Please wait...
HomeForumPosts by Grozdaninkikot

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Grozdaninkikot

You don't have permission to work on this job » Post #1

Thu Jul 05, 2018 05:11 in Ex-Yugoslavia

Zdravo,
clan sam od 2015. godine, nisam bas uvijek aktivani ali sam radio kolko mi je slobodno vrijeme dozvoljavalo.
Kada se preslo so CF na FET nisam bas najbolje pratio. Ovih dana imam vremena, medjutim za svaki task mi se pokaze ovo: 'You don't have permission to work on this job'
sta moram uraditi da ovo uklone?

Tasks za level 0 » Post #1597

Sun Feb 26, 2017 12:06 in Ex-Yugoslavia

a meni pise da nema vise, kace ih ponovo zavrtit' da malo popravim prosjek :)

Tasks za level 0 » Post #1501

Wed Jan 25, 2017 08:59 in Ex-Yugoslavia

evo ga identify authors 8 (slovima osam) centi!
ne mogu sebi doci!!!!

Tasks za level 0 » Post #1376

Tue Dec 13, 2016 23:58 in Ex-Yugoslavia

Ja sinoc na hrvatskom dobio 60% i expelled, pisao ticket, ispravili mi tacnost. Medjutim, tacnost je bila 69,7% a danas nakon svega 69,5%....

I da, jedno pitanje, ja sam nekada imao tacnost 80-85% i level 1, je'l opet mogu da dobijem level 1 kad mi tacnost predje iznad 70%?

Tasks za level 0 » Post #1355

Tue Dec 13, 2016 12:27 in Ex-Yugoslavia

djuradjo wrote: da li je neko radio ovo?
da li su ok?
954817 Procijenite Web Stranice S Neprikladnim Sadržajem Alkohola $0.02 60
Jesam ja ovaj na hrvatskom, i dobio 60%

Tasks za level 0 » Post #1283

Tue Dec 06, 2016 12:49 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: leptirmili, udji u task da ga vidis, 'Give up' ne kosta nista i nema penala za to. :D

U vezi tvog pitanja, odgovor je zavisi. Ako nisi siguran kada vidis pitanja, nemoj. I ako nisi odmoran/koncentrisan. :)
Kada odustanemo od nekog zadatka je'l inače nema nikake kazne? Je'l to 100% sigurno?
Ja sam ranije dosta, puta, čak par puta na dan odustajao od nekih zadataka, pa mi nisu htjeli dati 1. nivo iako mi je tačnot bila u nekim momentima i 77%.

referal members » Post #3

Tue Dec 06, 2016 03:21 in General Talk

I have question concerning registration of new referrals:
If my friend is visiting me from another country, and I register him as my referral, but he returns after couple of days to home country, what is procedure?
Can he directly register as in own county, not the one where he is a guest only for couple days?

ANKET (GENEL) » Post #2056

Thu Nov 24, 2016 02:53 in Turkish

Merhaba,
tıraş aletler ile ilgili ankete katıldım, fakat anketin sonunda ödeme yapmadılar, aynı şeyi yaşayan var mı acaba?

radio click » Post #15

Sat Jan 30, 2016 01:10 in Ex-Yugoslavia

Slusanje radia je takodje ''offers'', zasto miga onda ne ubraja u clixsensebonus?
Je'l se desava vama to?

Promjena zemlje prebivališta? » Post #3

Wed Nov 04, 2015 03:26 in Ex-Yugoslavia

hvala

Promjena zemlje prebivališta? » Post #1

Wed Nov 04, 2015 03:02 in Ex-Yugoslavia

Zdravo,
ponekad putujem i van zemlje mog stalnog prebivališta, u nekim zemljama ostanem i više od 7 dana, pokušavam da promijenim zemlju u kojoj se nalazim- ne može!
Može cijela adresa, sa poštanskim brojem ali promjena zemlje adrese ne ide nikako.....
Ima li neko neki savjet?

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #400

Fri Aug 28, 2015 11:04 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav svima ;)
Samo da se prijavim :)

Izbor sponzora » Post #7

Wed Aug 26, 2015 07:43 in Ex-Yugoslavia

Da li je moguce promijeniti sponzora?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 19, 2021 21:07:47 EST