Please wait...
HomeForumPosts by jumpinjack22

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by jumpinjack22

Skrill Master Prepaid Card Hk. » Post #30

Wed Jul 31, 2019 05:24 in Turkish

Şimdi en iyi ihtimalle, yani varsa kaybı en az yöntemin bulunmasıyla bile RF parayı dolar olarak yolladığı için Skrill'in sözde %4 ama gerçekte %5'e yakın olan kur farkıyla başlayacağız. Üstüne bir de diğer transfer masrafları eklenecek. Haraca devam yani. Skrill Kart'la %1.75 kayıpla dolar olarak çekiyorduk atm'den. Çalışmak suç bu ülkede.

Skrill Hakkında » Post #39

Wed Jun 06, 2018 04:42 in Turkish

FIRAT7 wrote: İstedigin atm den para cekebilirsin.Dolar yada tl.
pos cihazi olan stedigin marketten alisveris yapabilirsin. Bakkal dukkanindan tut benzin istasyonuna kadar.

Hocam şimdi Skrill hesap para birimimi dolar olarak seçersem, RF'den gelen doları Skrill Prepaid kart ile burdan atmden dolar olarak nakit çektiğimde tek kaybım Skrill'in belirttiği %1.75'lik kartla çekim masrafı mı oluyor.

Yani Rf'den gönderim masrafı sonrası 100 dolar girse Skrill hesabıma, kartla Türkiye'den atm ile 98.25 dolar çekebiliyor muyum yoksa kartımız da olsa yine % 3.99'u kaptırıyor muyuz her türlü?

RainForest (RF) Score Level » Post #52

Tue Apr 24, 2018 06:07 in Turkish

FIRAT7 wrote: İtiraz edilip kabul gormuyorsa direk skoru dusuruyorlar.

İki approved , bir rejected gelmis banada . Red olana itiraz etmedim ki kendimce hakliyim.belki onlar hakli yanlis bi nokta gorduler herhalde.

Ama itiraz etmiycem kattiyen..yoksa kesin D olacak skor.

Basima geldi cunku

Benim de başıma geldi. Bu skorlar ilk açıklandığında B'deydim sonra övünmek gibi olmasın A'ya yükseldim :) ve bundan sonra dünya kadar iş yapmama rağmen tam 1 aya yakın bir tane bile yeni review eklenmedi, sonunda bir tane eklendi ve ilk reddedilen görevimdi ve de bana kalırsa kontrol edenin apaçık işgüzarlığı, öyle reddetmeyi gerektirecek bir şey değildi. Ben de itiraz ettim hala skorum A'daydı ve 5-6 gün sonra itirazımın da reddedildiği gün puanım B'ye düştü.

Dediğim gibi kontrol edenlerde bariz bir şekilde işgüzarlık var, RF forumda da tartışılıyor. Hobiye çevirmiş durumdalar keyfi şekilde reddetmeyi. Kafasından kural uyduran bile var, forumda paylaşan birini sayfa yüklendikten sonra beyaz ekran çıkınca tam 3 dk beklemeden rapor etti diye reddetmiş bir tanesi, halbuki yok öyle kesin 3 dk diye bir kural ve o boş ekran artık yüklendikten sonra istersen 3 saat bekle bir halt olmaz.

Bu supertester'lerden bazıları da bu kontrolleri yapıyor sanırım, onların işgüzarlıkları olabilir gibi geliyor bana.

RainForest (RF) Score Level » Post #49

Mon Apr 23, 2018 15:39 in Turkish

Konusu açılmışken, instructions kısmında tırnak içinde bir yazı kullanılmışsa bu yazının eksiksiz şekilde test ettiğimiz sitede olması gerekiyor ama buna ilave olarak sitede ekstradan kelimeler falan olursa bunu rapor etmemiz gerekmiyor. Eskiye göre değişen bir kural bu.

Örneğin, instruction kısmı "Result" tuşuna bas diyor ama sitede "Results" tuşu var ise devam ediyoruz çünkü bizim aradığımız 'Result' kısmı sitede mevcut, onun haricinde ekstra harf veya kelime bizi ilgilendirmiyor. Ama instruction "Results" tuşuna bas deseydi ve sitede "Result" tuşu olsaydı kurala aykırı olduğu için devam etmeyip rapor etmemiz gerekecekti. Çünkü talimatta aradığı kelime sitede eksik.

Öneml bir örnek daha, talimatta "Create Account" tuşuna bas diyor ve sitede "Create an Account" tuşunu görüyorsak bunu rapor etmemiz gerekiyor. Çünkü kontrol etmemizi istedikleri yazının talimatta verildiği sıra ile sitede bulunması gerekiyor. Yani 'Create' ve 'Account' kelimelerinin ayrı ayrı bulunması yetmiyor 'Create Account' sırası ile bulunması gerekiyor. Sitede olan o aradaki 'an' kelimesi bu sırayı bozduğu için rapor etmemiz gerekiyor.

TASK GÜNCEL! » Post #430

Wed Apr 18, 2018 04:08 in Turkish

seandillon wrote: Rate'lerin zaman limiti 20 sn mi?

Evet, kesin olarak 20 sn.

TASK GÜNCEL! » Post #385

Sat Apr 14, 2018 04:46 in Turkish

%80 ile 160 tane Look yapınca yüzdem anında düşüyor ama günlerdir 2 binden fazla Rate Content Of Animated taskı yaptım ortalamaları %98 civarı ama toplam puanımda gram yükseliş yok, nasıl iş anlamadım. Bu geceki güncellemeden sonra da hiç yükselmezse mesaj atacağım, düşürüyorlar ama yükseltmiyorlar.

Payza Kapanma, En avantajlı para çekme??? » Post #16

Sat Mar 31, 2018 19:38 in Turkish

Payoneer'deki doları direkt Ziraat Bankası TL hesabıma çektim. Güncel kur farkından küçük bir fark oluyor onu da parayı çekme işlemini yaparken gösteriyorlar, kullandıkları kuru yani. Ben çektiğim sırada dolar 3.95'ti, Payoneer de 3.88 civarı bir şeyden çevirdi para çekim işlemi sırasında. Burda yaşanan küçük kayıp haricinde herhangi bir masraf yok, yazan paranın tamamı elime ulaştı.

Payza Kapanma, En avantajlı para çekme??? » Post #13

Fri Mar 30, 2018 05:53 in Turkish

Bugün Payoneer'den sabaha karşı 4:30'ta talebi verdim 15:40'da Ziraat Bankası hesabıma ulaştı. İlk çekimimdi. Bu kadar çabuk gelmesi belki Cuma gününe özel olabilir.

Paypal dön artık!!! » Post #5

Tue Feb 27, 2018 13:33 in Turkish

Rf yakın zamanda Payza'yı da ekleyecek, belirttiler birkaç kez. Onun haricinde Payoneer'in de kullanıcılar tarafından istendiğini biliyorlar, onu da eklerler muhtemelen Payza'dan sonra. Yani Rf için kimsenin komisyonculara ihtiyacı kalmayacak.

PAYZA'DAN BİTCOİN TALEP ETME ---RESİMLİ--- » Post #126

Fri Feb 02, 2018 07:41 in Turkish

Frozenhill wrote:
jumpinjack22 wrote: Payza Bitcoin olarak çekimde Miner Fee'yi 0.0003 btc'ye düşürmüş, en azından 2 gün önce böyleydi. Bitcoin çok düştü son günlerde 9 TL civarı bir şey ediyor bu. Ama kur farkı çok yüksek bu kazıkçıların, 300 dolar'da 60 liraya yakın bir zarar edersiniz artı 9 lira masraf. Koinim'de de eskisi gibi kur avantajımız olmuyor millet bitcoini satma eğiliminde olduğu için.

hocam şöyle bi olay oldu, bitcoin kapalı payzada, litecoin olarak çektim, 330 dolara yakın parayı, 1200 lira civarı ediyor. saatler içinde hesaba geldi fiyatlara bakıp en uygun şekilde sattım 1450 lira oldu bakiyede. Hesabıma çekiyorum şimdi de

Tam da Litecoin'in uzun süredir yaptığı en ani yükselişine denk gelmiş saat olarak büyük şans valla. Hayırlı olsun.

TASK SON GUNCEL » Post #49

Fri Feb 02, 2018 03:31 in Turkish

Look'un bende de zor cevapların kayıtlı dosyaları var ama bu son haliyle çok zor ilerlemek. Bir tarafı düzgün çalışsa yardıracağım ama hem yardımcı liste çalışmıyor hem de saçma sapan yeni sorular eklediler, bir de bunlar yetmiyormuş gibi arada bozulmuş görünmeyen resimler var.

PAYZA'DAN BİTCOİN TALEP ETME ---RESİMLİ--- » Post #123

Fri Feb 02, 2018 03:25 in Turkish

Payza Bitcoin olarak çekimde Miner Fee'yi 0.0003 btc'ye düşürmüş, en azından 2 gün önce böyleydi. Bitcoin çok düştü son günlerde 9 TL civarı bir şey ediyor bu. Ama kur farkı çok yüksek bu kazıkçıların, 300 dolar'da 60 liraya yakın bir zarar edersiniz artı 9 lira masraf. Koinim'de de eskisi gibi kur avantajımız olmuyor millet bitcoini satma eğiliminde olduğu için.

TASK SON GUNCEL » Post #45

Thu Feb 01, 2018 15:41 in Turkish

Look At Advertisements And Judge Them

Son 2-3 gündür yeni sorular eklemişler ve bir sürü aşırı hatalı cevap var, bu haliyle 166 taneyi görmeyi iyice imkansız hale getirmişler. Verizon reklamına AT&T diyor iyice kayışı koparmış. Yıllardır olan bir task, milyonluk iş yapıyorlar nasıl bu kadar ciddiyetsizler anlamak mümkün değil.

PAYZA'DAN BİTCOİN TALEP ETME ---RESİMLİ--- » Post #103

Thu Jan 04, 2018 10:00 in Turkish

Bu Exmo'nun geri dönüş yapacağı yok galiba. Zaten şirketin Ceo'su Ukrayna'da kaçırılmış, neye el atsak kurutuyoruz.

PAYZA'DAN BİTCOİN TALEP ETME ---RESİMLİ--- » Post #98

Mon Jan 01, 2018 08:23 in Turkish

atakizm wrote: payza ile uğraşmayın, payzanın iş ortağı exmo var ordan hesap açın payza bakiyenizi direk exmo ya aktarın exmodan ltc veya bitcoin alıp tr merkezli ödeme yapan biyere geçirin.

şuan yılbaşından önce bu yönetim deneme amaçlı uğraşıyorum. eğer olursa resimli anlatan bir konu açıcam.

Şimdi baktım dediğiniz yere. Sitenin masraflar sayfasında yazdığına göre Payza'dan Exmo'ya dolar olarak çekince %2.9 masraf alıyor, Exmo'dan BTC'yi başka bir yere gönderince de 0.001 BTC masrafı var ama Ltc olarak gönderince 0.01 Ltc masraf var. Artı Ltc kur farkından %4.5 civarı bir zarar ediyoruz dolardan çevirirken.

Koinim'in şu anki Ltc kur farkı avantajı ile Payza'dan 100 dolar çekersek toplamda 5 dolara yakın zararla kurtarıyoruz, eğer Exmo'nun sayfasında yazan masraflar doğruysa.

PAYZA'DAN BİTCOİN TALEP ETME ---RESİMLİ--- » Post #96

Sun Dec 31, 2017 18:03 in Turkish

Litecoin'i eklemişler ama bunda da %18 civarı bir masraf bedeli istiyor ve öyle kur farkı koymuş ki doları 3 liradan bozdurmuşum gibi zarar ediyorum tüm işlemlerin sonunda. Para içerde kaldı ve anlaşılan kazık yemeden çekemeyeceğiz.

PAYZA'DAN BİTCOİN TALEP ETME ---RESİMLİ--- » Post #92

Wed Dec 27, 2017 20:29 in Turkish

Payza 0.0011 BTC miner fee'yi yeni eklemiş, geçen hafta yoktu. 67 lira ediyor şu anda.

Bir sürü altcoin seçeneğinin içine Litecoin'i de koymamışlar ne cins bir site.

TASK (GÜNCEL) » Post #17327

Fri Dec 15, 2017 09:56 in Turkish

Kaç yıl oldu ama bu look'un yazarı hiçbir şey öğrenemedi. Bir seferinde de ziyan bir iş yapmasalar şaşırırım.

TASK (GÜNCEL) » Post #17248

Fri Nov 24, 2017 03:13 in Turkish

Bu ayın look taskları bitti galiba, Çarşamba akşamından beri gelmiyor. Bu sefer uzun verdiler, çok alışmıştım :(

TASK (GÜNCEL) » Post #17177

Wed Nov 01, 2017 09:39 in Turkish

1203003 Find The Url For Car's Detail Page

Yine quize bozuk siteden iki tane koymuşlar, yani yapan kişinin quizi geçme imkanı yüzde sıfır. Bu sitede amaç ne anlamakta güçlük çekiyorum bazen son zamanlarda.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Mar 7, 2021 17:12:54 EST