Please wait...
HomeForumPosts by cayaaa

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by cayaaa

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1129

Mon Mar 28, 2016 11:40 in Ex-Yugoslavia

883333 Fashion Image Annotation level_1_contributors $0.07 53

mislim da je stari ID jer sam bio na 74 sad ga pusta dalje. .

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1127

Mon Mar 28, 2016 10:03 in Ex-Yugoslavia

cc kakav idiotluk , ja upravo htjedo napisat da se ne radi . . .

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1085

Fri Mar 25, 2016 10:35 in Ex-Yugoslavia

Nole76 wrote: 861276 Wiki Gender Image Cat. 2
Cayaaa me prestig'o al samo da dodam - veoma lagan, ulazi u GA. Daj Boze da bude opet. Dobio sam samo kviz.

Bit ce , ja sam prije 2 dana ja mislim radio i kviz mi dalo samo sad samo 3 :D

aktivan ,upeco jos 2

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1081

Fri Mar 25, 2016 09:43 in Ex-Yugoslavia

861276
Wiki Gender Image Cat. 2
level_2_contributors $0.14 34

Pitanja i saveti » Post #2187

Fri Mar 25, 2016 05:13 in Ex-Yugoslavia

daa daa jesam lupoo nema govora da nisam , izvinjavam se sizika ako sam te uvrijedio na bilo koji nacin . . .

i tebi incomehomejob naravno . . .

Pitanja i saveti » Post #2184

Fri Mar 25, 2016 04:37 in Ex-Yugoslavia

sizika66 wrote: Ovo je drugi put da postavljas isto pitanje. Prvi put ti je odgovoreno i ocigledno se nisi potrudila da to procitas. Evo ti link za odgovor:
Taskovi - pomoc, saveti, ID | ClixSense Forum

sve procitaj i potrazi na forumu slicne teme pa ako i posle toga budes imala neko pitanje postavi ga ovde.
Pozdrav! :$

:D :D not morning person :lol:

Pitanja i saveti » Post #2182

Fri Mar 25, 2016 04:25 in Ex-Yugoslavia

MGV160117 wrote: Imam problem. Stižu mi taskovi, ali bilo koji da otvorim piše mi da nemam dozvolu da radim taj task....Pa zašto mi se pojavljuju ako nemam dozvolu???!!! I zašto nemam dozvolu? I kako da je dobijem? :) Hvala

:D moras uradit 10 razlicitih Jobova ,100 Test questions i prosjek di mora bit 70% za prvi level , 80% za drugi level i 85 % za 3 level da mozes radit taskove. . . u svakom slucaju malo strpljenja na pocetku treba i pazi na postotak :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1077

Thu Mar 24, 2016 12:39 in Ex-Yugoslavia

888680 Find Wikipedia Page For Entity Names level_3_contributors $0.04

ne ulazi u GA :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1073

Thu Mar 24, 2016 09:29 in Ex-Yugoslavia

Nole76 wrote: 885732 Duplicate Fashion Product Identification V2

Pusta do 19. Nije mi jasno gde nadjose bas 19 :roll:

bilo je prvo na 16 :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1070

Thu Mar 24, 2016 05:35 in Ex-Yugoslavia

ndam se samo da ti nije u kvizu se desilo :D , kod mene je sve regularno bilo al kad ga prije pokupise samo 12 uspi :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1055

Wed Mar 23, 2016 19:24 in Ex-Yugoslavia

ja mislim da je bas na njemu moj drug dobio flag juce, i bolje sto ste ispali jer sam i ja ispo i izvuko se :D :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1013

Tue Mar 22, 2016 13:30 in Ex-Yugoslavia

861276
Wiki Gender Image Cat. 2 level_2_contributors $0.14 34

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1009

Tue Mar 22, 2016 06:01 in Ex-Yugoslavia

887553
Enter The Meter Number And Meter Reading Of The Water Meter (sc-remote)level_1_contributors $0.14

887552 Enter The Meter Number And Meter Reading Of The Water Meter (sc) $0.10

prelagani ,imali us po jednu glupu korekciju. . . izgleda da i ujutru pustaju poklone :D

885732 Duplicate Fashion Product Identification V2 aktivan

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #959

Mon Mar 21, 2016 06:03 in Ex-Yugoslavia

bilo je i vrijeme :D :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #947

Sun Mar 20, 2016 06:28 in Ex-Yugoslavia

SentinelOnyx wrote:
cayaaa wrote: kako si ga uspio uradit :D danima pokusavam onaj fazon sa refresom, ili odabrat 2 najmanja predmeta(cvike ,torbica i to ) i samo sam 2 uspio i to ne znam kako . . .

Koji browser koristis? Ovako procedura koju ja koristim je da kliknem prvo submit da vidim koji broj ce mi napisati ali ne submitam nego kliknem ne kod submita, tako da ga mogu raditi dalje (ako broj ne pase npr imas 10 predmeta plus 10 odgovora to je 20 a ne 40 ili slicno).

Ili laksi nacin rijesis jedan naprimjer nacrtas torbicu i kliknes save odes na submit i pogledas na vrhu posto kad kliknes ne on te vrati na one koje nisi napravio ako je torbica u redu i nema kraj njega nikakvih oznaka kao (save itd.) nastavis raditi, ako ne opet reload dok god ne upali.

Nekada treba ocistiti cache i history prije njega, a nekada i bez toga zadatak prodje iz prve. Jednostavno sve ovisi o tome kako sistem detektira ili kako se zadatak sam po sebi u startu ucita. Ako nesto nisi skapirao slobodno napisi, objasnit cu jos podrobnije.

Sretno i da ti krene jer je dobar zadatak samo mnogo ljudi ga ne radi upravo zbog ovoga sto je pupijevi naveo i sto se tebi dogadja. Zato treba imati najmanje 2 browsera (Chrome obavezno, jer jedan dio zadataka je radjen samo za njega, a ostalo je po izboru Firefox, Opera...).

Mada Internet Explorer je najbolji od svih, da nema njega bili bi izgubljeni stvarno mu nema ravnog. :lol: :mrgreen: :lol:

Funkcionise preko firefox-a , upravo uradi 2 nakon 2-3 refresa :D :D hvala kralju

izgleda da sad cipele ili patike koje stoje jedne uz druge smatra ko jedne za razliku od proslog ID . .

Pitanja i saveti » Post #2160

Sat Mar 19, 2016 09:07 in Ex-Yugoslavia

jel moguce da nakon isplate CS ne posalje bilo kakav mail :D :D ili je u tom slucaju sve ok samo treba da sacekam da obrade i posalju na PP . . .

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #922

Fri Mar 18, 2016 19:14 in Ex-Yugoslavia

886671
Image Categorization (perfect, Ok, Bad, Offensive) - Newconf25

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #903

Thu Mar 17, 2016 15:16 in Ex-Yugoslavia

prvi put samo kviz , sad 6 i stade :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #895

Thu Mar 17, 2016 13:25 in Ex-Yugoslavia

856462 Image Categorization - Help Us Describe Work And School Images 0,14 lvl 1

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #892

Thu Mar 17, 2016 12:41 in Ex-Yugoslavia

SentinelOnyx wrote:
cayaaa wrote: kako si ga uspio uradit :D danima pokusavam onaj fazon sa refresom, ili odabrat 2 najmanja predmeta(cvike ,torbica i to ) i samo sam 2 uspio i to ne znam kako . . .

Koji browser koristis? Ovako procedura koju ja koristim je da kliknem prvo submit da vidim koji broj ce mi napisati ali ne submitam nego kliknem ne kod submita, tako da ga mogu raditi dalje (ako broj ne pase npr imas 10 predmeta plus 10 odgovora to je 20 a ne 40 ili slicno).

Ili laksi nacin rijesis jedan naprimjer nacrtas torbicu i kliknes save odes na submit i pogledas na vrhu posto kad kliknes ne on te vrati na one koje nisi napravio ako je torbica u redu i nema kraj njega nikakvih oznaka kao (save itd.) nastavis raditi, ako ne opet reload dok god ne upali.

Nekada treba ocistiti cache i history prije njega, a nekada i bez toga zadatak prodje iz prve. Jednostavno sve ovisi o tome kako sistem detektira ili kako se zadatak sam po sebi u startu ucita. Ako nesto nisi skapirao slobodno napisi, objasnit cu jos podrobnije.

Sretno i da ti krene jer je dobar zadatak samo mnogo ljudi ga ne radi upravo zbog ovoga sto je pupijevi naveo i sto se tebi dogadja. Zato treba imati najmanje 2 browsera (Chrome obavezno, jer jedan dio zadataka je radjen samo za njega, a ostalo je po izboru Firefox, Opera...).
Mada Internet Explorer je najbolji od svih, da nema njega bili bi izgubljeni stvarno mu nema ravnog. :lol: :mrgreen: :lol:

Radios am stari ID na nacin da odradim prvu sliku pa submitujem ako se pojavi problem refresujem i onda ponovo al nakon 2-3 upali (to je pupijevi napiso na jednom od postova) al ovaj novi ID ni naopako .Nisam probo na Firefox kad oprobam budem se javio nadam se da nece stekat :D :D al vjervatno se nece ni pojavljivat do daljnjeg jer imam novu tehniku da oprobam a do sad je viiiiisio po cijeli dan bude :D

hvala na detaljnom objasnjenju ,mada nisi trebo bit ce me stid bilo sta pitat ako gdje zapne ,nakon ovog objasnjenja :lol:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 19, 2019 17:14:14 EST