Please wait...
HomeForumPosts by regok

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by regok

Edit » Post #1

Sun Dec 13, 2015 15:46 in Turkish

Güzel bi yazı yazmıştım ama her clixsensryi kötüleyen yazıda ban atırdıgı için sayın admin artık kimseye bir şey yazmicam yardım etmicem ne halin varsa gör.

TASK (GÜNCEL) » Post #2375

Sun Dec 13, 2015 15:37 in Turkish

xtreme934 wrote: hocam bu elite hesabıyla burdaki cf hesabını nasıl birbirine bağlayacağım acaba? clixsense'teyken facebook ile giriş yapmıştım cf ye

Kardeş zaten cf hesabını istediğin kadar clixsense ve elite hesabına bağlarsın.girecen eliteye task kismindan bir tane taska tiklican acilan sayfada sözlesme cikicak onu kabil edicen.bu kadar.

TASK (GÜNCEL) » Post #2373

Sun Dec 13, 2015 14:34 in Turkish

alpemixxx wrote:
capaxa wrote:
alpemixxx wrote:
regok wrote:
alpemixxx wrote:
regok wrote:
alpemixxx wrote: Beyler crowdflowerden elite olmanın ne ayrıcalığı var?

Öncelikle quiz taskı dışında para kesmez.
Ödemeleri her çarşamba düzenli olarak yapar.(Clixsense bo.. sardı 15 gündür ödememi alamıyorum)
Taskların değerleri farklıdır.Burda 7 cent olan aynı task orda 10 cent.Bazı anket taskları burda 32 cent civarı iken orda 50 cent.

Ben sana yaptığım yöntemi söyliyeyim.Taskları elitede yap.Burdan anketlere devam et.Burda anketlerden 8-10 civarı kazanınca çek zaten gelmiyor gelirse şanslısın.Elitede para çekme sınırı 10 dolar ancak tasklardan daha çok para kazandığın için sıkıntı olmuyor.Ben eliteden haftalık 30 burdanda 2 haftada bir 8 dolar çekiyorum.(Ama clixsenseye küstüm gelen anketleride yapmıyorum ödeme yapmıyor artık.)

Elite nasıl olunuyor hocam?

Link paylaşmak yasakta anlatam.
Googleye gir.
crowdflower yaz.İlk siteye gir.
Ekranı biraz aşşağı kaydır yukarda sing up belircek.Tıkla ona.
Sayfadaki şeye kaydolma.Sayfada "Sign up to do work" yazısını ara ona bas.Yeni bi sayfa açılcak ordan kaydolabilin.
Hocam benim mevcut crowdflower hesabım var sıfırdan başlamak istemiyorum o hesabı elite yapamaz mıyım?

Aynı facebook hesabını bağlarsan olur..
Clixsense de yaptığın taskı eltie de yapamazsın ama.
aynı taskı 2 farklı yerde yapamıyorsun..
Hocam elite nin facebook giriş sayfasını bulamadım tarif eder misiniz?

Alpemixx knk.

Gir elite hesabına sonra menüden taska tıkla.Sonra açılan tasklardan birine tıkla.1 tane sözleşme çıkıcak onu onayla bu kadar basit.

TASK (GÜNCEL) » Post #2366

Sun Dec 13, 2015 10:20 in Turkish

alpemixxx wrote:
regok wrote:

Öncelikle quiz taskı dışında para kesmez.
Ödemeleri her çarşamba düzenli olarak yapar.(Clixsense bo.. sardı 15 gündür ödememi alamıyorum)
Taskların değerleri farklıdır.Burda 7 cent olan aynı task orda 10 cent.Bazı anket taskları burda 32 cent civarı iken orda 50 cent.

Ben sana yaptığım yöntemi söyliyeyim.Taskları elitede yap.Burdan anketlere devam et.Burda anketlerden 8-10 civarı kazanınca çek zaten gelmiyor gelirse şanslısın.Elitede para çekme sınırı 10 dolar ancak tasklardan daha çok para kazandığın için sıkıntı olmuyor.Ben eliteden haftalık 30 burdanda 2 haftada bir 8 dolar çekiyorum.(Ama clixsenseye küstüm gelen anketleride yapmıyorum ödeme yapmıyor artık.)

Elite nasıl olunuyor hocam?

Link paylaşmak yasakta anlatam.
Googleye gir.
crowdflower yaz.İlk siteye gir.
Ekranı biraz aşşağı kaydır yukarda sing up belircek.Tıkla ona.
Sayfadaki şeye kaydolma.Sayfada "Sign up to do work" yazısını ara ona bas.Yeni bi sayfa açılcak ordan kaydolabilin.

TASK (GÜNCEL) » Post #2364

Sun Dec 13, 2015 09:40 in Turkish

50 kere yazdık.
1) Yönlendirme yapmayacaksın. Burası Clixsense forumu
2) Ağzına diline hakim olacaksın. Burası herkese açık bir forum.
3) Asılsız iddialarda bulunmayacaksın.

TASK (GÜNCEL) » Post #2351

Sat Dec 12, 2015 06:22 in Turkish

726104
Identify Products Mentioned In Commercials.

2 dkda bir paylaşmayın taskı 2 sayfadır bu tasktan bahsediyoruz.Level etkilemiyor.

TASK (GÜNCEL) » Post #2350

Sat Dec 12, 2015 06:19 in Turkish

focus

TASK (GÜNCEL) » Post #2337

Sat Dec 12, 2015 02:19 in Turkish

darkmelek wrote: Identify Products Mentioned In Commercials. böle bir task var nasıl yapcaz hiçbişey anlamadım zor baya ?

Mantıken bu taskın 30 cent felan olması gerekiyor reklam izlettirip reklamdaki şirketi soruyor.Look taskının videolusu ve level etkilemiyor gereksiz

TASK (GÜNCEL) » Post #2329

Fri Dec 11, 2015 11:56 in Turkish

842154
Help Us Identify Articles

Level etkilemiyor

TASK (GÜNCEL) » Post #2299

Fri Dec 11, 2015 09:44 in Turkish

3 tane %100 yapabildim sadece

TASK (GÜNCEL) » Post #2257

Thu Dec 10, 2015 07:27 in Turkish

darkmelek wrote: iki tane 0 level taskı gelmiş ikiside accuary etkilemiyor vede 3 task yapıyorsun 1 cent veriyor üstüne üstük ilk başta 6 tane task yaptım 2 cent verdi herşey iyi güzel ondan sonra 20 ye geldim birdaha para gelmedi iyice bozdu bu cf

Eliteye geç sadece quiz modda para vermiyorlar gerisinde veriyorlar.

NOT:3 taskta level etkilemiyor.

841705
Find Food In Images
$0.01 30
841751
Find Grape Clusters In Images
$0.01 3
841543
Find Wine Barrels In Images

Kimse Bu Foruma Bakmadan 0 Level Task Yapmasın » Post #1

Thu Dec 10, 2015 06:26 in Turkish

Arkadaşlar malum cf'nin her zamanki kandırmaca politikası bu günlerde son hız devam ediyor.Level etkileyen veya etkilemeyen 0 level tasklar bolca çıkmakta ancak 1er 2şer tane yapmaya izin verilmekte.Zaten ilk task quiz taskı olup para vermiyorlar.Çoğumuzda daha 2.taska geçerken max. sayıya ulaştığı mesajını alıyor.Bu sahtekarlık gibi bir şey ancak yıllardır süre geliyor.Adam bir task veriyor herkese 1 kez yaptıyorlar kimseye para vermeden site,şarap,yemek v.b reklamları beleşten binlerce kişi üzerinden yapıyorlar.

Sizden tek ricam 0 level gördüğünüz an bu forumdaki TASK bölümüne bakın level etkilemiyorsa yapmayın.Etkiliyorsa girişin taska.Benim tek istediğim enayi yerine koyulmamamız.

find food images taskı yardım » Post #6

Thu Dec 10, 2015 06:16 in Turkish

Buracqkk wrote: uğraşıyoruz bizde ya etkilemiyorsa niye gönderiyorsun kardeşim 2 taskada 1 cent veriyon zaten

İşte saçmalığın daniskası şimdi bu tasklarda şarap reklamı varya her resimde farklı marka var.Bu taskı 100bin kişi birer kez yapsa adamlar para bile vermeden tüm resimdeki şarap firmalarından para alıyor.Zekice bir yöntem ancak giren gene bize giriyor.

find food images taskı yardım » Post #4

Thu Dec 10, 2015 05:57 in Turkish

alpemixxx wrote:
regok wrote: Level etkilemiyor yapma.Yapacaksanda anlatayım.Resime bakıcan yiyecek varsa pasta olur meyve olur küçücük bir üzüm olur.yese basacaksın onu alan içine alıp saved edeceksin.Birde içecek vb.şeyleri alan içine almıcayaksın sadece yiyecek.Bi resimde hem içki hem yiyecek görürüsen yese bas sadece yiyeceği alan içine al .Saved et.Bu kadar.

841543
Find Wine Barrels In Images

Bu etkiliyor mu hocam?

Yok buda etkilemiyor.

find food images taskı yardım » Post #2

Thu Dec 10, 2015 05:54 in Turkish

Level etkilemiyor yapma.Yapacaksanda anlatayım.Resime bakıcan yiyecek varsa pasta olur meyve olur küçücük bir üzüm olur.yese basacaksın onu alan içine alıp saved edeceksin.Birde içecek vb.şeyleri alan içine almıcayaksın sadece yiyecek.Bi resimde hem içki hem yiyecek görürüsen yese bas sadece yiyeceği alan içine al .Saved et.Bu kadar.

Aranızda ödeme alabilen varmı ? » Post #32

Thu Dec 10, 2015 05:48 in Turkish

rdck wrote: zaten adam akıllı kazanamıyorum bir de ödeme geç geliyorsa boşa zaman kaybı.

10 küsür gün oldu sayısını unuttum.Aynen kazanılmıyor zaten task yapıyorsun onuda hatalı atıp level dşürüyorlar gene elde birşey kalmıyor.

TASK (GÜNCEL) » Post #2253

Thu Dec 10, 2015 04:06 in Turkish

bertman73 wrote: ba ba ba almanca taska girmiş :D

:D

TASK (GÜNCEL) » Post #2251

Thu Dec 10, 2015 03:53 in Turkish

841610
Complete Data Research For Spreadsheet taskından sonra level düşünce delirdim sallamasyon hesabı çöplük yaptım.Yaw 1 ay uğraşıyoruz level alıyoruz bir tane hatalı fırlatıyorlar sonuç gene lose gene 0 bekle ben yapmıcam daha yetti artık bea :D

TASK (GÜNCEL) » Post #2249

Thu Dec 10, 2015 02:30 in Turkish

boilesen wrote: 841610
Complete Data Research For Spreadsheet

1 lvl ve üstünün yapabileceği task, görev başına 0,21 $ veriyor. Ancak benim gibi "expelled" nedir bilmeyen biri bile tuzağa düşebiliyor.

Görev çok basit aslında, örnekteki gibi açtığımız linktekileri boşluklara kopyalıyoruz sadece. Dikkat edilmesi gereken kısmı anlatacağım.

Posta kodları malumunuz 5 haneli ancak bazılarında 5 rakamın yanında ilave 4 tane daha oluyor. Misal 10236-1111 gibi. Kopyalarkan sadece 10236'ı posta kodu bölümüne kopyalayacaksınız.

Benzer durum telefon kodlarında da var. Telefon numaralarının +1'den sonraki bölümünü kopyalaycaksınız. Atıyorum +1 232 1248 2653 yazıyorsa siz 232 1248 2653 şeklinde kopyalayın, parantez varsa kopyalarken bu parantezleri kaldırın.

En basit tasklardan biriydi ama yok yere expelled yedim, siz aynı hataya düşmeyin.

Adi bunlar yemin ediyorum adi la başta tasktada +1 i olmadan kabul etmiyordu bilerek yapıyorlar %70 accuarly vardı şimdi sapladılar güzelcene 10/0 ı düş gene level hiç bi taskta açllmıyor düzeltsem desen ne bçm iş ya.

TASK (GÜNCEL) » Post #2237

Wed Dec 09, 2015 14:38 in Turkish

Sonunda bea sabaha 74/100 hesabıyla 1 level olucam.Vihuu :D
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 16, 2021 22:16:01 EST