Please wait...
HomeForumPosts by robert47

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by robert47

ANKETLER » Post #194

Sat May 16, 2020 16:05 in Turkish

hala anket yok arkadaşlar..

ANKETLER » Post #191

Sat May 16, 2020 15:34 in Turkish

ankettasksever wrote: 16 May 2020 15:29 PST Survey ySense Surveys - C46177281 - Complete $0.33

beko anketi. güzel anket ama ücreti az. bedavaya fikir alıyor.
Bana bugün bir tane bile anket gelmedi.1 cent ile idare ediyoruz.. :thumbdown:

ANKETLER » Post #189

Sat May 16, 2020 14:31 in Turkish

mcakir06 wrote: 1,308,529,940 Completed 16 May 2020 06:54:04 PST 17m OpinionWorld Router $0.58 Bankalarla ilgili anket.
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

ANKETLER » Post #188

Sat May 16, 2020 13:16 in Turkish

Allahım bu nsıl şeydir?Her centte birşey oluyor... :D

ANKETLER » Post #187

Sat May 16, 2020 12:58 in Turkish

Sabahtan beri anket yok...

ANKETLER » Post #177

Fri May 15, 2020 15:29 in Turkish

Clixsense kazandırmıyor diyenlere cevap..

edit:amortiside var.. :D

ANKETLER » Post #174

Fri May 15, 2020 11:50 in Turkish

karbonatfurkan wrote:
AtaturkunTorunu wrote: 0.96 Dolar. ABD'nin denizaşırı ülkelerdeki askeri varlığı ile ilgili anket. İkinci kez geldi ve maalesef yine attı.
Anketin içeriğini çok merak ediyordum oysa. :)

FBI ın oyunları :)

Ankete girdim.2-3 gün önce.Çok garip bir anketti.. :)

ANKETLER » Post #172

Fri May 15, 2020 11:12 in Turkish

1,307,205,365 Completed 15 May 2020 11:00:07 PST 10m OpinionWorld Router $0.58 ders anketi
yine covid19 sorusu sordu.bu kez yönlerdirdi...

ANKETLER » Post #166

Fri May 15, 2020 03:55 in Turkish

ANKET YOK.

Gol Kralı - Eski Türk Filmi Tek Parça » Post #7

Thu May 14, 2020 15:33 in Turkish

sevayd6 wrote:
sems-i wrote:
robert47 wrote:
sems-i wrote:
robert47 wrote: Filmde bahsedilen hastalığa bir keresinde bende yakalanmıştım.Film bazı zamanlar değişiyor ona göre... :)
Gol Kralı - Eski Türk Filmi Tek Parça (Restorasyonlu) - YouTube

laftan anlamıyor musun ? senin vlog veya blog sayfan değil burası
yok hayır.çok güzel filmdir.şuana kadar gereksiz konu açmadım.sana ne batıyor anlamadım?

burada bunları paylaşamazsın ,anan baban öğretmedi mi sana bir toplumda nasıl davranacağini ? yada beyin yaşin algılamıyor mu nerde nasıl davranacağini ? moderator kaç oldu uyardı seni ,kaç oldu konunu kilitledi hala ayni şeyleri yapiyorsun.zaten birşeyleri kavrayıp anlayabilsen bu konuşmayı yapmazdık

muhtemelen algılayamıyor. moderasyon gereğini yapacaktır.
iyi kavrarım.MERAK ETME.
161*75*67/25/3.

Gol Kralı - Eski Türk Filmi Tek Parça » Post #5

Thu May 14, 2020 13:24 in Turkish

sems-i wrote:
robert47 wrote:
sems-i wrote:
robert47 wrote: Filmde bahsedilen hastalığa bir keresinde bende yakalanmıştım.Film bazı zamanlar değişiyor ona göre... :)

yok hayır.çok güzel filmdir.şuana kadar gereksiz konu açmadım.sana ne batıyor anlamadım?

burada bunları paylaşamazsın ,anan baban öğretmedi mi sana bir toplumda nasıl davranacağini ? yada beyin yaşin algılamıyor mu nerde nasıl davranacağini ? moderator kaç oldu uyardı seni ,kaç oldu konunu kilitledi hala ayni şeyleri yapiyorsun.zaten birşeyleri kavrayıp anlayabilsen bu konuşmayı yapmazdık

Filmi izle çok güzel.Sana nasıl davranılacağını öğretir.Filmde bunu çok güzel anlatıyor.

Gol Kralı - Eski Türk Filmi Tek Parça » Post #3

Thu May 14, 2020 13:14 in Turkish

sems-i wrote:

Gol Kralı - Eski Türk Filmi Tek Parça » Post #1

Thu May 14, 2020 12:55 in Turkish

Filmde bahsedilen hastalığa bir keresinde bende yakalanmıştım.Film bazı zamanlar değişiyor ona göre... :)

ANKETLER » Post #161

Thu May 14, 2020 11:37 in Turkish

Wannads ta iPhone 11 çekilişine giremiyorum..

ANKETLER » Post #144

Thu May 14, 2020 02:46 in Turkish

cgulsoyhan wrote:
robert47 wrote: şerefsiz ***** ç. piyasada asacol lavman bırakmadılar.gerçi diş macunuda bitiriyorlar ama neyse... ;)

bunu küfürü anlayamadım?kime edildi diş macunu anketi yapılanlaramı?ayrıca niye küfür ediyorsunuz?
sizinle alakası yok hocam..

ANKETLER » Post #139

Wed May 13, 2020 17:08 in Turkish

1,303,992,116 Completed 13 May 2020 16:47:03 PST 20m YourSurveys 84973138 $0.99

ANKETLER » Post #138

Wed May 13, 2020 15:25 in Turkish

şerefsiz ***** ç. piyasada asacol lavman bırakmadılar.gerçi diş macunuda bitiriyorlar ama neyse... ;)

ANKETLER » Post #133

Wed May 13, 2020 13:42 in Turkish

Anket yok..2-3 gündür anket alamıyorum... :thumbdown:
edit söyleyecek birşey bulamıyorum... :D

ANKETLER » Post #131

Wed May 13, 2020 13:12 in Turkish

mrvtz wrote:
robert47 wrote:
mrvtz wrote:
Swerdlov wrote: 1,302,567,693 Quota Full 12 May 2020 23:54:33 PST 7m CINT 47808863 --

35 centlik bir anketti. ilk 3 soruya bak:
- çalıştığınız şirketin satın almasından sorumlu olduğunuz konular kırtasiye, uçak bileti, bilgisayar programı...
- son 12 ay içinde hangi otellerde kaldınız?
- hisse senediydi kaskoydu tahvil bonoydu, 88 maddelik bir nelere sahipsin sorusu

bu 3'üne cevap veriyorsun sonra hazreti anket açılıyor, açılıyor, açılıyor ve bir karşılama ekranı:

"merhaba atıştırmalık cipslerle ilgili anketimize hoşgeldiniz." :lol:

artık işi iyice fantaziye döktüler.

edit: ve şunu fark ettim. kota sorularında herhangi bir soruda cevabı textboxa yazarak girmemizi istiyorsa %99 bir yerlerde bir bit yeniği var demek (zaten genelinin %90'ı bir sebepten atıyor). rakamlı girişler, yaş, posta kodu dışında okuma gerektiren alanlar. mesleğiniz demiş herif, programcı diyebilirim, yazılımcı diyebilirim, bilg.prog. yazıp geçebilirim, ne bileyim kardeşim sana hangisi uyuyor? başında birini bekletiyorsun da benim yazdığımı okuyup "tamam başkan bu arkadaş okkey, devam ettiriyorum" mi diyor? yazıyla yazmak ne aq? 3'e alıp 5'e satıyorum desek kabul oluyor mu mesela?

3-4 gün önce 52 doları çekim talimatı verdim, henüz mail gelmedi. Paramı Payoneer'de görünce buradan kurtulacağım. Kalan 5 doları da Skrill'e atarım herhalde, bunlara o kadar kızgınım ki tek kuruş bırakasım yok.

Para hesaba geçene kadar günde 1-2 kez bakıyorum, öylesine. Clixsense günlerini mumla arıyorum :( Hepimiz iyi kötü kazanıyorduk orda ama bunlar belirli kişiler hariç sayfada düzenli para kazanan kimseyi bırakmadılar. Bir kısmına ara ara anket yolluyorlar ki adamlar sayfada kalsın, sayfada kopuşlar olmasın. Kalanlara da içlerinde ben de varım, anket göndermeyi tamamen bıraktılar :thumbdown: Bir dünya data toplayıp süzgeçten geçirdiler ve belirli isimlere düzenli anket göndermeyi seçtiler. Yanlış düşünüyor da olabilirim ama gözlemlerim bu yönde.

Burada düzenli anket çözenleri tebrik ediyorum. Geri kalanlara da sabır ve şans diliyorum 8-)
Bence hiç öyle değil...

Clixsense dönemini bilen biri olarak konuştum, emin olun Clixsense'in işleyişi bunlardan her anlamda kat be kat iyiydi. Siz forum paylaşımlarına devam mı :)
evet.Dediğiniz şey şu.Ben ortaokul 1 e başladığımda nasıl internet üzerinden çalışılır.Bunu araştırıyordum.Sabah akşam her gün bilgisayardaydım.Size pek bilgi veremem ama kazanan var.Size temin ederim ki hiç kazandırmayacak ptc ile 2012 yılında ayda 700-800 lira bazı tekniklerle 2-3 site ile kazanan ekran görüntüsünü gördüm.Bu parayı o zamanlar payza ya aktarıyordu bir kişi.

ANKETLER » Post #129

Wed May 13, 2020 12:49 in Turkish

mrvtz wrote:
Swerdlov wrote: 1,302,567,693 Quota Full 12 May 2020 23:54:33 PST 7m CINT 47808863 --

35 centlik bir anketti. ilk 3 soruya bak:
- çalıştığınız şirketin satın almasından sorumlu olduğunuz konular kırtasiye, uçak bileti, bilgisayar programı...
- son 12 ay içinde hangi otellerde kaldınız?
- hisse senediydi kaskoydu tahvil bonoydu, 88 maddelik bir nelere sahipsin sorusu

bu 3'üne cevap veriyorsun sonra hazreti anket açılıyor, açılıyor, açılıyor ve bir karşılama ekranı:

"merhaba atıştırmalık cipslerle ilgili anketimize hoşgeldiniz." :lol:

artık işi iyice fantaziye döktüler.

edit: ve şunu fark ettim. kota sorularında herhangi bir soruda cevabı textboxa yazarak girmemizi istiyorsa %99 bir yerlerde bir bit yeniği var demek (zaten genelinin %90'ı bir sebepten atıyor). rakamlı girişler, yaş, posta kodu dışında okuma gerektiren alanlar. mesleğiniz demiş herif, programcı diyebilirim, yazılımcı diyebilirim, bilg.prog. yazıp geçebilirim, ne bileyim kardeşim sana hangisi uyuyor? başında birini bekletiyorsun da benim yazdığımı okuyup "tamam başkan bu arkadaş okkey, devam ettiriyorum" mi diyor? yazıyla yazmak ne aq? 3'e alıp 5'e satıyorum desek kabul oluyor mu mesela?

3-4 gün önce 52 doları çekim talimatı verdim, henüz mail gelmedi. Paramı Payoneer'de görünce buradan kurtulacağım. Kalan 5 doları da Skrill'e atarım herhalde, bunlara o kadar kızgınım ki tek kuruş bırakasım yok.

Para hesaba geçene kadar günde 1-2 kez bakıyorum, öylesine. Clixsense günlerini mumla arıyorum :( Hepimiz iyi kötü kazanıyorduk orda ama bunlar belirli kişiler hariç sayfada düzenli para kazanan kimseyi bırakmadılar. Bir kısmına ara ara anket yolluyorlar ki adamlar sayfada kalsın, sayfada kopuşlar olmasın. Kalanlara da içlerinde ben de varım, anket göndermeyi tamamen bıraktılar :thumbdown: Bir dünya data toplayıp süzgeçten geçirdiler ve belirli isimlere düzenli anket göndermeyi seçtiler. Yanlış düşünüyor da olabilirim ama gözlemlerim bu yönde.

Burada düzenli anket çözenleri tebrik ediyorum. Geri kalanlara da sabır ve şans diliyorum 8-)
Bence hiç öyle değil...
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 24, 2021 11:36:15 EST