Please wait...
HomeForumPosts by honeyamethyst

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by honeyamethyst

FIRAT7 bir bakabilir misin? » Post #3

Mon Jan 16, 2017 14:34 in Turkish

FIRAT7 wrote: localbitcoins sitesine uye olarak orada satiş yapabilirsiniz.

Localbitcoins | ClixSense Forum
bu baslikta konuya hakim arkadaslarin bilgilendirici postlari mevcut.rahatlıkla elden cıkarabilirsiniz bitcoininizi.

çok teşekkür ederim.

FIRAT7 bir bakabilir misin? » Post #1

Mon Jan 16, 2017 04:30 in Turkish

Uzun süredir giremiyordum tekrarlanan birşey sorarsam kusuruma bakmayın.Siz daha önce parayı snapcard a atın direk satıcılara da satabilirsiniz demiştiniz.Yardımcı olurum demiştiniz bir arkadaşa acaba nasıl yapılır bir yol gösteririmisiniz paramı snapcard dan cekmek istiyorum da?

500$ Tango İptal olmuş. » Post #26

Sun Oct 30, 2016 04:23 in Turkish

Doğru ama adamlar zorluyorlar ve sizin bam yeriniz koptuğu anda bakın biz haklıyız bunlar da soruna getiriyorlar.Dediklerinizi ben yazdım payment pending konusunda ezik duruma düştüğümü de düşünmüyorum.Tabi yine de siz haklısınız üslubunuzu değiştirin falan da demiyorum.Sadece onların düşünce yapısı budur demek istedim.

500$ Tango İptal olmuş. » Post #23

Sun Oct 30, 2016 03:45 in Turkish

mavis34 wrote: şu mesajı atmıştım.. :lol:

my payment pending have been cancelled automatically!! from your site I haven't been paid for months. are you kidding me? I'll make a new request. now, pay up. I'm very angry. the reason I want to know!!

Emir kipiyle yazdığınız sürece bize önyargıları değişmez.Ne zamandır ödeme almıyorsunuz haklısınız ama adamlar sahte nezakete alışıklar sonuçta.

Paypal Alternatif Yöntem » Post #426

Sun Oct 23, 2016 05:10 in Turkish

dcba4321 wrote:
honeyamethyst wrote:
gizemylmz wrote:
honeyamethyst wrote: arkadaşlar peki payzada olan paramızı banka havale ücretinden kurtarıp baska bir yere akatarmanın bir yolu varmıdır acaba?Hesap baskasının adına olduğu için payzadan cekim yapamıyorum banka hesabıma.

payzadan bitcoin transferi yap koinime

onu deniyorum ama bitcoin adres kısmına ekleyeceğim koinim adresini bulamıyorum ya da birşeyi eksik yapıyorum

koinim de hesabını onaylattıysan bitcoin yatır kısmına tıkladığın zaman yeni adres oluştur çıkıyor. ordan yaparsın

sorun payzada sanırım hesap onaylı fakat payza invalid adres hatası veriyor koinim adresime

Paypal Alternatif Yöntem » Post #424

Sun Oct 23, 2016 04:58 in Turkish

gizemylmz wrote:
honeyamethyst wrote: arkadaşlar peki payzada olan paramızı banka havale ücretinden kurtarıp baska bir yere akatarmanın bir yolu varmıdır acaba?Hesap baskasının adına olduğu için payzadan cekim yapamıyorum banka hesabıma.

payzadan bitcoin transferi yap koinime

onu deniyorum ama bitcoin adres kısmına ekleyeceğim koinim adresini bulamıyorum ya da birşeyi eksik yapıyorum

Paypal Alternatif Yöntem » Post #421

Sat Oct 22, 2016 03:18 in Turkish

arkadaşlar peki payzada olan paramızı banka havale ücretinden kurtarıp baska bir yere akatarmanın bir yolu varmıdır acaba?Hesap baskasının adına olduğu için payzadan cekim yapamıyorum banka hesabıma.

Neobux'a Giremiyorum! » Post #3

Wed Oct 12, 2016 03:19 in Turkish

hdturkey wrote: Siteye giriyor sorun bilgisayarında olmasın

Ne olabileceği hakkında fikrim yok olmadı format attırıcam en kötü.Her yere giriyor Neobux hariç.

Neobux'a Giremiyorum! » Post #1

Wed Oct 12, 2016 03:00 in Turkish

Arkadaşlar her türlü browser ı denedim chrome.mozilla,explorer sayfa bulunamadı diyor.Üye olmak istiyorum ama açılmıyor.Bu sorunla daha önce karşılaşmış olan varsa yada fikri olan varsa yardımcı olursa çok sevinirm.

payza banka havalesi hakkında; para gelmedi. » Post #4

Fri Oct 07, 2016 02:02 in Turkish

mavis34 wrote: dün 302 tl finansbank enparaya istedim, bugün payza completed demiş bankaya para gelmemiş. payzaya bir ticket attım ve kontrol edin dedim. benzer bir sorunla karşılaşan varmı? para ne zaman gelir. banakaya ilk ödeme isteğim.

Bende de aynı sorun var ticket attım ve 3-5 işgünü beklemeniz lazım dediler.Bugün tekrar yazıcam completed denen bir işlemin nesini bekleyelim diye.

Payzaya ödemeler » Post #36

Thu Oct 06, 2016 13:23 in Turkish

Mavi011 wrote: payza tr bankama 2 saat önce karta parayı gönderdiğini yazdı suan hesabımda para yok iş saatleri içinde olmadıgı için mi yansımadı yoksa kart numaramı yanlış yazdım korkuyorumda ilk defa çekiyorum

Aynı sorunu bende yaşıyorum 3-5 işgünü içinde gorünür dedi bakalım.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #506

Sat Sep 17, 2016 00:25 in Turkish

Smyrnaa35 wrote:
honeyamethyst wrote: Date: September 16, 2016 3:24:00 PM
Amount Sent: $22.22 USD
Sender Name: ClixSense

Ödememi aldım :clap:

Tebrikler,güzel haber ne zaman vermiştin cash out talebini?Payza dan bahsediyoruz bu arada dimi?:)

Teşekkür ederim ayın 1 inde vermiştim talebi.Araya giren cumartesi pazarları ve labor gününü de elersek 11 gün gibi bir sürede geçti sanırım.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #501

Fri Sep 16, 2016 13:58 in Turkish

Date: September 16, 2016 3:24:00 PM
Amount Sent: $22.22 USD
Sender Name: ClixSense

Ödememi aldım :clap:

Son zamanlar ödeme alabilen var mı? » Post #21

Fri Sep 16, 2016 13:57 in Turkish

Paramı aldım arkadaşlar.22 dolar kadar ama olsun.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #481

Wed Sep 14, 2016 08:15 in Turkish

Bu da benim attığım ticket ın cevabı :

Hello. I gave my cashout order september 01 / 2016 ıt has been 9 days and money still pending.I understand the situation you faced as a company last days but you have to inform the members about delays.

Kind regards

Hello,

Your cashout should be done soon.

Thank you

Hiçbir açıklama yok,yakında yatar nokta.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #427

Wed Sep 14, 2016 01:48 in Turkish

Sorun belli oldu bence.

Why can't I cashout with Payza?
Unfortunately we had to remove Payza as a cashout option because they are unable to accept credit card or ACH deposits. Because of this issue we cannot do cashouts to Payza accounts. We're looking into other payout options for you.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #418

Mon Sep 12, 2016 05:37 in Turkish

mavis34 wrote: 2 months do not receive payments. | ClixSense Forum

konu açtım destek olusanız güzel olur.

Bende yazdım baskaları da az da olsa birşeyler yazarsa en azından problem olduğunu anlarlar.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #410

Fri Sep 09, 2016 02:06 in Turkish

Ayın 1 inde istedim altı üstü 20 dolar hala bekliyoruz.

Task yapamıyorum! » Post #1

Mon Sep 05, 2016 02:36 in Turkish

Arkadaşlar merhaba,benim ilk zamanlardaki acemiliklerim yüzünden accuracy seviyem düşük şu anda da hiç task gelmiyor uzun zamandır.Bunun için ne yapabilirim tavsiye veren olursa çok sevinirim.

6$ payza hesabıma kaç olarak geçer ? » Post #8

Sun Sep 04, 2016 00:21 in Turkish

Eğer transfer payzadan payzaya ise 1 dolar dahi gönderilebiliyormuş hesaptaki bakiyenin önemi yokmuş.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Mar 8, 2021 07:31:52 EST