Please wait...
HomeForumPosts by tulipy

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by tulipy

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1207

Tue Aug 27, 2019 06:19 in Turkish

Merhaba
Amazon gift card amazon.com.tr de kullanilabiliyor mu? Bilginiz var mi?

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #1002

Tue Jul 24, 2018 04:29 in Turkish

Evet finansbanka ödeme yapmıyor. Ben de bu bankaya gönderilemiyor diye okudum. moneymakingways bu konuda bilgin var mı acaba?

Çıkan uyarı şu: Fiyatlandırma Ve Ücretler
Artık parayı doğrudan bu hesaba almıyorsunuz.
Bu hesaba ilişkin ücretleri görüntülemek için lütfen ilgili para birimi bakiyesini seçin ve Fiyatlandırma ve Ücretler alanını seçin.

Payza Geri Döndü » Post #29

Thu Feb 16, 2017 06:26 in Turkish

Send Money for Free | Low Rates to Receive Money Online and Sell with Payza
Burada tum kesintiler yaziyor arkadaslar. Hesaba para aktarmak hala 10.5 TL. Minimum 10 dolar karsiligi TL aktarilabiliyor. Clixsense den cikarken ne kadar kesinti yapilacagi odeme isteme sayfasinda aktaracaginiz para miktarina gore yaziyor zaten.

TASK (GÜNCEL) » Post #12536

Wed Feb 08, 2017 11:41 in Turkish

Arkadaslar task yapmaya ilk nasil basladiniz??
Ben sirf cloudflowera uye olabilmek icin facebook hesabi actim ve uye oldum. Fakat aylardir sık sık kontrol etmeme ragmen 1 tane bile task gelmedi. Birseyleri yanlis mi yapiyorum acaba??
Clixsense task sayfasinda her seferinde "getting started tour" gosteriyor.Task sayfamda level isteyen "potential jobs" disinda hicbirsey yok... Yardimci olursaniz minettar kalacagim tesekkurler...

payoneer ödemesi » Post #2

Thu Jan 05, 2017 10:00 in Turkish

clixsense payoneer a parayi cekerken ne kadar kesinti yapti? Bankaya istemek icin payoneer alt limiti ne kadar? 50 dolar mi? Ne kadar kesinti yapiyorlar bilgi verebilir misiniz tesekkurler

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #20

Tue Dec 20, 2016 06:00 in Turkish

Gelismeler kötü. Artik hicbir alternatifimiz kalmiyor paralarimizi cekebilmek icin.... Snapcard da 50$ olunca Payzaya cekilebildigini okumustum forumda. Fakat Snapcard sitesinde boyle bir opsiyon bulamadim. Hic ordan Payza ya para ceken oldu mu acaba gercekten boyle bir secenek mevcut mu yardimci olursaniz sevinirim

Tango Card, Snapcard ve Koinim Hakkında » Post #19

Tue Dec 20, 2016 06:00 in Turkish

LocalBitcoins.com: Fastest and easiest way to buy and sell bitcoins

internetten arastirdigim kadariyla bu site de alternatif olabilir. Bitcoin donusumu kisiler araciligiyla yapiliyor. Kisilerin yuzde kac olumlu puan aldigi da goruluyor. Bu opsiyonu kullandiniz mi ya da kullanmayi dusunur musunuz?

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ » Post #1228

Sat Dec 17, 2016 21:55 in Turkish

Payzaya yakin zamanda odeme alan kimse yok mu peki? Yani Payza hakkinda sikinti oldugunu okudum fakat eger hic odeme yapmiyor olsalardi odeme seceneginden tamamen cikartirlardi diye dusunuyorum. Fikriniz nedir?

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ » Post #1220

Fri Dec 16, 2016 08:27 in Turkish

Arkadaslar merhaba,

Forumumuzu duzenli okumama ragmen ilk defa yaziyorum. Paypal Turkiye den cekildikten sonra Payza hesabi acip oraya odeme aldim clixsense den. Yaklasik 2 ay once 1 haftada yatmisti param. Fakat anliyorum ki sureler iyice uzamis. Payza ya kac gunde yatiyor bilgi verir misiniz? Bir de odeme istedikten sonra para eklemeye devam etmek odeme zamanini geciktiriyor mu?
Tesekkur ederim simdiden... herkese bol kazanclar...
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jan 15, 2021 21:01:27 EST