Please wait...
HomeForumPosts by doe_rae_me

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by doe_rae_me

Duza Zmiana » Post #176

Tue Aug 13, 2019 18:28 in Polish

valerie wrote:
Diszeeyos wrote: Kiedy będą wreszcie inne metody płatności? Np. payooner, skrill ,tango card? :)

No one knows an exact date for sure. But they did say they will implement them.

Na pewno nikt nie zna dokładnej daty. Ale powiedzieli, że je wdrożą.

To niech wdrażają. Wypłacam swoje marne 50$ i uciekam z tego serwisu. Nic tu po mnie.

Duza Zmiana » Post #108

Wed Aug 07, 2019 15:53 in Polish

Czekam na skrilla, zlecę wypłatę i trzeba się zwijać. Już dawno Clixsense zaczęło się psuć. Mam jedynie nadzieję że uda mi się wypłacić zarobione pieniądze.

Rainforest taski - zmiany » Post #1

Wed Apr 11, 2018 13:28 in Polish

Witam serdecznie. Trochę mnie tutaj nie było i widzę zaszły zmiany na rainforest. Z tego co się orientuję, dotyczy to wypłaty środków. Został wprowadzony paypal a w przyszłości także skrill. Niemniej jednak, przed użyciem takiej opcji należy podpisywać jakieś umowy... Z tego co widzę to nawet jakaś umowa dotycząca podatków z USA. Czy ktoś z Was orientuje się jak to w ogóle uzupełnić? Wpisywać tam fałszywe dane i nie bać się żadnych konsekwencji ?

Max ilość tasków » Post #2

Wed Aug 02, 2017 17:46 in Polish

Każdy task ma ograniczoną liczbę. Możesz dodać auto odświeżanie strony do przeglądarki i odświeżać taska, czasami pojawiają się takie dodatkowe, extra :) Ale jak już osiągniesz maksymalny limit to koniec. Musisz czekać na kolejny zestaw o innym numerze ID.

Ankiety » Post #8956

Tue May 23, 2017 16:13 in Polish

Nie mam żadnego ludzika :D Biała strona. Czyli chyba jakiś błąd... Dziękuję tak czy inaczej za pomoc

Ankiety » Post #8954

Tue May 23, 2017 15:59 in Polish

Ankieta o alkoholach... Pojawia się opis alkoholu i tekst: Proszę zapoznać się z koncepcja dotyczącą napoju alkoholowego i wskazać swoje odczucia. Klikając dalej nic nie ma, nie reaguje w ogóle... Co w takim przypadku zrobiliście?

Ankiety » Post #8612

Wed Apr 19, 2017 16:19 in Polish

basiulka1812 wrote: Nie wiem o co chodzi z tym Speak up,ale w ogóle nie łączy mnie na laptopie. Przez telefon działa. Czy to wina AdBlock? Ktoś ma jakiś pomysł?

Dodaj Clixsense do wyjątków w AdBlock-u, niekiedy blokuje różne rzeczy w ankietach i nie da się przez to uzupełniać.

Task Alert! » Post #2587

Wed Apr 19, 2017 14:44 in Polish

Żadna flaga. Nigdy nie ma obiecanego maximum. Nie raz już robiłem taski gdzie np limit był 20 i załóżmy po 15 koniec. Możesz pobrać "check 4 changes" i odświeżać stronę co chwilę na ekranie taska, czasem zadziała i pojawia się nowe zadanie. Możliwe że to maksimum jest takie orientacyjne.

Ankiety » Post #8609

Wed Apr 19, 2017 10:37 in Polish

33 centy za ponad 20 min klikania w ankiety? ja nawet tego Speak Up nie sprawdzam bo to jest wyzysk. Sami dajemy im się wykorzystywać. Aaa i ta ankieta o materiałach ściernych, klejach, była parę dni temu chyba za 0.85$. Jak widzę zaproszenie gdzie jest 10-40 centów za 20-30 min to od razu wyłączam. Niech dymają sobie kogoś innego ale nie nas.

Alternatywa PayPal » Post #300

Tue Apr 18, 2017 11:52 in Polish

Taaa, Clixsense scam :D I co jeszcze? Może zgarną Waszych parę dolarów i zamkną biznes? Ludzie trochę pomyślunku.... Cały czas płaca za daily checklist bonus, cały czas płacą 5$ za uzbieranie 50$, cały czas płacą za cotygodniowy konkurs za zrobienie największej liczby tasków. Oni nie mają problemów z pieniędzmi! Mają ich wystarczająco dużo. Za każdą ankietę zrobioną przez nas dostają pieniądze. Pomnóżcie sobie to razy liczbę użytkowników z całego świata. Podobnie jest z taskami, za to tak samo dostają kasę. Do tego dochodzi rainforest na którym biorą 30% co jest także wielką sumą. Reklamy wideo (w innych państwach bo u nas ich nie ma), reklamy. I Wy jeszcze gadacie o tym że to koniec Clixsense? No może dla Was ;) Nie pasuje to droga wolna, mniej ludzi - więcej ankiet dla pozostałych :)

Alternatywa PayPal » Post #288

Mon Apr 17, 2017 14:12 in Polish

Pytanie do tych, którzy zamawiali kartę przedpłaconą skrilla: jak został dostarczony list? W skrzynce na listy? osobiście listonosz przyniósł do domu za potwierdzeniem? W ogóle to było przesłane pocztą polską? ;) Pytam bo może mnie nie być wtedy w domu i nie wiem czy się martwić odbiorem czy nie :D

nie moge wyplenic zadnej ankiety » Post #5

Sun Apr 16, 2017 15:40 in Polish

Pewnie pada magiczne pytanie: Czy Ty, lub ktoś z Twojej rodziny pracuje w jednej z poniższych branż :D

nie moge wyplenic zadnej ankiety » Post #3

Sat Apr 15, 2017 09:37 in Polish

Zakładka Surveys i po prawej stronie masz surveys profile. Jak nie możesz znaleźć to CTRL+F i wpisz surveys profile - zaznaczy Ci się na zielono. Uzupełniasz profil swoimi danymi, dajesz zapisz. Powinnaś mieć dużo ankiet bo widzę flaga UK.

Ile dziś zarobiłeś? » Post #34

Fri Apr 14, 2017 11:32 in Polish

Wafelu szczerze gratuluję :D Ja po 24 miałem już dość tego tłumaczenia. Jeżeli pojawiają się normalne teksty z rozmów czy np z forum to bez problemu idzie to przetłumaczyć. Ale gorzej jak już pojawi się tekst o fizyce, komunizmie, wykresach matematycznych. Wtedy ślęczę nad tym jak nad chińskim :D Dlatego zrobię tyle ile da rady i koniec. Fajna kasa za taki task, niestety nie zdarzają się one zbyt często dlatego trzeba korzystać.

Niemniej jednak podziwiam, że zrobiłeś 93 taski w ciągu 2 dni :D

Alternatywa PayPal » Post #277

Sat Apr 08, 2017 17:35 in Polish

Katoo28 wrote: Nie dostałem żadnego kodu, a czy mogę teraz te 8$ przelać z powrotem na clixsense ? Bo widzę że paytoo jest nie opłacalne.

Nie, nie możesz.

Wasza strategia - na co stawiacie? » Post #6

Fri Apr 07, 2017 15:58 in Polish

No na tego testera to trzeba było się załapać grubo ponad rok temu. Obecnie nie ma żadnej rekrutacji. Mój kolega czeka już prawie rok i nic. Ani widu ani słychu. Także na razie nie ma co sobie zaprzątać tym głowy jeżeli nie należycie do grona testerów bo nie zapowiada się żeby cokolwiek się zmieniło.

Wasza strategia - na co stawiacie? » Post #2

Fri Apr 07, 2017 10:37 in Polish

Jak dla mnie to za dużo roboty przy poleconych. Większość i tak nie chce klikać, ma gdzieś ankiety bo poświęcenie 15min na ankietę to za dużo za 85centów... Każdy by chciał kasę ale robić to się nikomu nie chce ;) Poza tym clixsense jest już ponad 10 lat z nami więc ciężko o kogoś nowego :) Także u mnie to odpada.
Przeważnie opieram się na taskach, głównie te z rainforest... Jest to męczące bo fajne pojawiają się dopiero późnym wieczorem no ale kasa przyzwoita. Oczywiście każdą ankietę zrobię jak się tylko trafi :) Lista bonusowa wyklikana za każdym razem + konto premium. Co razem daje dobre kieszonkowe :)
Klikanie w reklam? Odpada, 6 reklam do bonusu i wystarczy.

Wypłaty » Post #866

Thu Mar 30, 2017 16:13 in Polish

Sporo. Dlatego lepiej wziąć kartę przedpłaconą, której koszt wyjdzie niecałe 4zł za miesiąc i płacić nią w sklepach. Różnica w kursie będzie taka jak na paypalu czyli około 12gr a nie przy przewalutowaniu na skrillu około 16-18gr.

Wypłaty » Post #858

Thu Mar 23, 2017 18:13 in Polish

A no to trzeba przyznać że kurs beznadziejny. Na paypalu różnica była przeważnie w granicach 12gr. A tutaj widzę 16. W takim razie zakładam konto w USD :) Dziękuje borzyszkowski

Wypłaty » Post #856

Thu Mar 23, 2017 16:14 in Polish

Borzyszkowski, w jakiej walucie wypłacałeś kasę? W PLN ? Jeżeli tak to po jakim kursie Ci wymienili ?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 21, 2019 10:44:06 EST