Please wait...
HomeForumPosts by nata59

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by nata59

Tasks » Post #72

Mon Aug 10, 2015 08:33 in Ex-Yugoslavia

Može li neko da mi da savet , moj problem je u tome što ja nikako više nedobijam taskove , dobijem ponudu da imam jedan ili dva a kad krenem da ih odradim izbace mi da nemam dozvolu za rad na tom zadatku i tako već mesecima .Planiram da prekinem sa radom nakon skoro godinu dana jer nema svrhe od klikanja nema ništa samo sića i gubljenje vremena.

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #398

Mon Aug 10, 2015 08:25 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav svima ! Zanima me dali neko zna približno koliko nas ima u ovom poslu iz Srbije ?

Payza » Post #1

Fri Aug 07, 2015 07:31 in Ex-Yugoslavia

Poštovani ! Dali neko zna koliko je dana potrebno da mi se vrate pare sa Payze , zahtev sam podnela već 3 dana obavestili su me da je novac vraćen ali nikako da stigne na ClixSence ?

PAYPAL ISPLATA ZA SRBIJU » Post #55

Tue Jul 14, 2015 09:40 in Ex-Yugoslavia

Hvala na savetu , pokušat ću svakako ...

PAYPAL ISPLATA ZA SRBIJU » Post #53

Tue Jul 14, 2015 09:01 in Ex-Yugoslavia

Ovo definitivno neradi , ja imam internet deviznu karticu od intese ali nikako mi ne prima verifikaciju konstantno mi ponavljaju da nije dobar broj kartice ....imam i 5 evra a njoj uplaćeno tako da nije ni do toga greška.....

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #386

Mon Jun 01, 2015 08:09 in Ex-Yugoslavia

POZDRAV IZ RUME ! Ima li neko da radi ovo jos iz Rume
?

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #350

Tue Mar 03, 2015 15:41 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav svima iz Rume ! Relativno sam nova u ovome poslu i nesnalazim se baš najbolje pa vas molim da mi malčice pomognete . sve nekako razumem kako se radi samo nikako da shvatim šta je - Комплетна понуда - na šta se to odnosi i kako se to radi .... ;)

ClixGrid » Post #1394

Tue Mar 03, 2015 15:39 in Ex-Yugoslavia

:D čestitam
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 25, 2021 11:16:35 EST