Please wait...
HomeForumPosts by pupijevi

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by pupijevi

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1542

Fri Oct 11, 2019 13:09 in Ex-Yugoslavia

1444284 Is This Company A Hotel? (V3) i 1444269 Does This Company Provide Human Resources, Private Security, Or J... daje Major flagove!!!!

Kafana » Post #3409

Sun Oct 06, 2019 20:46 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Hvala pupijevi bro. :D

BTW, da li si imao skoro nesto od onog 'naseg' sto ti i ja imamo povremeno, da nasmejemo nase drugare? :D
(Mis nam ili stalno hvata dvoklik ili ne hvata uopste i sl. i onda se sami 'oprave'. Imala skoro na par dana i samo se 'opravilo' kao i obicno kod tebe i mene. :D )

Haha secam se ali nije mi se desavalo vec dugo tacnije otkako sam presao na "jeftine" modele misonja iliti obicne koji imaju samo levi,desni taster i scroll tockic.

Kafana » Post #3406

Wed Oct 02, 2019 20:56 in Ex-Yugoslavia

Napajanje,baterija,kontakt sa resest dugmetom..... ovo sve sam ja imao kao problem sa restartovanjem masine.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1720

Wed Oct 02, 2019 18:05 in Ex-Yugoslavia

Jel ima jos neko problem sa PP da je izgubio karticu kod transfer funda? Znaci kad se klikne na transfer fund izbacuje samo link a bank a nema kartice.

Prvi put mi se ovo desava a nalazim da ima jos slucajeva ali ne nalazim resenja sem da se ide preko nekog externog linka za prebacivanje novca koji radi konverziju po PP kursu.

P.S. veceras se vratilo sve u normalu ponovo je kartica vidljiva u transfer fundu. Koliko vidim ovo je u globalu bio problem.

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1521

Sat Sep 28, 2019 19:35 in Ex-Yugoslavia

bizz555 wrote: 1434202
Your work on Job 1434202 has been flagged by the Task Author. Please check your Job History for more details. ovaj zadatak nemojte raditi ostali! trenutno ne radi support od F8 da se pošalje email,ima neki bug kada idete na disputed(flag) kada kliknete pojavi se bug...tako da nisam u mogucnosti poslati im email da objasnim situaciju sa ovim zadatkom na koji sam dobio flag

Idi na Figure Eight uloguj se i dole desno imas Create a Ticket link.Tu se prijavljuju flagovi i sve ostalo.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1638

Sat Aug 31, 2019 07:24 in Ex-Yugoslavia

velezovac87 wrote: Skrill jedino mogu na keš uzet pa zato. Paypal jeste bolji mozda i bez provizije ali u nas banke daju samo mastercard a paypal u BiiH priznaje samo Visu tako da nema bas puno smisla ista osim skrilla koristiti. Ovo su tehnikalije, bukvalno samo mjenjaju headquaters

Ja tebi rekoh da se raspitas malo. Samo Visa ide na PP i nema nikakvih problema. Unikredit,Sberbanka,Nova Banka.... sa tim da Unikredit ne bih birao zbog toga sto salju informacije poreskoj,barem tako su ljudi pisali na Klixu kad je krenula ona halabuka oko haraca. Sledece koliko mi je poznato Skrill dere na proviziju tako da ne vidim apsolutno nikakvu korist od njih sem da njima dobro placas tesko stecen novac.S obzirom da imamo opciju PP bolje ti je da ides na PP ako iole mislis da sebi ustedis. Provizija 0% plus 0% prebacivanje na racun svakog 1 u mesecu.

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #445

Fri Aug 23, 2019 18:22 in Ex-Yugoslavia

Niko jos nije prihvacen iz tog dela registracije. Ima i postavljeno pitanje na RF forumu i odgovor je da jos nisu poceli sa prijemom novih clanova a niti se spominje kad ce biti,da stvar bude jos gora ima vec i vise od mesec dana od tog pitanja.

Dakle cekanje do daljnjeg...

Klinika za Tehnicke Probleme » Post #1022

Thu Aug 22, 2019 17:29 in Ex-Yugoslavia

Vraceno nazad! Nastavljamo posao :thumbup:

Klinika za Tehnicke Probleme » Post #1020

Thu Aug 22, 2019 16:45 in Ex-Yugoslavia

Jel jos neko izgubio bedz a nema flag u history? Upravo sam izgubio 3 lvl a nemam flag.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1613

Thu Aug 15, 2019 19:38 in Ex-Yugoslavia

Samo da javim da je uspesno prebaceno na PP :thumbup:

Sad cekamo Payoneer pa da pokusam i tu da uradim cashout.

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #6137

Thu Aug 15, 2019 10:54 in Ex-Yugoslavia

1317890 Identify The Bill Of Lading Number (Cf Revision) na listi u velikom broju!!!

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1598

Mon Aug 12, 2019 19:14 in Ex-Yugoslavia

Samo da javim da su mi vracene pare koje sam pokusao da kesiram na Payooner.

Sad sam poslao na PP pa da vidim dal ce mi to uspeti...

Kafana » Post #3355

Fri Aug 09, 2019 04:38 in Ex-Yugoslavia

Ono kad ustanes rano ujutru jer je vrucina pa ne moze da se spava i naravno kao i svaki tasker odmah sedne za komp da radi....... da radi........da radi........hrrrrrrrrrrrrrrrk

Review Annotated Buildings

........................................

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #6117

Fri Aug 09, 2019 04:36 in Ex-Yugoslavia

1418530 Review Annotated Buildings NOVI ID

:mrgreen:

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1593

Fri Aug 09, 2019 03:17 in Ex-Yugoslavia

velezovac87 wrote: Da, prije sam imao probleme sa transferom sa pp na karticu tako da sam prestao da ga i koristim

Svasta! Evo polako ulazim u 5 godinu i nemam nikakvih problema. PP zakon u odnosu na sve ostale. Raspitaj se malo bolje,vidi druge banke i poseti domace forume.U odnosu na Skrill 1000% bolja solucija,cak i u odnosu na Payoo sto se tice provizija.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1591

Thu Aug 08, 2019 20:24 in Ex-Yugoslavia

velezovac87 wrote:
juzziesmith wrote:
velezovac87 wrote: Navodno payoneer do nedelje, a skrill do 20 augusta., valjda profercera

Hvala za info :thumbup: ,inace kod nas u CG paypall nije dostupan :(

Kod nas je dostupan ali mozes preko nejga samo kupovat, ne mogu apre na karticu sot je strasno, zato smao skrill

P.S. uplaceno i 5 dolara na zaradjenih 50 retroaktivno, bravo ysense, jos nam dajte skrill :D

A? Govoris za PP u BiH???

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1587

Thu Aug 08, 2019 12:59 in Ex-Yugoslavia

velezovac87 wrote: Navodno payoneer do nedelje, a skrill do 20 augusta., valjda profercera

Bolje po njih inace....

Jos mi nema love na Payoo a nit nazad :cry:

Kafana » Post #3342

Sat Aug 03, 2019 09:48 in Ex-Yugoslavia

martin111 wrote: Hej ekipo,

da li je netko "skontao" je li ukinut onaj bonus od 5$ na svakih 50$ odrađenih od zadataka???
Meni se nekako čini da je i to kaputt . . .

Pozz svima

Izgleda da je to proslost.

Sto je najgore ostalo mi nekih 2,5 baka do bonusa... :(

Sad cekamo da vidimo jel ima provizije za transakcije,ako ne bude bilo onda to je to konpenzacija za transakcije. Ali ako bude i tu provizije onda CS iliti YS polako.....

Kafana » Post #3327

Fri Aug 02, 2019 14:47 in Ex-Yugoslavia

Znaci ja i Nole hakeri :lol: :lol:

it's not clixsense! its ysense now. » Post #2

Thu Aug 01, 2019 06:25 in General Talk

And PayPal is as option for cashout
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 14, 2019 22:08:56 EST