Please wait...
HomeForumPosts by candiamond28

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by candiamond28

ANKETLER » Post #8822

Tue Apr 28, 2020 15:38 in Turkish

Your Surveys' in sporcu anketi geldi. Hepsini tamamladım. Anket sonunda kişisel bilgilerimi bile istedi. Fakat teşekkür ettikten sonra ücreti yatırmadı. Daha önce de buna benzer durumlarla karşılaştım ticket yolladım fakat hiçbir sonuç alınamıyor. Ticketlara bakmıyorlar. Bu sporcu anketiyle uğraşmayın derim boşuna vakit kaybı.

ANKETLER » Post #8821

Tue Apr 28, 2020 15:12 in Turkish

0,58 $ Opinion World Anketi soruları cevapladık. Anket sona erdi. Anket sonunda uygun değilsin diyerek attı ücreti ödemedi.

ANKETLER » Post #8774

Sat Apr 25, 2020 04:15 in Turkish

Nihayet geldi anket.
Opinionword anketi 2 adet.
birisi Sunar Mısır ve Cargill şirketleri ile ilgili.
Diğeri Buharlı ve kuru ütülerle ilgili.nihayet ikisini de yaptım. 1.16 $ iyi para.

ANKETLER » Post #8771

Fri Apr 24, 2020 18:39 in Turkish

bi tane bile anket gelmiyor

ANKETLER » Post #8685

Wed Apr 22, 2020 04:47 in Turkish

Haticeberil wrote: 0.58 katar is firsatlari anketi

Nerde bu anket, profil bilgilerimin hepsi güncel ve doğru bana niye anket düşmüyor böyle

YSENSE "Yeni Sitemiz" » Post #41

Wed Aug 14, 2019 16:52 in Turkish

Vay arkadas 1 sene yoktuk bi askere gittik geldik neler olmus

Anket ve görev hakkında » Post #3

Fri Sep 07, 2018 16:49 in Turkish

Tıklama reklamları kaldırılmış, anketler azalmış, tasklar çok zor kazanmayı imkansızlaştırmışlar

tokenads brain builder çok basit 0.20 cent » Post #28

Sat Feb 04, 2017 03:46 in Turkish

Bende aldım 0.20 $ teşekkürler

Kim ne kadar kazanıyor ? » Post #51

Wed Feb 01, 2017 03:04 in Turkish

gabi1989 wrote: Herkesin aksine ben PayPal ülkemizde yasaklandığı zaman buraya girdim. Anketler biraz sıkıntılı olduğu için 6 aylık bir süre içerisinde 3 hesap değiştirdim. Şimdi siz söyleyince kontrol ettim 3 hesabımdan toplam kazandığım. 63.10 USD. PayPal yasaklanmamış olsa elbette burada olup bu işi yapmazdım... Anket işi tamamen şans... Tasks çözmek gerekiyor bunun içinde level atlamak lazım kaç ay oldu %67 de kaldım geçemiyorum.. zaten level 1 tasks gelmiyor.

Dediğiniz miktarlarda yani aylık olarak 1000 2000 dolar kazananlar mutlaka vardır ama bunun için de aktif referans çok gerekli. 11.000 dolar aylık kazanmaksa bana uçuk geliyor.. yani sadece referans ile olmaz bunun dışında mutlaka sitelere yatırım yapmak gerekebilir.

Ben PayPal yasaklanmadan önce Ebay üzerinden İstanbul - Yurtdışı arasında satış yapıyordum. çok ağır olmamak kaydı ile.. Aylık olarak satıştan kazandığım 600 - 1000 dolar arasında değişiyordu. PayPal yasasaklanınca Ebay üzerinden hiç bir işlem yapamadım.. Zaten Ebay demek neredeyse PayPal demek gibi birşey. çok uzun oldu ama bende kendimce birşeyler eklemek istedim :)

6 aylık süre içerisinde 63 dolar para kazanmıştım.. zaten çok isteyerek de yapmıyorum :)

Üyelik ücretli mi? Paypaldan başka alternatif yok mu?

Yazınızı okudum ve çok beğendim. Bol kazançlar diliyorum.

BTC Olayı » Post #1

Thu Jan 05, 2017 05:26 in Turkish

Şu btc olayını araştırıyorum hala net bir şey anlayamadım. Özür dilerim sanırım bende problem var. aRTIK kabul ettim bu işleri anlamıyorum. Sadece anladığım şu yanlış mı bilmiyorum bu sitelerden kazandığınız paraları btc sitelerinde btc ye çevirip kurun yükselmesini mi bekliyorsunuz al sat mı yapıyorsunuz böyle anlayabildim.

Forumda bazı arkadaşlar özellikle yüksek gelir elde edenler sürekli farklı sitelerden rainforestler, eliteler vs lerden bahsediyor. Ben daha TASK yapmayı öğrenemedim. Aylık gelirim 10-25 Dolar arasında oluyor. O da şanslıysam.

Bu çok fazla kazanan arkadaşlar, taskların nasıl çözüldüğünü öğrenenler, bilmem ne forest, bilmem ne elite gibi sitelerden gelir elde eden arkadaşlar nasıl yaptıklarını niçin anlatmıyorlar bizlere de öğretmiyorlar? Eleştirmek için söylemiyorum gerçekten merak ediyorum. Yani muhakkak bi sebebi olmalı. Şimdiden teşekkür ederim.

Localbitcoins » Post #12

Wed Jan 04, 2017 10:35 in Turkish

Kişisel bilgilerin yasak olduğu iyi olmuş insanların başını ağrıtmamış oluruz hem ayrıca. Bende eklesem bana da yardımcı olur muydu? :D

Ödemi talebim iade edilmiş » Post #3

Wed Jan 04, 2017 10:33 in Turkish

payzadan ödeme alabiliyoruz sıkıntı yok değil mi?

Ödemi talebim iade edilmiş » Post #1

Wed Jan 04, 2017 10:18 in Turkish

Yaklaşık 20-25 gündür bekliyorum. Ödeme talebim iade edilmiş. Payzadan çekmeye çalıştım parayı ama neden böyle yaptı anlayamadım? Ne yapmam lazım?

Clixsense sitesinin geldiğimden daha kötü olması » Post #3

Tue Jan 03, 2017 23:14 in Turkish

Katılıyorm

Clixsense hiç böyle yapmazdı ödeme talebi » Post #8

Mon Jan 02, 2017 11:54 in Turkish

moneymakingways wrote: 14 günde kim ödeme almış ki?
Son 3-4 aydır ödemeler (tango) ortalama 3-4 haftada geliyor.
Payza için bu süre çok daha fazla.
Biraz foruma göz gezdirin.

1 günde ödeme aldığımı biliyorum. salıdan çarşambaya

Clixsense hiç böyle yapmazdı ödeme talebi » Post #1

Wed Dec 28, 2016 23:50 in Turkish

Clixsense hiç böyle yapmazdı. Ödeme taleplerini zamanında cevaplardı. Fakat son ödeme talebimi 14 gün geçmesine rağmen cevaplamadı

ANKET (GENEL) » Post #2310

Thu Dec 08, 2016 00:05 in Turkish

Kore tanıtım anketi geldi. 0.50 $ aldık. Teşekkür ederiz.

ANKET (GENEL) » Post #2305

Wed Dec 07, 2016 22:13 in Turkish

5 tane anket geldi hiçbirini yaptırmadı

Mobil kullanımı açıp kapatma » Post #7

Thu Dec 01, 2016 22:24 in Turkish

Mobilden giriyorum ne modemi

Mobil kullanımı açıp kapatma » Post #5

Thu Dec 01, 2016 13:05 in Turkish

Saati tarihi de guncelledim fakat yine ayni durum
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 24, 2021 10:54:46 EST