavam forum trazim informisem se tako da mi nije mrsko jer sam mnogo slozen na ovo sve ,ali je cinjenica da se slabije snalazim po forumima ocigledno :D izvinjavam se jos jednom :D

Ako moze odgovor za pocetnika » Post #76

Tue Feb 23, 2016 18:34 in Ex-Yugoslavia

pozz druze ako moze mala pomoc posto sam novi par dana iscitavam forum i konacno da nadjem konkretno kako se ubaci ID ,ali kad kopiram ovaj link koji si postavio pise mi da je error.Postojil neki drugi nacin ili link

hvala unaprijed :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #174

Tue Feb 23, 2016 13:27 in Ex-Yugoslavia

pozz druze novi sam tu tek 4-5 dana i vidim da si ti jedan od najaktivnijih :D ,mala pomoc na koji se nacin trazee jobovi preko ID-a i dal je uopste moguce ako se nije neki od levela , hvala :D
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 19, 2019 12:37:44 EST