Please wait...
HomeForumPosts by mdayes

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by mdayes

ANKET (GENEL) » Post #416

Sat Apr 02, 2016 18:49 in Turkish

10 dolar para vardı hesabımda, deminki anketi 15 dk çözüp ortasında sebepsiz yere attıktan sonra paramı çektim. bir daha da girmeyi düşünmüyorum artık siteye.

Rezillik » Post #17

Thu Mar 24, 2016 08:42 in Turkish

son çözdüğüm 2 anketin de sonuna gelmeme rağmen paramı alamadım. burası da mobrog gibi olduysa bilelim de başka bir yere geçelim.

TOKEN ADS KURNAZLIĞI » Post #8

Tue Feb 09, 2016 09:35 in Turkish

aynen, 2. anketi yapmayın.

Bu anketlere birinin dur demesi gerek » Post #5

Sat Jan 16, 2016 01:59 in Turkish

yapacak bir şey yok anladığım kadarıyla. demin de 15 dakikadır yaptığım anketten attı. her anketi özenle doldurduğum halde (kazandığım tüm para anketlerden geldi) atması sinir bozucu.

CINT anketleri » Post #16

Thu Dec 03, 2015 09:10 in Turkish

bence öyle bir anket hiç yok, gün içinde siteye az girdiyseniz sizi siteye sokmak amacıyla anketiniz var diye bildirim yolluyor olabilirler.

Yeni Ödeme Zamanları ve Üyelik Komisyonları » Post #11

Sat Nov 28, 2015 06:26 in Turkish

promosyon derken? görev/anket başına daha yüksek para mı yoksa çekiliş gibi mi? bu konuda detaylı bilgi var mı?

Paypal kart kullanan var mı ? » Post #8

Tue Sep 15, 2015 06:42 in Turkish

kart ücreti 30 değil 5 tl. fakat kartı alırken 25 tl yükleme zorunluluğun var. yani 5 karta veriyorsun, 25 tl'de karta yüklüyorsun. 2 tl'de yükleme ücreti alıyorlar. istersen o 25 tl'yi gidip teb atm'lerinden çekebilirsin. istersen de kullanırsın.

SaySo anket sistemi nasıl işliyor? » Post #2

Mon Sep 07, 2015 03:15 in Turkish

girip baktım dediğin gibi genel bilgilerden sonra absürd 1-2 soru geldi ve ankete uygun değilsin cevabını aldım.

Hesabımdan bir miktar para kesilmiş? » Post #3

Mon Aug 24, 2015 02:40 in Turkish

asef44 wrote: Sahte hesap yaptıysan kendine referalden keser

merhaba hocam, kimseye ref olmadım açıkçası. kendi ip'mden de başka giren yok. haksız kazandığım bir para da yok anket geldikçe doldurup yapıyorum.

Hesabımdan bir miktar para kesilmiş? » Post #1

Tue Aug 18, 2015 10:23 in Turkish

arkadaşlar merhaba, dün ya da öğlene kadar hesabımda 5 küsür dolar para vardı, şuan 4,72 olmuş. nasıl ve neden bir ücret kesilmiş olabilir?

ANKETLER BENİ BEĞENMİYOR...mu? :D » Post #25

Thu Jul 02, 2015 12:35 in Turkish

bugün de 10 dk anket çözdürüp uygun değilsiniz diye atıldık çok şükür.

Anketin ortasında uyarı gelmesi » Post #8

Tue Jun 16, 2015 02:51 in Turkish

fbseyhan wrote:
mdayes wrote: anket sahipleri tabiri caizse biraz paracı sanırım. anketin ortasına geliyorsun, bir anda uygun değilsiniz deyip atabiliyor. fakat benim en deli olduğum şey anketin bozulması. bir anda tıklayacak yerin olmaması, resimlerin gözükmemesi vs. en az 10 dolar kaybettirmiştir bana anketlerin bozulması. haram zıkkım olsun hakkım bilerek yapıyorlarsa.

:D hocam tamda bu dediğiniz bugün başıma geldi 1.17 dolarlık samplicio anketi yüzde 82'deyken ankette tıklanacak yer olmaması hiçbirtürlü ilerlememe durumu yaşadım ancak anket sahiplerinin beklemediği birşey vardı oda o sırada ekranın kayıtta olması :D bazı arkadaşlar bilir bazen taskların nasıl yapıldığı ile ilgili videolar hazırlar ve yayınlarım bu anketttede kayıt alasım gelmişti neyse videoyu clixsense e ticket yoluyla gösterdim lütfen anketi yayınlamadan önce kontrol edin dedim ve bu ankette yüzde 82'ye kadar gelmemden ötürü ücreti talep ettim onlarda sağlsunlar kırmadılar beni ücreti yatırdılar :D sanırım bozuk anketlerin tek çözüm yolu bu maalesef yoksa çok sinir bir durum :(

aynı anket galiba hocam, araba markalarıyla ilgili olan, benimki de %82'de takılmıştı. ben nasıl hak iddia edebilirim acaba bir fikrin var mı hocam?

Anketin ortasında uyarı gelmesi » Post #5

Mon Jun 15, 2015 10:25 in Turkish

anket sahipleri tabiri caizse biraz paracı sanırım. anketin ortasına geliyorsun, bir anda uygun değilsiniz deyip atabiliyor. fakat benim en deli olduğum şey anketin bozulması. bir anda tıklayacak yerin olmaması, resimlerin gözükmemesi vs. en az 10 dolar kaybettirmiştir bana anketlerin bozulması. haram zıkkım olsun hakkım bilerek yapıyorlarsa.

Arkadaşlar Bir El Atın. » Post #11

Wed May 06, 2015 08:12 in Turkish

1 aydır sitedeyim, günde bir sürü reklama tıklıyorum, arada anket geliyor. 1 ayda 6.3 dolar yapabildim. sizler nasıl 1 ayda 30 dolar falan kazanabiliyorsunuz? tasklar sayesinde mi?

Clixsense Yardım » Post #1054

Tue Apr 14, 2015 07:14 in Turkish

bu nedir yahu dalga mı geçiyorlar? bende ve ailemde olan hastalıkları işaretliyorum hata veriyor?

Clixgrid den peşpeşe kazandım yaaa... » Post #95

Sat Apr 11, 2015 12:18 in Turkish

bir daha cliksgrid yapmayacağım, 245 tıklamaya 0 dolar. bari boş çıkan her birine 0,0001 dolar versin de kandırıldığımızı düşünmeyelim.

Suvery'ler yarıda kesiliyor!? » Post #2

Wed Apr 08, 2015 09:07 in Turkish

aynı sorun bende de var, uğraşıp yapıyorum anketin ortasında sorry deyip atıyor. anlamadım neden bu şekilde olduğunu. başta 3-5 soru sorulur uygun olup olmadığımızı öğrenmek için ama bunda 15 sorudan sonra atıyor. yazık günah vakitten değerli bir şey yok, vaktimiz çalınıyor bu şekilde.

sizce ? » Post #3

Wed Apr 08, 2015 04:52 in Turkish

demin bir ankete başladım, 5 dk kadar çözdüm, devam ediyordum, araban sıfır mı 2. el mi diye sordu, cevabı verince anketten attı. 5 dk'm boşa gitmiş oldu.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 16, 2021 21:45:53 EST