Please wait...
HomeForumPosts by Mawilim9799

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Mawilim9799

TASK (GÜNCEL) » Post #4193

Fri Jan 22, 2016 06:49 in Turkish

demek türkçeye denk gelmedım ıngılızce yaptım da

TASK (GÜNCEL) » Post #4191

Fri Jan 22, 2016 06:34 in Turkish

nasıl bıtırdın kardes dıl arabca sallama mı yaptınız anlamadım

TASK (GÜNCEL) » Post #4189

Fri Jan 22, 2016 06:30 in Turkish

adamlar her dilden gönderiyorlar şu görevden Translate Farsi To English...bi türkçe göndermiyorlar yahu

TASK (GÜNCEL) » Post #4188

Fri Jan 22, 2016 06:29 in Turkish

mess38 wrote: Farsça quız geçtim %90 la sonraki work modunda Farsça kelime verdi resim bunu nasil İNG ceviricez sallasak olur mu acep ya ...

arabca bilgin var sanırım.bende baktım level 0 lar için ideal dı ama farsça olunca yapmadım rıske gırmedım

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #168

Fri Jan 08, 2016 07:53 in Turkish

tamam kardeş tıcketlerımızı gonderelım tesekkur ederım cevabın ıcın

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #166

Fri Jan 08, 2016 06:58 in Turkish

valla çogumuz şikayetcı bu durumdan Lutfen Turkıye admını sesımızı duyur admınlere p tesı cuma yapın eskı duzene dönulsun cok bekletılıyoruz ya onceden anında yatıyordu paypala lutfen ya

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #163

Thu Jan 07, 2016 16:44 in Turkish

eskı duzen cok cok ıyıydı p tesı ve cumamıydı neydı o gunlerde tranfer yapıyoduk o gunku saat ıcerısınde para paypala transfer edılıyordu bu 6 gun bekleme suresı cok berbat lutfen admın ıstegımızı gereklı yerlere ılet p tesı ve cuma gunku sısteme dönsunler ya bune boyle bekle babam bekle

TASK (GÜNCEL) » Post #3241

Thu Jan 07, 2016 16:27 in Turkish

bu major flaglar yuzunden kacıncı defa cf kapattım adamlar kaldırmıyorlar bayragı resmen.yazıktır ya sankı ıdam cezası verıyorlar.altı ustu bı gorev expelled hakkımızda var basarılı sekılde Quız modunu gecıp para kazanmakda var tuzaklı gorevlerı yuzunden yedıgımız bayraklarıda var bu kadar acımasızlık cok yazık.2013 den berı uyeyım bu flaglar yuzunden 40 kere hesap acıoz valla bılla level3 olamıyor ınsan tekrar hesap acma zamanı geldı fazla uzamadan.

BU NE SAÇMALIKTIR » Post #7

Tue Jan 05, 2016 17:01 in Turkish

admın ne yapacak kı caresı yok sadece hangı offers den yaptıysanız o anketı o offers şirketıne tıcket atacaksın gecerlı bı nedenın var ıse.onun dısında anket fırması 3 5 soru sorup atabılıyor bunun ıcınde yapacak hıc bırsey yoktur

BU NE SAÇMALIKTIR » Post #2

Mon Jan 04, 2016 16:51 in Turkish

bu tür saçmalıklara alıştık sızde alısmalısınız enayı gıbı yaptırıyor alacagını alıp gule gule dıyor. ya sabır demek gerek
saygılar

PARA KAZANMAK ZORLAŞTI » Post #6

Tue Dec 29, 2015 07:37 in Turkish

rica ederim kardeşim sanada bol kazançlar

PARA KAZANMAK ZORLAŞTI » Post #4

Mon Dec 28, 2015 17:40 in Turkish

valla kardesım 8 ekımde kayıt oldum 1 hafta ıcınde level atladım.tasklardan cok kazanıyorum ben o gundur bugune kadar bırıktı bu para.yanlız sunu dıyeyım 15 gundur tasklar gevurların yılbasısı nedenıyle gelmıyor yoksa ıyı para bırıkırdı bu zamana kadar ben 2013 den berı uyeyım bu sıteye ıyı paralar kazanıyordum...sımdı bu yenı hesabım flaglar yuzunden kapattıgım hesaplar da oldu..1 bucuk aya yakın zamanda 1000 tl bırıktırdıgım gunlerım oldu.

TASK (GÜNCEL) » Post #2810

Mon Dec 28, 2015 06:45 in Turkish

darkmelek wrote: arkadaş kaç gündür task görmedin doğrulugumu 5 paun yükseltsem level bir olcam ama yok abi yok

hepımız oyleyız tasksız bır 15 gun gecırıyoruz şu yılbasıı bı bıtsede kurtulsak

PARA KAZANMAK ZORLAŞTI » Post #2

Mon Dec 28, 2015 05:59 in Turkish

yılbaşından sonra düzelir tatiller ilgilenmezler bu dönemlerde düzelmessede yapacak bısı yok yol alırız :)

Para kazanamamamız için herşeyi kıstılar » Post #2

Thu Dec 24, 2015 05:14 in Turkish

anketı bılmemde devamlı taskla mesgul oldugumdan her yılbası oncesı bunlar tatıl sevdasıyla oyalanıyorlar pek ılgı gosterılmıyor her yılbasında yılbası bı bıtsın ıns duzelecek tasklar ınanıyorum

merhaba » Post #3

Tue Dec 22, 2015 12:37 in Turkish

hiç şüphen olmasın kardeşim ben 2013 den beri üyeyim bu yenı hesabım o yıldan beri ödemelerimi tamamıyla alıyorum saygılar

TASK (GÜNCEL) » Post #2685

Tue Dec 22, 2015 09:45 in Turkish

yav bu yılbaşı bı bıtsede kurtulsak adamların yılbası hazırlıkları tatıllerı yuzunden lıstede task yok 2 haftadır aynı tasklar duruyor para kazanamıyoruz

mesaj » Post #5

Fri Dec 18, 2015 16:36 in Turkish

help center de tıcket at clıxsenseye durumu ıngılızce izaet benımde basıma geldı okumadan sıldım gıtmedı tıcket attım sıldıler sılıyorlar ekranında adamlar.

offer » Post #2

Wed Dec 16, 2015 07:07 in Turkish

bu görevi tamamlamışsın ve onay beklıyor mesajı yazıyor burada

TASK (GÜNCEL) » Post #2475

Tue Dec 15, 2015 08:39 in Turkish

task sayfasında yavaslık varmı sızdede?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 12, 2021 13:04:57 EST