Please wait...
HomeForumPosts by suncarol

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by suncarol

Ankiety » Post #4156

Tue Feb 16, 2016 08:29 in Polish

Nie załapałam się na "papierosową" niestety... Ale za to wypłacili za haema :D

Poleceni » Post #33

Mon Feb 15, 2016 10:21 in Polish

Dzięki Tomy :) spróbujemy tak :)

EDIT:
Tomy raz jeszcze dzięki, tickety pomogły i dopisali mi kolegę do refferals :)

Poleceni » Post #31

Mon Feb 15, 2016 07:40 in Polish

No to szkoda.. w takim razie szansa na zarejestrowanie poleconego jest okropnie mała.. Nie jestem w stanie każdego pilnować, czyścic mu ciasteczek i jeszcze zagwarantować, że nie będzie musiał odświeżyć strony.. No trudno się mówi..

Nie mam pomysłu gdzie by można jeszcze popróbować..

Poleceni » Post #29

Mon Feb 15, 2016 04:21 in Polish

Ja się zastanawiam jak to możliwe, że nie mam kumpla w poleconych skoro do clixsense zalogował się po moim podaniu linka.. Trochę mi szkoda, bo jest aktywny...

ClixGrid » Post #814

Sat Feb 13, 2016 05:15 in Polish

grzszc223 wrote: Wow, bank robity. Wpadło $10.00!!!!! :D

Gratulacje :) Nie wiem jak wam się to udaje, ja klikam i klikam i klikam i na tysiące kliknięć tylko raz 0,10$, chyba coś robię źle xD

Ankiety » Post #4084

Fri Feb 12, 2016 13:27 in Polish

jak wyżej - nowe opakowania
a zaraz potem na OW woda :)

Ankiety » Post #4067

Thu Feb 11, 2016 18:03 in Polish

jola8000 wrote: U mnie od początku miesiąca zaliczone 12 ankiet
today $4.5397 yesterday $2.9659 month $23.5864

Ja nie wiem jak to działa, naprawdę się w tym gubię, że jedni dostają wszystkie, inni cały dzień czatują i wcale, albo wywala. to jest dla mnie jakaś tajemnica... Ja dziś tylko dwie tanie ankiety, haemy poszły się.. kochać, z sampicio nie dostałam wcale.. Wczoraj za to miałam aż 4 ankiety za $3,31 w sumie. Wciąż czuję, że da się lepiej

Ankiety » Post #4040

Thu Feb 11, 2016 13:55 in Polish

dzięki, tez napisałam ticketa ze screenem odnośnie tego haema, wypuścili lipne ankiety i tyle, to nie wina clixsense

Ankiety » Post #4032

Thu Feb 11, 2016 13:11 in Polish

jola8000 wrote: Z Cinta do dwóch godzin nie raz trzeba czekać aż naliczą.
Jak nie zapłacą to napiszę, dobrze że screena zrobiłam

macie numer tej ankiety? bo też chce ticketa napisac, to już drugi dziś...

Ankiety » Post #4020

Thu Feb 11, 2016 09:21 in Polish

CINT środki transportu j.w

Wypłaty » Post #341

Thu Feb 11, 2016 08:18 in Polish

Hm.. Jestem tu od 2 miesięcy i jeszcze nie wyczaiłam żadnej prawidłowości, bardzo losowo to u mnie wygląda, poza tym, że weekendy to zazwyczaj posucha. Też staram się robić taski - na razie lvl 0, domyślam się, że z lvl wyższym jest możliwość więcej ich robić i więcej zarobić. Mimo to kwota jaką podałeś wydaje mi się kosmiczna, bo wiele razy na dzień "klikam" sprawdzać ankiety i zdarzają się dni bez żadnych, bonus też staram się osiągać ale z niego to są groszowe sprawy (przez 2 miesiące z 1$ z bonusa sie uzbierał) także dla mnie jesteś jak kosmita :mrgreen: (bez obrazy! mówię żartobliwie!)

Wypłaty » Post #337

Thu Feb 11, 2016 07:24 in Polish

doe_rae_me wrote:
Da radę nawet i więcej zarobić :) Mi w zeszłym miesiącu udało się uzbierać 120$ :) No i to oczywiście był mój rekord. Tak więc wszystko jest możliwe, trzeba tylko ogarnąć system clixense ;d

Chyba nie mówisz o 120$ mając konto w Polsce? Bo przecież nie ma nawet tylu ankiet :o No chyba, że masz setki poleconych? Czy to jakiś specjalny "patent"?

Ankiety » Post #4013

Thu Feb 11, 2016 07:17 in Polish

Napisałam im ticketa odnośnie tej ankiety, zobaczymy, może coś z tego będzie, a jak nie to może chociaż ją usuną co by nie wkurzać ludzi ;)

Próbowałam opcji z cofaniem, odświeżaniem i nic niestety nie zadziałało, rozkrzaczyło i nie chciało iśc dalej.

Ankiety » Post #4007

Thu Feb 11, 2016 06:55 in Polish

adawro wrote: ankieta o odzieży do dzieci dziwnie się końvzyła, ale weszłam jeszcze raz w historii na ostatni z niej zapis, pokazał sie strzałka i zaliczona

właśnie, czyli co z nią zrobić? bo mnie w połowie wywala błąd i nie chce dalej puścić, nie wiem czy wyłączać czy co z tym robić...

Task Alert! » Post #1541

Thu Feb 11, 2016 05:40 in Polish

jawramczuk wrote: "Find Business' Tripadvisor Profile And Capture Phone Number". Całkowicie zwalony. Mniej więcej tak : Odpowiedziałeś : ble ble ble Prawidłowa odpowiedź : ble ble ble . I tak x 4 . Słowem Yankee assholes. A ludzie grzecznie proszą o poprawienie accuracy .

Taak.. ja tych z wypełnianiem postanowiłam nie robić. Próbowałam jednego z wypełnianiem danych firm ale tez był tak samo zwalony i tylko accuracy spadło. czasem lepiej odpuścić i poczekać na fajne i szybkie taski :)

Wypłaty » Post #335

Thu Feb 11, 2016 05:33 in Polish

Tomy26 wrote:
Tak skromnie

today $8.4045 yesterday $9.9396 month $76.1731 year $321.2751

O, no i jakby miesięcznie wyciągać w PL 70 $ to by było fantastycznie :) U mnie w styczniu udało się uzbierać 12$, w lutym mam już prawie 15$ więc też wcale nie tak kiepsko jak na PL moim zdaniem :) Zawsze na jakieś duperelki będzie!

Ankiety » Post #3996

Wed Feb 10, 2016 18:49 in Polish

OW o epidemii końskiej grypy :D

Ankiety » Post #3981

Wed Feb 10, 2016 09:51 in Polish

pantarei wrote: CINT - planowanie rodziny, macierzyństwo - zaliczona [$0.50]

Jak wyżej :) przyjemna i krótka ankieta. Już trzecia dzisiaj, dobra passa :)

Ankiety » Post #3976

Wed Feb 10, 2016 05:41 in Polish

Banki z YS za 0,80 $ zaliczona

Ankiety » Post #3974

Wed Feb 10, 2016 05:07 in Polish

lucas7911 wrote: Czy też tak macie u siebie że jest ankieta zaczyna się wczytywanie i na pasku adresu przez chwilkę jest potwierdź swój wiek a potem wyskakuje ekran sorry....

Jej, może być po prostu tak, że motor obsługi ankiet sprawdza czy się kwalifikujesz, sprawdza sprawdza i Cie odrzuca. Ja tez tak mam i zapewne każda inna osoba też tak czasem ma, tak samo jak zdarzają się dni kiedy klikając w CINT ładuje się kilka minut i wywala błąd. To tylko system.

Ps. ankieta z CINT z różnymi reklamami, głównie Nutella :)
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 16, 2019 16:36:20 EST