Please wait...
HomeForumPosts by clickist

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by clickist

Clixsense öldü mü? » Post #1

Mon May 09, 2016 05:31 in Turkish

Siteye bir süredir girmiyorum. 3 gündür giriyorum ne anket var ne bir şey. mutlaka atıyor. sanki anlaşmalı gibi.

sorum şu, sizler anket yapabiliyor musunuz? yoksa sadece bana mı böyle denk geldi?

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #236

Thu Mar 24, 2016 08:03 in Turkish

Maalesef ödemeler eskisi gibi süratli olmuyor. Alacağım birkaç aparat için kaç gündür ödeme bekliyorum hala tık yok. Bu konuda bozmuş clixsense.

ANKET (GENEL) » Post #332

Sun Mar 20, 2016 10:15 in Turkish

Bugun sinek avlıyordu buralar.

Clixsense mobil internet ile kullanmak » Post #3

Sun Feb 28, 2016 03:06 in Turkish

Anket pek yapılamıyor mobilde. Hatta hic

burdan kazanılan para haram mı ? FETVAYA SORDUM » Post #17

Sat Feb 27, 2016 05:20 in Turkish

Dünyada 6 milyardan fazla insan bir tanrıya inandığını söylerken, 21.yüzyıl muhabbeti yapanlar komik. Yok siz uzayda yaşıyorsanız mümkünse yerinizde kalın. Arkadaş bi merakını gidermek isteyebilir. Yeri mi değil mi diye sen karar mı vereceksin? Kaldı ki ne saçma sorular oluyor. Ortalığı salak saçma esprilerle kirletmeyin.

Bir suredir girmemistim. Anketler azaldı mi » Post #3

Fri Jan 29, 2016 20:55 in Turkish

bertman73 wrote:
clickist wrote: Siteye bi suredir giremedim. Fakat şimdi eskisi kadar kazanamadığımi fark ettim. Bu bi tevafuk mu yoksa site artık kazandırmıyor mu eskisi kadar

Aynı gün başlamışız :) Valla anketler bazen günde 3 tane geliyor, bazen 2 hafta hiç gelmiyor. Yani bana öyle en azından. Ama asıl para kazandıran olay tasklar tabiki.

Aynı gün başlamışız ama aynı kazanmamışiz ne iş :D Neyse nazar değmesin :D

Bir suredir girmemistim. Anketler azaldı mi » Post #1

Fri Jan 29, 2016 16:23 in Turkish

Siteye bi suredir giremedim. Fakat şimdi eskisi kadar kazanamadığımi fark ettim. Bu bi tevafuk mu yoksa site artık kazandırmıyor mu eskisi kadar

3 gündür para kazanamıyorum » Post #3

Sat Dec 05, 2015 04:40 in Turkish

Uzun süredir girmiyordum dün girdim 4 dolar falan kazandım. En çok para kazandığım günlerden biriydi.

TASK (GÜNCEL) » Post #934

Thu Oct 29, 2015 03:02 in Turkish

Taskları ben beceremiyorum. Anketlerden başka yerden para kazanamıyorum bu sitede. level 0ım zaten iki haftada bir geliyor

clixsense 8 dolar kazanmak » Post #4

Sun Oct 04, 2015 08:35 in Turkish

Ben bi ayda 24 dolar kaldırdım burdan. İki üç taskla sadece.

TASK (GÜNCEL) » Post #374

Sat Sep 26, 2015 08:13 in Turkish

sercanulgerr wrote: Cidden çok az task geliyor ve yavaştan soğumaya başladım clixsense den. Task yarışmasında binlerce task yapan insanlar mı çok şanslı yoksa ortalıkta bir saçmalık mı var? kime göre neye göre o insanlara binlerce task geliyor? Ki başarı oranımda cidden yüksek. :thumbdown:

Üyeliğime bir ay olacak, bir tane task yaptım. Gelmiyor hiç.

TASK (GÜNCEL) » Post #355

Thu Sep 24, 2015 11:11 in Turkish

Arkadaşlar benim referrallardan biri 5 dolara ulaştı fakat bana 1 dolar komisyon gelmedi. neden olabilir?

Paypaldn 30 lira çektim,20 lira işleme alındı dedi » Post #2

Thu Sep 24, 2015 07:06 in Turkish

Sorun çözülmüştür yöneticiler kaldırabilir

Paypaldn 30 lira çektim,20 lira işleme alındı dedi » Post #1

Wed Sep 23, 2015 23:06 in Turkish

Bu neden olabilir? 10 liramı paypal ne yaptı

Para birimi dönüştürme -10 tl diyor. Bu ne bunlar beninmle dalga mı geçiyor!!!!!!!!!!!!

Ne yapmalıyım arkadaşlar yardım edin

Paypal'dan hesaba param 6 gündür geçmedi » Post #1

Tue Sep 22, 2015 11:36 in Turkish

Paypal'dan hesaba param 6 gündür geçmedi. Bu bir sorun mu arkadaşlar, yeni paypal kullanıcısıyım da..?
Eğer sorun değilse maksimum kaç gündür. Kaç günden sonra itiraz etmeliyim?

TASK (GÜNCEL) » Post #292

Mon Sep 21, 2015 03:40 in Turkish

Ne task geliyor ne anket. 3 gündür 0.00000002 lerle oynuyorum.

Surveysler suyunu çekti mi? » Post #1

Sun Sep 20, 2015 03:45 in Turkish

Birkaç günü aşkın kuruşlara oynuyorum sitede. Son 3-4 gün içinde anket denk gelen oldu mu? Opinion surveys gitti diye mi acaba? :)

Surveys preferences kısmında değişiklik? » Post #1

Fri Sep 18, 2015 10:33 in Turkish

Surveys preferences kısmında birkaç değişiklik yapmam gerekiyor fakat sanırım değişme mümkün değil görünüyor. Değiştirmek için başka bir kısım var mı?

Premium üyeliğin avantajları nedir? » Post #3

Wed Sep 16, 2015 13:37 in Turkish

vedic26 wrote: ben tavsiye ediyorum.
1 ayda zaten ödediğini geri alıyorsun.
her yönden karlı oluyorsun.

Referralları aktif olmayan üyeler için bi avantajı yok diye duymuştum doğru mudur?

Premium üyeliğin avantajları nedir? » Post #1

Wed Sep 16, 2015 11:32 in Turkish

Tavsiye ediyor musunuz? Artıları eksileri nelerdir
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 20, 2021 13:36:52 EST