Please wait...
HomeForumPosts by swagger3355

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by swagger3355

Taski do początkujących - jak włączyć? » Post #1

Tue Aug 11, 2020 08:08 in Polish

Witam,

Jestem na YSense od maja i mam pytanie odnośnie tasków. Wiem, że pojawiają się dla osób początkujących na poziomie 0 i 1 bardzo rzadko. Ja nie miałam jeszcze żadnego, tylko takie powitalne informacje w Appen, ale jakiś czas temu widziałam tu na forum, że ktoś pisał, że jest taki i taki taks na poziomie 0 i poleca zrobić -->,, 1586809 Violent Text Labeling (Potential Explicit Content) - na ySense

$0.10, 1+79 max, lvl 0 Polecam ''

I już zgłupiałam, bo początkowo była mowa o tym, że taski się pojawiają raz na jakiś czas, a tu nagle ktoś poleca zrobić takiego taska i tu moje pytanie, o co chodzi i ogólnie jak włączyć tego taska, albo jakieś inne podobne ?

Error z ankietami » Post #10

Thu Jul 16, 2020 04:27 in Polish

Spoko, już powinno działać. To był po prostu jakiś błąd że strony ysense, ale już jest to naprawione.

Error z ankietami » Post #1

Fri Jul 10, 2020 02:04 in Polish

Hej,
Kilka dni temu włączyłam ankietę, w peanut labs, wypełniłam pierwsze pytania typu ile mam lat, jaka jest moja płeć i po tym pojawił się komunikat <<Something went wrong. Our engineers have been notified and will look into this right away. We apologize for the inconvenience.>> (wstawiłabym screena, ale nie wiem jak się tu wstawia screeny). Z drugą ankieta było to samo. Czy chodzi o to, że się po prostu nie dostałam? Nigdy nie widziałam takiego komunikatu i to ciekawe mimo to te ankiety nie zniknęły od razu. Przez jakiś czas mogłam je kliknąć i znowu wyświetlał się ten komunikat. Dodatkowo ankiety były po 63 i 43 centy, jak nigdy. Z kolejnymi ankietami (takimi po 54 centy) jest to samo. Na domiar złego kiedy włączyłam znowu po nieudanym wypełnieniu tych felernych ankiet ysense.com/surveys nie wyświetla mi się ani peanut labs ani opinion world tylko wyświetla się cały czas pasek ładowania z napisem LOADING. PLEASE WAIT... O co chodzi, proszę o pomoc?!

Taski » Post #20

Wed Jul 08, 2020 11:52 in Polish

Katwit wrote:
Katwit wrote:
Katwit wrote: 1586809 Violent Text Labeling (Potential Explicit Content) - na ySense

$0.10, 1+79 max, lvl 0 Polecam :clap:

EDIT. $0.17, 1+146 max :clap:

EDIT. new max - 1+256 - $0.17 :)

No ok, ale jak włączyć tego taska? Też jestem nowa i nie wiem prawie nic o co chodzi z tymi taskami :|

Taski » Post #19

Wed Jul 08, 2020 11:50 in Polish

Ja nigdy nie miałam żadnego taska, tylko kazano mi założyć konto na Appen miesiąc temu i nic

Wpisy na forum » Post #8

Sun May 31, 2020 23:33 in Polish

Ok, mam to, wielkie dzięki :D

Wpisy na forum » Post #6

Wed May 27, 2020 23:47 in Polish

Przepraszam, ze nie w temacie ale moze mi ktoś wyjaśnić jak napisać swój własny post?

Brak nagrody za zadanie » Post #9

Wed May 27, 2020 23:46 in Polish

Też nie dostaje ŻADNYCH pieniędzy, ten Ysense to gówno
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 18, 2021 23:54:15 EST