Please wait...
HomeForumPosts by cayaaa

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by cayaaa

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #674

Wed Mar 09, 2016 19:16 in Ex-Yugoslavia

Nole76 wrote:
cayaaa wrote: 883579 Help Us Identify Twitter Profiles lvl1 0,07

ulazi u GA lagan i bez korekcija doduse na 4tom sam ne znam poslije kako ce s eponasat :D

Odem na submit i opet kviz ali - You have done the maximum amount of work on this job. :evil:
U job history imam 9/9 0%. Sjajno.
Isto kao fudbal. Ma breeeee.........[/quo :?

:? :? ne znam sta se moglo desit ja odradio 5 bez ikakvih problema . .

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #672

Wed Mar 09, 2016 19:14 in Ex-Yugoslavia

DeMoN17 wrote: 883579
Help Us Identify Twitter Profiles

Ovaj je lesan treba da potvrdis jel je licnost ili companije ili sl. u pitanju. Ulazi u Ga. Max. 5.

i ja sam stao na 5 . . . mislis da je max 5 da ga skinem sa refresha :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #669

Wed Mar 09, 2016 18:43 in Ex-Yugoslavia

883579 Help Us Identify Twitter Profiles lvl1 0,07

ulazi u GA lagan i bez korekcija doduse na 4tom sam ne znam poslije kako ce s eponasat :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #652

Wed Mar 09, 2016 12:50 in Ex-Yugoslavia

883334 Check-directors lvl2 0,07 , jel neko radio imal kakvih korekcija i glupostii :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #633

Tue Mar 08, 2016 18:12 in Ex-Yugoslavia

jeckamil wrote: Poslala sam im tiket sa slikom.Nema smisla.Pao mi acc ovih dana zbog njihovih gresaka sa quiz-om i nefer taskovima.

kako mislis poslala tiket :D ja cekam evo 2 dana da osposobe CF support ,il ia neki drugi nacin :D

evo opet mi napravise 3 korekcije i dobi expeled ne vjerujem , you answered yes but correct answer was YEEES :D

852826 Categorize Images - Help Us Describe Hairstyles, Makeup, And More ne ide sreca u statistiku a lijepo se placa :D

al dzaabaaa kad su korekcije glupe

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #604

Tue Mar 08, 2016 09:05 in Ex-Yugoslavia

DeMoN17 wrote: Kad nemas zip code ja idem ovako kopiram ime sajta u tasku pa grad pa drzavu i na google i dace ti google
koji je zip code. Da se pitao ne bi pao. Al za sledeci put ces znati. Ja sam na 11 sa 87% acc. Pao na 2
jedno moja greska stim da sam pao na isto i na predhodni id a jedno nebuloza.

ahaaa hvala punooo, idee u zapisnik :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #602

Tue Mar 08, 2016 08:51 in Ex-Yugoslavia

DeMoN17 wrote:
cayaaa wrote: 882750 Find And Correct Business Addresses kakva glupost od korekcija.Kaze odgovor je NO a iz aviona se vidi adresa ,jos ne radi support a dva tiketa na cekanju i jos 4 u pripremi , bruuuuka :D

Da ti pojasnim task posto vidim da se mucite i sa predhodnom id i sa ovom naime
mozda se vidi adresa ali adresa treba biti iz iste drzave (Carolina (Ca)) primer
Huntington Road Los Angeles Ca 99910 (ovo sam lupnuo postenski kod) i ti trazis za Ca
ako nadjes za (NV(Nevada)) a pritom nema za California ides No jer nisi nasao adresu za tu
drzavu a nasao si za Nevadu i ako nadjes i nije ista sa tvojom ispravljas (ali to vec znas cini mi se)
Nadam se da sam ti pomogao. ;)

Nije stos u tome da nadjes adresu nego adresa treba da pase sa drzavom.

hvala druze na objasnjenju naravno da jesi svaka pomoc je dobro dosla :D al problem je sto je u ovom slucaju bilo sve ocigledno znaci ko na tanjiru(sve se podudaralo samo nije bilo zip code nikako i njega sam delete) zato sam se i iznenadio radi korekcije :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #600

Tue Mar 08, 2016 07:51 in Ex-Yugoslavia

882750 Find And Correct Business Addresses kakva glupost od korekcija.Kaze odgovor je NO a iz aviona se vidi adresa ,jos ne radi support a dva tiketa na cekanju i jos 4 u pripremi , bruuuuka :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #599

Tue Mar 08, 2016 06:39 in Ex-Yugoslavia

875298 How Useful Is This Company Review? lvl 3 vecinom je somewhat . . .

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #598

Tue Mar 08, 2016 05:06 in Ex-Yugoslavia

MGV160117 wrote: Zašto mi za svaki task koji dobijem piše da nemam dozvolu da radim taj task? :(

moras imat bedzeve odnosno levele da bi radio odredjene taskove , ima ovdje starosjedilaca sprovest ce te na dobar put ko i mene :D malo strpljenja doci ce oni dok odspavaju :D i cim vide reagovat ceee :D :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #583

Mon Mar 07, 2016 11:40 in Ex-Yugoslavia

majapile2000 wrote: @cayaaa

Nema cajo (cayaaa-o) :D nigde...mislim nigde u tasku da pise,al s obzirom da su to taskovi koji se cesto vrte zapamtis/zapises pa znas za drugi put :D

Ma mislim nema pravila vise,ne znam ni sta bih ti napisala zaista...cekaj...uvek cekaj bar 2 min e sad oni sto se cekaju po 10 min to mi je van svake pameti

p.s
Oplakah tvoj engleski :lol:

UBER AKTIVAN!!!

da krenemo od pocetka , čaja :lol: hvala na savjetu divnaaa si :lol: i djeeee gori sa engleskim :lol:

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #581

Mon Mar 07, 2016 11:16 in Ex-Yugoslavia

majapile2000 wrote:
zemomak wrote: 881535
12b-1 Fee Mutual Funds 316

ovaj se cini laganim, ali ne radi im ona trazilica, sta god uneses NO

a kad vec spominjete submit, juce sam uradio dva kviza na onim zadacima qommunity question answering -3 i oba prodjem sa 100%, al nisam mrdno dalje, iako pise da svki zadatak ima preko 50 taskova ja n emogu da udjem vazda ona poruka you have done...a mislim da sam ih submitovo sigurno poslje tri minute svaki...

Ne,nije to....da si ih submitovao pre vremena pisalo bi ti You have complete... i to je! Ne bi mogao vise da radis...
A dokle god ti pise You have done maximum... mozes da radis...verovatno su planuli u medjuvremenu,pa se posto poklopilo sa ovim..
Da znas za ubuduce,pokreci te taskove gde ti pise You have done maximum.. ;)

majo a gdje da vidimo na koliko je ogranicenje za submit,jel ima negdje da pise za svaki task ili to mora se na forumima trazit sta i kako :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #580

Mon Mar 07, 2016 11:10 in Ex-Yugoslavia

cikalibi wrote:
cayaaa wrote:
KacaKraljica wrote:
cayaaa wrote: jel ok ovaj sa bojom, jer je juce jeckamil piso da je imo nekih gluposti oko korekcijaaa :D

I dalje ima glupih korekcija, mislim da sam imala dve, ali mi primeri deluju lakse i jasnije nego pre kad sam radila ili sam skontala kako se radi. :)
Ulazi u GA.

pff ne smijem rizikovat jer sam na granici 85,2 :D mada imam dva tiketa na cekanju za 100% rekli su da ce ispravit gresku al uzalud kad je support pao :D :D

kakvo njesra od zadatka, evo jos ne mogu da se smirim, na kakve gluposti me izbacise ljudi, aaaaa

eeej ljudi OK je zadatak ni jedna mi korekcija nije bila :D izgleda da ga nisi provalio dobro cikabili ,imo sam samo jednu gresku apriciot(ja sam to uzeo kao breskvu a trebalo je boja breskve) il ako si uzimo da je blonde recimo ko ono plava il nesto tako ,znaci nije nego je blonde plavusa,ili ono orangysh se ne uzima za boju takodje i tako te stvari kad se skontaju ok je i lagan :D

valjda nekom pomogne :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #572

Mon Mar 07, 2016 09:28 in Ex-Yugoslavia

KacaKraljica wrote:
cayaaa wrote: jel ok ovaj sa bojom, jer je juce jeckamil piso da je imo nekih gluposti oko korekcijaaa :D

I dalje ima glupih korekcija, mislim da sam imala dve, ali mi primeri deluju lakse i jasnije nego pre kad sam radila ili sam skontala kako se radi. :)
Ulazi u GA.

pff ne smijem rizikovat jer sam na granici 85,2 :D mada imam dva tiketa na cekanju za 100% rekli su da ce ispravit gresku al uzalud kad je support pao :D :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #569

Mon Mar 07, 2016 09:16 in Ex-Yugoslavia

jel ok ovaj sa bojom, jer je juce jeckamil piso da je imo nekih gluposti oko korekcijaaa :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #530

Sat Mar 05, 2016 19:31 in Ex-Yugoslavia

cayaaa wrote:
DeMoN17 wrote: E ja nisam njega batalio nego on mene jebe me Submit i srecom pa su ovi iz CF odgovorile i kontaktirale
Task Autor-a pa nadam se da cu od sledece nedelje raditi na njega.

sta si im slao da te vrate :D

876645
Chronicle External Audit aktivan ko moze da g aradii :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #527

Sat Mar 05, 2016 18:20 in Ex-Yugoslavia

DeMoN17 wrote: E ja nisam njega batalio nego on mene jebe me Submit i srecom pa su ovi iz CF odgovorile i kontaktirale
Task Autor-a pa nadam se da cu od sledece nedelje raditi na njega.

sta si im slao da te vrate :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #522

Sat Mar 05, 2016 10:47 in Ex-Yugoslavia

majapile2000 wrote:
cayaaa wrote:
majapile2000 wrote:
Nole76 wrote: 853734
Place Labeling - Version 3.1a
AKTIVAAAAAAAN!!!!

E ono sto ti uradi sa uberom to sam ja uradila sa ovim :? :lol:

i aj sam batalio uber , sto je rezultiralo stikerom na monitoru KONJU NE SUBMITUJ PRIJE 60 SEKUNDI MIN. :D :lol:

Za Uber ti cayo treba 2 minuta min :D Nista,ne diraj to papirce s monitora samo dopisi sec za sledeci ID :lol:

haha nemoj mislit da necuu :D :lol:

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #516

Sat Mar 05, 2016 04:57 in Ex-Yugoslavia

majapile2000 wrote:
Nole76 wrote: 853734
Place Labeling - Version 3.1a
AKTIVAAAAAAAN!!!!

E ono sto ti uradi sa uberom to sam ja uradila sa ovim :? :lol:

i aj sam batalio uber , sto je rezultiralo stikerom na monitoru KONJU NE SUBMITUJ PRIJE 60 SEKUNDI MIN. :D :lol:

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #508

Fri Mar 04, 2016 20:23 in Ex-Yugoslavia

zemomak wrote: zavrti ga slobodno opet i meni je stalo na 31, pa sad ponovo uuletih i daje jos...

skidose ga sa liste na 31 :D lijepoo laka noc :D
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 21, 2019 04:58:17 EST