Please wait...
HomeForumPosts by macheteklonu

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by macheteklonu

Paypal Alternatif Yöntem » Post #465

Tue Nov 08, 2016 11:29 in Turkish

Arkadaşlar 3 aydır payzaya düzenli ödeme çekiyorum. Yani çekilen para payzaya ortalama bir ayda geliyor. Buna da şükür.

Paypal Alternatif Yöntem » Post #203

Mon Aug 08, 2016 06:34 in Turkish

tallaz44 wrote: Bende 41 dolarlık çektim elime 10.5 tl cektiler payza çok kesiyor pra

payza artık 175 tl ve üstünden kesinti almıyor. birikmesini bekleyin.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #328

Tue Aug 02, 2016 01:32 in Turkish

Quote:macheteklonu wrote:
iki aya yakın zamandır ödememi yollamıyor clixsense. eskiden böyle yapmazdı. hala güveniyorum yollar diye ama bu kadar uzun süre bekleme gerçekten sıkıntı.

Hangi ödeme işlemcisine istediniz? Neteller mı?

payza.

dün ticket attım ve cevap geldi bu sabah gönderiyoruz diye. sanırım uyuya kalıp unutmuşlar bekleyelim bakalım.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #321

Mon Aug 01, 2016 01:32 in Turkish

iki aya yakın zamandır ödememi yollamıyor clixsense. eskiden böyle yapmazdı. hala güveniyorum yollar diye ama bu kadar uzun süre bekleme gerçekten sıkıntı.

Paypal Alternatif Yöntem » Post #71

Fri Jun 24, 2016 05:56 in Turkish

Payza banka transferini açmış sanırım bakiyem 0 olduğu için deneyemiyorum. Hesabı olanlar bir bakabilir mi?

paypal altermatifi » Post #2

Thu Jun 02, 2016 23:59 in Turkish

payza türkiyedeki bankalara direk transfer yapmıyor, banka havalesinden de 15 dolar kesiyor. kredi kartına ödemelerde ise sadece visa seçeneği var.

paypal alternatifi » Post #2

Thu Jun 02, 2016 23:56 in Turkish

payza türkiyedeki bankalara direk transfer yapmıyor, banka havalesinden de 15 dolar kesiyor. kredi kartına ödemelerde ise sadece visa seçeneği var.

paypal alternatifi » Post #1

Thu Jun 02, 2016 00:05 in Turkish

malum paypal kapanıyor ve ben de herkes gibi bir alternatif arıyorum. ilk deneyimim aşağıdaki adersten ulaşabileceğiniz payza(referanslı linktir.)

payzaya üye oldum ve ilk clixsense ödememi buraya dün istedim sonucu buradan paylaşıcam.

Paypal Türkiye den Çekiliyor. » Post #36

Tue May 31, 2016 04:53 in Turkish

Task/Offer (Son Durum) » Post #5035

Mon Mar 16, 2015 15:46 in Turkish

neslie wrote:
@macheteklonu
Kısacası şüpheli ya da yanlış cevaplarından dolayı flag atmışlar işine. Bu, seviyen varsa eğer onu düşürür ve yeni gelecek işleri engeller. Eğer görevi düzgün yaptıysan ticket at, yapmadıysan yine at tabii ki ama eğer salladıysan vs işin zor. İnsanız hata yapabiliriz falan diye yazmıştım bi kere kaldırmışlardı :D

sorular tamamlanmadan görev bitti ve benden mail adresi istedi ben de pencereyi kapatıp görevi tamamladım diye işaretledim. ama bunları anlatacak kadar ingilizcem yok ve nereden ticket atacağımı da bilmiyorum:(

Task/Offer (Son Durum) » Post #5019

Mon Mar 16, 2015 14:48 in Turkish

arkadaşlar aşağıdaki mesajı benim için tercüme edecek ve açıklayak olan var mı . çok teşekkür ederim

Warning for HIT xxxxxxxx Hi xxxxxxxxxx, Your work for job 690200650 has been flagged for review. This could be because your answers did not match another worker, or because something you did during the job was suspicious to our system. You have still been paid due to your good reputation with us, however please be more careful going forward. Our system does make mistakes. If you think we've made a mistake, please submit a dispute at hxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx* and a human will review within one business day. (You can also use this link to view the job.) If we made a mistake, we'll bonus you $0.05 automatically if your dispute is approved. * note: keep this link private, it's just for you and will log you in automatically. Do not share it. Note: Being rejected, flagged or blocked in Rainforest will never affect your standing or score with CrowdFlower. We never report this information back to them, we only use it internally. Rainforest / we-pay-you-fast team ref: xxxxxxxxxx

easy auto reflesh » Post #2

Mon Mar 09, 2015 05:04 in Turkish

task çıkmıyor ki çıksa sömürücez ama.

Task/Offer (Son Durum) » Post #4318

Fri Feb 27, 2015 12:06 in Turkish

aynen 1 saattir yükleniyor

Task/Offer (Son Durum) » Post #4212

Tue Feb 24, 2015 11:46 in Turkish

Find the Rank in United States taskında rakamları 10.000 şeklinde girince cevapları yanlış sayıyor araya (.) koymadan 10000 şeklinde girilmeli. gitti güzelim görev.

Task/Offer (Son Durum) » Post #4094

Thu Feb 19, 2015 13:43 in Turkish

MALESEF VENDOR NAME KISMINDA SEÇENEK GELMİYOR. HATALI TASK
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jan 15, 2021 09:31:29 EST