Please wait...
HomeForumPosts by saharalisa73

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by saharalisa73

Şu an ne dinliyorsunuz? » Post #165

Wed May 01, 2019 11:40 in Turkish

sistemdekı en eski üye kim merak ettim? » Post #3

Wed Apr 24, 2019 06:34 in Turkish

Bende hiç deactive olmadım.

ANKETLER » Post #1481

Fri Feb 08, 2019 02:18 in Turkish

Cint cep telefonu anketi sonuna kadar çözdürdü parayı vermedi.

Şu an ne dinliyorsunuz? » Post #147

Thu Jan 31, 2019 13:16 in Turkish

Chris Rea - Road to Hell - YouTube

Chris Rea Road to Hell...

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #1161

Tue May 08, 2018 05:42 in Turkish

çamaşır suyu ile ilgili anket var uzun süre çözdürdü ve attı 1 dolar değeri.

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #959

Tue Apr 03, 2018 09:45 in Turkish

Survey gelen boş anketler beni deli ediyor

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #961

Thu Mar 15, 2018 13:17 in Turkish

TheObserver34 wrote: Payoneer kullanan arkadaşlar;

Ödeme aldığınız banka isimlerinizi de yazarsanız biz de fikir sahibi olabiliriz kesintilerle ilgili.
Mesela Garanti Bankası'na TL çeken var mı ya da USD vs. ?

Hangi bankalar kesinti yapmıyor, yapanlar ne kadar kesiyor bilmek adına faydalı olur.

Kolaylıklar...

Geçen hafta 103 dolar olarak Payoneer Ziraat Bankasına çekim yaptım bugün gelmiş 2 dolar Clixsense kesti 101 dolar. 381 Tl olarak hesabıma geldi.

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ » Post #1559

Sat Mar 10, 2018 04:13 in Turkish

hanagasi wrote: Arkadaşlar
Birşey sormak istiyorum payoner mi payoneermi yoksa ikisi ayrı ayrı kuruluşlar mı, teşekkür ederim.

Buradan paranızı çekeceğiniz yer Payoneer. Sanırım Payoner diye bir şey yok.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #930

Mon Jan 22, 2018 11:41 in Turkish

Merhaba herkese, ben bu payoneer hesabın kart istemiyle ilgili yıllık kart bedeli olup olmadığını anlayamadım. Kullanan arkadaşlardan ricam bu kartın yıllık bir ödemesi var mı? 29.93 dolar olarak vardı fakat airbnb ye falan kaldırıldı diyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #422

Wed Oct 18, 2017 05:59 in Turkish

usi1905 wrote:
hdturkey wrote: hepsi atmaya başladı iyice suyunu çıkardılar işin
clıksense iyice bozulmuş anket sürelerinin uzatıldığı yetmezmiş gibi anketi sonuna kadar yaptırıp sonra yönlendirme yapmadığı için ödeme yapmıyor çektiğin fotoğrafı gönderiyorsun hiç bir şekilde yardımcı olunmuyor bu da yetmezmiş gibi şimdi bir de verdiği parayı geri alıyor sistem iyice çökmüş

Aynen katılıyorum. Günlerdir hiç ilerleme yok. Dün bendende almışlar geri.

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #364

Sat Sep 23, 2017 07:58 in Turkish

Opinion Surveys Siemens Bosch anketi geldi 25 dakika çözdüm birde yıldız verdim genetic error dedi ödememi vermedi. Şaka gibi ya 25 dakikamı yedi :|

Şu an ne dinliyorsunuz? » Post #79

Sat Aug 26, 2017 14:18 in Turkish

HIRSIZ PAYZA » Post #35

Thu Aug 03, 2017 12:57 in Turkish

mandalina1071 wrote:
saharalisa73 wrote:
yusufsag wrote:
saharalisa73 wrote: Bende 2 kere para çekimi yaptım ilkini skrillden çekmiştim çok kesinti yapmıştı. 2.sini payzadan istedim 1 ay boyunca param gelmedi çok uğraştım ziraat ile hesabım kesinti bendede çok oldu. Nihayetinde param geldi ama artık korkar oldum. Nereden çekicem bilmiyorum. Clixsense de rapor etmiştim sorunumu onlarda oralı olmadılar. Kesinlikle bu durumla ilgilide yeni bir anlaşma yapmalılar bence. Direk bitcoin üzerinden çekim yapıyor birçok para kazanma siteleri. Payza yani benim için kabus gibi. Bununla ilgili hep birden bir çalışma istek yaparsak bence şartları zorlayabiliriz.

merhaba, skrillden para çektiğinizde ne kadarlık bir kesinti olmuştu ve kaç günde banka hesabınızaulaştı? Bilgi verebilir misiniz? Bende oradan para çekmeyi düşünüyordum da bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler

10 nisanda hesabıma 90 lira gelmiş clixsenseden. 13 nisanda bankama 70 lira olarak gelmiş.

az keşmiş bende deneyim bakalım.inceledimde skrilli sadece swift kesiyor 18.5 tl.payza 48 kesiyor skrile geçme zamanı.

Umarım kolaylıkla hallederseniz. Sonuç olarak ne olduğunu bildirirseniz bende çekimi ordan yapmayı düşünüyorum.

HIRSIZ PAYZA » Post #33

Thu Aug 03, 2017 08:58 in Turkish

yusufsag wrote:
saharalisa73 wrote: Bende 2 kere para çekimi yaptım ilkini skrillden çekmiştim çok kesinti yapmıştı. 2.sini payzadan istedim 1 ay boyunca param gelmedi çok uğraştım ziraat ile hesabım kesinti bendede çok oldu. Nihayetinde param geldi ama artık korkar oldum. Nereden çekicem bilmiyorum. Clixsense de rapor etmiştim sorunumu onlarda oralı olmadılar. Kesinlikle bu durumla ilgilide yeni bir anlaşma yapmalılar bence. Direk bitcoin üzerinden çekim yapıyor birçok para kazanma siteleri. Payza yani benim için kabus gibi. Bununla ilgili hep birden bir çalışma istek yaparsak bence şartları zorlayabiliriz.

merhaba, skrillden para çektiğinizde ne kadarlık bir kesinti olmuştu ve kaç günde banka hesabınızaulaştı? Bilgi verebilir misiniz? Bende oradan para çekmeyi düşünüyordum da bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler

10 nisanda hesabıma 90 lira gelmiş clixsenseden. 13 nisanda bankama 70 lira olarak gelmiş.

HIRSIZ PAYZA » Post #31

Thu Aug 03, 2017 05:46 in Turkish

Bende 2 kere para çekimi yaptım ilkini skrillden çekmiştim çok kesinti yapmıştı. 2.sini payzadan istedim 1 ay boyunca param gelmedi çok uğraştım ziraat ile hesabım kesinti bendede çok oldu. Nihayetinde param geldi ama artık korkar oldum. Nereden çekicem bilmiyorum. Clixsense de rapor etmiştim sorunumu onlarda oralı olmadılar. Kesinlikle bu durumla ilgilide yeni bir anlaşma yapmalılar bence. Direk bitcoin üzerinden çekim yapıyor birçok para kazanma siteleri. Payza yani benim için kabus gibi. Bununla ilgili hep birden bir çalışma istek yaparsak bence şartları zorlayabiliriz.

Payza Banka Transferi Gelmiyor » Post #87

Mon Jun 12, 2017 02:39 in Turkish

Benim 1 ay oldu Payza paramı göndermedi. İyiki çok istekte bulunmamışım. Artık Payza'nın P sini görmek istemiyorum. :oops: :oops: :oops:

Payza Banka Transferi Gelmiyor » Post #83

Sat Jun 10, 2017 04:26 in Turkish

simurgg wrote: aman Allahım payzaya bi haller oldu :D

ayın 5 inde (pazartesi) istediğim ödeme ayın 8 inde (perşembe ) akşamı saat 8 gibi geldmiş :) önümüzdeki hafta cumaya kadar beklemiyordum halbuki istek gününü saymazsak 3 günde gelmesi şok etkisi yarattı :D

btc olarak istedim 12 sine gün verdi bakalım oda bu kadar hızlı davranacakmı

verdiği tarihte sözünde durursa caaanım payza der böğrüme basarım :D

Simurg bize nispetmi yapıyon anlamadım :D :D

Payza Banka Transferi Gelmiyor » Post #80

Fri Jun 09, 2017 03:35 in Turkish

pancugol wrote: Payza hesap onayı için fatura göndermiştim geçen hafta.Hesabın onaylı veya onaylı olmadığını nasıl göreceğiz?

Bildiğim kadarı ile mailine onaylandı diye gönderiyorlar. Birde onay için gönderdiğin bölümden takip edebiliyorsun. İncelemede ve onaylandı yanında (1) oluyor.

ANKET (GÜNCEL) » Post #266

Fri Jun 09, 2017 03:32 in Turkish

Bende şu lastik anketlerinde başarılı olamıyorum. Şimdi lastiklerle ilgili anket geldi yapamadım ücretide iyiydi. Napalım sağlık olsun :D :D :D

ANKET (GÜNCEL) » Post #263

Fri Jun 09, 2017 02:59 in Turkish

Cint makyaj malzemeleri anketi var Alix Avien ve Maybelline ürünlerine yönelik anket.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Mar 5, 2021 20:47:09 EST