Please wait...
HomeForumPosts by OliaNik

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by OliaNik

Продължаваме напред с промяна » Post #40

Thu Jul 20, 2017 10:47 in Bulgarian

Отказвам се и аз, не виждам смисъл вече. Задачки не правя, офертите вече са съвсем куци, а проучвания за бг няма. Редно е на тия, които се отказват заради промените, да си изплатят парите без лимит, но ... Дано с това да забогатеят!

Некоректно проучване » Post #1

Mon Sep 26, 2016 12:23 in Bulgarian

За пръв път от доста време насам попаднах на проучване. Пишеше, че ще отнеме 12 минути. Около 4-5 минути отговарях, като след първите въпроси за пол, възраст и местоживеене имаше и доста конкретни въпроси за избор на перални, телевизори, мобилни телефони, как са представени, дали е ясно за резервни части ... И след отговор на всички тези въпроси и загуба на почти половината време от обявеното, се оказа, че не отговарям на критериите им за съответното проучване. Според мен първоначалния избор дали отговаряш или не на критериите трябва да са - възраст, пол, местоживеене, евентуално доход и месторабота. Но конкретни въпроси за марки, вкл. цени и технически характеристики, както и въпроси как са представени, са си същинско проучване. Просто хората са си решили да го направят безплатно. И явно ще им върже. Ще пиша и на съпорта, но едва ли ще има ефект, съдейки от досегашния ми опит с разни задачи или оферти.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2926

Mon Aug 24, 2015 11:35 in Bulgarian

Някой може ли да ми каже дали 2-та долара, които се дават, когато реферал направи 5 долара, са само за първите 5 или за всеки по 5?

ClixSense Оферти » Post #1090

Fri Aug 07, 2015 09:50 in Bulgarian

След като отписах Offer Toro, защото нито плащат, нито отговарят, сега дойде ред и на Matomy - същата история. Мисля, че трябва от Clixsense да си преразгледат политиката и да защитят хората от подобни измами. В края на краищата загубих доста време, а и пари.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2918

Tue Jul 21, 2015 05:55 in Bulgarian

Влизам в самия сайт и като се опитам да изцъкам рекламите, ми изписва, че страницата е недостъпна за мобилни устройства.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2915

Mon Jul 20, 2015 08:31 in Bulgarian

Защо не ми позволява да влизам от мобилно устройство? Дава ми, че страницата е забранена за мобилни устройства и да ползвам РС.

ClixSense Оферти » Post #1089

Mon Jul 20, 2015 07:50 in Bulgarian

Тия оферти всичките са измамни май. Писна ми да играя разни тъпи игри и да не ми плащат нищо! Заливам съпортите с писма и даже не благоволяват да ми отговорят.

ClixSense Задачи » Post #2532

Wed Jan 14, 2015 17:23 in Bulgarian

Абе да си ... !!!! Точността ми е над 80 %, Въпреки глупостите им ...

ClixSense Задачи » Post #2530

Wed Jan 14, 2015 14:29 in Bulgarian

Направо се разочаровах от тия задачи! Не ми дават ниво и това си е! А да цъкам за 0,5 цента на задачка сега, просто не става! Да не говорим, че като има грешен отговор и пиша на съпорта, все решават не в моя полза :D

Advertise - Как да рекламираме в ClixSense » Post #52

Sun Nov 16, 2014 04:01 in Bulgarian

На мен не ми ги дадоха при ъпгрейда.

ClixSense Оферти » Post #963

Tue Oct 28, 2014 14:02 in Bulgarian

Направих една оферта от вида Sing up for free trial и в момента, в който ми я зачетоха, си изтрих акаунта. От тогава не мога да направя никаква оферта с тази карта, винаги ми излиза прозорец да проверя данните или да опитам с друга карта. А картата ми не е празна.
Някакви идеи защо така се получава?

Плащания » Post #457

Tue Oct 28, 2014 13:39 in Bulgarian

Да се похваля с първото си плащане :thumbup:

Всичко за ClixGrid » Post #682

Sun Oct 19, 2014 09:00 in Bulgarian

Честито!

ClixSense Задачи » Post #2281

Sat Oct 18, 2014 03:49 in Bulgarian

Винаги си се изнизвам с Х, ако не ми изнася задачката. :lol:

ClixSense Задачи » Post #2267

Sat Oct 11, 2014 04:43 in Bulgarian

Какво да кажа! Пред световната конспирация трябва да си траеме ... :lol:
Интересното е, че като докопам някоя задача с коректни отговори, просто ми я спира много рано. Тия с определяне на статиите са пълен абсурд! Имах и случай, в който казвам "да", а те ми казват, че съм отговорила с "не". Е, сори, ама не мога на всяко кликане да правя скрийншот, не разполагам с чак толкова време. Даже вече не се и нервирам, става ми смешно. :lol: Само с помощта на гугъл преводача си направих изцяло една задачка на японски, ама там хората са си коректни, самурайската чест не им позволява да шикалкавят. :lol:

ClixSense Задачи » Post #2259

Fri Oct 10, 2014 07:34 in Bulgarian

Изобщо няма да коригират нищо!
Почти на всяка задачка пускам тикети с очевадни грешки /в едното ми казаха, че отговорът ми е грешен, а верният е ... същият/ и отговарят, че ще информират клиента си. Губиш сума ти време да правиш скринове и накрая нищо. До сега и една корекция не са ми направили и се отказах да им пиша.

ClixSense Задачи » Post #2241

Fri Oct 03, 2014 07:02 in Bulgarian

Направо не знам как се оправяте с тия задачи!
Аз имам чувството, че се е*ват с мене.
При задачите на английски ме резва още на първата или втората и пиша като луда, но без резултат. Със същата задача на японски се справям перфектно. :lol: А английски съм учила доста години, докато на японски познавам само един йероглиф покрай един татус. :lol: С подобна задача на немски пък бях на 100%, но ми изчезна.
Дали ако спра да досаждам на съпорта ще са по-благосклонни? :D

ClixSense Задачи » Post #2239

Thu Oct 02, 2014 01:54 in Bulgarian

daniolk wrote: РАБОТА СТАТИСТИКА
JOBS ЗАВЪРШЕН 12 Въпрос Тестови въпроси ОТГОВОРИ 247 ТОЧНОСТ ставка върху тестови въпроси 84%

какво още трябва да направя за да мина в следващото ниво???????

И аз това попитах съпорта и отговора беше "бла бла". Той не можел да ми помогне, но да си решавам още и т.н. И от тогава нямам пак никакви задачки. :lol:

ClixSense Задачи » Post #2234

Tue Sep 30, 2014 12:22 in Bulgarian

Ама направо ми писна. Доста от отговорите са некоректни, но и да пишеш, изобщо не ти променят точността.

ClixSense Задачи » Post #2232

Tue Sep 30, 2014 07:53 in Bulgarian

Единствената ми възможна задача е на японски. :lol: Ще стана полиглот тука. Снощи имах една на немски. Дали ще успеят да намерят някой африкански език, дето го няма в преводача, та да пуснат задачка и на него? :lol:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Aug 19, 2019 02:31:14 EST