Please wait...
HomeForumPosts by andreas_77

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by andreas_77

Ankiety » Post #5749

Thu Jun 30, 2016 10:23 in Polish

Tomy26 wrote: To poszlo do mnie nie do supportu ja jestem supportem polskiego forum .

tomy mozesz wyjasnic sprawe z panelem OW bo sie nie moge dogadac czemu mam zablokowany dostep do ankiet

Ankiety » Post #5675

Tue Jun 14, 2016 14:46 in Polish

a ja od 2 tygodni ,wszystkie ankiety out jestem cierpliwy poczekam

Ankiety » Post #5537

Fri May 27, 2016 18:56 in Polish

tony masz mozliwosc napisania do mnie na pw,pilna sprawa

Ankiety » Post #5401

Fri May 13, 2016 16:26 in Polish

witajcie ostatnio przegladałem forum i natrafiłem na wpis odnosnie ankiet ze jest to przystosowane do systemu windows mam rozumiec ze jak np mam win7 to mam mniej ankiet niz np ktos co ma np windowsa 10

Ankiety » Post #5308

Fri May 06, 2016 16:30 in Polish

Tomy 26 mam do ciebie prośbę masz moze maila lub kontakt do opinion world,bo pisze do polskiego supportu i jak bym walił głową w mur ja swoje a oni swoje ze zapraszaja na swoja stronke i tak dalej,chce poprostu odzyskać dostęp do swojego panelu na clixsense bo o 5 miesięcy jestem pozbawiony ankiet,nie naruszyłem zadnej regulaminu.jedynie co to wziołem swój laptop zagranicę jak jechałem,może to jest powód

Ankiety » Post #5297

Thu May 05, 2016 16:21 in Polish

elpolaco wrote:
andreas_77 wrote:
elpolaco wrote: YS whisky i Samplico elektroniczne usługi (0,74$) zaliczone. 2 ankiety w dzień cud xD Jak mnie boli to, że OW się na mnie wypięło :(

znaczy masz wyłączony dostęp do ankiet z OW, podobnie jak od 5 miesięcy.Ciekawe czy przywrócą nam dostep i kiedy

Znaczy się, ja mam tak, że cały czas " we're sorry" Ale to ewidentnie widać, że nie dają ankiet, bo coś im nie pasuje, nawet nie ma jak napisać do nich maila :/
Podobnie jak ja mam od jak dawna jestes pozbawiony dostępu do ankiet bo ja od 5 miesięcy pisanie do nich nic nie da

Ankiety » Post #5294

Thu May 05, 2016 14:56 in Polish

elpolaco wrote: YS whisky i Samplico elektroniczne usługi (0,74$) zaliczone. 2 ankiety w dzień cud xD Jak mnie boli to, że OW się na mnie wypięło :(

znaczy masz wyłączony dostęp do ankiet z OW, podobnie jak od 5 miesięcy.Ciekawe czy przywrócą nam dostep i kiedy

Ankiety » Post #5265

Wed May 04, 2016 09:07 in Polish

a ja poraz kolejny zablokowany panel na your survey,i na dodatek jeszcze brak ankiet na OW od 5 miesiecy i jak tutaj zarabiac

Co to ma znaczyć ? » Post #15

Fri Apr 29, 2016 19:06 in Polish

LikeAMoneys wrote: Scr.hu
.. Ban ?

znaczy ze w tej chwili nie ma zadnych ankiet dla ciebie

Ankiety » Post #5208

Thu Apr 28, 2016 18:10 in Polish

domyn wrote:
Pytkers wrote: Witajcie, a w jakim celu trzeba pokazać twarz przy ankiecie ? Ja się na to nie zgodziłem.. ;)

W ankiecie chodziło o to, żeby nagrać reakcję na reklamy (niektóre firmy słusznie wychodzą z założenia, że wyraz twarzy jest lepszy niż opis słowny).

not_perfect wrote: Nie wiem czy mogę tutaj napisać, ale co mi się stało z Your Surveys, że nie wyświetla żadnej oferty? Jakbym popełniła jakiś wielki błąd?

Nie przypominam sobie, abym w ogóle od początku założenia konta jakąkolwiek ankietę z YS wykonała...

Ja też mam błąd, a wykonałem dla YS 23 ankiety i mam 106 punktów w ich Quality Score. Napisałem do nich ticket, wisi od 10 dni. Szkoda, bo mam od bardzo dawna bana na OW, strata YS to dla mnie brak dostępu do większości ankiet. :(

wracając do ow piszesz ze masz bana jak to wygląda,bo ja mam podobną sytuacje z ow jak klikam w ankiete to pisze przepraszamy tak juz od 4 miesiecy i nie zanosi sie na to ze beda jakies ankiety

Ankiety » Post #5070

Fri Apr 22, 2016 19:27 in Polish

co mamy przez to zrozumiec?

Ankiety » Post #5068

Fri Apr 22, 2016 18:59 in Polish

mam pytanie nie mialem od 4 miesiecy ankiet na opinion world,przed momentem klikam a tam niespodzianka regulamin z 11 stronami a na koncu przycisk ze mam isc do ankiety, mam rozumiec ze panel dziala i został odblokowany

Ankiety » Post #5048

Thu Apr 21, 2016 10:23 in Polish

Czesiek wrote: Tak do Ciebie :D

Ja wiem, ale ot tak spytałem :roll: :mrgreen:
ja czekam od wczoraj wieczora i nadal brak kasy

Ankiety » Post #5042

Thu Apr 21, 2016 03:21 in Polish

Czesiek wrote:

Gra się nazywa "Mobile Strike" ;)

Może znikła ;)

pobrałem doszlem do 6 levelu kasy nie ma
co teraz?

Ankiety » Post #5026

Tue Apr 19, 2016 18:30 in Polish

domyn wrote:
andreas_77 wrote:
Zawadson wrote:
andreas_77 wrote:
len003 wrote:
andreas_77 wrote:
len003 wrote: 5 ankiet dzisiaj i z każdej mnie wywaliło...... ygh :( masakra jakaś, z OW chyba już z dwa tygodnie nic nie miałem.. klikam i tylko "sorry".. :( tak samo z taskami, od kilku dobrych dni nic... zero ( mam poziom 0 ) masakra, takiej suszy jeszcze nie miałem :(

pocieszę cie ja od stycznia podobnie na ow

to jak Ty zarabiasz? :o

robie ankiety w offers za grosze ktore sa,i te co przychodza z zaproszenia wiec cos tam zarobie

No to nie mów, że nie masz ankiet od stycznia, bo to kłamstwo.

ty robisz ankiety na ow za 0,85$ a ja za 0,26$ lub 0,35$ w offers pisze ze nie mam ich na OW od stycznia a support mi w tym niestety nie pomoze

elpolaco wrote:
andreas_77 wrote:
Zawadson wrote:
andreas_77 wrote:
len003 wrote:
andreas_77 wrote:
len003 wrote: 5 ankiet dzisiaj i z każdej mnie wywaliło...... ygh :( masakra jakaś, z OW chyba już z dwa tygodnie nic nie miałem.. klikam i tylko "sorry".. :( tak samo z taskami, od kilku dobrych dni nic... zero ( mam poziom 0 ) masakra, takiej suszy jeszcze nie miałem :(

robie ankiety w offers za grosze ktore sa,i te co przychodza z zaproszenia wiec cos tam zarobie

ty robisz ankiety na ow za 0,85$ a ja za 0,26$ lub 0,35$ w offers pisze ze nie mam ich na OW od stycznia a support mi w tym niestety nie pomoze

I ja mam niestety identyczny problem, z Cinta zresztą też nie mam, ewentualnie z zaproszeń :/ Trochę sytuację ratuje YS, ale to i tak 2-3 ankiety w tygodniu to max, nie wiem co się dzieje :(

Pytanie pomocnicze: czy próbowaliście wcześniej oszukiwać z profilem, żeby złapać więcej ankiet? Na przykład podawaliście w różnych ankietach różne dane o dochodzie, wielkości rodziny, pracy, stanie cywilnym?
nie czemu mielibysmy oszukiwac z profilem,a co ma to jakies znaczenie?

Ankiety » Post #5022

Tue Apr 19, 2016 16:29 in Polish

Zawadson wrote:
andreas_77 wrote:
len003 wrote:
andreas_77 wrote:

Ankiety » Post #5020

Tue Apr 19, 2016 14:01 in Polish

len003 wrote:
andreas_77 wrote:

Ankiety » Post #5018

Tue Apr 19, 2016 13:46 in Polish

Ankiety » Post #5017

Tue Apr 19, 2016 13:45 in Polish

pocieszę cię ja mam podobnie od stycznia zero ankiet z OW

Ankiety » Post #4913

Tue Apr 12, 2016 06:36 in Polish

elpolaco wrote: OW ma chyba fochy na mnie,bo ponad miesiąc nie dostałem od nich ankiety :P Nieraz mam takie jakby OW ale z YS... A dziś zaliczyłem za 0,40$ z TrialPay jakiegoś nowego panelu na temat inwestycji.

witaj mam podobna sytuacje od 4 miesiecy nie mam zadnych ankiet na OW pisalem ostatnio do supportu ale nic mi nie pomogli
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 15, 2019 20:21:47 EST