Please wait...
HomeForumPosts by pupijevi

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by pupijevi

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #6974

Thu Jun 18, 2020 09:18 in Ex-Yugoslavia

ruma45 wrote: 1594987 Catch Those Spikes.

Šteta, a bio tako lep zadatak...
Korekcije skroz bez ikakvog logičnog smisla
Tačke lepo ispod, TA kaže drugačije

Gluperde! Vec drugi put isti problem i nisu u stanju da poprave!

Kafana » Post #3573

Fri May 29, 2020 10:36 in Ex-Yugoslavia

Sviranje q......

Ovaj Appen nizasta nije! Vec treci dan jedva da se ubere koji dolar. Iz dana u dan sve gore Gif gotovo na prstima jedne ruke za ceo uboga dan,Cloth isto a ostalo.....to ni ne vidjam. A kad se i pojavi nesto vrh quiz i jos po koji. Zaista sramota sta napravise od tako lepe platforme. Jedno veliko UA za Appen plus sto su poceli opasno da sviraju diku sa geo targetima.

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #6930

Mon May 25, 2020 12:30 in Ex-Yugoslavia

Za rubriku verovali ili ne!

Novi ID Gif-a 1585292

Kafana » Post #3559

Fri May 22, 2020 14:07 in Ex-Yugoslavia

A sto nam Appen doneo posla auuuuu prosto ne meres sve da stignes od spavanja :mrgreen:

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1780

Thu May 07, 2020 09:50 in Ex-Yugoslavia

Garagos wrote: Your card was declined by the issuing bank. Please try a different card or contact your card issuer with questions.

Da li se nekome desilo ovo prilikom povezivanja nove kartice na PayPal?

jel imas na kartici barem 10e?

u velikoj vecini je ovo slucaj za tu poruku. ili treba da sacekas 24-48h

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1637

Tue May 05, 2020 15:24 in Ex-Yugoslavia

Brzo ce da vrate! Inace masovno je

PITANJA I SAVJETI » Post #656

Fri May 01, 2020 07:47 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob ajd ovde cu da ti odgovorim za ono u vezi reklama. Onu poruku mi izbaci samo na reklamama kad pocnem da ih radim. Danas je bio jedan ID ali nisam prosao quiz tako da pretpostavljam da ovaj put se ne bi pojavio taj error na quizu a za posle ko zna.... Uglavnom to je pocelo da se desava na submitu oko 4-5-6 taska pa onda na 2 i eto taj dan na quizu. Vidim onaj lik pise da se desavalo i u drugim no nisam primetio za sada nigde sem na reklame.

PITANJA I SAVJETI » Post #639

Mon Apr 20, 2020 05:25 in Ex-Yugoslavia

U vezi ovog buga sa reklamama "Sorry, your work cannot be accepted because it violates our guidelines. If you believe this is an error, please contact our support team using the Help link above." to mi se pojavljuje vec redovno ima dve nedelje. Znaci to je pocelo i pre Appena i nastavilo se. Dozvoljava da odradim tipa 3-4-5 komada i onda izbacitaj error posle submita.

Ako je za prijavu buga tojeto onda! Nit jedan drugi task ne pravi taj problem sem reklama.

Kafana » Post #3532

Fri Apr 17, 2020 06:04 in Ex-Yugoslavia

Samo se drzite pouzdanih taskova neko vreme dok ne vidimo kako sve ide. DA STAVIM VELIKIM SLOVIMA !!NE RADITE CLOTH SA POLOVIMA!! Dok ne vidimo da se isti resavaju po starom jer nova firma i ko zna kakva palitika po pitanju flagova itd...

Kafana » Post #3527

Thu Apr 16, 2020 16:19 in Ex-Yugoslavia

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1616

Thu Mar 26, 2020 18:57 in Ex-Yugoslavia

Jednom mesecno sasvim ok da se pise.

Kafana » Post #3467

Sun Mar 22, 2020 18:05 in Ex-Yugoslavia

Kafana moze da bude sasvim dovoljno mesto da se pobegne od virusa :lol:

Posto su zatvorili vanjske kafane eto mozda je vreme da virtuelna proradi kao nekada :D

Kafana » Post #3449

Fri Feb 21, 2020 05:29 in Ex-Yugoslavia

Jel se blizi kraj F8?

Sta mislite jel dolazi kraj jedne ere. Otkako Appen preuzeo i priblizava se datum zadnje transe u martu sve je manje posla.

Kafana » Post #3444

Tue Dec 31, 2019 18:47 in Ex-Yugoslavia

Srecna nova 2020!!! Puno uspeha i sto manje flagova :thumbup:

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1542

Fri Oct 11, 2019 10:09 in Ex-Yugoslavia

1444284 Is This Company A Hotel? (V3) i 1444269 Does This Company Provide Human Resources, Private Security, Or J... daje Major flagove!!!!

Kafana » Post #3409

Sun Oct 06, 2019 17:46 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Hvala pupijevi bro. :D

BTW, da li si imao skoro nesto od onog 'naseg' sto ti i ja imamo povremeno, da nasmejemo nase drugare? :D
(Mis nam ili stalno hvata dvoklik ili ne hvata uopste i sl. i onda se sami 'oprave'. Imala skoro na par dana i samo se 'opravilo' kao i obicno kod tebe i mene. :D )

Haha secam se ali nije mi se desavalo vec dugo tacnije otkako sam presao na "jeftine" modele misonja iliti obicne koji imaju samo levi,desni taster i scroll tockic.

Kafana » Post #3406

Wed Oct 02, 2019 17:56 in Ex-Yugoslavia

Napajanje,baterija,kontakt sa resest dugmetom..... ovo sve sam ja imao kao problem sa restartovanjem masine.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1720

Wed Oct 02, 2019 15:05 in Ex-Yugoslavia

Jel ima jos neko problem sa PP da je izgubio karticu kod transfer funda? Znaci kad se klikne na transfer fund izbacuje samo link a bank a nema kartice.

Prvi put mi se ovo desava a nalazim da ima jos slucajeva ali ne nalazim resenja sem da se ide preko nekog externog linka za prebacivanje novca koji radi konverziju po PP kursu.

P.S. veceras se vratilo sve u normalu ponovo je kartica vidljiva u transfer fundu. Koliko vidim ovo je u globalu bio problem.

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1521

Sat Sep 28, 2019 16:35 in Ex-Yugoslavia

bizz555 wrote: 1434202
Your work on Job 1434202 has been flagged by the Task Author. Please check your Job History for more details. ovaj zadatak nemojte raditi ostali! trenutno ne radi support od F8 da se pošalje email,ima neki bug kada idete na disputed(flag) kada kliknete pojavi se bug...tako da nisam u mogucnosti poslati im email da objasnim situaciju sa ovim zadatkom na koji sam dobio flag

Idi na Figure Eight uloguj se i dole desno imas Create a Ticket link.Tu se prijavljuju flagovi i sve ostalo.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1638

Sat Aug 31, 2019 04:24 in Ex-Yugoslavia

velezovac87 wrote: Skrill jedino mogu na keš uzet pa zato. Paypal jeste bolji mozda i bez provizije ali u nas banke daju samo mastercard a paypal u BiiH priznaje samo Visu tako da nema bas puno smisla ista osim skrilla koristiti. Ovo su tehnikalije, bukvalno samo mjenjaju headquaters

Ja tebi rekoh da se raspitas malo. Samo Visa ide na PP i nema nikakvih problema. Unikredit,Sberbanka,Nova Banka.... sa tim da Unikredit ne bih birao zbog toga sto salju informacije poreskoj,barem tako su ljudi pisali na Klixu kad je krenula ona halabuka oko haraca. Sledece koliko mi je poznato Skrill dere na proviziju tako da ne vidim apsolutno nikakvu korist od njih sem da njima dobro placas tesko stecen novac.S obzirom da imamo opciju PP bolje ti je da ides na PP ako iole mislis da sebi ustedis. Provizija 0% plus 0% prebacivanje na racun svakog 1 u mesecu.
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jul 13, 2020 08:28:39 EST