Please wait...
HomeForumPosts by you_register

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by you_register

Payoneer ödeme seçeneği eklendi » Post #71

Fri Jan 06, 2017 06:41 in Turkish

peki bir arkadaşımıza payoneerden para gönderebiliyor muyuz? 50 dolara tamamlamak için arkadaşıma göndereceğim ve onun hesabından çekeceğiz. Ama galiba ödeme almadığım için gönderme aktif değil. Ödeme alanlarda öde kısmında bilgileri yazınca aktif mi pasif mi? Bende şuan böyle görünüyor.

Payoneer ödeme seçeneği eklendi » Post #69

Fri Jan 06, 2017 05:03 in Turkish

beyler kaç günde yatıyor payoneer. lanet tango bir türlü yatmadı iptal edip payoneerden mi istesem acaba???

payoneer kesintileri » Post #7

Thu Jan 05, 2017 06:54 in Turkish

Benim bildiğim kart ücreti en son 27 dolardı şimdi değişmiş olabilir. Feeste yazmıyor çünkü

payoneer kesintileri » Post #5

Thu Jan 05, 2017 06:48 in Turkish

18 yaşından küçükler ve banka hesabı bulunmayanlar payoneer kart isteyerek paralarını kullanabilir

Clixsense sitesinin geldiğimden daha kötü olması » Post #2

Tue Jan 03, 2017 04:44 in Turkish

s3c1k0 wrote: Merhaba,

Ben bu site de ilk ayımı yeni doldurdum, fakat bu bir ay içerisinde anketlerin ilk girdiğimden daha beter olduğunu offerların %90 nı boşuna yapılıyor olduğunu farkettim. İşlemler tamamlanıyor paralar yatmıyor ya onu bile geçtim history de gözükmüyor yapıldığı bile.. Hani para vermediniz anladım ama yaptığımız offerları hatalı bari olduğunu gösteriyordu eskiden artık tamamen el altından yapılmamış hiç tıklanmamış gibi göstermiyor.

Bu bir süreç mi siz değerli kullanıcıların senenin belirli dönemleri yaşadığı ? Yoksa genel olarak forumlarda okuduğum gibi herkes bu problemlerden şikayet ediyor mu ?

Biryerlere yazmamız birşeyler yapmamız gerekiyorsa yapalım yani ben şu offerdaki 5 6 tane şirkete sürekli ticket atmaktan bıktım sürekli aynı cevap hiç bir yaptırımları yok Clixsense bu adamlardan para alıyor ve reklamlarını burada sergilemelerine izin veriyor sonuçta bu hataların sorumlusu yine clixsense dir.

Bir markete gittiğinizde raflardaki ürünler bozuk ise ürünün imalatçısını mı ararsınız, Yoksa marketin müdürüne gidip kardeşim bu ne biçim iş sen burada mal satıyorsun ama hepsi bozuk tarihi geçmiş diye şikayet mi edersiniz ???

Lütfen anket mi dolduracağız bu mecra da yetkili bir arkadaş bizim adımıza imza mı toplayacak bu konuda ilgilenelim bu ortam ile sonuçta burada bir sorun varsa bu sorundan bizim kadar clixsense de zararlı çıkıyor olmalı.

Katılıyorum.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #28

Sun Jan 01, 2017 14:39 in Turkish

sudenaz wrote:
pancugol wrote: koinim ile ilgili sıkıntı var diye yazmış arkadaşlar BTC türk çalışıyor mu? Tango-Snapcarda gelen parayı nereye yönlendireceğiz birileri yardım etsin yaaa
Koinimle hic ugrasmayin bence. Localbitcoins deneyin derim. Ben ordan 2 dk da aldim odemeyi. Yasak midir bilmem ama ordan odememi aldigim kisiiyi de tavsiye edebilirim. Ama belki yasaktir paylasmak tam bilemedim onu.

kişisel bilgi paylaşmak yasak. keşke özel mesaj sistemi olsa forumda

Tangoya Para Ekleme » Post #5

Sun Jan 01, 2017 14:37 in Turkish

mahis_81 wrote: yaw bende demın daha onaylanmadı para cekmek istedım tango sectım ordanda snapcard yanlız bendemı sorun var sonra dondum snapcard uye oldum yanlız bı hesap numarası vermedı clıxsense nereye nasıl yollayacak o zaman parayı yanlıs yeremı uye oldum dıye ugrasıyorum Bitcoin Wallet - Get started with Snapcard Today! arkadaslar dogru yermı lutfen cevap verın cıldırıcam

arkadaşım clixsense'e üye olduğun e-mail adresi ile tango ve snapcard sitelerine üye ol yeterli. Para snapcard hesabına gelecek. Detaylar için: Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında | ClixSense Forum

KOİNİM üyelik durdurulmuş!!! » Post #5

Sun Jan 01, 2017 04:34 in Turkish

merveszn wrote:
sweber wrote: btctürk onayım 7 gün, payza onayım 6 gün sürmüştü sitelerde yoğunluk olabilir evham yapmayın illaki onaylarlar.

10-11 gün oldu halen onaylanmadı ehvam yapmayımmı halen?
teşekkürler.

artık yapabilirsiniz :D

Herkese Sağlıklı Bereketli ve Mutlu Yıllar » Post #2

Sat Dec 31, 2016 06:41 in Turkish

geocity wrote: Şahsen tanışmasak da buradan ortak amaçlarla birbirine yardımcı olan tüm arkadaşlarıma iyi dileklerimi sunmak istedim.
Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, bereketli ve mutlu yıllar dilerim.

teşekkürler nice kazançlı yıllara

Tangoya Para Ekleme » Post #2

Sat Dec 31, 2016 06:38 in Turkish

tangoda ekleme yapılmyor

Para çekme hakkında » Post #7

Thu Dec 29, 2016 15:09 in Turkish

onlycashways wrote: Başka bir ödeme sistemi gelecekmi , bilgisi olan varmıdır . .Bekleyelimmi :D

Admin Payoneerin geleceğini ve neteller, payzanın kaldırılacağını söylüyor. Ayrıca coinbase (bitcoin) seçeneği gelebilirmiş yakında.

Kaynak: Payment options | ClixSense Forum

- Payoneeri kullanmak, beklemek yerine şu an tango (snapcard) kullanmak daha iyi ve daha karlı.

- Coinbase'den direkt Türk bankalarına çekim yapamıcaz, yani yine bitcoini başka bir siteye gönderecez. O zaman coinbase beklemeye de gerek yok bence.

Paypal dönene kadar en avantajlısı tango (snapcard) gibi.

Local Bitcoins İle Satış » Post #8

Sat Dec 17, 2016 11:47 in Turkish

w0cha wrote:
you_register wrote: bitcoin almak uğraştırıcı, koinimdeki gibi yazı falan yazıp fotoğraf atıyorsun güvenlik için.

Paypaldaki parayla bitcoin almak istemiştim ama satıcı yazılı fotoğrafı yükle deyince uğraşmak istemeyip vazgeçmiştim.

Ama bitcoin satarken nasıl olur bilmiyorum. sonuçta bu kez karşı taraftan sen belge isteyeceksin.

Yaştan kurtarsam elbette koinimden alırdım paramı.Ama yaş tutmuyor bu yüzden btcyi farklı yerlerden satma yoluna gidiyorum maalesef.

yaşın kaç?

Local Bitcoins İle Satış » Post #6

Sat Dec 17, 2016 10:37 in Turkish

bitcoin almak uğraştırıcı, koinimdeki gibi yazı falan yazıp fotoğraf atıyorsun güvenlik için.

Paypaldaki parayla bitcoin almak istemiştim ama satıcı yazılı fotoğrafı yükle deyince uğraşmak istemeyip vazgeçmiştim.

Ama bitcoin satarken nasıl olur bilmiyorum. sonuçta bu kez karşı taraftan sen belge isteyeceksin.

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #8

Thu Dec 15, 2016 11:08 in Turkish

mstfydn wrote: merhabalar uzun zamandır girmiyordum. snapcard ile çekim istedim ancak şöyle bir sorum olacak şimdi hesapta 5$ daha var bunu ekleyemiyor muyum bu istediğim paranın üzerine bende ekleme seçeneği çıkmadı da

ekleme yapılmıyor maalesef.

Para çekme » Post #5

Thu Dec 15, 2016 11:05 in Turkish

Zaten 5 ödeme seçeneği var.

X 1-Paypal: Ülkemizde kullanılamadığından kullanamıyoruz zaten.

X 2-Payza: Site ile sorunları var. Admin payza ile ödeme istemeyin diyor. Yakında kaldırılacakmış zaten.

X 3-Neteller: Admin Tango ile Paytoo kulanın diyor. Yani buradan da ödeme istemek gereksiz. Yakında kaldırılacak.

X 4-Paytoo: Admin kullanın diyor ama paytodaki parayı Türk bankasına çekemiyoruz. E o zaman kullanmak mantıksız.

✓ 5-Tango (Snapcard): Admin kullanın diyor. Kesinti yapmıyor. Bitcoin olduğu için her türlü çekilir para başka sitelere gönderilerek. Yeni ödeme seçenekleri gelene kadar en mantıklısı.

Dipnot: Yakında direkt bitcoin olarak ödeme seçeneği gelecekmiş. Payza ve Neteller kaldırılacakmış. Ödeme talebiniz varsa (Payza, Neteller) admin iptal edin diyormuş. Ödeme Yöntemleri Güncelleme-Admin | ClixSense Forum

snapcarddan koinim kullanmadan para çekmek » Post #7

Thu Dec 15, 2016 05:57 in Turkish

kehkeh19 wrote: Koinim hakkında çok fazla şikayet var.. Hesabı boşalanlar olmuş ve herhangi bir işlem yapılmamış. Ayrıca Hem kimlik hem ikametgah istiyorlar. İnsanın başına bir çok çorap örebilirler.

İnsanların eline kağıt kimlik alıp fotoğraf çektirme zorunluluğu İLKELCE geliyor ve abartı geliyor. O yüzden koinim kullanmıyorum zaten. Snapcarttan payzaya gönderiyorum. 10,5 tl olsa da payza kullanıyorum.

Para çekme » Post #2

Thu Dec 15, 2016 01:42 in Turkish

Ptt ile

Payza hakkında yardım » Post #2

Sat Dec 10, 2016 06:52 in Turkish

1- Kimliğinin ön ve arka fotoğrafını çek ve gönder.
2- Adresini içeren bir fatura belgesi varsa fotoğrafını çek ya da ekran görüntüsünü al gönder.

Clixsense Yardım » Post #1702

Fri Dec 09, 2016 17:19 in Turkish

eva421 wrote:
eva421 wrote:
gurhankok wrote:
eva421 wrote: arkadaşlar payza ya üye oldum ama burdaki paramı oraya nasıl aktarıcam ve en az kaç dolar olunca çekebiliyorum ilk defa para alıcam yardımcı olurmusunuz lütfen :?:

payzanın kesintisi çok ayrıca yanlış hatırlamıyorsam payza yöntemi iptal edilecek diye admin duyurmuştu,sana tavsiyem tango card yöntemini kullan kesinti sıfır gibi bişey gelmesi 15-20 gün sürüyor ama tüm ödeme yöntemleri zaten geç yatırıyor.

tamam onu deneyim o zaman çok teşekkür ederim :)

bu tango carda nasıl üye olucam ? benim normal ziraat hesap kartım var olur dimi ?

para çekme | ClixSense Forum

Ödeme Yöntemleri Güncelleme-Admin » Post #5

Thu Dec 01, 2016 10:33 in Turkish

bitcoin olması çok iyi olmuş ama payoneeri kesinlikle tavsiye etmem. Parayı nakite çevirmek uğraştırıcı.

Ayrıca skrill soyguncusunun olmaması çooook iyi olmuş. Skrillde para çekme ücreti işlem başına 5,50 Euro (yaklaşık 20 TL) + skrill hesabınızı açtığınız para biriminden farklı bir para hesabınıza gelmişse ya da hesabınızdan çekeceksiniz manuel olarak para çevirme imkanı yok. Site bunu kendisi yapıyor. ve tahmin ettiğiniz üzere düşük kurdan çeviriyor. Mesela dolar 3,40 tl ise 3,27 tl den çeviriyor + çevirme ücreti olarak 3-4 Euro ücret alıyor. Yani 20 Dolarınızı banka hesabınıza çekmek istediğinizde 10 dolar çekebiliyorsunuz. Paranızı size zehir ediyor.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Mar 5, 2021 20:21:55 EST