Please wait...
HomeForumPosts by ugurlus

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by ugurlus

opinon world » Post #17

Mon Jan 04, 2016 10:06 in Turkish

Bende de yok opinion. En cok anketi o veriyor zaten. Hem burada anket yoksa para da yok. Canım sıkkın kaç gündür!!

Yeni Ödeme Zamanları ve Üyelik Komisyonları » Post #38

Tue Dec 15, 2015 04:03 in Turkish

eyw reis :)

Yeni Ödeme Zamanları ve Üyelik Komisyonları » Post #36

Mon Dec 14, 2015 14:52 in Turkish

Arkadaşlar, 20. referalimden sonraki referallerimde artık başta verdiği 0,05 doları sistem bana sistem vermiyor!

Nedenini bilen var mı acaba?

TASK (GÜNCEL) » Post #2285

Fri Dec 11, 2015 06:37 in Turkish

BlackPanthera wrote:
Buracqkk wrote: Help Us Determine Where An Image Is Located. 0 level task arkadaşlar leveli etkiliyormu etkiliyorsa yardımcı olurmusunuz

Level etkilemiyor.

Nasıl yapılıyor bu ben pek anlayamadım?

Yeni Ödeme Zamanları ve Üyelik Komisyonları » Post #22

Thu Dec 03, 2015 08:18 in Turkish

8 gün sonunda param paypala yatmış. 5-7 gün de oradan banka hesabına geçmesi var. ortalama 15 günde para yatacak yani?!!!!!

Yeni Ödeme Zamanları ve Üyelik Komisyonları » Post #7

Fri Nov 27, 2015 05:09 in Turkish

ben 25 kasım 17:30 civarı cashout yaptım hala pending! tamam 26 kasımı anladık da 27 kasım da bitiyor be kardeşim! bu son 2 gün içerisinde ödeme alan var mı arkadaşlar?

Cashout yaptım iptal ödeme geri Düştü! Acil Yardım » Post #8

Wed Nov 18, 2015 19:49 in Turkish

bertman73 wrote:
ugurlus wrote:
bertman73 wrote:
ugurlus wrote: Arkadaşlar bu akşam saat 5 civarında cashout yapmıştım ancak şimdi geldiğimde gördüm ki ödeme geri düşmüş clixsense hesabıma geri yatmış paralar. Şöyle bir mesaj gelmiş ne yapmalıyım acaba?

PayPal Test Payment Failed

18 Nov 2015 03:24 pm
We have just sent you a $0.01 test payment to your PayPal account '@hotmail.com', to make sure it's valid, but according to PayPal this account does NOT exist.
Please make sure that your PayPal account is valid and accept this payment if it is.

Paypal da böyle bir hesabın olmadığını söylüyor ama şimdi giriyorum hesap var aktif hem kredi kartı hem de banka hesabı tanımlı!

Arkadaşıma da $0.01 yatırmışlar hesabında çıkartmak istediği miktarın yanında pending out yazıyormuş!

Ne yapmalıyız acaba?

Test etmek için hesabına 0.01$ yolladık çünkü paypale göre böyle bir mail adresi yok diyor. Paypal e geldimi peki 0.01 cent?

Gelmedi. Ama paypaldan bu adrese giriyorum. ve hesaplar tanımlı!

Peki mail adresinin inbox u dolu olabilir mi?

Ben sana bir mail gönderdim test diye.. o geldimi peki?

Dolu değil abi. "test mail" yazmışsın gelmiş. hatta paypal da "ClixSense size şunu gönderdi: $0,01 USD‏" diye mail atmış

Cashout yaptım iptal ödeme geri Düştü! Acil Yardım » Post #6

Wed Nov 18, 2015 15:24 in Turkish

bertman73 wrote:
ugurlus wrote: Arkadaşlar bu akşam saat 5 civarında cashout yapmıştım ancak şimdi geldiğimde gördüm ki ödeme geri düşmüş clixsense hesabıma geri yatmış paralar. Şöyle bir mesaj gelmiş ne yapmalıyım acaba?

We have just sent you a $0.01 test payment to your PayPal account '@hotmail.com', to make sure it's valid, but according to PayPal this account does NOT exist.
Please make sure that your PayPal account is valid and accept this payment if it is.

Paypal da böyle bir hesabın olmadığını söylüyor ama şimdi giriyorum hesap var aktif hem kredi kartı hem de banka hesabı tanımlı!

Arkadaşıma da $0.01 yatırmışlar hesabında çıkartmak istediği miktarın yanında pending out yazıyormuş!

Ne yapmalıyız acaba?

Test etmek için hesabına 0.01$ yolladık çünkü paypale göre böyle bir mail adresi yok diyor. Paypal e geldimi peki 0.01 cent?

Gelmedi. Ama paypaldan bu adrese giriyorum. ve hesaplar tanımlı!

Cashout yaptım iptal ödeme geri Düştü! Acil Yardım » Post #3

Wed Nov 18, 2015 14:48 in Turkish

vegacruz wrote: az once site mesaj atmis.Gecikme olacak diyor.
Herkese geldimi bu mesaj?

Belki size de bu yuzden gonderdiler mesaji.Sistemde sorun var sanirsam galiba

Pek sanmıyorum kardeş. Arkadaşıma kalan parası yatmış paypal hesabına. ben de ise cashout iptal oldu, para buraya geri döndü. Hesap yok diyor metinde ama neden öyle dediğini anlayamadım.

Anlayabilen var mı acaba?

Cashout yaptım iptal ödeme geri Düştü! Acil Yardım » Post #1

Wed Nov 18, 2015 13:39 in Turkish

Arkadaşlar bu akşam saat 5 civarında cashout yapmıştım ancak şimdi geldiğimde gördüm ki ödeme geri düşmüş clixsense hesabıma geri yatmış paralar. Şöyle bir mesaj gelmiş ne yapmalıyım acaba?

Ne yapmalıyız acaba?

TASK (GÜNCEL) » Post #1444

Fri Nov 13, 2015 15:15 in Turkish

canozsoy wrote:
ugurlus wrote: ya arkadaşlar ben her task yaptığımda örneğin 4 tane tamamladın diye yazıyor ama paraları hep yarım yatırıyor her seferinde! Ne yapmam lazım acaba?

Dostum bazı tasklar yarım verir misal 1 centlilk task 4 tane yaptın 1 i quiz mod sayarsan 3 5 7 bunlarda 1 cent kazanırsın normal yani

830156 yı yapan var mı şirket ismini buyuk harfle mi yazıyoruz yoksa link falan mı yapıştırıyoruz bilen var mı

Normalse yapacak bir şey yok. Eyw kardeş

TASK (GÜNCEL) » Post #1440

Fri Nov 13, 2015 14:21 in Turkish

ya arkadaşlar ben her task yaptığımda örneğin 4 tane tamamladın diye yazıyor ama paraları hep yarım yatırıyor her seferinde! Ne yapmam lazım acaba?

task yarı ödeme » Post #1

Fri Nov 13, 2015 14:20 in Turkish

arkadaşlar yaptığım taskların hep yarı parasını alabiliyorum. Neden acaba yardımcı olur musunuz?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 16, 2021 22:44:35 EST