Please wait...
HomeForumPosts by beachflowers

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by beachflowers

TASK (GÜNCEL) » Post #16768

Wed Jul 26, 2017 10:18 in Turkish

1022396 Image Categorization - Help Us Describe Fitness And Sports Images... 15 verdi.

TASK (GÜNCEL) » Post #16767

Wed Jul 26, 2017 09:54 in Turkish

1032828 Find The Url For Car's Detail Page 16

Find Company Information On Buzzfile » Post #11

Tue Feb 21, 2017 08:16 in Turkish

Buzzfile'da ip'si banlananlar modemlerine reset atmayı denediler mi acaba?

ANKET (GENEL) » Post #3272

Thu Feb 16, 2017 00:15 in Turkish

cihangul wrote: karısmayayaımm dıyorum ama sanırım bir vırus temızlendı ,ama daha gerekecek, o vırusun temızlenmesı ıcın sıkayet mesajı atanlaran bırı benım,ama maalesef sız rahat durmuyorsunuz oncelıkle cok ayıp yaptıgınız baskasının ardından konusmak,bakın eger zekanız yeterse sunu bılmenızı ısyerım clıxsense aynı ıd ve aynı ıp den olmamak suretıyle dıledıgınız kadar hesap acınız diyor bunu aylardır anlamadınız,kısının vaktı ve gereklı techızatı varsa ıstedıgı kadar anket yapabılır bunun kotayla ne alakası var?bınlerce task yapanlar baskasının hakkınmı calıyor?hayır emeklerının karsılıgını alıyor bunu anlamanız neden bu kadar zor?bahsettıgınız kısı butun ankketlerı topluyor dıyorsunuz sızın bunu yapmadıgınız ne malum lucky adıyla acılan tum hesaapları neden ona mal edıyorsunuz ?hem anket toplamak mantıksızlıgı nedır kısıye gelen anketı kısı yapar,burada kımın kac hesabının oldugunu kım bılebır?anket ısı kısmet ısıdır,ısteyen ıstedıgı kadar anket offers yapabılır,bakın bu yaptıgınız terbıyesızlık sızler fake hesap acıp onun altına fake yorumlar yaptınız,birde uzerıne sıkayet ettınız ne oldu?koca bır hiç,kadın asaletınden sızlerle muhatap bıle olmadı kendı kendılerını lagvetti cok kıskanc kısı,onunda arkasaından konusmak iıstemiyorum,cunku sıtede cıddı bır temizlık oldu kalıte geldı sızde bu kalıteyı bozmaya calısıyorsunuz yapmayın,yenınden fıtılı ateslemeyın bunun kımseye faydası olmaz,ısınıze bakın,emınım artık ıdarecı arkadasımız bu tur soylemlere ve tartısmalara ızın vermeyecektır,huzur ve calısmak ısttıyoruz
@readys1
anladınızmı?yoksa sızıde clıxsense ust yonetımıne sıkayet edecegım artık lukcy paranoyasından kurtulun yeter artık gerceken huzur istiyorum

:lol: :lol: :lol: :lol: Allah aşkına bari i harfi kullanın ya.

ANKET (GENEL) » Post #2098

Sat Nov 26, 2016 07:37 in Turkish

Opinion World'de survey var. Tıklarsanız belki yakalarsınız.

TASK (GÜNCEL) » Post #11246

Mon Nov 07, 2016 08:24 in Turkish

capaxa wrote:
beachflowers wrote:
capaxa wrote: Bişey soracağım , daha önce deneyen bilen var mı acaba.Clixsense ile alakası yok ama bilen varsa burdan çıkar bir tek.
Daha önce neo hesabım vardı banlanan , bu kullandığım cf yi orda da kullandım..
Şu an başkası adına yeni hesap açsam ordan , şu an kullandığım cf hesabını orda kullanabilir miyim?
Aynı kanaldan en fazla kaç cf id si açılabiliyor?

Aynı kanaldan en fazla bir tane cf id açabilirsiniz. Dashboard'da edit profile kısmında aynı kanala ait birden fazla cf id görürseniz/görürlerse eninde sonunda banlıyorlar:)

Ama dediğiniz durumda yeniden bir neo hesabı açıp mevcut cf hesabınız ve neobux cf id ile devam edebilirsiniz, bunda bir sorun olmuyor. En azından bende olmadı. Hatta bugünlerde yeni bir hesap (aslında üçüncü) açacağım.

hesabı açtığımda tasklara girdiğimde otomatik daha önce açtığım neo id sini mi seçer , yoksa farklı id verir mi , verirse ne olur? farklı bir maiile üye olacağım çünkü.
mevcut cf id üstünden nasıl açabilrim yani?

Evet açabilirsiniz. Hatta crowdflower'ın destek kısmına 1-2 hafta önce sordum. Özellikle belirttim farklı hesap açıcam, neobux'tan ikinci bir contributor id yaratıp banlamayın beni dedim.

"You are allowed to create another NeoBux Account and link it to your CrowdFlower Account as long as the other NeoBux Account is inactive."

Diğer neobux hesabınız inaktif olduğu sürece yeni bir hesap açıp CF hesabınıza bağlayabilirsiniz şeklinde döndüler. Ama mevcut neobux contributor id yeni hesabına kaç günde bağlanıyor bilmiyorum.

TASK (GÜNCEL) » Post #11244

Mon Nov 07, 2016 08:09 in Turkish

capaxa wrote: Bişey soracağım , daha önce deneyen bilen var mı acaba.Clixsense ile alakası yok ama bilen varsa burdan çıkar bir tek.
Daha önce neo hesabım vardı banlanan , bu kullandığım cf yi orda da kullandım..
Şu an başkası adına yeni hesap açsam ordan , şu an kullandığım cf hesabını orda kullanabilir miyim?
Aynı kanaldan en fazla kaç cf id si açılabiliyor?

Aynı kanaldan en fazla bir tane cf id açabilirsiniz. Dashboard'da edit profile kısmında aynı kanala ait birden fazla cf id görürseniz/görürlerse eninde sonunda banlıyorlar:)

Ama dediğiniz durumda yeniden bir neo hesabı açıp mevcut cf hesabınız ve neobux cf id ile devam edebilirsiniz, bunda bir sorun olmuyor. En azından bende olmadı. Hatta bugünlerde yeni bir hesap (aslında üçüncü) açacağım.

TASK (GÜNCEL) » Post #10556

Thu Jul 07, 2016 14:32 in Turkish

moris34 wrote:

buyrun

Aynen, hepsi farklı task ve sadece quiz modları yapmışsınız. quiz mode'lar için para vermiyorlar. Bir de "help us.." taskları iki task başına 0.01 ödeme yapıyor. O yüzden ödeme alamamışsınız.

TASK (GÜNCEL) » Post #10549

Thu Jul 07, 2016 11:55 in Turkish

Forstemann wrote:
beachflowers wrote:
Forstemann wrote: 929886 Look At Advertisements And Judge Them.

Work mode

95% accuracy

39 tasks completed

8 cents per task

biri rapor ederse banlanırsınız. Reklam yapmak yasak sitede.

kardeşim sence reklam mı yapıyorum yardımlaşmaktan mı bahsediyorum burda şuan her şeyi konuşmak yasak forumda sadece egosunu tatmin eden bir kaç üye kaldı şu kadar kazandım bu kadar kazandım yazan task bittikten sonra paylaşan vs, bak son gelen look u grupta paylaştım hepimiz 40'a yakın yaptık. Sen yardımlaşmayı reklam olarak görüyorsan report edebilirsin ki etmişsindir zaten.

Ablacım senli benli konuşmamaya özen göster lütfen. İki cümle ile uyardım. Uzatma.

TASK (GÜNCEL) » Post #10545

Thu Jul 07, 2016 10:42 in Turkish

Forstemann wrote: 929886 Look At Advertisements And Judge Them.

Work mode

95% accuracy

39 tasks completed

8 cents per task

.

biri rapor ederse banlanırsınız. Reklam yapmak yasak sitede.

TASK (GÜNCEL) » Post #10534

Thu Jul 07, 2016 05:31 in Turkish

moris34 wrote: Merhaba, benim bir sorum olacak. 0 levelim ve 5 tane task tamamladım, sadece 1 task %80 diğerleri yüksek. Sorum şu, hiç bir taskın ödemesini alamadım, bir türlü gelmedi. Hani desem ki doğruluk derecesi düşük neyse ama düşükte değil olayı anlayamadım, neden ücretlerim yansımadı?

tasks sekmesinde my task history kısmında my completed task var, paylaşır mısınız? Oradan daha iyi anlaşılabilir.

Eğer zaten bu 5 taskın hepsi farklıysa, quiz mode'lardan para vermedikleri için ücret alamamışsınızdır.

TASK (GÜNCEL) » Post #10533

Thu Jul 07, 2016 05:23 in Turkish

Benim de iki kuzen ilkinden 75'er tane yapmış, ikincisinden 25 tane.

İzmir'deki yeğenim 64 adet yaptığını belirtti.

Eşimin küçük kardeşi de 44 tane yaptığını iletti.

TASK (GÜNCEL) » Post #10510

Tue Jul 05, 2016 09:48 in Turkish

.

TASK (GÜNCEL) » Post #10496

Sat Jul 02, 2016 07:33 in Turkish

927792 Compare Pairs Of Images

0,01 ama accuracy yükseltme için ideal.

TASK (GÜNCEL) » Post #9931

Fri May 27, 2016 02:05 in Turkish

capaxa wrote: 914517 Beurteilen Sie Die Relevanz Von Zeitungsabschnitten
914518 Beurteilen Sie Die Relevanz Von Zeitungsabschnitten

Almanca sigara yasağı taskı , önceki sayfalarda açıklama var bunla ilgili

914517- 59 tane

914518- 31 tane

Yavaş yaptım nolur nolmaz diye

TASK (GÜNCEL) » Post #9927

Fri May 27, 2016 00:05 in Turkish

Rainforest'ta linkin yanına direkt kopyalama tuşu koymuşlar. Güzel olmuş.

TASK (GÜNCEL) » Post #9923

Thu May 26, 2016 11:40 in Turkish

mavis34 wrote: English Sentiment Of Tweets 1 bunun limiti kaçtı? 300deyim daha yarına belki biter ona göre yapıcam

Başlarda 707ydi. Bende 682'de bitti ama.

TASK (GÜNCEL) » Post #9867

Tue May 24, 2016 10:27 in Turkish

mavis34 wrote: English Sentiment Of Tweets

yeniden açıldı fixlenmiş sanırım süper oldu bu ama accuracy 78 ven en ufak bir hatada gümleyecem sanırım 70 80$ lik task

Aynen benimki 79dan 93e çıkmış.

TASK (GÜNCEL) » Post #9864

Tue May 24, 2016 07:03 in Turkish

capaxa wrote: 913220 Beurteilen Sie Die Relevanz Von Zeitungsabschnitten

Yenisi geldi

RF sağolsun iki tane yapabildim :clap:
0,12 iyi para.

TASK (GÜNCEL) » Post #9778

Fri May 20, 2016 04:32 in Turkish

serkangurdal wrote:
beachflowers wrote: günü 62$ ile kapatıyorum, daha yapılacak çok task vardı ama yarın iş başı. Çok fena dalmışım. Herkese bol kazanç.

merhaba günü 62 dolarla kapatan birisi neden premium olmadı ki bonus olarak 10 dolar alırdınız premiumun yarısından fazlasını çıkarmıştınız. Bence hata yaptınız

Clixsense'te yapmıyorum taskları normalde. Bu hafta iki üç tane task sadece buraya özel geldi. O yüzden. Dün de 40$ clixsense 22$'de diğer siteden geldi zaten.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jan 26, 2021 23:53:39 EST