Please wait...
HomeForumPosts by kara06

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by kara06

REQUIREMENTS hakkında bilgi verir misiniz? » Post #2

Thu Jan 28, 2016 08:50 in Turkish

drtyson wrote: REQUIREMENTS kısmı var profilime girdiğimde sağ tarafta görünüyor. Bütün maddelerde tik görünüyor. Total earned: 2.234$ diyor. Bu kısım neyi ifade ediyor? Alacağım 2 dolar mı var acaba yoksa 2 dolar bonus mu vermiş bana? Acaba 2 dolar alacaksam nasıl alacağım?

Bütün maddelerde tik var dediğin yer günlük checklisttir. Bunları tamamlarsan günlük bonus kazanırsın. Total earned: 2.234$ yazan yer günlük checklisti tamamlamandan elde ettiğin toplam bonusu (şuana kadar kazandığın ücreti) gösteriyor. Bunun hemen üzerindeki Your bonus is currently standing at: gün içerisinde elde ettiğin bonustur. Bu bonus ertesi sabah hesabına aktarılır.

TASK (GÜNCEL) » Post #3811

Fri Jan 15, 2016 06:37 in Turkish

Frozenhill wrote: Gitti yine

Ters köşe yaptı. Hevesimizi kursağımızda bıraktı :D

TASK (GÜNCEL) » Post #3809

Fri Jan 15, 2016 06:29 in Turkish

850481 Split Out This Name Into First Name, Last Name, Middle Name, And Title level_2 $0.03 497

görev tekrar çıkmış. Basit bir görev. Örneklere bakararak istenilen şablonu sorularda uygulamanız yeter. Dün 250 de kalmıştım. Sonuna kadar yaptıracak gibi :D yapabildiğinizi yapın doğruluğuda etkilediği için istatistikleriniz için çok faydalı olur. ;)

CINT anketleri » Post #70

Sun Jan 10, 2016 07:59 in Turkish

bertman73 wrote: Hocam anket konusunu siliver sana zahmet, onlar paylaşılmıyor.

Arkadaş anket giriş bilgisi/anket içeriği/markası ya da yapılış yolunu mu söylemiş. Önemli olan kişisel anket bilgileri ve anket içeriği paylaşılmaması. Bu kadar şeyden bişey olmaz. Milleti korkutmayın bu kadar sonra şu sistemde anket var diye bile mesaj bulamazsınız :lol:

TASK (GÜNCEL) » Post #3403

Sat Jan 09, 2016 06:30 in Turkish

kara06 wrote: Olan olmuş artık uzatmasanız. Konunun kilit olması önemli değilde burda herkes birşey kazanmaya çalışıyor gereksiz mesajlarla sayfalar şişiyor. Sonra aradığımız şeyi bulamıyoruz.

İkinizde mesajlarınızı editleyinde gereksiz yere tartışmaya katılan olupda uzayıp gitmesin ;)

Olay nerden nereye kimden kime atladı. Boşuna söylememişim bildiğimiz birşeyler varmış demekki. :D

TASK (GÜNCEL) » Post #3386

Sat Jan 09, 2016 04:59 in Turkish

Olan olmuş artık uzatmasanız. Konunun kilit olması önemli değilde burda herkes birşey kazanmaya çalışıyor gereksiz mesajlarla sayfalar şişiyor. Sonra aradığımız şeyi bulamıyoruz.

İkinizde mesajlarınızı editleyinde gereksiz yere tartışmaya katılan olupda uzayıp gitmesin ;)

TASK (GÜNCEL) » Post #3380

Sat Jan 09, 2016 04:39 in Turkish

Y_orgun ortalığı germek için söylemiyorum ama burda hatalı olan sensin. Mesajından 5-6 dakika sonra sitem etmişsin. Birincisi kimse cevap yazmak zorunda değil, 2. senin mesajını gören olmamıştır yada görenlerde görevle bilgisi olmayabilir. Sırf bu görevle ilgili benim 3-4 tane örnek verdiğim mesajım var. Bir zahmet arama butonunu kullanıp aramayı denemiş olsan bulma ihtimalin yüksekti. Hepsini geçtim görev türkçe anlatım türkçe istenilen dilbilgisi özne-nesne-yüklem ilişkisi bunda daha ne kadar yardım edilebilir.

Bu mesajlardan fikir edinebilirsin görevle ilgili. Post #3043 Post #3012

TASK (GÜNCEL) » Post #3256

Fri Jan 08, 2016 05:59 in Turkish

mess38 wrote: 847670
Rate Relevance Of Image Tags - More Work

Bu tasktan major flag yedim yuh artık bu kadar

Geçmiş olsun. Görevde %80 nin altına düştümü expelled oluyorsun. Ben 15 tanede %79 ile expelled oldum. Cevaplarda birbirine yakın olduğu için sıkıntılı. İlk çıktığında level 3 tü şimdi leveli 1 e çekmişler. Aldatmaca bir görev olduğu belliydi. Sonra haksız yere flag alıyoruz. İşin yoksa kontrol edilene kadar bekle dur emeklerimize yazık oluyor. Milleti engelleyeceklerine bu görevleri sisteme yollayan kişileri engellesinler. :D

TASK (GÜNCEL) » Post #3244

Fri Jan 08, 2016 01:35 in Turkish

seboc58 wrote: merhaba arkadaşlar cevaplarsanız sevinirm ben yeniyim burada 4 tane task görevi yaptım sırasıyla 60-33-80-63 oranda ama dolar olarak hesaba hiç yansımadı ne zaman yanısıyacak ya da yansımaması normal midir ?

Çoğu görevde ilk soru çalışma modu (Quiz Mode) oluyor. Yani ücreti ödenmiyor. Üstelik siz 0 level olduğunuz için (0 level görevlerin çoğunda) görev ücreti alabilmek için devam ettiğin görevde 2 tane yapman lazım. Yaptığın görevde çalışma modunuda eklersek ilk ücret için 3 görev yapmak zorundasın. Yani sen sadece çalışma modlarını yapmışsın ve 3 ünde başarısız olmuşsun. Başarı oranlarını 70 üzerinde tutmalısın düşük olursa göreve devam edemediğin gibi level almanda sıkıntılı olur.

opinon world » Post #24

Thu Jan 07, 2016 10:08 in Turkish

hdturkey wrote: ben size söyledim problem var diye anketi yapıyor tebrikler yazısı çıkcak gibi oluyor çıkmıyor.

Geçen gün banada böyle olmuştu. Opinionworld den anket yaparken tebrikler sayfası gelmemişti. Anket tamamlandı ekran görüntüsünü almıştım. Ticket attım bugün ücreti yatırılmış. Anket yaparken ekran görüntüsünü almayı unutmayın.ki ticket atarken bir kanıtınız olmuş olsun.

TASK (GÜNCEL) » Post #3173

Wed Jan 06, 2016 13:58 in Turkish

847670 Rate Relevance Of Image Tags - More Work Available. level_3 $0.03 123

Kolay bir görev sorduğu şeyin gösterdiği resimle alaka düzeyini istiyor. Alakasız, kötü, orta, iyi gibi alaka düzeyini belirtmenizi istiyor.

TASK (GÜNCEL) » Post #3106

Wed Jan 06, 2016 03:52 in Turkish

Buracqkk wrote: neden kimse yardımcı olmuyor level için ticket atmştım neden 2 elite id var diye cevap geldi bende giriş yapamadığımdan dolayı açmıştım elite idlerin silinmesini istedim ama 20 gündür cevap gelmiyor naapmılıyım???

Birden fazla ID görünmesi tam olarak bilmesemde aynı ip/bilgisayar üzerinden hesap açılması olabilir. Bunun için durumunuzu açılayan bir mesaj daha atın. Cevaplanır mı yada ne zaman cevap gelir bilemem. Level almanızı bu sorun etkiliyorsa beklemektense browser geçmişini silip modeme reset atıp yada en güzeli başka bir bilgisayardan yeni bir hesap açmayı deneyebilirsiniz. Bu beklemekten daha iyidir. :)

TASK (GÜNCEL) » Post #3104

Wed Jan 06, 2016 03:33 in Turkish

Forstemann wrote: EDİT: Normal task yaparken hatalı task çıktığı zaman özel ayrı ticket oluşturmamız gerekiyormu yoksa aşağıda not panosu açılıyor oraya yazmamız yeterli oluyormu çünkü o not panosuna yazdıklarımıza bir cevap gelmiyor düzelttik vs diye ama bir umut o panoya yazıyoruz kontrol edin vs diye. :o

Görev sayfasında hatalı tasklara düzeltme için itirazımızı ilettiğimiz halde çoğu ilgilenmiyor. Yani boşuna itiraz etmiş oluyoruz. Ama bazen kontrol ediyorlar. Gerektiğinde doğruluğunuz düzeltiliyor task ücreti yatmadıysa yatırılıyor. Mesela bana 'Kelimelerin Eylemlerle İlişkisini Bulma - 2' görevi ile ilgili bugün gelen bir teşekkür mesajı var. Bazıları çalışıyor ama çoğu ilgilenmiyor. Yinede gerekli itirazı yapmak lazım kimin iligileneceği belli olmaz :D

TASK (GÜNCEL) » Post #3101

Wed Jan 06, 2016 03:00 in Turkish

rika_1453 wrote: Enter The Hours Of Operation For Businesses In Turkey taskındaki cigerci apo yakacak beni ya hadi hayırlısı adamın sayfası açılmıyo bide benden çalışma saati istiyo 2 kere geldi ilkinde yanlış dedim gönderdim düzeltmişler diye 2.sindede yanlış açılmıyo dedim yine 78 e tık indik en sonunda ticket attım bakalım ne olacak yakacan beni apooooo

Size bu görev için basit bir yol vereyim istenilen sitelere giripte saatlere bakmanıza gerek yok zaten çoğunluğunda sitede saat bulamayacaksınız.
İstenilen yerin ismi ve adresini google da aratıp (örnek: clixsense amerika gibi) çıkan sayfalarda bazen google aramalarında çoğunlukta foursquare girip bakabilirsiniz orda saatler belirtilmiş oluyor. Ama sizin saatlerle işiniz yok. Burda bakmanız gereken tek şey firmanın kapalı olduğu gün varmı ve bütün gün çalışıyormu bu iki şeye baksanız yeter. Bunlarda sıkıntı yoksa saatleri atın gitsin sabah 10 akşam 10 gibi sallayın sorun olmuyor. Ama kapalı gün varsa bunu işaretleyin.

TASK (GÜNCEL) » Post #3098

Wed Jan 06, 2016 02:09 in Turkish

Forstemann wrote: Aynı ay Rainforest taskından'da geldi bana minor flag 1 level'a düştüm Rainforest 1 ay sonra kalktı [Deal Search Results Relevance] yapıştı üstüme birde Rainforest'den flag yiyince kalksa bile bir daha yapamıyormuşuz öyle duydum.
Siz bana çevirebilirmisiniz nasıl bi ticket atayım yardımcı olursanız sevinirim. :shock:

admin flag aldığımda attığım 3 ayrı mesaj bu ingilizcem çok iyi değil çeviri ile yazdığım cümleler çok düzgün olmasa bile sorunu anlatmaya yetecek kadar düzgün sayılır :D Örnek olarak bu şekil bir şeyler yazabilirsin.

Quote:I would like to dispute a flag that has been placed on my account. My ID and the ID of the job are listed above. Thanks for your help!

I do not understand your purpose.
Don't show interest in publishing the required tasks.
This reason you prevent me from giving the flag to act unjustly.
Could you please fix by checking the flag task.
Thank you.
I can not do the task. I think this is unfair flag please take care of you.
One week passed. No result. Would you please inform why I bought flags please.

My account is 18 days blocked. Why not get an answer that I blocked. Because of a faulty assignment, I can not work in 18 days. Do your job or I'll go to the end of what my legal rights if required.

Yaptığın görevi/id/flag aldığın günüde ek olarak düşersen iyi olur. Bu şekilde şansını dene dünde dediğim gibi alınan flagların hiç kalkmama gibi bir durumu var mı bilmiyorum eğer böyle bir durum varsa yeni bir hesap açman iyi olur.

TASK (GÜNCEL) » Post #3096

Tue Jan 05, 2016 15:15 in Turkish

Forstemann wrote: EDİT: 8 Ekim 2015'de [Deal Search Results Relevance] task'ından minor flag yedim hala duruyor 2 level kaldım şu task yüzünden 2 kere deneyip bıraktım zamanında başarız oldum bide flag geldi sizce ticket atmalımıyım bu minor flag sonsuza kadar kalıcak mı?

ben admin flag aldığımda 1 ay beklemiştim :lol: haksız yere yedim sorun nedir 2-3 hafta oldu halen bir cevap vermediniz diye 3-4 sefer mesaj attım anca 1 ay sonunda flag kalktı. Senin 4 ay olmuş. Flagların kalkmama gibi bir durumu varmı bilmiyorum ama ticket atarak yardım iste aldığım flag 4 ay olmuş kalkmadı. Bu minör flag hiç silinmeyecek mi level alamıyorum sorun nedir beni bilgilendirirmisin gibi bir ticket atabilirsin.

TASK (GÜNCEL) » Post #3090

Tue Jan 05, 2016 13:36 in Turkish

handeali wrote: teşekkür ederim kara06.

sanırım sabah istatislikler belirlenince belli olacak.ama canım çok sıkıldı ticket attım.

level 1 olmak için çok uğraştım inşallah düşürmezler level 0'a

rica ederim önemli değilde levelin 0'a düşmesi için 2 tane major flag almış olman lazım şuan level 1 görevlerine giremiyormusun.

TASK (GÜNCEL) » Post #3088

Tue Jan 05, 2016 13:24 in Turkish

Forstemann wrote: 2 gündür şarap taskı yapabilen var mı?

Bir kaç gündür azda olsa şarap taskı yapıyorum

846841 Ignoring The Year, Compare Wine Label Images To See If They Are The Same bu 2-3 gündür var biraz önce 3 tane yaptırdı
846932 Find The Year On The Wine Label buda yeni olmalı 1 tane yaptırdı

TASK (GÜNCEL) » Post #3087

Tue Jan 05, 2016 13:20 in Turkish

handeali wrote: ben major flag yemişim turuncu renk çünkü.ve level 1'im yüzdem de %75.
level 0 mı oalcağım yoksa 1 hakkım daha mı var.
admin flag yazmıyor yanında çünkü

level 1 ve 2 görevlerini yapabilirsin zaten göreve girmek istediğinde anlarsın hangi seviyeyi yapamadığını :lol: şuan eğer level seviyen 3 ise flag kalkmadığı sürece level 3 görevlerini şimdilik yapamazsın. Dispute ye basarak itirazını et ama kontrol edilip flag kalkana kadar epey süre geçebilir. Flag aldığın halde henüz aktif olmamışda olabilir istatistiklerin güncellendiği vakit aktifleşir.

TASK (GÜNCEL) » Post #3084

Tue Jan 05, 2016 13:12 in Turkish

handeali wrote: FLAG YEMEK NE DEMEK BANA BİR AÇIKLARMISIN

muhtemelen major flag almışsındır. Hangi flag ı aldığını iş geçmişinde görebilirsin yaptığın işlerin hemen üzerinde admin major minör yazıyor renkleride verilmiş.
flag aldığın zaman flag çeşidine göre levellerin engelleniyor. Admin alırsan 3 levelden 0 levele engellenirsin. Majorda level 3 den 2 ye düşersin. Levelin silinmiyor ama aldığın flag kalkmadığı sürece engelli olan level görevlerini yapamıyorsun. Alttaki resime bakabilirsin.

From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jan 26, 2021 23:11:52 EST