Please wait...
HomeForumPosts by incomehomejob

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by incomehomejob

Kafana » Post #3443

Sat Dec 28, 2019 06:21 in Ex-Yugoslavia

Evo otvorila sam ja, opet izvinjenje za kasnjenje. :(

Nismo do sada nista propustali, pa sam zato otvorila, makar i sa par dana zakasnjenja. :)

Sretan Božić » Post #1

Sat Dec 28, 2019 06:19 in Ex-Yugoslavia

Čestit i Blagoslovljen Božić svima. :xsmile:

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1560

Sat Dec 28, 2019 06:15 in Ex-Yugoslavia

Nema na cemu. :)

Kada si im poslednji pu pisao? Pitam, da bismo napravili raspored, tj. da ne preteramo. :)

Takodje, ako ti nije bzvz, napisi mi ovde otprilike, samo opisno, sta si im pisao do sada, da se ne ponavljamo.
Takodje, ako si za, mogu ja da ti sastavim ako hoces.

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1558

Thu Dec 26, 2019 05:55 in Ex-Yugoslavia

Drago mi je Mprof i biz555 da je sve ok. :)

Da li ima neko ko ima probleme sa flag-om ili deaktivacijama, ako mogu da pomognem?

(Izvinjenje sto kasnim. :( )

Kako doci do referala » Post #109

Thu Dec 26, 2019 05:36 in Ex-Yugoslavia

Da je bump-ujem da bude prva ispod svih Sticky.

Kako zaslužiti, kratka navodila » Post #2

Thu Dec 26, 2019 05:31 in Ex-Yugoslavia

Prvo dobro dosla. :)

Ne otvaramo nove teme ovde na forumu, molim te, iskoristi postojece, na pr. Pitanja i Savjeti, Ako moze odgovor za pocetnika i slicne.

(Vidim da se nisi logovala jos od postvljenog pitanja, pa ne znam da li ces ovo da vidis.)

Topic locked.

Kafana » Post #3442

Thu Dec 26, 2019 05:26 in Ex-Yugoslavia

velezovac87, da li mozes, molim te da otvoris novu temu da mogu da je 'zalepim' kao Sticky?

(Izvinjenje svima sto kasnim. :( )

Kako doci do referala » Post #108

Wed Nov 20, 2019 07:51 in Ex-Yugoslavia

Ponovo se samo-zakljucava, pa da probam da je bumb-ujem iznad zakljucanih.

Porez na zaradu i W-8BEN tax form » Post #2

Mon Nov 18, 2019 16:10 in Ex-Yugoslavia

Mi ne otvaramo nove teme na forumu.

Molim te, prebaci pitanje u temu Platni procesori ili Pitanja i savjeti.

topic locked.

Kafana » Post #3427

Mon Nov 18, 2019 16:05 in Ex-Yugoslavia

Dobro vece/jutro svima, samo da se 'zapljunem' i da ze prvenstveno izvinim svima. :(

Trebace mi par dana da udjem u fazon-icsitam sve i onda sam ponovo operativna. :)
Jos jednom izvinjenje svima. :(

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1540

Sat Oct 05, 2019 05:59 in Ex-Yugoslavia

Juuupiii za sve skinute flag-ove kolge! :D :clap: :thumbup:

RichKoko, mozda je tebe zakacio onaj bug, sto se desavao ranije, da skinu flag, ali iz nekog razloga to sistem ne odradi.
Sacekaj da prodje vikend, pa im pisi, to je moje misljenje, ne znaci da sam u pravu. :) Ranije su morali 'rucno' da skidaju kada se to desi, ali da bi skinuli mora da im se prijavi problem prvo, to mi je poenta.

Ako moze odgovor za pocetnika » Post #144

Sat Oct 05, 2019 05:57 in Ex-Yugoslavia

Samo strpljivo, bice, ja sam optimista. :D

A deluje mi po tvojim pozitivnim postovima da si i ti, tako da ne brini, optimisti imaju srece. ;)

Ako moze odgovor za pocetnika » Post #140

Thu Oct 03, 2019 19:13 in Ex-Yugoslavia

Pored svakog ID i naziva Taska u History, na kraju reda, ima crni kruzic ako ne ulazi u GA, tj. ne ulaze u 'napredovanje'. :D

Na zalost je lutrijskog tipa i zavisi iskljucivo od TA i/ili F8 da li ce ulaziti neki task u GA ili ne.

Kafana » Post #3407

Wed Oct 02, 2019 20:05 in Ex-Yugoslavia

Hvala pupijevi bro. :D

BTW, da li si imao skoro nesto od onog 'naseg' sto ti i ja imamo povremeno, da nasmejemo nase drugare? :D
(Mis nam ili stalno hvata dvoklik ili ne hvata uopste i sl. i onda se sami 'oprave'. Imala skoro na par dana i samo se 'opravilo' kao i obicno kod tebe i mene. :D )

Kafana » Post #3405

Wed Oct 02, 2019 15:39 in Ex-Yugoslavia

Izvinjenje svima ako deluje da sam manje aktivna po pitanju resavanja problema na vasim nalozima. :(

Razlozi za moju 'manju aktivnost':

- pominjali sam da mi masina pravi probleme i da se gasi
- proverila sam sve, nije pregrevanje, hvala za savete koje ste mi dali
- i dalje se gasi, tako da me prekida u pola pisanja ma kog posta, bez ikakvog vremenskog obrasca koji mogu da uocim
- imam novu masinu spremnu samo za ovaj forum, to je bila ideja za by-pass ovog problema, medjutim, obzirom na martovski dodatni Ugovor koji su trazili da potpisemo, kao i na njihovo dosadasnje ponasanje, ne dam im pristup ni jednoj masini osim ovde gde vec imaju

'Resenje mi je, za ovu situaciju koja se trenutno desava, da postujem odmah posle recenice-dve, u smislu dok oni ne pokazu dobru volju da pocnu da brinu o nama i nasim nalozima.

Ignorisite gomilu edit-a u mojim postovima, znate da ne editujem moje postove, sto je ocigledno po broju slovnih gresaka. :D
Medjutim, ovo mi otezava 'kopanje' po forumu da mogu da vam dam efikasnije i efektnije odgovore i da mogu da pisem duza objasnjenja u jednom dahu, kao sto sam do sada.

Izvinjavam se jos jednom.

Kafana » Post #3404

Wed Oct 02, 2019 14:32 in Ex-Yugoslavia

Zao mi je Idjosko. :(

Nadam se da ce stvari da se promene i da ce, ko god to bio, da se 'prizove svesti' i pristupi ovoj tranziciji promene vlasnistva drugacije.

Pominjali smo ti i ja ranije deo o referalima i bavljenju tim delom profita, gde sam ja neko ko nema pojma o tome, ali sam puno razmisljala od 1. avgusta o vama koji ste u toj grupi clanova koji se intenzivno bave, sto ti kazes, pasivnom zaradom.
Deluje mi, ne znaci da sam u pravu, da vi imate najbolji 'pogled' na sveukupnu razliku izmedju perioda pre 1.-og avgusta i posle.

Prijavite bug-ove ovde » Post #81

Tue Oct 01, 2019 21:38 in Ex-Yugoslavia

dujkickristina wrote: Hvala, bila sam ovde I pre dok je bilo pod drugim imenom. Nisam ulazila neko vreme pa je izbrisan stari nalog.

"Uopste" je vezano samo za ankete.
Prikaze mi da imam 3,4 ankete. Kad hocu da udjem na njih krene da ocitava I vrati me na home page ys.
Dok je htelo da mi otvara ankete odradila sam ih bar jedno 15. Nije od njih mi se ne belezi kao complete iako jeste, a racuna mi se samo klik na njih. Sve ankete su bile 1.51 bez crvene zastave.
Taskovi su proradili. Sad mi prebacuje cente na ys I ne izbavuje mi da je iskteklo. (zalila sam se njima)
Da njihov sat na stranici, desavalo se par puta da odradim task pre isteka vremena I kad kliknem na submit izbaci mi stranicu vreme je isteklo.

Znam ja kako funkcionise sve ovo. Zato sam I pisala ovde, posto vidim da ti to prijavljujes.

Hvala puno, izvini sto sam te gnjavila za detalje, bilo je iz najbolje namere. :)

Probacu da proverim ovo za Ankete i da prekopam po forumu da vidim da li ima slicnih problema, pa ti javljam. :)

Ovo sa brisanjem starog naloga ranije kod CS nije moglo, tj. nije bilo preporucljivo zbog banovanja. Kod njih u sistemu je sve ostajalo, cak i ako pise korisniku da je nalog deaktiviran, samo im se napise tiket ili mejl sa istog mejla i oni reaktiviraju.
Ako ti se ovo desilo i sa F8, moj predlog je da im napises to, da ne bi slucajno sistem lose odreagovao i 'prepoznao' IP ili ime ili mejl, ... kao dupli nalog.
Sto se tice yS, ne znam da li ovaj gore pomenuti sistem vazi, da sve podatke zadrzavaju i da uvek samo reaktiviraju nalog.

Ako moze odgovor za pocetnika » Post #138

Tue Oct 01, 2019 21:33 in Ex-Yugoslavia

:)

Nije greska, ne brini, ok su obe teme i hvala jos jednom sto brines gde se sta postuje. :)

Sretno sa taskom. ;)
Ako treba ma kakvo objasnjenje u vezi ma cega, uvek pitaj nas, mi 'matorci' cesto kazemo - bolje da se pita nego da se 'zbrlja'. :D

PITANJA I SAVJETI » Post #544

Mon Sep 30, 2019 20:17 in Ex-Yugoslavia

Prvo dobrodosla. :)

Da li si proveravala da li su ti svi lvl-i tu?
Da li imas ostale taskove na listi za taj lvl, tj. da li samo taj pravi problem?

Ako moze odgovor za pocetnika » Post #135

Mon Sep 30, 2019 19:13 in Ex-Yugoslavia

Prvo dobrodosao/dobrodosla na forum. :)

Na zalost, ne mogu da ti pomognem oko ovoga, post je za dobrodoslicu. :)

Javnuce se kolege i objasnice ti kako da se snadjes sa taskom. :)

P.S.
Hvala puno sti si izabrao/la ovu temu. ;)
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Feb 20, 2020 00:55:46 EST