Please wait...
HomeForumPosts by Darkmodding

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Darkmodding

Paypal probléma » Post #1

Thu Jan 09, 2020 14:27 in Hungarian

Sziasztok!

Reménytelenségemben már ide is kiírom.
Paypal-t hogyan lehet hitelesíteni csak bankszámlával, bankkártya nélkül? Valakinek sikerül már, minden bankkal működik?

Elírt e-mail cím, nem tudok pénzt kikérni! » Post #3

Thu Oct 03, 2019 02:44 in Hungarian

kavics31 wrote: A profile and settings menüponton belül az e-maileknel a current az elírt reemail-es?
És, ha ott csinálsz egy módosítást, akkor a rossz címre akar küldeni megerősítés kérést?
Ez azért így elég furcsa és, ha így van, akkor tényleg csak support tudna segíteni.
Nekem a current az, amivel ide regisztráltam, korábban a paypalom teljesen más volt és mégsem az lett itt a login cím

Így van, a current van elírva. A rosszra akar küldeni megerősítő e-mailt, ezt mástól tudom, hogy így működik, elvégre az én nem létező címemre nem érkezhet meg.
Ha Neked teljesen más volt a PP mailod, akkor én nem tudom, kézzel írogatták be mindenki bejelentkezési e-mail címét, és ugyanúgy elírták, akár én hajdanán....

Elírt e-mail cím, nem tudok pénzt kikérni! » Post #1

Wed Oct 02, 2019 17:17 in Hungarian

Sziasztok!

Egy kicsit hosszú lesz, de igyekszem röviden, tömören fogalmazni.
Történt egyszer, hogy regisztráltam az oldalra @freemail.hu végződésű e-mail címmel. Időközben történt egy elírásom, talán pont a PayPalra történő pénzkikérésem esetében, hogy @reemail.hu-t írtam véletlenül be. Mostanság a Team úgy látszik úgy döntött, hogy a PayPal-os e-mail címeket teszi login e-mail-lé, esetemben legalábbis így történt. Ha szeretnék e-mai cím változtatást kérni, a konfirmációs e-mailt a régi, nem létező címemre küldik ki, így lehetetlen kijavítanom a hibás login, egyben Paypal címemet. Úgy érzem a support nem is érti a bajomat, utóbb pedig 3 napja választ sem kapok, talán már nem is fognak válaszolni. Kinek írjak? Járt már valaki így?

Magyarok kifizetései! » Post #997

Sat Sep 21, 2019 19:56 in Hungarian

kavics31 wrote:
Darkmodding wrote:
mikimuller wrote: "Üdvözlet Mindenkinek!
Visszatért a PayPal? :clap:"

És meg is jött rá a 25 dollárom. :)

Szia!

Neked mennyit vont le?

10$-t kértem ki, nem volt levonás sem itt, sem paypalon.

Viszont 17 dollárt nem tudsz kikérni, a gift csak fix összegekhez van
Tehát vagy kikérsz 10$-t, gyűjtesz még kicsit hozzá és megint kikérsz 10-et, vagy gyűjtögetsz 25-ig

Köszi!

Magyarok kifizetései! » Post #982

Tue Aug 06, 2019 16:04 in Hungarian

mikimuller wrote: "Üdvözlet Mindenkinek!
Visszatért a PayPal? :clap:"

És meg is jött rá a 25 dollárom. :)

Szia!

Neked mennyit vont le?

Magyarok kifizetései! » Post #981

Tue Aug 06, 2019 16:00 in Hungarian

Helló!

Remek, hogy visszajött a PP kifizetés, de ezek a gift kártyák nekem elsőre gyanúsak. Ha bepipálom a cost $17.50 or less,lehetőséget, eltűnik minden gift card. Mégis miért nincs ott a pontos költség? A jelszavamat be nem írom addig, amíg ki nem derül mennyit von le pontosan.

Mennyi idő alatt jön meg Skrill-re a kifizetés? » Post #1

Thu Mar 16, 2017 14:56 in Hungarian

Pár napja kezdeményeztem az egyenlegem kikérését Skrillre, az imént vettem észre, hogy a mai nap folyamán el is tűnt a függőben lévő pénzösszeg. A kérdésem, hogy ilyenkor mi van? Ugyanis értesítést még nem kaptam. Mikorra ér a Skrill számlámra a pénz?

Törölték a paypalt » Post #47

Tue Feb 28, 2017 09:31 in Hungarian

Aki nagyon képben van ezekkel a kifizetési módokkal, összefoglalhatná, hogy pl. Ebay-en gyakran vásárlóknak melyik járna a legkevesbb pluszköltséggel.

Törölték a paypalt » Post #46

Mon Feb 27, 2017 15:28 in Hungarian

kavics31 wrote:
Darkmodding wrote:
Palcsi wrote: Ha annyit keresel itt, hogy megérje 10 Euróért kiváltani a skrilles bankkártyát, akkor azzal díjmentesen tudsz vásárolni.

Szia!

Ez egyszeri 10€ beruházás volna, aztán azután nincsenek további plusz költségek?
Ez e-kártya vagy fizikai formátumú?

Valós Mastercard kártya.
10 euró az éves kártyadíj
Ezen kívül a pénzfelvétel díja 1,75%

Köszönöm!

Törölték a paypalt » Post #44

Sun Feb 26, 2017 17:24 in Hungarian

Palcsi wrote: Ha annyit keresel itt, hogy megérje 10 Euróért kiváltani a skrilles bankkártyát, akkor azzal díjmentesen tudsz vásárolni.

Szia!

Ez egyszeri 10€ beruházás volna, aztán azután nincsenek további plusz költségek?
Ez e-kártya vagy fizikai formátumú?

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #227

Thu Nov 10, 2016 14:40 in Hungarian

majopa wrote: Szia! Én is hasonló problémával találkozom naponta, ezért Veled együtt örülnék egy kis segítségnek.

Melyikünk problémájához hasonlóval?

Érdemes Prémium tagságra váltani? » Post #2

Thu Nov 10, 2016 14:35 in Hungarian

micska wrote: Feláldozzam-e az összegyűlt 17 dollárt reff-ek nélkül, megéri-e?

Kár volt ezért új topikot nyitni, bizonyára rajtam kívül nem is fog több válasz érkezni ide.
Úgy gondolom, hogy referáltak nélkül NEM. Csakis a Clixgrid dupla esélyes szerencséjére lesz bízva az, hogy nyersz-e valamit, avagy sem. Ha mégis előfizetnél, kérlek oszd meg velem a tapasztalataidat, kíváncsi volnék.

Kerdesek. stb. » Post #679

Wed Oct 26, 2016 06:05 in Hungarian

Sziasztok!

Ne haragudjatok, szándékosan el sem olvasom azt a részt ahol ez esetleg le vagyon írva, ugyanis a gyakorlati tapasztalat érdekelne kizárólag.
Le vagyok tiltva az offereknél az egyetlen fizető szolgáltatónál, eléggé dühítő, ugyanis semmi rosszat nem csináltam szándékosan.
Gondolkodom egy új profil létrehozásán, miközben ezt a régit is használnám, természetesen ugyanarról a gépről. Ezt szokták tolerálni, vagy nagyon szigorúan veszik és kivágnak majd mindkettőről?

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #225

Fri Oct 14, 2016 09:29 in Hungarian

Sziasztok!

Eddig naponta legfeljebb 2 trialpay-es offert tudtam elvégezni, ez rendben is volt, gondolom normális.
Úgy elseje óta 2-3 naponta 1 offert végezhetek amit ráadásul nem fizet ki és erről semmilyen információ nincs a "support" gombos ablakban, sem "completed" sem "Offer viewed" státusszal, a legutolsó elvégzett offer elsejére esik, a requirements alatt sincs nyoma semmilyen elvégzett offernek. Ha a néhai egy darab "ingyen"offert elvégzem, utána ha bármire nyomnék, jön ez a szöveg: "There was an error connecting you to..."
YourSurveys-nél 103-ról 104-re nőtt a quality score-om és nem kaptam meg az érte járó 50 centemet.
Talán pont ekkortájban Neobuxon is rátaláltam az offerekre, ugyanúgy trialpay alatt, ki is töltöttem. Ennek esetleg lehet köze a jelenlegi állapothoz?
Írtam a supportnak, de nem sok reményt fűzök hozzá. Más járt már így, mi lenne a megoldás?

A főoldali Surveys fül alatt az érkező felmérések működnek, kivéve a Toluna problémázik, de ez gondolom másnál is így van. Valamilyen adatfrissítő hivatkozás van kinn már régóta, de az üdvözlő ablak után csak egy "save" vagy cancel "gomb" marad tartalom nélkül, így emiatt gondolom elesek a toluna felmérésektől is.
Esetleg erre valakinél született már megoldás?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 17, 2021 23:33:32 EST