Please wait...
HomeForumPosts by tardigrad

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by tardigrad

odeme » Post #1

Wed Oct 12, 2016 06:26 in Turkish

sıte odeme yapıyor mu hala 1 haftadır beklıyorum ?

payza sacmalıgı » Post #1

Wed Aug 31, 2016 05:48 in Turkish

hesabıma gelen parayı cuma gunu talep ettim daha once 100 kere yaptıgım gıbı ve hala ne banka hesabıma gectı ne gerı iadesı oldu bu payza sıstemının sacmalıgı ne olcak boyle? paran beklemede dıyor tarıh bugun son daha onceden farklı bır sey yapmadım kı ozlenıyorsun paypal reis...

PAYZA ODEME SORUNU » Post #1

Tue Jul 19, 2016 13:59 in Turkish

payzadan banka hesabına 3 kez odeme ıstedım ucundede para mı gerı gonderdı ve bunun ıcın bır acıklamada yok hesabım onaylı gozukuyor ayrıca 500 dolara kadar belge de ıstemıyor payza sorun neden olabılır yardımcı olabılcek arkadaslar varsa memnun olurum.

PAYZADAN ÖDEME ALIYORUM » Post #20

Thu Jul 14, 2016 06:45 in Turkish

bende payzadan bır hafta once odeme ıstedım banka hesabına belge gondermedım fakat hesabınız onaylı yazıyor zaten payzada fakat 7 gun sonra para payzaya tekrar gerı geldı nedır bunun sebebı banka kartı ekleme kısmında belge eklenıcek bı yer yok ve onaylı yazıyor bılen yazarsa memnun olurum

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #289

Tue Jul 12, 2016 22:13 in Turkish

ffbuzay55 wrote:
Turkuaz24 wrote:
tardigrad wrote: ben bayramdan oncekı persembe gunu odeme talep etmıstım suan param ne payzada ne burada ne de bankada gozukmuyor ne yapmam gerek acaba bılgısı olan var mı ? param payzaya geldı ve bankaya odeme ıstedım bu arada

Direk bankaya istmek mi mantıklı yoksa bitcoin e transfer edip oradan mı bankaya aktarmak mı daha iyi sizce ?
Bende Payza ya istedim ödememi ancak 6 gün oldu ve hala gelmedi henüz ..

8 gün oldu bende

9 gun resmı tatıl oldugu ıcın anlasılabılır fakat ıslemım payzada tamamlanmıs gozukuyor ama bankaya yatmadı hala

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #286

Mon Jul 11, 2016 01:15 in Turkish

ben bayramdan oncekı persembe gunu odeme talep etmıstım suan param ne payzada ne burada ne de bankada gozukmuyor ne yapmam gerek acaba bılgısı olan var mı ? param payzaya geldı ve bankaya odeme ıstedım bu arada

Payzadan Banka Hesabına direk Para Çekme » Post #19

Thu Jun 23, 2016 03:51 in Turkish

ınternet bankacılıgına cekımde de 10.5 tl kesıntı var mı acaba yoksa nasıl cekersen cek bu kesıntıyı alıyorlar mı?

para cekme » Post #1

Tue Jun 14, 2016 02:54 in Turkish

paypal kapandıktan berı para cekme ıslemı yapan kımse yok mu bızı de bılgılendırse hangı yontemle nasıl ve ne sekılde ceım yaptıgını bızde ona gore hareket etsek..?

neteller » Post #1

Sat Jun 11, 2016 12:45 in Turkish

arkadaslar aranızda neteller kullanan bılgısı olan var mı acaba artısı eksısı nelerdır ? komısyon ve para yatırma cekme surelerı nelerdır bılgısı olan yazabılır mı?

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #249

Fri May 06, 2016 04:57 in Turkish

8. gün bekliyoruz...

bugun geldi

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #226

Fri Mar 11, 2016 07:15 in Turkish

önceden 3 gunde yatırırlardı odemeyı sıtenın bılınırlıgı arttıkca kalıtesı dusuyor gıbı artık.

Clixsense Yardım » Post #1405

Mon Dec 21, 2015 12:41 in Turkish

Arkadaslar taskslarda busıness emaıl sorununun nasıl cozuldugunu bır kısı acıklayabılır mı acaba?

Clixsense Yardım » Post #1402

Tue Dec 15, 2015 06:58 in Turkish

evet nasıl cozdugunuzu soylersenız bızede yardımı dokunur cunku ben cok ugrasmama ragmen cozemedım de.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Mar 7, 2021 16:42:19 EST