Please wait...
HomeForumPosts by mussyldz

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by mussyldz

Tokenads OFFERS ÜCRET ÖDEMİYOR » Post #1

Fri Dec 11, 2015 04:37 in Turkish

Merhaba arkadaşlar TokenAds Platinium masa VipeMe ve Akbank Direct uygulamasını yüklememe rağmen ücreti ödemiyor. Ekran görüntüsü istediler gönderdim .. Fakat hiçbir gelişme olmadı bilginiz olsun

CINT anketleri » Post #21

Wed Dec 09, 2015 03:08 in Turkish

evet anketler son 10 gündür oldukça sıkıntılı

ben gelen 9-10 anketten sadece 1 tanesini yapabildim..en son bugn gelen CINT anketi yurtdışı seyahat ile ilgiliydi ve onuda bitirmiştimki kendilerinden kaynaklanan sorun olarak gösterip sayfa açılmadı ve 2 haftaya kadar öderiz deyip şutladılar beni :) :)

ANKET » Post #22

Wed Dec 09, 2015 01:52 in Turkish

vegacruz wrote: Anladigim kadariyla anketin sonuna dogru ya onlardan kaynaklanan bir problemden dolayi yada senin baglantindaki bir aksakliktan dolayi anket tamamlanmamis.Adamlar sanirim cevaplarini kontrol edip parani verecekler.Surec iki hafta falan surebilirmis ama.
Unut bu anketi sen.

bencede hiç umut yok.. tşkler kardeş

ANKET » Post #20

Wed Dec 09, 2015 01:36 in Turkish

arkadaşlar yaptıgınız anket sonunda böyle bi mesajla karşılaşan oldumu ? sonuç ne oldu

ANKET » Post #19

Wed Dec 09, 2015 01:34 in Turkish

vegacruz wrote: Az evvel Cint anketi bitirdim.

tami tamina 1,5 saat sürdü..

Öhh be kardeşim.Yuhh

Daha da parasi yatmadi.

Resmen inada bindi iş.Bitti nihayet)

arkadaşlar böyle bi anket sonucu alan varmı sonuç ne oldu ?

trialpay sahtekarlığı » Post #31

Mon Dec 07, 2015 03:49 in Turkish

teşekkürler clixsense şu an itibari ile para hesaba geldi ..

trialpay sahtekarlığı » Post #29

Mon Dec 07, 2015 03:23 in Turkish

şuan için herhangi bir ödeme yada mail geri dönş yapılmadı .. söylediğiniz gibi ekran görüntüsü aldım ve gönderdim fakat trial pay mail sayfasında play with kitty yok görünmüyor.. nasıl yapacağım :(

trialpay sahtekarlığı » Post #28

Mon Dec 07, 2015 02:27 in Turkish

bende ticket attım ekran görüntüsünü .. inceleniyormuş hadi hayırlısı bakalım :)

3 gündür para kazanamıyorum » Post #2

Sat Dec 05, 2015 03:49 in Turkish

aynı sorun bendede var arkadaşım. 1 hafta önce premium üye oldum ve toplam 8-9 tane anket geldi hiçbirisi açılmadı.. ticket attım alakasız cevaplar verildi .. Standat üye ikwn daha çok kazanıyordum işin enteresan tarafı

GRİD KAZANÇLARİ » Post #236

Tue Dec 01, 2015 13:54 in Turkish

tebrikler :)

Premium Üyelik Hakkında Yardım !!! » Post #11

Mon Nov 30, 2015 03:09 in Turkish

Selamlar herkese..Bugün itibari ile kazançlarımla premium üyeliğe geçtim..Bakalım zaman ne gösterecek ve kazandıracak
Herkese bol şanslar ve kazançlar arkadaşlar

yeni üyeyim task gelmiyor yardım edin lütfen !!! » Post #11

Sat Nov 28, 2015 12:21 in Turkish

tasklar sabah saatlerinde ço nadir çıkıyor genelde akşam daha çok görebilirsiniz..arada bir kontrol etmeyide ihmal etmeyin bence

merhaba arkadaşlar » Post #1

Sat Nov 28, 2015 12:21 in Turkish

bugün kazanç çok minimum seviyedemi yoksa banamı gelmiyor bugün ?

Yeni Ödeme Zamanları ve Üyelik Komisyonları » Post #10

Fri Nov 27, 2015 14:29 in Turkish

tşkrler bilgilendirme için..
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 16, 2021 22:34:51 EST