Please wait...
HomeForumPosts by Garagos

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Garagos

Kafana » Post #3387

Fri Sep 13, 2019 17:09 in Ex-Yugoslavia

Dosao sam da nam cestitam na 50.000 postova. (Ako se to uopste cestita) :lol: :clap:

Kafana » Post #3340

Sat Aug 03, 2019 08:29 in Ex-Yugoslavia

A kako doci do 5 dolara sa ovim zadacima?

Ja mozda ne radim nista ovde duze vreme, ali ne znam stvarno kako zaraditi ovde i 5 dolara, a kamoli doci do 50.

Kafana » Post #3336

Sat Aug 03, 2019 07:58 in Ex-Yugoslavia

Aj sto menjaju stalno ime, hoce li povecati zaradu ili broj zadataka sa 0,01 ili 0,02 ili da i ja idem da cuvam babe u Nemackoj...

Sramota.

Rainforest Task » Post #5594

Sat Jul 27, 2019 06:08 in Ex-Yugoslavia

Great news - After hard work, your score has gone up! You can check your new score on your Job Reviews page.

Congratulations and keep up the great work!

Is it possible?

Ne mogu da verujem, ali vratio sam nivo B opet. Izgleda da im bas treba radnika, kad su me tako brzo unapredili... :D

Rainforest Task » Post #5593

Fri Jun 21, 2019 16:45 in Ex-Yugoslavia

Hi XXX YYY

Great news - After hard work, your score has gone up! You can check your new score on your Job Reviews page.

Congratulations and keep up the great work!

Regards,
Rainforest QA

:clap:

Kafana » Post #3205

Thu Jan 24, 2019 10:47 in Ex-Yugoslavia

martin111 wrote: I to još kakvo!!!

Samo što je sklon nestati (čitaj ljenčariti . . . :P ).

Ma, kad nas ima očito dosta koji smo slabi na njegov šarm!!!

Garagos, jaaaaaavi se . . . (nemoj da nam se Ruma 45 sekira bez veze :lol: ).

Pozz cijeloj ekipi (i onoj na listi i onoj pokraj !)

Javljam se, lencarim, priznajem ... :lol: :lol:

Iznervirao me i ovaj RF, tako da sam nesto slabije i dolazio uopste.. Malo ispratim kafanu, ali ocigledno i tu propustim dosta postova, kada se ne javim na ove ,,prozivke''. :D

Zarada na Clixsensu - sumiranje 2018. godine » Post #4

Mon Jan 07, 2019 12:58 in Ex-Yugoslavia

Evo posto smo se lepo najeli za Bozicni rucak, mozemo i da sumiramo utiske, malo i da podrzim temu ovu, koja bi mozda trebalo i da je malo aktivnija. :D

1. Meni se svidja clixsense vise od kada nema tih klikova i reklama koje su me samo nervirale i svakodnevno se ponavljale, ali sam mislio da ce njihovim izbacivanjem doci i do povecanja broja zadataka medjutim mislim da to nije bio slucaj i da je ostalo isto. :)

2. Sto se tice ovogodisnje zarade ona je najslabija, otkako sam aktivno radio zadatke na cs-u, to nije mnogo, samo tri godine, ova je ubedljivo najslabija, ali sam i najmanje radio (mozda zato sto sada imam drugi izvor zarade), ali opet bilo je vremena za zadatke, pa nisam radio toliko, nekako nema onih ,,lakih'' zadataka koji su meni donosili zaradu, ovo sve mi sada nekako previse posla, a premalo placeno (mada sam bio i lenj jako ove godine sto se cs tice).

3. Ocekujem novine, bez novina mislim da ni oni ne mogu da opstanu.

4. Crowdflower je meni bolji, jer sam na njemu vise zaradio, otkako se ime promenilo, zarada je svedena na minimum. Mada u sustini mislim da je to jedna te ista stvar, kako god da se zvali sve je isto.

P.S. Mozda je trebalo da smanjis malo ove zarade, iznenadio sam se kada sam video zaradu od 2000-3000$ (imaju dva takva clana za sada) za mene je to i dalje nemoguca misija. :D

Kafana » Post #3160

Tue Jan 01, 2019 08:12 in Ex-Yugoslavia

Srecna Nova godina, puno srece i zdravlja !!! x:D

Kafana » Post #3131

Thu Dec 13, 2018 10:53 in Ex-Yugoslavia

Svaka cast svima koji svake nedelje zavrse na top listama, naravno da navijam uvek za nase, ali ne pratim mnogo CS u poslednje vreme... :D

Dosao sam za mali offtopic, da me ,,tetka'' ne vice, jer sam tu i dalje, pratim pomalo. :lol:

Sta se kod vas radi sem CS ? :) Jel bio neko da gleda Zvezdu protiv PSG-a ? :D

Ja sam bio, finasirao sve od CS-a. :xlol:

Offers, Surveys, Video » Post #598

Mon Nov 19, 2018 13:39 in Ex-Yugoslavia

Hocu da odgovorim sve kako treba i onda vidim da odgovaram vec duze od 10 minuta, oni i ankete, daju 50din za nju, a hoce da sedim i odgovaram sat vremena...

Komentari i prijave u vezi foruma i moda » Post #5

Fri Nov 02, 2018 06:20 in Ex-Yugoslavia

Ljudi, pravili smo anketu vec, od 100 ljudi, njih 85 je bilo zadovoljno radom naseg moda, sto cini apsolutnu vecinu...

Meni je incomehomejob toliko posvetila paznje, vremena i zelje da pomogne, da vam to nekada ne bi pruzili ni neki mnogo bliski prijatelji, a ona me cak ni ne poznaje, a ipak svaki moj problem resava profesionalno.

Uvek je tu da pomogne i mislim da ne moze da se nadje bolji mod za forum od nje same, jer ako ste bili na nekom jos forumu, znali biste kakvih sve modova mozete da pronadjete..

Tako da i vama kojima smeta, prvo razmislite sta ste mogli vi bolje da napisete, da pogledate gde ste vi pogresili u pisanju, a tek onda osudite nekog drugog !

I imate chat uostalom, ako nesto ne razumete sto incomehomejob pokusava da vam objasni, uvek mozete da pitate nekoga od nas koji smo malo duze na ovom forumu, ne morate odmah da prijavljujete zbog neke gluposti ili trenutne ljutnje.

Rainforest Task » Post #5581

Fri Oct 19, 2018 06:48 in Ex-Yugoslavia

Evo dva dana kasnije meni pise 0 ...

Rainforest Task » Post #5577

Wed Oct 17, 2018 19:50 in Ex-Yugoslavia

Opa, samo 2, jel vodim ?? :clap: :clap:

Kafana » Post #3073

Wed Oct 17, 2018 17:31 in Ex-Yugoslavia

Sreca vasa, pa sam tu, tj. dodjem malo da vidim kako ide posao... :D

Juce bas gledam ove prve postove na forumu i dosta ljudi iz ,,mog vremena'' ili pre pola godine ili godinu nisu vise aktivni toliko na forumu...

jeckamil, skroz sam i zaboravio na nju, pa cikaalbi, cayaa, Nole, Lutak, Tanana7, darthjovan osnivac kafane...

I onda ipak ispadne da i nema zadataka, pa nisam samo ja ''odustao''... :D

Kafana » Post #3071

Mon Oct 15, 2018 12:42 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: :lol: :lol: :lol:

Naglas me nasmeja postovima. :D
Izvini sto nisam ranije odgovorila, 'kopala' sam nesto da ti nadjem, da ti se oduzim za ulepsan pocetak dana i da ti potvrdim da si u pravu. :D
Ovo je registracija na Skrill, mislim, ali samo deo, bilo je jos problema, ako se dobro secam.
A NASA prva zajednicka registracija NJEGOVOG PP naloga mislim da je trajala oko 5-6 sati. :D

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti | ClixSense Forum

P.S.
Garagos, ti ako hoces objasnjavaj i ostale fenomene koje si izvodio, od potpisdivanja nekih ugovora nick-om, pa na dalje. :D

Gde ovo da nadjes tetka ? :D

Ja sam skroz zaboravio, ali vidis kakvi su to bili vapaji za pomoc... Bila su to neka davna vremena, ih sada sam ja iskusniji, pametniji, sada mi nista od toga nije problem... :lol: :lol:

ruma45, nisam jutros stucao, ali sam bio do Lidla (po prvi put)... :D Ne bih ja, nego me drugari nagovorili, kazu ajde da vidimo sta ima i ja odmah kao majmun banane, pa kao svaki prosecan Srbin po piletinu i tako, uzmem jos nekih par stvari na akciji i napolje da ne vidi niko ... :mrgreen:

Mada, ovde kod nas kao sramota uci u Lindu (kako jedna baka iz Pecenjevaca kaze), a ustvari to su tolike guzve, da ljudi dodju i pre i posle podne...

P.S. Ja sam bio samo pre podne... :D

Kafana » Post #3054

Sun Oct 14, 2018 15:34 in Ex-Yugoslavia

E pa sada, jesu kod vas pilici bili tako jeftini ?

Nisu verovatno, zato i nije bilo guzve... :lol:

Kafana » Post #3051

Thu Oct 11, 2018 15:36 in Ex-Yugoslavia

Ma verujem da ima nesto tako, samo moram da se nasalim... :D

Guzve su ceo dan, aj ovi sto cekaju od 6 ujutro da se otvori, pa usli prvi, ali i u 20h uvece i dalje redovi, ne moze covek da veruje (ili moze, ipak je ovo Srbija)... :lol:

Kafana » Post #3049

Thu Oct 11, 2018 15:16 in Ex-Yugoslavia

Ma nee, bolje su banane sa piletinom.. :D

Cujem danas neki lik uzeo pola tone secera, taj bas voli slatkoo... :thumbup:

Kafana » Post #3047

Thu Oct 11, 2018 15:07 in Ex-Yugoslavia

Nego, jel su i kod vas otvorili LIDL ? :D

Ko nije probao, bas su ukusni pilici... :lol:

Kafana » Post #3038

Mon Oct 08, 2018 14:57 in Ex-Yugoslavia

E pa kod mene sve ugaseno, ja se ne plasim nicega... :lol:

Jedino, da nisu i postove na forumu zabranili ? :D