Please wait...
HomeForumPosts by ysuser1172011297

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by ysuser1172011297

Sample Cube » Post #1

Mon Mar 09, 2020 13:23 in Polish

Nie ładuje się u mnie żadna ankieta Sample Cube. Czasami pozwala wpisać dane do demografii, a potem już cisza. Czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje? To sprzęt, program, czy firma nie działa?

Problem z uzupełnieniem profilu » Post #7

Fri Feb 21, 2020 12:00 in Polish

Nie do końca rozumiem, gdzie mógłbym wpisać hasło paypal?
Loguję się do ysense - jestem w panelu głównym - widzę przycisk Click here to complete your profile - klikam - widzę wejście do profilu, po czym jestem proszony o ponowne podanie hasła - podaję, ale hasło nie jest przyjmowane i profil nie jest edytowany.
Kiedy natomiast korzystam z funkcji cashout jestem informowany, że mam sprawdzić, czy poprawnie w profilu wpisane jest imię i nazwisko.
Napisałem do obsługi z pomocą formularza, ale nie mam odpowiedzi, co jest powodem braku dostępu do profilu.

Problem z uzupełnieniem profilu » Post #5

Fri Feb 21, 2020 03:51 in Polish

Nie sądzę - zgodnie z radą systemu chcę sprawdzić dane, aby podłączyć paypal. A jak się skontaktować z pomocą techniczną ysense - na liście kontaktów nie ma takiej pozycji w formularzu. Czy mogę prosić o email?

Problem z uzupełnieniem profilu » Post #1

Thu Feb 20, 2020 11:51 in Polish

Jestem - jak widać - zalogowany do swojego konta. Mogę swobodnie wypełniać ankiety. Jednak kiedy chcę uzupełnić swój profil, aby dokonać wypłaty, nie mogę tego uczynić, System prosi o ponowne podanie hasła, ale podanego hasła nie przyjmuje. Co może być tego powodem?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jul 16, 2020 06:24:13 EST