Please wait...
HomeForumPosts by ecetnrvrdi

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by ecetnrvrdi

Yeni Ödeme Zamanları ve Üyelik Komisyonları » Post #16

Mon Nov 30, 2015 00:06 in Turkish

Aynı şekilde 5 gündür ödeme bekliyorum.
eski ödeme şekli çok daha güzel ve rahattı. şimdi ödeme almak için insanları bu kadar bekletmek çok saçma.

Neden böyle rahatsız edici ve gereksiz bir sisteme geçildi onu anlamış değilim.

TASK (GÜNCEL) » Post #1606

Mon Nov 23, 2015 06:19 in Turkish

TheTurq wrote:
ecetnrvrdi wrote:
vegacruz wrote: dun ve bugun cikan 0 level tasklar hicbirsekilde yuzdeyi etkilemiyor.

evet ama neden ?

malesef etkilemiyor. bu level atlama olayında sabır gerekli biraz . kaldı ki 70 accuracy ye bile ulaşsanız hemen level 1 olamayabilirsiniz. yaptığınız taskler de biraz aceleci davanmamaya bakın. Genellikle usta olanlar kontrol ediyor task nasıl diye eğerki saçma veyanlışlarla doluysa bırakın yok eğer ki düzgün ise saldırın.
İşin özü sabretmekte. biliyorum sıkıcı bi durum ama yapılacak çok şey yok

yardımlarınız için teşekkür ederim.

TASK (GÜNCEL) » Post #1589

Sat Nov 21, 2015 04:32 in Turkish

vegacruz wrote: dun ve bugun cikan 0 level tasklar hicbirsekilde yuzdeyi etkilemiyor.

evet ama neden ?

TASK (GÜNCEL) » Post #1587

Sat Nov 21, 2015 04:11 in Turkish

arkadaşlar bir şey sormak istiyorum.
Acaba ben tasklarda ne zaman level 1 e geçeceğim?
Konu hakkında bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi?

Tamamlanan görev: 20
Doğru/ Yanlış cevap sayısı: 101D/161Y
Doğruluk oranı: %62.7

%70 doğruluk oranını tamamlaman gerek yazıyor ama nasıl tamamlayacağım? Bugün 22 task yaptım %87 başarı oranıyla. Dün 10 tane yapmıştım %90 başarı oranıyla. bunlar genel doğruluk oranını etkilemiyor mu ona eklenmiyor mu?

Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.

Anket - Sayfa Hata » Post #8

Thu Nov 19, 2015 05:36 in Turkish

aynı olay bende de oldu arkadaşlar. yaklaşık 25 dk lık bir anketti. işin kötü tarafı anketi tamamladım.
Bir baktım ekranda "we are sorry...." vs vs. Sabah hemen ticket attım hala ses yok.

bu problemlere acilen bir çözüm bulmaları gerek.
Nereden baksanız her clixsense üyesinin en az bir kere muzdarip olduğu bir dert bu.
Yazıktır günahtır.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #127

Wed Nov 04, 2015 22:32 in Turkish

akşam 18.00 den sonra ödeme istemeyle alakası yok bence çünkü 17.30 da ödeme talep ettim hala gelmedi. bu işte bir gariplik var ama çözemedim
:?

MAJOR FLAG YİYENLER » Post #4

Mon Sep 28, 2015 00:04 in Turkish

yok gayet özenli bir şekilde yaptım. baştan savma değildi yani cevaplarım. bende bekliyorum inşallah kalkar.
yeni olduğum için ilk flagım, zaten o yüzden şaşırdım.
bir ticket daha atacağım şimdi. bu saçma şey yüzünden task gelmiyor. bilseydim hiç yapmazdım.
bu işte bir saçmalık var....

MAJOR FLAG YİYENLER » Post #1

Wed Sep 23, 2015 00:19 in Turkish

Arkadaşlar 21.09.2015 tarihinde -Mek İçin Bir Akıllı Cihaza Ne Derdiniz? adlı bir work on geldi. (kodu 779208)
tanesi 0,06 dan 50 tane yaptım yaklaşık 3 $ civarı bir kazancım oldu.

Fakat bugün tasklara girip baktığımda MAJOR FLAG yemiş olduğumu gördüm.

Ticket attım bekliyorum. Şaka gibi.

Aynı work on ile ilgili benzer durumu yaşayan arkadaşlar var mı? Siz de aynı durumdaysanız buraya yazabilirsiniz.

TASK (GÜNCEL) » Post #323

Wed Sep 23, 2015 00:00 in Turkish

Arkadaşlar merhaba ben üye olalı 20 gün oldu, pek fazla bilgim yok açıkçası. denk geldikçe anket task ptc yapmaya çalışıyorum.

Şu anda bir task var. Ama çözemedim tam olarak ne olduğunu.
Adı: "Multi Player Game To Create Keywords For An Image"

Nasıl yapılacağı hakkında bilgisi olan ya da daha önce yapmış olan birileri var mı?
Yardımcı olursanız çok sevineceğim...

Survey geliyor ama... » Post #2

Tue Sep 22, 2015 05:24 in Turkish

hayır hata sizde değil, bazen istenen katılımcı sayısına ulaşıldığında ya da verdiğiniz cevaplar anket kriterlerine uygun olmadığında anketlerden atılabiliyorsunuz. Beklemekte fayda var, mutlaka kriterlerinize uyan bir anket daha gelecektir.

Size tavsiyem tasklara daha çok ağırlık verin yeterince yaparsanız anketten kazandığınızdan çok daha fazlasını kazanabilirsiniz.

SaySo anket sistemi nasıl işliyor? » Post #5

Fri Sep 18, 2015 05:36 in Turkish

4 gündür bende aynı anketleri deniyorum.
o absürt sorular kısmı 2 kere geliyor. hepsine bazen cevabını verdim. en sonunda yok denemekten vazgeçmeyin, yok bugün olmaz başka zaman olur gibi saçma sapan cümleler çıkıp anket sonlanıyor. Çözebilmiş değilim. Az önce de denedim fark yok...

matomy scam oldu herhalde » Post #2

Fri Sep 18, 2015 05:33 in Turkish

dün aynı şey bana oldu ama ben malesef ekran görüntüsü almamıştım. Anketi bitirdim %99 da anket hakkında görüşlerinizi birkaç cümleyle özetleyin bölümünü doldurdum bitir tuşuna bastım. Ekranda "terminated" yazısı belirdi. boşu boşuna emek harcadım.
Bu arada diğer offerslardan radium, trialpay, offertoro, adscend vs. anket çözebiliyor musunuz? Ben tıklıyorum kimlik bilgilerimi giriyorum şu an anket mevcut değildir diyor.
Yeni üyeyim 15 gün oldu, bunun bir yolu var mıdır bilmiyorum.
Varsa yardımcı olursanız çok sevinirim...

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #104

Thu Sep 17, 2015 09:14 in Turkish

arkadaşlar tekrar bir sorum olacak...
paypal hesabıma para yatmış ancak ben paypala tl hesabı tanımlamıştım. para dolar olarak geldiği için ben bunu tl hesabıma gönderemiyorum.
bunun bir yolu var mıdır? parayı dönüştürmeye çalıştım ama bilemedim nasıl yapılıyor. ana para birimim şu an tl.
Ben paypaldaki parayı banka hesabıma nasıl aktaracağım.
Yardımcı olursanız çok sevinirim...

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #103

Wed Sep 16, 2015 00:01 in Turkish

çok teşekkür ederim kara06, yardımcı oldun gerçekten.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #101

Tue Sep 15, 2015 15:04 in Turkish

Arkadaşlar merhaba ben 02.09.2015 tarihinde daha yeni üye oldum.
Dolayısı ile ödemeler hakkında pek bir bilgim yok.
Haftada bir gün (çarşamba) ödemelerin yapıldığını yazmışsınız.

Az önce hesabımdan 8,50 $ ödeme talebinde bulundum.
Ben talebimi bugün iletmiş olsam bir sorun olur mu ? Yoksa ödemeleri illa ki çarşamba günü mü talep etmemiz gerekiyor?

Ayrıca kredi kartı kullanmadığım için paypal hesabıma banka hesabı eklemiştim. Clixsense tarafından paypal hesabıma gönderilen ödemeyi nasıl çekebilirim bilginiz var mı?
Paypal kartı mı almam gerekiyor yoksa gelen ödemeyi kendi banka hesabıma direk transfer edebilir miyim?

Yardımcı olursanız çok sevinirim, dediğim gibi yeniyim...
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jan 26, 2021 23:46:11 EST