Please wait...
HomeForumPosts by cayaaa

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by cayaaa

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #371

Tue Mar 01, 2016 15:14 in Ex-Yugoslavia

kad prije nestade , uradi kviz i odma ga skidosee :D imal fajde refrat ga viseee :D

Pitanja i saveti » Post #1982

Tue Mar 01, 2016 12:59 in Ex-Yugoslavia

jel se jos nekom desilo da mu nestanu odradjeni poslovi ,pitanja i procenat a bedzevi su tu :D

u cemu je fazoon . . .

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #355

Tue Mar 01, 2016 07:26 in Ex-Yugoslavia

880503
Categorize These Tweets
level_2_contributors $0.03

jel neko radio :D i jel bas lagan ovako kako se i cini da jest :D imal nepravilnosti nekih ili nesto slicno . . .

ipak jest i ide u GA

Pitanja i saveti » Post #1973

Mon Feb 29, 2016 09:13 in Ex-Yugoslavia

juce sam im slao dva puta korekciju ,gdje i kako da provjerim dl je uvazena i da li su je uopste vidjeli . . . :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #327

Sun Feb 28, 2016 17:39 in Ex-Yugoslavia

sizika66 wrote:
cayaaa wrote: 847845
Fashion Image Annotation

dopuna:
Lvl.1 $0.07

kad vec pises pisu i za koji je level i koliko se placa :thumbup:
p.s.
o ovom tasku je vec pisano nekoliko puta i ne treba duplirati postove

:D ok uhodavam se jos ,znam da se pisalo ali ga nije bilo od juce pa se pojavio.Mislio sam skrenut paznju na to da se pojavio :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #323

Sun Feb 28, 2016 16:13 in Ex-Yugoslavia

847845
Fashion Image Annotation

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #321

Sun Feb 28, 2016 15:52 in Ex-Yugoslavia

Berikai wrote:
cayaaa wrote: 843966 Fashion Category Classification (multiple) jel neko radio ovaj zadatak , jer mi stavise 3 korekcije na tacne odgovore , sta se desava danas sa tim . . :D

Treba se pripaziti na kvizu da ostane malo lufta za koju pogrešku kasnije, no poslije su rijetke. Max na 52 92%

imo sam sliku n akojoj je cura u patikama ,hlacama i i jakni i majca kojaa maalo se vidi ehh sad u drugoj kategoriji mi je navedeno shoes (znaci cipele ravnee a ne patike sneackers ,jesam li moro navest shoes ) i tu majicu jedino too moze biti moja greska :D , i kad je rusak u pitanju moral se vidit cijeli rusak da bi ga naveo ili su dovoljni i kajsevi jer je slika sprijeda al se videe da nosi rusak :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #318

Sun Feb 28, 2016 15:19 in Ex-Yugoslavia

843966 Fashion Category Classification (multiple) jel neko radio ovaj zadatak , jer mi stavise 3 korekcije na tacne odgovore , sta se desava danas sa tim . . :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #317

Sun Feb 28, 2016 12:38 in Ex-Yugoslavia

sizika66 wrote: 879598 Image-query V3 ima veoma lose kritike na engleskom forumu, tesko se prolazi i nije task koji bi trebalo da rade oni koji se bore da odrze svoj acc. Nije vredan kockanja da se unisti acc i ili da se ode u expelled. Sve najbolje! :thumbup:

odusto sam vec i ne radim vise ove zadatke gdje moras imat 5 od 5 , 2 od 2 i takoo barem ne dok ne ucvrstim GA bio sam na 86% sad na 83 % radi ciste gluposti ,hvala u svakom slucaju :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #315

Sun Feb 28, 2016 11:58 in Ex-Yugoslavia

879598 Image-query V3 jel neko radio task, cini se lagan al danas sam jednom vec bio expelled , ako ima neko nesto za rec o tasku bilo bi lijepo , :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #312

Sun Feb 28, 2016 09:30 in Ex-Yugoslavia

majapile2000 wrote:
cayaaa wrote: 879887 What Is The Correct Category For The Given Claim? V3.1 , jel nekoo radio ovaj zadatak expelled me bezze

kaze pitanje Claim: lottery numbers makes sense i ja odgovorim Comprehensible jer u pitanju nije navedeno dal brojevi lota imaju smisla , dal je moja greska ili njihova da pisem korekciju,posto ulazi u stats :D

cayaaa-o :D prvo se pita ako se ne zna,pa se onda radi...a sad posto ga vec zas** pisi korekciju :D (u svakom slucaju pisi!) ;)

u buduce ce i bit tako ,al sam radio zadatak 876181 What Is The Correct Category For The Given Claim? V3.0 i opusteno ga uradio jer niej bilo ovako neke gluposti :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #310

Sun Feb 28, 2016 09:05 in Ex-Yugoslavia

879887 What Is The Correct Category For The Given Claim? V3.1 , jel nekoo radio ovaj zadatak expelled me bezze

kaze pitanje Claim: lottery numbers makes sense i ja odgovorim Comprehensible jer u pitanju nije navedeno dal brojevi lota imaju smisla , dal je moja greska ili njihova da pisem korekciju,posto ulazi u stats :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #299

Sat Feb 27, 2016 13:37 in Ex-Yugoslavia

pupijevi wrote:
cayaaa wrote:
pupijevi wrote:
cayaaa wrote: 847845 Fashion Image Annotation konacno proradio meni bar 2-3 refresha i ide

super samo radi,imas 70 komada na raspolaganju pa refreshaj kad nestane.

lepa parica u svakom slucaju

moze pomoc imam na jednoj slici cura i muskarac i trazi mi Shoes (pumps , high hils ) jel moram samo njene stikle il se podrazumjevaju i njegove cipele :D hvala

radis striktno ono sto ti trazi,dakle ako su cipele pise tu i koji model onda u tom slucaju samo te belezis ne i ostale koje nisu taj model.ako bi pisalo samo shoes onda znaci svu obucu na slici a to koliko znam nikad nije slucaj u ovom tasku i izrazito pise koji model treba.

hvala druze jos jednom 30 odradjenih lijepo :D :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #296

Sat Feb 27, 2016 10:50 in Ex-Yugoslavia

zemomak wrote:
cayaaa wrote: 847845 Fashion Image Annotation konacno proradio meni bar 2-3 refresha i ide

mene su ovdje ostetili samo tako, uradio dva taska, na drugom ispao, ali na oba su mi dali neke korekcije kao ovo nisi zaokruzio, a ja i zaokruzio tacno i nacrtao...nidje veze

jebgaa , ja evo 8mi uradio nisam imo problem nikakav . . .

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #293

Sat Feb 27, 2016 10:13 in Ex-Yugoslavia

pupijevi wrote:

super samo radi,imas 70 komada na raspolaganju pa refreshaj kad nestane.

lepa parica u svakom slucaju

moze pomoc imam na jednoj slici cura i muskarac i trazi mi Shoes (pumps , high hils ) jel moram samo njene stikle il se podrazumjevaju i njegove cipele i fazon sa shirts ,shirt je kosulja a shirtS i T-shirts majica jel tako ilii :D

hvalaaa

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #290

Sat Feb 27, 2016 09:30 in Ex-Yugoslavia

847845 Fashion Image Annotation konacno proradio meni bar 2-3 refresha i ide

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #286

Sat Feb 27, 2016 05:30 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Ovaj task:

879123
Find The Right Topic For Food & Drink Business Keywords

Ja vece budalastine od ispravki ne pamtim da sam imala.
Ne ulazi u GA, tako da ga probajte (ukoliko niste expelled previse puta). Novajlije, bolje nemojte ni da probate da vam ne utice na lvl ako budete expelled.

Trazi se da li je nesto u vezi sa Food & Drink. Ni vidovitost mi ne bi pomogla da pogodim to za sta su me ispravljali. :)
Ovo je moj omiljeni (nekog naseg kolege) komentar na koji sam naletela:

"Some bars have who*es working inside. So who*es are in the Food & Drinks business?"

zar i taskovi koji ne ulaze u GA nam uticu na lvl :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #253

Fri Feb 26, 2016 12:18 in Ex-Yugoslavia

Nole76 wrote: Image Categorization - Help Us Determine The Type Of Indoor Setting

Pomovo se pojavio i kako sam poceo da ga radim odmah dodje talas glupavog atenda kojeg nema nedeljama. Bar sam prosao kviz 100%. Sad nema ni jedno ni drugo.

ja sam ga uspio 5put odradit i neda viseee :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #251

Fri Feb 26, 2016 11:02 in Ex-Yugoslavia

876181 What Is The Correct Category For The Given Claim? V3.0 , nije tezak ulazi u stats

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #250

Fri Feb 26, 2016 10:38 in Ex-Yugoslavia

pupijevi wrote:
cayaaa wrote: 847845 Fashion Image Annotation sta se desava sa ovog zadatka jel neko radio, lagan al kad ga submit pojavi se kao da to stro si zaokruzio moras nekim geometrisjkim tijelom uradit ili tako nesto ne kontam :D :oops:

Taj task jeste ubagovan ali nije nemoguce odraditi.

Odradi samo prvu sliku i submituj i ako ti izbaci error refreshuj task 3-4 puta i opet odradi samo prvu sliku pa submituj i videces ako je prosla prva slika onda mozes da radis do kraja i submit.

Nazalost tako je od kako se pojavio taj task a inace 70 je maximum koliko se trenutno moze izvuci.

Malo strpljenja ali vredi.

sta radis sa ovim broken slikama jel refresujem dok se ne pojave sve slike :D
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 16, 2019 09:03:19 EST