Please wait...
HomeForumPosts by Turkuaz24

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Turkuaz24

ANKETLER » Post #3778

Tue Jun 18, 2019 12:48 in Turkish

CINT tüm anketlerin parasını geri alıyor bu kaçıncı oldu artık vallahi yeter yahu

ANKETLER » Post #2442

Fri Mar 22, 2019 15:30 in Turkish

Anketlerde bir sorun mu var son zamanlar hiç yapamadım neredeyse, sürekli atmaya başladı saçmalık oldu iyice, bir de yaptığım anketin parasını aradan 1 - 2 hafta geçince geri alanlar oluyor, gerçekten rayından çıkarıyorlar işi

1 AYDA 26.63$ » Post #3

Fri Nov 23, 2018 01:41 in Turkish

akinfurkan wrote: Merhaba arkadaşlar bugün itibariyle ilk ayımı doldurmuş bulunmaktayım :thumbup:

Gördüğünüz gibi ben hiç task yapmadım neredeyse. Fazla zamanda harcamadım sitede. Buna rağmen bir ayda 26$ yaptım :) Şunu rahatça diyebilirim ki ayda en az 30-35$ rahatlıkla yapılabilirmiş :clixsense:

task yapmadan nasıl kazandınız, çünkü anketlerin büyük çoğunluğu kabul etmiyor, başka da pek yöntem yok

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #267

Thu Nov 08, 2018 14:08 in Turkish

pure spectre yazdım bunu bir kenara

One More Step » Post #3

Wed Oct 31, 2018 06:33 in Turkish

abaddonn_03 wrote:
Turkuaz24 wrote: Merhaba arkadaşlar siteye girişte sign den sonra ''one more step'' diye bir robot doğrulaması istiyor. Siteye farklı Ip ler kullanarak giriş yaptım ancak bu tekrar çıkıyor. Bunu yaşayan var mı aranızda ya da bunun sebebi sizce ne olabilir ?

Aynısını bende bugün sabah saatlerinde yaşadım birkaç sefer. Pek umursamadım açıkçası..

Umarım sorun sadece siteyle alakalıdır ve düzelir. Çünkü daha önce bununla alakalı olarak internet üzerinde bazı hesaplarım kapatılmıştı. Çünkü sistem sizi bilgisayarınızı robot olarak değerlendiriyor. Şuan pc de bir virüs taraması yapıyorum. Umarım düzelir, bu hiç hoşlanmadığım bir durum

One More Step » Post #1

Wed Oct 31, 2018 06:12 in Turkish

Merhaba arkadaşlar siteye girişte sign den sonra ''one more step'' diye bir robot doğrulaması istiyor. Siteye farklı Ip ler kullanarak giriş yaptım ancak bu tekrar çıkıyor. Bunu yaşayan var mı aranızda ya da bunun sebebi sizce ne olabilir ?

Skrillden Bitcoine ? » Post #1

Thu Aug 30, 2018 11:08 in Turkish

Arkadaşlar Skrill, btc ye aktarma yapılabilen bir özellik getirmiş deneyen var mı ? Kesinti sabit mi ? Payza gibi masrafsız bu şekilde kullanabilecek miyiz ? Bilgisi olan varsa belirtirse seviniriz. :thumbup:

Skrill Ödeme » Post #5

Tue Aug 14, 2018 15:17 in Turkish

hopelessbiri wrote: Afedersiniz ben daha yeni sayılırım, bilmediğim için soruyorum lütfen yanlış anlamayın. Ödeme yöntemi olarak neden Tango yada Payoneer değil de Skrill'i iseçtiniz?..

Payooner 50 dolar olunca çekim yaptırıyor acil ihtiyacım olduğu için beklemek istemediğimden skrill seçtim ve Tango card ı çok araştırmadım. Aslında kısa bir zaman öncesine kadar Payza vardı ve bitcoine aktrıyorduk ve neredeyse pek kesinti olmadan parayı alıyorduk ama Payza kapatıldı. Ama tabi bu seçeneklerde tabiki olabilir. İyice bir araştırın size uygunsa onları tercih edin. Skrill gerçekten acımasız 40 lira kesinti mi olur 15 - 20 alsın bari en azından

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #97

Tue Aug 14, 2018 12:28 in Turkish

Biraz önce simplico anketi sonuna kadar tamamlattı sonra ücreti ödemedi we sorry yazdı. Saçmalık bu yaptıkları

Skrill Ödeme » Post #2

Tue Aug 14, 2018 10:06 in Turkish

Turkuaz24 wrote: Yaklaşık 1 haftayı geçti ancak hala skrill e ödeme gelmedi. Ne kadar sürüyor bilen var mı

Ödemem geldi ancak 170 lira içinden Skrill tam tamına 40 tl kesinti yaptı şaka gibi.

Skrill Ödeme » Post #1

Mon Aug 13, 2018 07:25 in Turkish

Yaklaşık 1 haftayı geçti ancak hala skrill e ödeme gelmedi. Ne kadar sürüyor bilen var mı

CİNT Anketlerine Dikkat!!! » Post #4

Wed Jul 04, 2018 07:24 in Turkish

Benim başıma bir kere gelmişti ama anketi pek dikkat etmeden yapmıştım o sebepten geri almışlardı. Bundan dolayı olabilir mi sizinde başınıza gelen ? Çünkü aralarda bazı sorularda özellikle şunu işaretleyin diye seçenekler koyabiliyorlar anketi yapandan emin olmak için.

konu yok » Post #2

Sun Jul 01, 2018 09:42 in Turkish

delete

konu yok » Post #1

Sun Jul 01, 2018 05:24 in Turkish

delete

Skrill enpara uyarı! » Post #6

Sun May 13, 2018 01:13 in Turkish

Skrillden direk bankaya çekip sonra enparaya aktarma daha iyi olabilir mi

Doların Yükselmesi » Post #3

Fri Apr 13, 2018 03:55 in Turkish

Ülkemiz için kötü bir durum ama hem iç hem de dış sebepler sorgulanmalı ve üzerinde düşünülmeli.

Doların Yükselmesi » Post #1

Fri Apr 13, 2018 03:46 in Turkish

Bitcoin yerine dolar alalım mı ne dersiniz malum 4 ü geçti gidiyor. :lol:

Figure Eight Login Sorunu » Post #12

Sat Apr 07, 2018 12:30 in Turkish

Sonunda giriş yaptım. Benim sorun şundan kaynaklanmış hiç farkında değilim ; Kullandığım facebook adresinde 2 mail kayıtlıydı kendiliğinden diğerine geçmiş onu görünür yapıp girince oldu.

TASK GÜNCEL! » Post #239

Tue Apr 03, 2018 16:07 in Turkish

ikho wrote: uğraşmayın peşpeşe 10 kere basın facebook ile bağlanana sayfa açılıyor

sürekli basınca bu çıkıyor: Server Error
If you believe that this is an error, contact us at our support forum.
Please include the current URL (web address) in your message.

TASK GÜNCEL! » Post #237

Tue Apr 03, 2018 15:44 in Turkish

FIRAT7 wrote: make.figure-eight.com/sessions/new
bide bunu deneyin.. mail şifre kombinasyonuyla

valla task çözmuyoruz bunla ugrasiyoruz he

Olay arapsaçına döndü, hep face ile giriş yaptığım için mail şifre denerken şifreyi unuttuğum için değiştirme yaptım mail kutuma gelen linkten yeni şifre oluşturdum ve öyle tekrar giriş yaptım şimdi de karşıma şu yazıyı çıkarıyor :

You signed up for a Contributor account and are attempting to access the Customer platform.

Gülermisin ağlarmısın vaziyeti :roll:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 14, 2019 23:55:43 EST