Please wait...
HomeForumPosts by fthdarendeli1905

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by fthdarendeli1905

ANKETLER » Post #6908

Tue Dec 10, 2019 05:34 in Turkish

Toluna banka anketi 1.16$. baya yapan olmuş :D

TASK GÜNCEL! » Post #2954

Mon Dec 09, 2019 17:13 in Turkish

TEST QUESTIONS CORRECT/ANSWERED 36/48

ACCURACY RATE ON TEST QUESTIONS %77.0

Ben daha tasklarda yeni sayılırım ama bu oranlarda devam edersem level alırmıyım ?

TASK GÜNCEL! » Post #2952

Mon Dec 09, 2019 16:40 in Turkish

Kentist wrote: an itibarı ile level 1 oldum ve 69 task geldi deliriyorum :D
hayırlı olsun, tebrikler. :D

TASK GÜNCEL! » Post #2950

Mon Dec 09, 2019 16:29 in Turkish

bende yapiyorum onu suan 28 tane yaptim artık gözlerim agrimaya basladı bırakıcam. Eger yarina kalirsa devam ederim yarın. %88 accuracy

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #222

Mon Dec 09, 2019 12:29 in Turkish

arkadaşlar 16 dolar biriktirebildim ama bana bu para lazım payooner da 52 dolar yapmam lazim almak için. Bu parayı nasıl alabilirim. Skrill veriyor fakat fazla kesinti yapiyormus anladigim kadariyla. Nasıl yapilir bilgisi olan yazsın lütfen.

ANKETLER » Post #6889

Mon Dec 09, 2019 05:31 in Turkish

son 3 gündür gelen anket veya wannads da bulduğum anketler de sürekli olarak attı. Ya anket size uygun değildi diyor yada gelen ankletlere tıkladıgımda direk not every survey can be winner deyip geri atiyor. Üstelik 2 günde 1 çerezleri ve geçmişi de siliyorum ama durum bu.

TASK GÜNCEL! » Post #2922

Fri Dec 06, 2019 16:29 in Turkish

husein wrote: @ankettasksever aynısında bende takıldım, biri güzel laf etmiş onun lafıyla bildirdim kırıldılar sanırsam :D tam iş bitti yazdı bunu yolladılar. Tabi bilet yolladım hatalı soruları bildirdiğim için flag yemem çok saçma. Verdikleri sayfa açılmıyor 403 hatası veriyor ona bile hatalı dediler, dün düzeltmişlerdi belki bugün de düzeltirler.

403 hatası verdigi sitelerde çözüm şu; girdigim sitede Url kısmına bak orda arattıgın firma adını görebiliyosun. Firma adını gir. digerlerine NO işaretle. Yani sanki site açılmışta adres bilgileri yokmuş gibi yaparsan oluyor. Tecrübe ettim bunu :D site yüklenmiyoru işaretlemeyin böyle oldugu zaman.

Birde ben soru sorucam. Bakıyorum bazıları günde 100 veya fazla task tamamlayip günde 10$ yapiyor. Arkadaş nasil yapiyosunuz bunu ? Benim elim alişti elim hizlidirda kopyala yapiştir tak tak yapiyorum olayı tamamıyla çözdüm ama 1 taskı tamamen yapmak en az 8-9 dakika aliyor yani bi yerlerimi yırtsam günde 30 dan fazla task tamamlayamam.Bunların bi hilesi falan mı var nedir bu ? nasıl 100 tasktan fazla tamamlayabiliyorlar hemde hiç expell olmadan

TASK GÜNCEL! » Post #2893

Fri Dec 06, 2019 05:40 in Turkish

moneymakingways wrote: %20 ile expelled oldum yahu :)
Sizlere kolay gelsin...

bu task cok basit nasıl expelled oldun :D :D

TASK GÜNCEL! » Post #2890

Fri Dec 06, 2019 05:30 in Turkish

Owler sitesi açılmıyor adresi alicam ama profil görüntüleme limitine ulastin diyor. nasıl yapicaz bunu yav

TASK GÜNCEL! » Post #2889

Fri Dec 06, 2019 05:19 in Turkish

arkadaşlar help us business and address yapiyorum 0,06$ veriyor ugrasmaya zaman harcamaya deger mi bu task ? 1 taskı tamamen bitirmek neredeyse 10 dk falan aliyor kopyala yapistir sürekli. suan 12 tane yaptim ama deger mi orasını bilemiyorum zaten level etkili de degilmiş.

TASK GÜNCEL! » Post #2863

Wed Dec 04, 2019 13:51 in Turkish

husein wrote: 8 tane yaptım ama doğru 7 / cevaplanan 11 yazıyor. cevaplanan 40 olması lazım
sizde nasıl görünüyor? hata sanırım, istatistiklere işleyince umarım düzelir

hata olabilir. bende normal görünüyor 5/4

TASK GÜNCEL! » Post #2861

Wed Dec 04, 2019 13:40 in Turkish

husein wrote: 2 tane var diğeride aynı expelled olmadıysan ona geç. 2si de expelled yazıyorsa geçmiş olsun. :I
Çok güzel task umarım linkedin taskları gibi sürekli gelir ve umarım sıfırlayıp yollarlar, marketteyim bitecek diye aceleyle yaptım.

valla 2si de expelled oldu. 5 task tamamladım zaten ama devam ediyordu. neyse saglık olsun belki bir daha gelir.

TASK GÜNCEL! » Post #2859

Wed Dec 04, 2019 13:32 in Turkish

husein wrote: Şirket adı L' ile başlıyordu ama L ' olması lazımmış. (üst çizgi için expelled oldum) :D
neyse geri bildirim yolladım belki düzelir, 2B olanda 8 tane yapabildim
önce 2C olanı yapmıştım %60 da kaldı, dikkatli yapın acele etmeyin

adresi - şirket adını kopyalamadan önce sitenin orjinal dilde olduguna dikkat edin

bu arada anlamayan varsa;

1201 Center St, Little Rock, AR 72202
(sokak)1201 Center St(şehir) Little Rock (ülke kodu)AR (posta kodu)72202

aynen bende şimdi 5 tane tamamladım :D. Posta kodunu yanlış kopyalamısım bende %63 de kaldım :D nasıl geri devam edebilirim ona ? hala duruyor ama expelled yaziyor girince.

ANKETLER » Post #6836

Wed Dec 04, 2019 06:46 in Turkish

ankettasksever wrote:
fthdarendeli1905 wrote:
Hasan00 wrote: bana geldi ve attı 2,89 du pff aman ugraşmıcam artık sıktı buraya ayrdıgım bir ayı girip çalışsam kaç katını kazanırdım :D kolay gelsin herkese...

orası öyle zaten kardeşim. ben yeni üyeyim ama zaten hali hazırda pc den çalıstıgım için bana ek gelir olur diye başladim. Yoksa elbette bi yere girip çalısmak çok daha iyi. Bunlar çerez parası, sigara parası vs vs.. :D

sitenin kendi içinde algoritması var yeni üyelere cazip anketler gelebilir bu aralar. bende geçen sene bu aylarda yeniydim ve 3$ lık anketler yapıyordum. ayda 60$ a kadar kazancım oluyordu. her ay para havalesi yapıyordum. şimdi ise 1$ üzeri anketlere nadir giriyorum. gerçi 1$ üzeri çok fazla ankette gelmiyor ya. olsun damlaya damlaya göl olur. işin sırrı sabırlı olmakta.

aynen öyle.Zaten burdan yüksek kazanc beklemek mantıklı degil o mantikla gelenler hüsrana ugrar :D

ANKETLER » Post #6831

Wed Dec 04, 2019 06:27 in Turkish

Hasan00 wrote: bana geldi ve attı 2,89 du pff aman ugraşmıcam artık sıktı buraya ayrdıgım bir ayı girip çalışsam kaç katını kazanırdım :D kolay gelsin herkese...

orası öyle zaten kardeşim. ben yeni üyeyim ama zaten hali hazırda pc den çalıstıgım için bana ek gelir olur diye başladim. Yoksa elbette bi yere girip çalısmak çok daha iyi. Bunlar çerez parası, sigara parası vs vs.. :D

ANKETLER » Post #6830

Wed Dec 04, 2019 06:26 in Turkish

gisil wrote:
fthdarendeli1905 wrote: gece saat 12 den sonra yaptıgım toplam anket tutarı 3.21$ çok şaşırtıcı. Acaba 2-3 gün anket gelmiyecegine yada anketleri açamayacagimamı delalet ? :D :D

tebrikler. belli olmaz, yılmadan devam :) daily checklist bonus, coşmuştur şu an eğer addon ekliyse.

ekli :D %16 0.47 cent gösteriyor bonus :D

ANKETLER » Post #6827

Wed Dec 04, 2019 06:19 in Turkish

gece saat 12 den sonra yaptıgım toplam anket tutarı 3.21$ çok şaşırtıcı. Acaba 2-3 gün anket gelmiyecegine yada anketleri açamayacagimamı delalet ? :D :D

ANKETLER » Post #6824

Wed Dec 04, 2019 06:12 in Turkish

umitoz wrote:
gisil wrote: sensodyne 2.89. şu an gözlerime inanamıyorum :)

Bende yaptım çok da kısa sürdü

Harika!

şimdi bende yaptim inanamadım :D anında tak diye hesaba atti :D arada güzel şeyler oluyor

ANKETLER » Post #6820

Wed Dec 04, 2019 04:20 in Turkish

sems-i wrote:
ankettasksever wrote:
Kentist wrote: yeter ama sıktınız a.. artık bu ne ya yine ödeme yapmadı dalga mı geçiyo bunlar.
0,48 elektrik süpürgesi anketi tamamladım son sayfada hata verdi ödeme yapmadı. :evil:

kota dolu dedi bana da. :oops:

4 anket çözdüm bugun supurge-cips-turkcell-deterjan hiç biri ödeme yapmadı .son 5 dolar kaldı 52 olmaya bir daha da girmem buraya , akmasa bile damlamasına dahi izin vermiyor artık bu site .yuno ve diğer sitelerle devam ederim.

Valla son 3 gündür bendede sıkıntı vardı Yuno ya zaten hic girmiyor ag hatası diyor direk ama dün ne hikmetse offer ve 2 tane anket yakaladım 2.17$ yaptım geceden beri.. demek ki bazı dönemlerde hatalar oluyor sonra geri düzeliyor yada bilerek yapılan bir durum.

ANKETLER » Post #6808

Tue Dec 03, 2019 16:23 in Turkish

mzanka wrote:
fthdarendeli1905 wrote: Yuno surveys ağ hatası oluştu yada sonra tekrar deneyin diyor. Zaten oradan hiç anket alamiyorum yada açmiyordu şimdi hepten gitti. Sizdede öyle mi ?

Bugün anketlerde ciddi bir problem var. Bir de ne hikmetse en önemli cevapları alıp sonlara doğru error veriyorlar! Ürünleri gösterip yorumları aldılar, anketin tamamlanmasına saniyeler kala anket kapandı ve para yok :( Umarım bir an önce sorunu çözerler. Bu ay böyle devam ederse yandık.

Yuno'dan bana haftada 1 anket ancak gelir zaten. Bugün orası da çok problemli, sürekli ağ hatası yazıyor. Ne ağ hatası, internetim full çekiyor. Aralık ayı bereketli geçer diye umuyordum, şu an için önceki aylardan bile sönük geçiyor :? Ayın ortasından sonra bir artış olur belki.

şimdi opnion surveyde tamamladim hele sükür bankalarla alakali anketti
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jul 15, 2020 20:24:37 EST