Please wait...
HomeForumPosts by honeyamethyst

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by honeyamethyst

6$ payza hesabıma kaç olarak geçer ? » Post #3

Sat Sep 03, 2016 02:15 in Turkish

Benim payzadaki hesabımda şuan 15 dolar var bunu payzadan payzaya gönderebiliyor muyum peki ?

Paypal Para Gönderme » Post #6

Tue Aug 23, 2016 02:58 in Turkish

BaranTe wrote:
honeyamethyst wrote: Peki ben dediğiniz yöntemle yurtdışına ödeme yapabilir miyim? Türkiyedeki hesabıma aktarım yapıyorum sonuç itibariyle?

Yabancı paypal hesabı üzerinden yurtdışında bulunan sitelerden alış-veriş yapabilirsiniz.

Fakat o zamanda adres ve telefon bilgisi sorunsalı var maalesef.

Paypal Para Gönderme » Post #4

Tue Aug 23, 2016 02:42 in Turkish

Peki ben dediğiniz yöntemle yurtdışına ödeme yapabilir miyim? Türkiyedeki hesabıma aktarım yapıyorum sonuç itibariyle?

Paypal Para Gönderme » Post #1

Mon Aug 22, 2016 07:00 in Turkish

Merhabalar,bem yurtdışında bir siteye ilan açacağım fakat ödeme yöntemi olarak paypal istiyorlar.Ben clixsense deki parayı paypala gönderebilir miyim bu ödeme için yada payzadan türkiyedeki paypal hesabıma gönderebilir miyim ? Eğer gönderebilirsem bana kısaca nasıl olacağı hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.

BtcTurk'ten Banka Hesabına Transfer » Post #1

Sat Jul 16, 2016 03:05 in Turkish

Merhabalar ben sabahtan beri uğraşmama rağmen bir türlü bu işlemi gerçekleştiremedik.Bana ve benim gibilere adım adım açıklayıp yardımcı olursanız çok sevinirim.Tutarı türk parası olarak girmemi söylüyor ama ben ancak bitcoin cinsinden görebiliyorum, paranın kaç tl ye tekabül ettiğini hesaplayıp mı tutarı istemem gerekiyor anlamadım.Teşekkürler şimdiden.

YENİ ÖDEME SİSTEMİ » Post #27

Mon Jun 13, 2016 07:30 in Turkish

Benim Almanya da akrabalarım var diyorum ki Clixsense hesabımın şifresini veriyim parayı kendi paypal hesabına geçirsinler oradan banka kartlarına göndersinler banka kartlarından da benim hesabıma havale geçerler.Deneyen var mı yoksa düşünen ben miyim sadece :)

ANKET (GENEL) » Post #1050

Mon Jun 06, 2016 10:18 in Turkish

Opinion World de ülkeler hakkında görüş anketi var.

Offer Trialpay üzerinde sparto 0.40 cent » Post #9

Sat Jun 04, 2016 04:29 in Turkish

0.40 cent yazana tıkladım zaten; ama maalesef ödeme almadım :)

Offer Trialpay üzerinde sparto 0.40 cent » Post #7

Sat Jun 04, 2016 04:14 in Turkish

Sanırım sipariş vermemiz gerekiyor.Üye oldum fakat 0.40 cent geçmedi hesabıma.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 16, 2021 22:28:42 EST